O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów 2017 – Płetwal Szczytno nie traci impetu

Fot. ilustracja

Pływacy wchodzą w nowy sezon. W sobotę (30 września) w Ciechanowie odbyły się zawody o Puchar Prezydenta Miasta. Startowało prawie 400 pływaków z 31 klubów, w tym reprezentanci trzech sekcji warmińsko-mazurskich: KS Płetwal Szczytno, SSP Orka Iława i MKS Medyk Giżycko. Świetnie spisali się pływacy ze Szczytna. W klasyfikacji medalowej zajęli 5 miejsce i zdobyli sześć złotych medali, w tym cztery Karolina Piechowicz.

Dwa razy na najwyższym stopniu podium stawała Magdalena Lis, ponad krążki zdobyli: Weronika Dymerska i bracia Iwo i Ignacy Choroszewscy. Z niezłej strony pokazali się iławianie, ale do miejsc medalowych trochę zabrakło.

Klasyfikacja medalowa

1. Iuks Muszelka Warszawa 10 8 4 22

2. Ukp Polonia Warszawa 8 2 5 15

3. Iskra Konin 8 2 3 13

4. UKS NAWA Skierniewice 6 9 7 22

5. MPKS Orka Ciechanów 6 7 8 21

6. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6 5 7 18

7. MZOS Płock 6 5 5 16

8. UKS Posejdon 6 1 5 12

9. Uks Kapry Armexim Pruszków 2 3 5 2 10

10. Psp swim Płock 3 1 - 4

Multimedaliści

1. KUSZYŃSKI, Adam 07 POL Iskra Konin 4 - - 4

1PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4 - - 4

3. KIEREJEWSKI, Igor 06 POL Iskra Konin 3 1 - 4

3 OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk 08 POL Ukp Polonia Warszawa 3 1 - 4

5. SĘCZKOWSKA, Róża 08 POL UKS Posejdon 3 - 1 4

6. CHMIELEWSKI, Krzysztof 04 POL Iuks Muszelka Warszawa 3 - - 3

6 RACHUBA, Maja 07 POL UKS Posejdon 3 - - 3

7 TARASIEWICZ, Klaudia 04 POL Ukp Polonia Warszawa 3 - - 3

9. KOWALSKI, Alexander 05 POL MPKS Orka Ciechanów 2 1 1 4

10. CYNARSKA, Weronika 03 POL Iuks Muszelka Warszawa 2 1 - 3

10 LIS, Magdalena 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 – 3

..................................

37. DYMERSKA, Weronika 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 2 - 2

39. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 2 3

50 CHOROSZEWSKI, Iwo 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - - 3 3

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

31. BURZA, Magdalena 08 SSP ORKA Iława 52.78 85

10 lat

13. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.00 120

11 lat

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.24 374

4. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.56 363

14. NOJMAN, Maja 06 SSP ORKA Iława 36.06 267

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.11 459

14. POMORYN, Maja 05 SSP ORKA Iława 37.13 245

16. WIELCZYK, Iga 05 SSP ORKA Iława 38.09 227

20. CICHOWSKA, Paulina 05 SSP ORKA Iława 40.31 191

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

9. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.46 319

14 lat

9. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.82 371

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

25. BURZA, Magdalena 08 SSP ORKA Iława 1:14.63 56

10 lat

7. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.93 127

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.94 466

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

2. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:34.43 287

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

19. BURZA, Magdalena 08 SSP ORKA Iława 58.23 85

10 lat

9. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.91

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.00 394

14. NOJMAN, Maja 06 SSP ORKA Iława 43.24 209

12 lat

9. POMORYN, Maja 05 SSP ORKA Iława 45.75 176

10. CICHOWSKA, Paulina 05 SSP ORKA Iława 46.24 171

11. WIELCZYK, Iga 05 SSP ORKA Iława 46.80 165

100 metrów stylem grzbietowym

14 lat

5. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.31 360

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.02 402

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

2. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.37 261

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.47 336

3. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.57 290

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.75 418

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

4. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (DYMERSKA, Magdalena 07 46.61 PIECHOWICZ, Karolina 05 31.19 FILIPCZAK, Nikola 06 33.88 LIS, Magdalena 06 33.01) 2:24.69 276

10. SSP ORKA Iława 2:45.78 183

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.43 146

9. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 40.92 121

27. JANKOWSKI, Hugbert 08 SSP ORKA Iława 52.20 58

10 lat

21. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.94 105

12 lat

9. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.67 238

15. WIELCZYK, Igor 05 SSP ORKA Iława 37.15 162

PK CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.42 362

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.64 387

21. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.30 157

50 metrów stylem klasycznym

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.05 128

9. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 54.83 97

10 lat

8. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.18 113

12 lat

2. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.52 241

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.51 329

6. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:51.21 125

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

4. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.14 111

9. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 50.37

21. JANKOWSKI, Hugbert 08 SSP ORKA Iława 1:03.84 42

10 lat

14. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.31 91

12 lat

9. WIELCZYK, Igor 05 SSP ORKA Iława 42.74 140

100 metrów stylem grzbietowym

13 lat

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.52 294

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.68 101

8. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 58.27 52

10 lat

7. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.73 51

12 lat

6. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.08 203

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

9. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.29 205

13 lat

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.69 345

PK CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.48 133

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

6. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 Klub Sportowy Płetwal Szczytno (CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 40.26 CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 35.04 JAKUBCEWICZ, Dawid 07 42.05 CHOROSZEWSKI, Iwo 04 28.78) 2:26.13 180

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn