Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików U13 Gorzów Wlk. 2017 – Bez medalu, to się rzadko zdarza

Fot.mtp kormoran facebook

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się w miniony weekend (17/18 czerwca) Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików U13. Startowali reprezentanci 7 województw: zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego (MTP Kormoran Ostróda, KS Płetwal Szczytno i UKP Jedynka Elbląg.

Stawka była bardzo mocna, ale martwi fakt, że nie zdobyliśmy ani jednego medalu. W klasyfikacji drużynowej zawodów Kormoran zajął 9 miejsce. Indywidualnie w klasyfikacji na najlepszych zawodników w/g punktów  wśród dziewcząt Barbara Gmiter (Kormoran) była 16 i Martyna Waśniewska (Jedynka) – 22 (obie 400 m dow.), wśród chłopców: Iwo Choroszewski (Płetwal) – 27 (400 m dow.), Aleksander Pater (Kormoran) – 30 (200 m klas.) i Marcel Tarasewicz (Kormoran) – 33 (200 m zmiennym).

Klasyfikacja drużynowa (chł. + dz. razem)

1. MKS SP-63 Bydgoszcz 7 512,00 + 7 690,00 15 202,00

2. KS Warta Poznań 6 984,00 + 6 931,00 13 915,00

3. UKS TRI-Team Rumia 7 408,00 + 5 594,00 13 002,00

4. MKS Juvenia Wrocław 6 044,00 + 6 899,00 12 943,00

5. Dwójka Morena Gdańsk 5 883,00 + 6 648,00 12 531,00

6. MKP Szczecin 6 085,00 + 6 212,00 12 297,00

7. Znicz Koszalin 5 725,00 + 6 170,00 11 895,00

8. UKS Żabianka Gdańsk 5 565,00 + 6 318,00 11 883,00

9. KORMORAN Olsztyn 5 888,00 + 5 966,00 11 854,00

10. MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp. 5 237,00 + 5 607,00 10 844,00

18. Jedynka Elbląg 2 215,00 + 4 837,00 7 052,00

28. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 014,00 + 1 152,00 4 166,00

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

5. GMITER Barbara 04 KORMORAN Olsztyn 1:10.21 470

17. SZAŁKOWSKA Oliwia 04 KORMORAN Olsztyn 1:16.40 365

37. MURASZKO Martyna 04 KORMORAN Olsztyn 1:24.42 270

38. KRUPIŃSKA Lila 04 KORMORAN Olsztyn 1:24.61 268

48. SOKOŁOWSKA Małgorzata 04 KORMORAN Olsztyn 1:37.25 177

100 metrów stylem klasycznym

18. ANSZCZAK Ewa 04 KORMORAN Olsztyn 1:26.92 369

30. TYLKIE Dominika 04 Jedynka Elbląg 1:29.87 334

45. KOŁECKA Julia 04 Jedynka Elbląg 1:33.57 296

46. SOBIERAJSKA Julia 04 KORMORAN Olsztyn 1:34.13 290

51. DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.23 280

63. KALINOWSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 1:43.76 217

68. ZAMOJSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 1:49.87 182

200 metrów stylem grzbietowym

8. WAŚNIEWSKA Martyna 04 Jedynka Elbląg 2:31.97

34. TYLKIE Dominika 04 Jedynka Elbląg 2:52.83

36. SUDER Julia 04 KORMORAN Olsztyn 2:55.13

43. DYMERSKA Weronika 04 Płetwal Szczytno 2:59.76

58. SOBIERAJSKA Julia 04 KORMORAN Olsztyn 3:17.77

400 metrów stylem dowolnym

12. GMITER Barbara 04 KORMORAN Olsztyn 4:57.19 491

17. WAŚNIEWSKA Martyna 04 Jedynka Elbląg 4:58.67 484

19. KRUPIŃSKA Lila 04 KORMORAN Olsztyn 5:02.56 465

25. GUTOWSKA Maria 04 Jedynka Elbląg 5:07.41 444

32. SZAŁKOWSKA Oliwia 04 KORMORAN Olsztyn 5:17.01 404

54. ANSZCZAK Ewa 04 KORMORAN Olsztyn 5:42.51 321

58. MURASZKO Martyna 04 KORMORAN Olsztyn 5:47.65 306

66. SOKOŁOWSKA Małgorzata 04 KORMORAN Olsztyn 6:16.28 242

100 metrów stylem dowolnym

14. GMITER Barbara 04 KORMORAN Olsztyn 1:05.62 466

15. WAŚKOWSKA Zofia 04 KS Warta Poznań 1:05.64 466

21. GUTOWSKA Maria 04 Jedynka Elbląg 1:07.32 432

30. KRUPIŃSKA Lila 04 KORMORAN Olsztyn 1:08.36 413

47. SZAŁKOWSKA Oliwia 04 KORMORAN Olsztyn 1:11.12 366

58. ANSZCZAK Ewa 04 KORMORAN Olsztyn 1:12.64 344

69. DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.72 316

74. MURASZKO Martyna 04 KORMORAN Olsztyn 1:16.11 299

79. KOŁECKA Julia 04 Jedynka Elbląg 1:17.47 283

81. SOKOŁOWSKA Małgorzata 04 KORMORAN Olsztyn 1:18.79 269

83. KALINOWSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 1:19.74 260

85. ZAMOJSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 1:26.66 202

200 metrów stylem klasycznym

16. ANSZCZAK Ewa 04 KORMORAN Olsztyn 3:07.28

38. SOBIERAJSKA Julia 04 KORMORAN Olsztyn 3:20.32

39. KOŁECKA Julia 04 Jedynka Elbląg 3:20.74

45. SUDER Julia 04 KORMORAN Olsztyn 3:23.15

47. DYMERSKA Weronika 04 Płetwal Szczytno 3:29.43

53. ZAMOJSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 3:59.27

100 metrów stylem grzbietowym

6. WAŚNIEWSKA Martyna 04 Jedynka Elbląg 1:10.08 484

19. GUTOWSKA Maria 04 Jedynka Elbląg 1:14.73 399

29. KRUPIŃSKA Lila 04 KORMORAN Olsztyn 1:19.08 336

43. SUDER Julia 04 KORMORAN Olsztyn 1:22.03 301

58. SOKOŁOWSKA Małgorzata 04 KORMORAN Olsztyn 1:29.56 231

59. MURASZKO Martyna 04 KORMORAN Olsztyn 1:30.92 221

61. KALINOWSKA Alicja 04 Jedynka Elbląg 1:32.03 213

200 metrów stylem zmiennym

17. GMITER Barbara 04 KORMORAN Olsztyn 2:41.18

33. SZAŁKOWSKA Oliwia 04 KORMORAN Olsztyn 2:51.04

58. SOBIERAJSKA Julia 04 KORMORAN Olsztyn 3:18.40

iwo6

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

16. PATER Aleksander 04 KORMORAN Olsztyn 1:10.84 319

32. TUZIMEK Arkadiusz 04 KORMORAN Olsztyn 1:16.47 254

40. KOZŁOWSKI Konrad 04 KORMORAN Olsztyn 1:20.54 217

41. SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 1:20.61 216

64. IDZKOWSKI Igor 04 KORMORAN Olsztyn 1:32.21 144

100 metrów stylem klasycznym

11. TARASEWICZ Marcel 04 KORMORAN Olsztyn 1:17.36 371

13. PATER Aleksander 04 KORMORAN Olsztyn 1:17.81 365

17. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.08 334

41. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:29.42 240

200 metrów stylem grzbietowym

20. TARASEWICZ Marcel 04 KORMORAN Olsztyn 2:32.63

30. GRABOWSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 2:38.11

42. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 Jedynka Elbląg 2:46.16

48. SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 2:49.94

53. JURCZAK Bartosz 04 KORMORAN Olsztyn 2:53.78

55. IDZKOWSKI Igor 04 KORMORAN Olsztyn 2:56.02

400 metrów stylem dowolnym

20. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Płetwal Szczytno 4:44.46 415

41. TUZIMEK Arkadiusz 04 KORMORAN Olsztyn 5:03.77 341

43. JURCZAK Bartosz 04 KORMORAN Olsztyn 5:05.39 33

49. GRABOWSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 5:08.45 325

58. PASIECZNY Bartłomiej 04 Jedynka Elbląg 5:20.97 289

62. KOZŁOWSKI Konrad 04 KORMORAN Olsztyn 5:23.43 282

71. WICIAK Radosław 04 Płetwal Szczytno 5:36.52 250

85. CHMIELIŃSKI Nikodem 04 Płetwal Szczytno 6:07.86 192

87. KUBERA Kacper 04 Jedynka Elbląg 6:30.22 160

100 metrów stylem dowolnym

15. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.90 401

34. TUZIMEK Arkadiusz 04 KORMORAN Olsztyn 1:05.02 330

46. WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.92 302

57. GRABOWSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 1:07.66 293

65. JURCZAK Bartosz 04 KORMORAN Olsztyn 1:08.49 282

68. PASIECZNY Bartłomiej 04 Jedynka Elbląg 1:08.73 279

84. CHMIELIŃSKI Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.56 247

89 KOZŁOWSKI Konrad 04 KORMORAN Olsztyn 1:12.34 239

92. SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 1:12.60 237

106. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 Jedynka Elbląg 1:15.07 214

113. KUBERA Kacper 04 Jedynka Elbląg 1:18.84 185

200 metrów stylem klasycznym

4. PATER Aleksander 04 KORMORAN Olsztyn 2:42.71

11. TARASEWICZ Marcel 04 KORMORAN Olsztyn 2:52.79

32. WICIAK Radosław 04 Płetwal Szczytno 3:11.25

100 metrów stylem grzbietowym

23. TUZIMEK Arkadiusz 04 KORMORAN Olsztyn 1:14.43 283

29. GRABOWSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 1:15.22 275

39. SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 KORMORAN Olsztyn 1:17.69 249

46. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 Jedynka Elbląg 1:19.41 233

55. IDZKOWSKI Igor 04 KORMORAN Olsztyn 1:23.04 204

56. CHMIELIŃSKI Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.46 201

59. JURCZAK Bartosz 04 KORMORAN Olsztyn 1:24.09 196

77. KUBERA Kacper 04 Jedynka Elbląg 1:40.14 116

200 metrów stylem zmiennym

11. TARASEWICZ Marcel 04 KORMORAN Olsztyn 2:29.73

15. PATER Aleksander 04 KORMORAN Olsztyn 2:31.77

18. CHOROSZEWSKI Iwo 04 Płetwal Szczytno 2:33.71

52. PASIECZNY Bartłomiej 04 Jedynka Elbląg 2:55.66

55. IDZKOWSKI Igor 04 KORMORAN Olsztyn 3:00.52

56. KOZŁOWSKI Konrad 04 KORMORAN Olsztyn 3:04.38

Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem zmiennym

13. KORMORAN Olsztyn 1 (TARASEWICZ Marcel 33.37 GMITER Barbara 32.86 PATER Aleksander 35.20 TUZIMEK Arkadiusz 29.66) 2:11.09 329

36. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 (DYMERSKA Weronika 38.55 CHOROSZEWSKI Iwo 32.38 WICIAK Radosław 41.11 CHMIELIŃSKI Nikodem 30.73) 2:22.77 254

37. KORMORAN Olsztyn 2 (GRABOWSKI Mikołaj 36.19 SZAŁKOWSKA Oliwia 35.01 ANSZCZAK Ewa 39.63 IDZKOWSKI Igor 32.18) 2:23.01 253

38. Jedynka Elbląg 1 (WAŚNIEWSKA Martyna 32.80 PASIECZNY Bartłomiej 37.63 TYLKIE Dominika 41.25 GUTOWSKA Maria 31.39) 2:23.07 253

46. KORMORAN Olsztyn 3 (SZYŁAŃSKI Mikołaj 38.63 KOZŁOWSKI Konrad 36.55 SUDER Julia 42.78 KRUPIŃSKA Lila 32.48) 2:30.44 217

47. KORMORAN Olsztyn 4 (SOKOŁOWSKA Małgorzata,76 41.21 MURASZKO Martyna 36.00 SOBIERAJSKA Julia 42.78 JURCZAK Bartosz 32.19) 2:32.18 210

50. Jedynka Elbląg 2 (OSTAŁOWSKI Dariusz 37.87 ZAMOJSKA Alicja 47.67 KOŁECKA Julia 42.07 KALINOWSKA Alicja 35.11) 2:42.72 172

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

14. KORMORAN Olsztyn 1 (PATER Aleksander 29.45 TUZIMEK Arkadiusz 29.61 GMITER Barbara 30.15 TARASEWICZ Marcel 28.91) 1:58.12 421

23. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 (CHOROSZEWSKI Iwo 28.67 DYMERSKA Weronika 33.31 CHMIELIŃSKI Nikodem 30.32 WICIAK Radosław 29.43) 2:01.73 385

34. Jedynka Elbląg 1 (TYLKIE Dominika 32.78 PASIECZNY Bartłomiej 31.63 GUTOWSKA Maria 31.64 WAŚNIEWSKA Martyna 29.69) 2:05.74 349

40. KORMORAN Olsztyn 2 (GRABOWSKI Mikołaj 31.38 IDZKOWSKI Igor 34.03 JURCZAK Bartosz 32.39 KRUPIŃSKA Lila 31.68) 2:09.48 320

44. KORMORAN Olsztyn 3 (SZAŁKOWSKA Oliwia 34.14 ANSZCZAK Ewa 32.00 KOZŁOWSKI Konrad 33.56 SZYŁAŃSKI Mikołaj 32.66) 2:12.36 299

51. Jedynka Elbląg 2 (KUBERA Kacper 33.97 KOŁECKA Julia 33.50 KALINOWSKA Alicja 35.34 OSTAŁOWSKI Dariusz 35.10) 2:17.91 264

52. KORMORAN Olsztyn 4 (MURASZKO Martyna 34.54 SOBIERAJSKA Julia 34.08 SOKOŁOWSKA Małgorzata 36.65 SUDER Julia 33.07) 2:18.34 262

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn