MP Masters w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych Poznań 2017 – Czworo mistrzów z Warmii Mazur i Powiśla

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

Na jeziorze Maltańskim w Poznaniu odbyły się w sobotę (19 sierpnia) Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego należeli do głównych bohaterów imprezy i zdobyli cztery złote medale. W swoich kategoriach zwyciężyli: Beata Karaś (Victory Masters Elbląg) oraz Iwona bardzicka, Piotr Konopacki i Mariusz Gabiec (Aquasfera Masters Olsztyn).

Impreza w Poznaniu zaliczana została tez do Pucharu Polski Masters, gdzie reprezentanci Warmii i Mazur też odgrywają pierwszoplanową rolę. Przed ostatnim zawodami w Olsztynie (26 sierpnia) przodownikami klasyfikacji są: Iwona Bardzicka, Michał Kieres, Piotr Konopacki, Grzegorz Mówiński i Mariusz Gabiec (wszyscy Aquasfera Masters Olsztyn)

Mistrzostwa Polski Masters

Kobiety

Kategoria B

3. Karaś Karolina Victory Masters Elbląg 1987 01:14:38,30

Kategoria G

1. Karaś Beata Victory Masters Elbląg 1962 01:05:11,00

Kategoria H

1. Bardzicka Iwona Aquasfera Masters Olsztyn 1954 01:27:45,80

Mężczyźni

Kategoria B

2. Kieres Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1984 00:45:43,60

Kategoria C

1. Konopacki Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1978 00:44:00,00

Kategoria D

9. Matusiak vel Matuszewsk Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:58:04,10

Kategoria E

2. Trudnowski Marcin GW ASW Elbląg 1971 00:45:45,10

Kategoria G

1. Gabiec Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn 1958 00:41:45,40

Klasyfikacja Pucharu Polski Masters 2017 po 8 rundach

Kobiety

Kategoria 0

4 Burska Justyna AZS UWM Olsztyn 1995 200

Kategoria A

2 Grabania Jadwiga Aquasfera Masters Olsztyn 1992 155

4 Zaleska Anna Aquasfera MastersOlsztyn 1988 100

Kategoria B

6 Karaś Karolina Victory Masters Elbląg 1987 70

Kategoria C

5 Klajbor Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn 1978 100

6 Przybysz Aleksandra Aquasfera Masters Olsztyn 1982 80

Kategoria G

4 Karaś Beata Victory Masters Elbląg 1962 100

Kategoria H

1 Bardzicka Iwona Aquasfera Masters Olsztyn 1954 400

Mężczyźni

Kategoria 0

3 Wolak Bartosz Aquasfera MastersOlsztyn 1994 170

4 Kubkowski Bartłomiej MTP KORMORAN Olsztyn 1995 100

7 Rżyski Marcin AZS UWM Olsztyn 1994 80

13 Najmowicz Paweł Niezrzeszony Olsztyn 1993 55

Kategoria A

6 Pielowski Krzysztof MTP KORMORAN Olsztyn 1991 100

8 Zembrzuski Maciej Aquasfera Masters Olsztyn 1992 80

13 Szczepanik Jarosław Aquasfera Masters Olsztyn 1989 55

14 Grądzki Wojciech Niezrzeszony Giżycko 1991 55

17 Sikorski Krystian RANT Bartoszyce 1992 45

22 Naruszewicz Łukasz Nauka Pływania Park Wodny Wilkasy 1988 35

Kategoria B

1 Kieres Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1984 395

15 Napierała Maciej Perseverance Olsztyn 1987 70

Kategoria C

1 Konopacki Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1978 500

7 Kłujszo Wojciech Niezrzeszony Olsztyn 1982 80

Kategoria D

3 Matusiak vel Matuszewski Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1974 225

6 Gregorowicz Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 160

8 Antonowicz Piotr Orka Masters Iława 1977 105

9 Dąbrowski Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 100

26 Adamski Jacek Niezrzeszony Giżycko 1975 30

Kategoria E

1 Mówiński Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn 1969 240

5 Milewski Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn 1969 140

8 Maruszak Adam MKP Narie 10.5 Morąg 1972 100

12 Trudnowski Marcin GW ASW Elbląg 1971 80

Kategoria F

6 Szmit Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1964 180

8 Markowicz Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1967 135

11 Pasieczny Andrzej Victory Masters Elbląg 1966 100

21 Charzyński Marcin MKP Narie 10.5 Morąg 1963 35

22 Rękawik Piotr Niezrzeszony Elbląg 1967 20

Kategoria G

1 Gabiec Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn 1958 500

14 Obolewicz Piotr Niezrzeszony Wilkasy 1961 45

Kategoria I

4 Naruniec Jerzy Niezrzeszony Olsztyn 1950 100

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn