Mędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Gdańsk 2017 – Zespołowo Kormoran przed wszystkimi, do tego 4 razy złoto

Fot. mtp kormoran olsztyn facebook

W Gdańsku zakończyły się w sobotę (17 czerwca) Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików (U12) w pływaniu, w których rywalizowali zawodnicy sekcji warmińsko-mazurskich ( MTP Kormoran Olsztyn i UKP Jedynka Elbląg) i pomorskich. Konkurencja była mocna tym bardziej cieszy zwycięstwo zespołowe olsztynian i 4 złote medale.

Dwa z nich zdobyła Martyna Kraszewska w stylu klasycznym (100 m i 200 m), Bartłomiej Domalewski na 100 m st. grzebietowym i sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym. Byl również brąz w sztafecie 4 razy 50 metrów stylem zmiennym. Z reprezentantów Elblaga najwyższe miejsca zajmowała Anna Doroszkiewicz. W klasyfikacjach na najlepszych uczestników ( wyniki z 3 konkurencji)imprezy dwoje olsztynian uplasowało się w czolowej dziesiątce: Martyna Kraszewska - 7 miejsce i Bartłomiej Domalewski - 6 miejsce.

Statystyka medalowa

1. Żabianka Gdańsk 5 8 3 16

2. MAL WOPR Malbork 4 3 3 10

3. Kormoran Olsztyn 4 - 1 5

4. Delfin Gdynia 3 1 3 7

5. Dwójka Morena Gdańsk 2 3 4 9

6. Skalar Słupsk - 3 1 4

Klasyfikacja punktowa

1. Kormoran Olsztyn 10 351,00

2. Żabianka Gdańsk 10 191,00

3. MAL WOPR Malbork 8 997,00

4. Dwójka Morena Gdańsk 7 296,00

5. Dwójka Tczew 7 063,00

6. Skalar Słupsk 6 107,00

.......................................................

9. Jedynka Elbląg 4 306,00

Klasyfikacja dziewcząt

1. Cierpiałowska Paulina MAL WOPR Malbork 1807

2. Hebel Natalia Żabianka Gdańsk 1546

3. Palicka Wiktoria Skalar Słupsk 1500

.............................

7. Kraszewska Martyna Kormoran Olsztyn 1198

12. Doroszkiewicz Anna Jedynka Elbląg 1120

15. Mierzejewska Wiktoria Kormoran Olsztyn 1041

18. Masłowska Wiktoria Kormoran Olsztyn 1012

20. Czarnecka Olga Kormoran Olsztyn 926

Klasyfikacja chłopców

1. Zdybel Adam Delfin Gdynia 1120

2. Hebel Maciej Dwójka Morena Gdańsk 1027

3. Szpanowski Żabianka Gdańsk 992

...........................................

6. Domalewski Bartłomiej Kormoran Olsztyn 892

11. Woźniak Kormoran Olsztyn 832

Wyniki konkurencji

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

9. Sujkowska Roksana 05 Kormoran Olsztyn 1:24.87 266

10. Mierzejewska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 1:26.89 248

11. Łobodzińska Natalia 05 Żabianka Gdańsk 1:27.83 240

12. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:28.06 238

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 1:26.17 379

6. Czarnecka Olga 05 Kormoran Olsztyn 1:32.44 307

9. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 1:35.72 276

11. Mentryka Gabriela 05 Kormoran Olsztyn 1:37.31 263

14. Buonagura Miriam 05 Kormoran Olsztyn 1:43.66 217

15. Siejak Patrycja 05 Kormoran Olsztyn 1:43.96 215

19. Harnisz Agata 05 Kormoran Olsztyn 1:49.03 187

21. Leszczyńska Kaja 05 Kormoran Olsztyn 1:53.06 167

23. Piróg Michalina 05 Kormoran Olsztyn 2:01.85 134

200 metrów stylem grzbietowym

6. Mierzejewska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 2:50.98 339

7. Masłowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 2:51.55 335

8. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 2:53.04 327

10. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 2:54.04 321

12. Kluziak Natalia 05 Kormoran Olsztyn 3:07.53 257

14. Borowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 3:14.83 229

17. Leszczyńska Kaja 05 Kormoran Olsztyn 3:19.01 215

18. Buonagura Miriam 05 Kormoran Olsztyn 3:19.53 213 47

20. Soszyńska Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 3:31.15 180

21. Harnisz Agata 05 Kormoran Olsztyn 3:39.27 160

22. Piróg Michalina 05 Kormoran Olsztyn 3:50.99 137

400 metrów stylem dowolnym

7. Doroszkiewicz Anna 05 Jedynka Elbląg 5:14.13 416

9. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 5:23.47 381

12. Masłowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 5:32.64 350

16. Borowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 5:49.69 301

17. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 5:56.01 285

18. Czarnecka Olga 05 Kormoran Olsztyn 5:56.28 285

21. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 6:03.68 268

23. Kluziak Natalia 05 Kormoran Olsztyn 6:04.38 266

27. Soszyńska Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 6:42.84 197

100 metrów stylem dowolnym

7. Mierzejewska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 1:10.66 374

8. Doroszkiewicz Anna 05 Jedynka Elbląg 1:11.30 364

9. Sujkowska Roksana 05 Kormoran Olsztyn 1:11.56 360

12. Mentryka Gabriela 05 Kormoran Olsztyn 1:13.00 339

14. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 1:14.14 323

15. Borowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 1:14.63 317

18. Czarnecka Olga 05 Kormoran Olsztyn 1:16.16 298

21. Leszczyńska Kaja 05 Kormoran Olsztyn 1:18.59 271

24. Kluziak Natalia 05 Kormoran Olsztyn 1:19.51 262

29. Soszyńska Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:26.27 205

30. Harnisz Agata 05 Kormoran Olsztyn 1:28.28 191

32. Piróg Michalina 05 Kormoran Olsztyn 1:34.07 158

200 metrów stylem klasycznym

1. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 2:57.07 438

6. Czarnecka Olga 05 Kormoran Olsztyn 3:16.47 321

7. Mentryka Gabriela 05 Kormoran Olsztyn 3:20.49 302

13. Buonagura Miriam 05 Kormoran Olsztyn 3:29.39 265

17. Harnisz Agata 05 Kormoran Olsztyn 3:56.38 184

18. Piróg Michalina 05 Kormoran Olsztyn 4:22.78 134

100 metrów stylem grzbietowym

6. Doroszkiewicz Anna 05 Jedynka Elbląg 1:18.82 340

7. Mierzejewska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 1:19.77 328

9. Masłowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 1:21.12 312

10. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:21.53 307

12. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 1:22.93 292

14. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 Jedynka Elbląg 1:25.47 266

16. Siejak Patrycja 05 Kormoran Olsztyn 1:29.98 228

18. Kluziak Natalia 05 Kormoran Olsztyn 1:30.61 224

19. Leszczyńska Kaja 05 Kormoran Olsztyn 1:30.77 222

22. Soszyńska Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 1:39.29 170

200 metrów stylem zmiennym

6. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 2:48.83 376

9. Masłowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 2:56.77 327

14. Tunkiewicz Zuzanna 05 Kormoran Olsztyn 3:02.59 297

15. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 3:05.86 281

18. Borowska Wiktoria 05 Kormoran Olsztyn 3:13.31 250

20. Buonagura Miriam 05 Kormoran Olsztyn 3:14.57 245

P1030141

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

4. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:17.53 243

9. Woźniak Piotr 05 Kormoran Olsztyn 1:21.67 208

15. Kubicki Karol 05 Kormoran Olsztyn 1:29.22 160

16. Leśniewski Dawid 05 Kormoran Olsztyn 1:31.80 146

18. Popiołek Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:33.82 137

21. Wojszkun Jacek 05 Kormoran Olsztyn 1:37.16 123

22. Tkacz Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 1:39.22 116

24. Mikołajczyk Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:41.67 108

25. Opalach Albert 05 Kormoran Olsztyn 1:44.48 99

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

4. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 1:27.53 256

5. Niewiadomski Zbigniew 05 Kormoran Olsztyn 1:31.39 225

7. Adamiak Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 1:34.20 205

8. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 1:34.58 203

10. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 1:35.70 196

13. Sulkowski Oskar 05 Kormoran Olsztyn 1:38.32 180

19. Tkacz Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 1:47.06 140

21. Block Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:48.52 134

22. Ignatowicz Maciej 05 Kormoran Olsztyn 1:49.12 132

23. Mikołajczyk Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:49.16 132

24. Sypiański Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:51.08 125

26. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 1:52.17 121

27. Sokół Oskar 05 Jedynka Elbląg 1:56.44 108

200 metrów stylem grzbietowym

5. Nowacki Jacek 05 Kormoran Olsztyn 2:46.43 255

6. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 2:46.58 254

13. Ignatowicz Maciej 05 Kormoran Olsztyn 3:06.24 182

14. Block Kacper 05 Kormoran Olsztyn 3:07.17 179

17. Wojszkun Jacek 05 Kormoran Olsztyn 3:13.68 162

18. Leśniewski Dawid 05 Kormoran Olsztyn 3:14.52 160

21. Bem Kacper 05 Kormoran Olsztyn 3:18.88 149

22. Opalach Albert 05 Kormoran Olsztyn 3:27.64 131

23. Sypiański Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 3:29.52 128

24. Rurys Marcin 05 Kormoran Olsztyn 3:32.47 122

400 metrów stylem dowolnym

5. Domalewski Bartłomiej 05 Kormoran Olsztyn 5:10.79 318

6. Woźniak Piotr 05 Kormoran Olsztyn 5:10.90 318

9. Nowacki Jacek 05 Kormoran Olsztyn 5:13.39 310

14. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 5:23.67 281

16. Niewiadomski Zbigniew 05 Kormoran Olsztyn 5:28.28 270

23. Popiołek Kacper 05 Kormoran Olsztyn 5:43.77 235

24. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 5:44.85 233

26. Kubicki Karol 05 Kormoran Olsztyn 5:49.39 224

31. Sulkowski Oskar 05 Kormoran Olsztyn 6:05.44 195

32. Adamiak Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 6:05.90 195

34. Bem Kacper 05 Kormoran Olsztyn 6:20.59 173

35. Wdowiak Michał 05 Kormoran Olsztyn 6:22.78 170

36. Tucholski Jan 05 Jedynka Elbląg 6:25.67 166

39. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 6:29.45 161

40. Małecki Mateusz 05 Jedynka Elbląg 6:46.76 142

41. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 6:50.43 138

44. Wróbel Michał 05 Kormoran Olsztyn 7:08.88 121

100 metrów stylem dowolnym

6. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:06.33 311

11. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 1:10.19 262

12. Nowacki Jacek 05 Kormoran Olsztyn 1:10.22 262

14. Woźniak Piotr 05 Kormoran Olsztyn 1:10.35 260

15. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 1:10.67 257

24. Popiołek Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:15.21 213

25. Mikołajczyk Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:15.36 212

27. Kubicki Karol 05 Kormoran Olsztyn 1:16.20 205

28. Block Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:16.40 203

31. Wdowiak Michał 05 Kormoran Olsztyn 1:17.79 192

32. Tkacz Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 1:18.25 189

34. Bem Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:19.62 179

35. Wojszkun Jacek 05 Kormoran Olsztyn 1:19.66 179

36. Tucholski Jan 05 Jedynka Elbląg 1:19.87 178

37. Adamiak Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 1:20.29 175

41. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 1:21.66 166

43. Ignatowicz Maciej 05 Kormoran Olsztyn 1:22.05 164

46. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 1:23.16 157

49. Małecki Mateusz 05 Jedynka Elbląg 1:26.07 142

50. Sobuń Łukasz 05 Kormoran Olsztyn 1:26.44 140

53. Opalach Albert 05 Kormoran Olsztyn 1:28.03 133

54. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 1:28.49 130

55. Sypiański Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:29.64 126

58. Zieliński Jakub Andrzej 05 Jedynka Elbląg 1:32.58 114

59. Sokół Oskar 05 Jedynka Elbląg 1:34.81 106

60. Wróbel Michał 05 Kormoran Olsztyn 1:36.08 102

61. Tubiak Kacper 05 Jedynka Elbląg 1:37.23 98

200 metrów stylem klasycznym

4. Niewiadomski Zbigniew 05 Kormoran Olsztyn 3:09.60 256

7. Adamiak Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 3:21.99 212

9. Sulkowski Oskar 05 Kormoran Olsztyn 3:23.47 207

11. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 3:31.25 185

12. Rurys Marcin 05 Kormoran Olsztyn 3:33.83 178

15. Sobuń Łukasz 05 Kormoran Olsztyn 3:43.63 156

19. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 3:56.99 131

100 metrów stylem grzbietowym

1. Domalewski Bartłomiej 05 Kormoran Olsztyn 1:12.86 302

5. Trykacz Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:16.59 260

12. Nowacki Jacek 05 Kormoran Olsztyn 1:22.51 208

16. Block Kacper 05 Kormoran Olsztyn 1:27.69 173

19. Leśniewski Dawid 05 Kormoran Olsztyn 1:28.06 171

20. Ignatowicz Maciej 05 Kormoran Olsztyn 1:28.42 169

24. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 1:33.67 142

26. Tucholski Jan 05 Jedynka Elbląg 1:34.32 139

29. Rurys Marcin 05 Kormoran Olsztyn 1:37.44 126

30. Małecki Mateusz 05 Jedynka Elbląg 1:39.73 118

31. Sypiański Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 1:40.18 116

32. Opalach Albert 05 Kormoran Olsztyn 1:40.36 115

35. Tubiak Kacper 05 Jedynka Elbląg 1:46.12 97

36. Wróbel Michał 05 Kormoran Olsztyn 1:47.57 94

37. Sokół Oskar 05 Jedynka Elbląg 1:48.03 92

200 metrów stylem zmiennym

6. Domalewski Bartłomiej 05 Kormoran Olsztyn 2:49.03 272

8. Woźniak Piotr 05 Kormoran Olsztyn 2:52.98 254

10. Tyrka Igor 05 Kormoran Olsztyn 2:57.17 236

13. Popiołek Kacper 05 Kormoran Olsztyn 2:59.46 227

16. Niewiadomski Zbigniew 05 Kormoran Olsztyn 3:03.30 213

21. Kubicki Karol 05 Kormoran Olsztyn 3:09.31 194

22. Leśniewski Dawid 05 Kormoran Olsztyn 3:09.94 192

23. Mikołajczyk Mikołaj 05 Kormoran Olsztyn 3:12.05 186

24. Tkacz Wiktor 05 Kormoran Olsztyn 3:13.70 181

25. Wojszkun Jacek 05 Kormoran Olsztyn 3:16.07 174

26. Sulkowski Oskar 05 Kormoran Olsztyn 3:18.79 167

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

3. Kormoran Olsztyn 1 (Domalewski Bartłomiej 34.46 Trykacz Kacper 32.23 Kraszewska Martyna 40.21 Osełkowski Mateusz 31.51) 2:18.41

7. Kormoran Olsztyn 3 (Sujkowska Roksana 36.95 Masłowska Wiktoria 37.21 Niewiadomski Zbigniew 42.76 Nowacki Jacek 31.92) 2:28.84

9. Kormoran Olsztyn 2 (Mierzejewska Wiktoria 36.72 Woźniak Piotr 36.58 Leszczyńska Kaja 49.31 Tyrka Igor 32.07) 2:34.68

11. Jedynka Elbląg 1 (Doroszkiewicz Anna 37.18 Czyżyk-Skoczyk Martyna 42.40 Misiewicz Igor 44.47 Tucholski Jan 33.59) 2:37.64

12. Kormoran Olsztyn 4 (Tunkiewicz Zuzanna 39.19 Mentryka Gabriela 39.18 Sulkowski Oskar 45.24 Kluziak Natalia 34.09) 2:37.70

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

1. Kormoran Olsztyn 1 (Trykacz Kacper 29.74 Kraszewska Martyna 31.54 Osełkowski Mateusz 31.65 Domalewski Bartłomiej 29.79) 2:02.72 375

6. Kormoran Olsztyn 2 (Woźniak Piotr32.38 Mierzejewska Wiktoria 31.54 Nowacki Jacek 32.27 Tyrka Igor 32.03) 2:08.22 329

8. Kormoran Olsztyn 3 (Masłowska Wiktoria 32.73 Niewiadomski Zbigniew 33.91 Sujkowska Roksana 34.58 Mentryka Gabriela 32.53) 2:13.75 290

12. Kormoran Olsztyn 4 (Kluziak Natalia 35.78 Borowska Wiktoria 34.08 Czarnecka Olga 34.74 Popiołek Kacper 33.88) 2:18.48 261

13. Jedynka Elbląg 1 (Doroszkiewicz Anna 33.00 Walczak Hubert 34.51 Tucholski Jan 37.14 Czyżyk-Skoczyk Martyna 34.18) 2:18.83 259

15. Jedynka Elbląg 2 (Misiewicz Igor 37.15 Zieliński Jakub Andrzej 38.12 Lasota Sebastian 42.51 Małecki Mateusz 37.49) 2:35.27 185

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn