Puchar Burmistrza Augustowa 2017 – Utalentowany narybek z MOS Ełk

Fot. uks pływacy augustów

W Augustowie odbył się w miniony weekend (27/28 maja) Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 lat w ramach Wieloboju Pływackiego o Puchar Burmistrza Miasta. Wystartowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z 14 klubów ( w tym dwie sekcje z Litwy).Z powodzeniem walczyli 10 i 11-latkowie z MOS Ełk, którzy w silnym towarzystwie zajmowali czołowe miejsca.

Wielobój 11-latków rządzi się swoimi prawami. Tu rywalizacja ma charakter korespondencyjny i wyniki z Augustowa trzeba będzie z czasami z innych pływalni. Natomiast w zawodach o Puchar Bumistrza złoty medal na 50 metrów stylem grzbietowym 10-latków zdobył Konrad Piwowarczyk, a brązowy na 100 metrów stylem dowolnym 11-latków Szymon Stryjewski. Trzecie miejsca zajęły sztafety dziewcząt w stylach: zmiennym i dowolnym.

W klasyfikacjach generalnych obejmujących start we wszystkich konkurencjach indywidualnych Konrad Piwowarczyk zajął 5 miejsce. 11-latkowie: Szymon Stryjewski, Hubert Grzymkowski i Adrian Dzienisiewicz zajęli w grupie rok starszej miejsca odpowiednio: ósme, dziewiąte i dziesiąte.

Wyniki

Dziewczęta

10 lat

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

14. ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 47.58 116

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

4. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 1:27.23 251

10. WOŁEJKO Maja 06 Uks Mos Ełk 1:33.51 203

13. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:34.60 196

21. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:41.03 161

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

7. ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 54.81 145

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

12. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 2:59.65 234

16. WOŁEJKO Maja 06 Uks Mos Ełk 3:05.42 213

17. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 3:07.85 205

30. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 3:35.23 136

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

3. Uks Mos Ełk 1 (WISZNIEWSKA Zuzanna 06 40.77 WOŁEJKO Maja 06 KLEMAREWSKA Natalia 06 46.85 MODZELEWSKA Kornelia 06) 2:49.17 232

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

5. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:38.59 253

6. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:40.72 237

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

13. ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 53.32 111

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

10. WOŁEJKO Maja 06 Uks Mos Ełk 1:21.46 244

13. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 1:23.59 225

14. MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:24.51 218

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

11. ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:55.64 117

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

9. WOŁEJKO Maja 06 Uks Mos Ełk 3:17.66 234

11. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 3:19.65 227

15. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 3:30.53 193

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

3. Uks Mos Ełk 1 (KLEMAREWSKA Natalia 06 40.06 MODZELEWSKA Kornelia 06 37.13 WISZNIEWSKA Zuzanna 06 37.47 WOŁEJKO Maja 06 36.60) 2:31.26 241

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

6. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 40.52 155

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

7. PIWOWARCZYK Konrad 07 Uks Mos Ełk 39.61 133

14. STAMBŁOWSKI Kacper 07 Uks Mos Ełk 46.28 83

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

5. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:28.74 167

6. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:30.59 157

8. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:31.79 151

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

10. PIWOWARCZYK Konrad 07 Uks Mos Ełk 57.33 85

14. STAMBŁOWSKI Kacper 07 Uks Mos Ełk 1:00.10 74

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

8. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 2:53.05 189

11. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 3:09.42 144

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

1. PIWOWARCZYK Konrad 07 Uks Mos Ełk 42.76 140

12. STAMBŁOWSKI Kacper 07 Uks Mos Ełk 49.66 89

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:16.27 204

5. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:18.34 188

8. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:18.90 184

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

4. PIWOWARCZYK Konrad 07 Uks Mos Ełk 1:42.74 119

9. STAMBŁOWSKI Kacper 07 Uks Mos Ełk 1:53.10 89

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

4. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 3:18.24 169

6. STRYJEWSKI Szymon 06 Uks Mos Ełk 3:24.41 154

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn