Letnie MP Masters Warszawa 2017 – 57 medali Aquasfery i Victory, połączone siły Olsztyna i Elbląga

Fot. ilustracja

Po cztery złote krążki wywalczyli: Paweł Zembrzuski (Olsztyn) i Andrzej Pasieczny (Elbląg), po trzy: Paweł Gregorowicz i Paweł Szczuka (obaj Olsztyn) Impreza potwierdziła, że pływanie mastersów nabiera z roku na rok coraz większego zainteresowania. Wsród uczestników nie brakowało wspaniałych niegdyś zawodników, ale jest coraz wiecej osób, które z pływaniem wyczynowym w przeszłości nie miały wiele wspólnego. Aquasfera Masers Olsztyn jest tego typowym przykładem

Statystyka medalowa

1. Warsaw Masters Team 38 35 27 100

2. UTW"Masters" Zgierz 35 17 15 67

3. Pregel Kaliningrad RUS 33 18 14 65

4. Korona Kraków Masters 27 25 17 69

5. Weteran Zabrze 24 9 4 37

6. Legia Warszawa 19 3 4 26

7. Masters Wisła Kraków 17 12 10 39

8. Aquasfera Masters Olsztyn 16 14 12 42

..............................

19. Victory Masters Elbląg 6 6 3 15

Multimedaliści

1. Drab Magdalena 92 POL Masters Wisła Kraków 8 - - 8

1. Łutowicz Maria 50 POL TS Olimpia Poznań 8 - - 8

3. Aleshchenko Natalia 57 RUS Pregel Kaliningrad 7 1 - 8

3. Kaczmarek Stanisław 79 POL Klub Sportowy Warta Poznań 7 1 - 8

5. Bronitskaya Oksana 72 RUS Pregel Kaliningrad 7 - - 7

.........................

24. Zembrzuski Maciej 92 POL Aquasfera Masters Olsztyn 4 1 1 6

31. Pasieczny Andrzej 66 POL Victory Masters Elbląg 4 - 1 5

42 Gregorowicz Paweł 74 POL Aquasfera Masters Olsztyn 3 3 1 7

56 Szczuka Paweł 92 POL Aquasfera Masters Olsztyn 3 - 1 4

Aquasfera Masters Olsztyn 42 medale (16 14 12)

Złoty

100m dowolny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 58.07

100m dowolny Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 54.11

200m dowolny Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 2:03.82

800m dowolny Kat F 50-54 Markowicz Piotr 67 11:31.21

800m dowolny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 9:45.58

50m grzbietowy Kat A - 25-29 Szczuka Paweł 92 31.85

100m grzbietowy Kat A - 25-29 Szczuka Paweł 92 1:12.66

50m motylkowy Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 26.13

100m motylkowy Kat G 55-59 Gabiec Mariusz 58 1:12.47

100m motylkowy Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 59.21

200m motylkowy Kat G 55-59 Gabiec Mariusz 58 3:00.73

400m zmienny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 5:33.27

400m zmienny Kat A - 25-29 Szczuka Paweł 92 5:19.54

4 x 50m zmienny Kat B 120-159 Aquasfera Masters Olsztyn 2 1:59.00

1500m dowolny Kat 0 - 20-24 Piwońska Monika 95 23:02.68

400m zmienny Kat 0 - 20-24 Piwońska Monika 95 6:11.78

Srebrny

50m dowolny Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 24.42

200m dowolny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 2:09.85

400m dowolny Kat F 50-54 Markowicz Piotr 67 5:25.41

400m dowolny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 4:38.74

800m dowolny Kat G 55-59 Gabiec Mariusz 58 10:43.93

200m zmienny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 2:32.40

4 x 50m dowolny Kat D 200-239 Aquasfera Masters Olsztyn 1 2:03.94

4 x 50m dowolny Kat B 120-159 Aquasfera Masters Olsztyn 2 1:46.01

4 x 50m zmienny Kat D 200-239 Aquasfera Masters Olsztyn 1 2:16.44

800m dowolny Kat E 45-49 Wegen Danuta 69 17:58.30

800m dowolny Kat C 35-39 Klajbor Katarzyna 78 12:09.44

200m grzbietowy Kat C 35-39 Kucharska Jowita 80 3:14.92

200m motylkowy Kat 0 - 20-24 Piwońska Monika 95 3:04.56

4 x 50m zmienny (miesz.) Kat B 120-159 Aquasfera Masters Olsztyn 2 2:14.50

Brązowy

50m dowolny Kat D 40-44 Gregorowicz Paweł 74 26.80

200m dowolny Kat 0 - 20-24 Wolak Bartosz 94 2:23.23

400m dowolny Kat G 55-59 Gabiec Mariusz 58 5:15.72

400m dowolny Kat A - 25-29 Zembrzuski Maciej 92 4:47.23

800m dowolny Kat C 35-39 Konopacki Piotr 78 10:44.16

200m zmienny Kat A - 25-29 Szczuka Paweł 92 2:29.33

200m dowolny Kat E 45-49 Wegen Danuta 69 4:08.78

200m dowolny Kat 0 - 20-24 Milewska Aleksandra 95 2:41.54

400m dowolny Kat E 45-49 Wegen Danuta 69 8:46.35

800m dowolny Kat D 40-44 Drzewicka Joanna 76 14:24.92

50m grzbietowy Kat D 40-44 Drzewicka Joanna 76 40.04

100m grzbietowy Kat E 45-49 Wegen Danuta 69 1:56.48

Victory Masters Elbląg 15 medali (6 6 3)

Złoty

200m dowolny Kat F 50-54 Pasieczny Andrzej 66 2:14.83

400m dowolny Kat F 50-54 Pasieczny Andrzej 66 4:48.90

50m motylkowy Kat F 50-54 Latecki Grzegorz 65 29.36

100m motylkowy Kat F 50-54 Pasieczny Andrzej 66 1:06.25

200m zmienny Kat F 50-54 Pasieczny Andrzej 66 2:31.80

400m zmienny Kat F 50-54 Latecki Grzegorz 65 5:53.40

Srebrny

50m dowolny Kat F 50-54 Latecki Grzegorz 65 28.18

800m dowolny Kat G 55-59 Karaś Beata 62 15:04.09

800m dowolny Kat B - 30-34 Karaś Karolina 87 15:27.05

100m grzbietowy Kat H 60-64 Kerner-Mateusiak Ewa 54 2:34.72

100m motylkowy Kat G 55-59 Karaś Beata 62 2:00.70

200m motylkowy Kat G 55-59 Karaś Beata 62 4:19.74

Brązowy

100m dowolny Kat F 50-54 Pasieczny Andrzej 66 1:02.41

100m motylkowy Kat F 50-54 Latecki Grzegorz 65 1:09.28

200m grzbietowy Kat H 60-64 Kerner-Mateusiak Ewa 54 5:23.01

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn