Gdyńskie Delfinarium 2017 – Kormoran, Orka i Medyk walczyły w Trójmieście, cenne zwycięstwa w dobrym towarzystwie

Fot. mtp kormoran oklsztyn facebook

W sobotę (30 września) w Trójmieście odbyły się zawody pływackie młodzieży i dzieci pod nazwą :Gdyńskie Delfinarium. Wystartowało prawie 600 uczestników z 25 klubów , w tym trzech sekcji warmińsko-mazurskich: MTP Kormoran Olsztyn, SSP Orka Iława i MKS Medyk Giżycko. Odnieśliśmy sześć zwycięstw (pięć Kormoran, jedno Orka), w klasyfikacji medalowej olsztynianie uplasowali się na wysokim czwartym miejscu

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Emilia Raczewska (Kormoran) na 100 metrów stylem motylkowym, Maria Gładkojć (Kormoran) na 100 metrów stylem grzbietowym, Liliana Kukiełka (Orka) na 100 metrów stylem dowolnym, Krystian Porbacki (Kormoran) na 100 metrów 100 metrów stylem motylkowym i Dawid Sobolewski (Kormoran) na 100 metrów stylem dowolnym. Wszyscy wymienieni zawodnicy startowali w grupie U15. Zwycięstwo odniosła także sztafeta dziewcząt Kormorana w kat. 13/14 lat.

Klasyfikacja medalowa

1. Delfin Gdynia 11 2 6 19

2. TRI-Team Rumia 8 3 3 14

3. Żabianka Gdańsk 7 5 2 14

4. Kormoran Olsztyn 5 5 7 17

5. Znicz Koszalin 5 4 3 12

6. Skalar Słupsk 5 4 2 11

.................................

15. Orka Iława 1 - 3 4

20. Medyk Giżycko - 1 1 2

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

9. Sujkowska Roksana 05 Kormoran Olsztyn 32.77 356

50 metrów stylem klasycznym

2. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 36.57 480

100 metrów stylem zmiennym

5. Kraszewska Martyna 05 Kormoran Olsztyn 1:15.22 427

22. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 1:26.76 278

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

6. Sujkowska Roksana 05 Kormoran Olsztyn 37.00 333

9. Stankiewicz Aneta 05 Kormoran Olsztyn 38.43 298

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

1. Raczewska Emilia SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:06.63 550

2. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:07.79 522

3. Kukiełka Liliana 02 Orka Iława 1:10.34 467

4. Gładkojć Marta SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:10.47 465

14 lat

2. Sadowska Wiktoria SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:13.36 412

4. Kielak Julia SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:18.50 336

13 lat

3. Szałkowska Oliwia 04 Kormoran Olsztyn 1:18.58 335

200 metrów stylem dowolnym

4. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:12.54 583

6. Kulik Wiktoria SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:15.68 544

9. Muzyka Izabela SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:18.74 509

13. Łabaj Zuzanna SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:23.53 459

14. Trypucka Klaudia SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:26.17 435

15. Krupińska Lila 04 Kormoran Olsztyn 2:27.45 424

16. Wtulich Anna SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:27.70 421

20. Pawełas Martyna SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:36.88 352

21. Łuczyńska Adrianna SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:40.94 326

22. Szałkowska Oliwia 04 Kormoran Olsztyn 2:41.35 323

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat

1. Gładkojć Marta SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:09.16 503

14 lat

3. Zmierczak Natalia SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:13.60 417

8. Kłos Paulina SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:17.33 360

13 lat

12. Wierzchowska Maja 04 Kormoran Olsztyn 1:23.29 288

200 metrów stylem zmiennym

4. Raczewska Emilia SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:33.13 503

5. Kulik Wiktoria SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:33.73 498

9. Chrostowska Maria SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:39.05 449

100 metrów stylem klasycznym

15 lat

2. Chrostowska Maria SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:22.36 434

3. Wtulich Anna SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:26.29 377

14 lat

4. Kłos Paulina SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:25.55 387

8. Kusaj Zuzanna SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:32.02 311

10. Łuczyńska Adrianna SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:36.47 270

13 lat

2. Anszczak Ewa 04 Kormoran Olsztyn 1:26.62 373

100 metrów stylem dowolnym

15 lat

1. Kukiełka Liliana 02 Orka Iława 1:02.44 542

6. Muzyka Izabela SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:11.19 365

7. Pawełas Martyna SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:11.54 360

14 lat

3. Zmierczak Natalia SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:04.49 491

4. Łabaj Zuzanna SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:04.90 482

5. Trypucka Klaudia SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:06.00 458

8. Kielak Julia SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:06.68 445

9. Sadowska Wiktoria SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:06.84 441

15. Kusaj Zuzanna SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:14.92 313

13 lat

6. Krupińska Lila 04 Kormoran Olsztyn 1:10.21 381

14. Anszczak Ewa 04 Kormoran Olsztyn 1:14.87 314

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

13 - 14 lat

1. Kormoran Olsztyn 141 (Trypucka Klaudia SOL 29.84 Kulik Wiktoria SOL 29.57 Sadowska Wiktoria SOL 30.03 Łabaj Zuzanna SOL 28.57) 1:58.01 509

5. Kormoran Olsztyn 142 (Kielak Julia SOL 31.15 Kłos Paulina SOL 30.96 Zmierczak Natalia SOL 29.82 Szałkowska Oliwia 33.21) 2:05.14 427

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

3. Osełkowski Mateusz 05 Kormoran Olsztyn 40.72 238

100 metrów stylem zmiennym

3. Domalewski Bartłomiej 05 Kormoran Olsztyn 1:15.82 291

50 metrów stylem motylkowym

5. Domalewski Bartłomiej 05 Kormoran Olsztyn 33.81 268

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

1. Porbacki Krystian SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:02.99 444

2. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 1:03.65 431

4. Bruzdewicz Hubert SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:04.75 409

5. Kurdzieko Nikodem SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:06.77 373

14 lat

3. Niedziałek Michał SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:11.24 307

4. Kapała Szymon SOL 03 Kormoran Olsztyn 1:11.27 307

13 lat

9. Grabowski Mikołaj 04 Kormoran Olsztyn 1:23.76 189

200 metrów stylem dowolnym

5. Sobolewski Dawid SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:03.29 523

9. Ciarczyński Janusz 01 Orka Iława 2:04.23 511

11. Bruzdewicz Hubert SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:07.76 470

19. Mierzejek Igor SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:16.16 388

20. Niedziałek Michał SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:16.74 383

21. Helbrecht Jakub SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:16.81 383

25. Kisiel Bartosz 04 Kormoran Olsztyn 2:25.16 320

26. Grabowski Mikołaj 04 Kormoran Olsztyn 2:27.16 307

28. Jurczak Bartosz 04 Kormoran Olsztyn 2:31.59 281

30. Sobczak Mateusz 04 Kormoran Olsztyn 2:34.50 266

31. Kozłowski Konrad 04 Kormoran Olsztyn 2:35.27 262

32. Klimas Maciej 04 Kormoran Olsztyn 2:48.96 203

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat

3. Woronko Krzysztof 02 Medyk Giżycko 1:06.48 398

13 lat

4. Kisiel Bartosz 04 Kormoran Olsztyn 1:15.22

200 metrów stylem zmiennym

6. Porbacki Krystian SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:21.46 465

8. Kurdzieko Nikodem SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:26.72 417

12. Pater Aleksander 04 Kormoran Olsztyn 2:32.43 372

13. Kapała Szymon SOL 03 Kormoran Olsztyn 2:35.33 351

14. Tuzimek Arkadiusz 04 Kormoran Olsztyn 2:41.39 313

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

3. Jonowski Michał 04 Orka Iława 1:14.53 415

6. Pater Aleksander 04 Kormoran Olsztyn 1:18.12 360

100 metrów stylem dowolnym

16 - 19 lat

3. Ciarczyński Janusz 01 Orka Iława 55.83 521

15 lat

1. Sobolewski Dawid SOL 02 Kormoran Olsztyn 57.19 485

7. Helbrecht Jakub SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:02.80 366

8. Mierzejek Igor SOL 02 Kormoran Olsztyn 1:03.18 359

13 lat

12. Jonowski Michał 04 Orka Iława 1:08.12 287

13. Tuzimek Arkadiusz 04 Kormoran Olsztyn 1:08.21 285

15. Jurczak Bartosz 04 Kormoran Olsztyn 1:09.95 265

20. Sobczak Mateusz 04 Kormoran Olsztyn 1:12.27 240

22. Kozłowski Konrad 04 Kormoran Olsztyn 1:13.59 227

23. Gałązka Mateusz 04 Siódemka Gdynia 1:17.07 198

24. Klimas Maciej 04 Kormoran Olsztyn 1:17.88 192

13-14 lat

4. Kormoran Olsztyn 14 Kormoran Olsztyn (Niedziałek Michał SOL 28.98 Kapała Szymon SOL 30.17 Pater Aleksander 04 28.92 Kisiel Bartosz 29.61) 1:57.68 345

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn