GP MTP Kormoran (1) Olsztyn 2017 – Początek sprawdzonej formuły

Fot. mk photography (ilustracja)

Miejskie Towarzystwo Pływackie w Olsztynie jak co roku organizuje cykl zawodów Grand Prix. Impreza skierowana do adeptów klas (4/6) jest sprawdzoną formułą weryfikacji pracy na treningach. Rywalizacja między rówieśnikami temu sprzyja. Młodzi adepci spotykają się raz w miesiącu i pływają na krótkich dystansach we wszystkich stylach.

W końcowej klasyfikacji nagrodzonych zostanie po 10 zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej, którzy uzyskali największą liczbę punktów wg tabeli wielobojowej za 16 wyników ( klasa IV) i 16 najlepszych wyników ( klasy V i VI). Poszczególne zawody odbywają się w formule wielobojowej. O kolejności decyduje suma czasów w poszczególnych wyścigach.

W październikowej imprezie na pływalni przy ul. Głowackiego (sobota 14 tego miesiąca) wygrali: w klasach IV: Kacper Kulczycki i Dominika Kraszewska, w klasach V: Michał Rżyski i Maria Idzikowski oraz w klasa VI: Kacper Trykacz i Wiktoria Masłowska.

Wyniki

Klasa IV (50 m grzebietowym+50 m dowolnym)

Chłopcy

1. KURCZYCKI, Kacper 1:27.04 47.95 39.09

2. SZCZEPANIAK, Andrzej 1:32.19 48.46 43.73

3. KLUZIAK, Krystian 1:40.59 50.93 49.66

4. SADOWSKI, Tomasz 1:43.28 53.05 50.23

5. GEBAUER, Wolfgang 1:44.00 50.95 53.05

6. ŁOJEWSKI, Adam 1:45.29 54.11 51.18

7. WOJNOWSKI, Filip 1:49.01 54.42 54.59

8. STUCZYNSKI, Wojciech 1:51.49 52.76 58.73

9. BLAZYNSKI, Mateusz 1:51.94 54.33 57.61

10. LATUSZEK, Wiktor 1:55.41 58.44 56.97

11. POWIERŻA, Błażej 1:55.74 58.38 57.36

12. KACZYŃSKI, Artur 1:56.27 1:00.79 55.48

13. SUCHOCKI, Jan 2:09.05 1:02.36 1:06.69

14. ADAMOWICZ, Cyprian 2:09.64 1:00.55 1:09.09

15. PAWELAS, Dominik 2:11.08 1:01.89 1:09.19

16. ZEMBEK, Dawid 2:12.54 59.41 1:13.13

17. MATRACKI, Aleksander 2:17.34 1:03.61 1:13.73

18. PSTRAGOWSKI, Mikolaj 2:18.57 1:04.10 1:14.47

19. ZERA, Jan 2:20.65 59.91 1:20.74

20. GOSIEWSKI, Kacper 2:26.99 1:08.69 1:18.30

Dziewczęta

1. KRASZEWSKA, Dominika 1:31.47 48.44 43.03

2. URBANSKA, Zuzanna 1:42.05 50.46 51.59

3. CHRZANOWSKA, Zuzanna 1:43.72 53.47 50.25

4. BRODACKA, Maja 1:44.93 51.96 52.97

5. MADRY, Zuzanna 1:48.88 53.79 55.09

6. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 1:50.05 .69 57.37

7. ROMANOWSKA, Natalia 1:51.62 56.03 55.59

8. ADAMCZYK, Wiktoria 1:52.21 55.51 56.70

9. SONTOWSKA, Nina 1:55.49 56.12 59.37

10. GRAJEK, Klaudia 1:56.02 55.78 1:00.24

11. FALKOWSKA, Nel 1:57.52 57.49 1:00.03

12. PIECHOTA, Maja 2:01.07 57.84 1:03.23

13. WASILEWSKA, Amelia 2:03.03 1:00.25 1:02.78

14. PAWELKO, Ewa 2:03.90 59.81 1:04.09

15. GOLON, Zuzanna 2:05.37 58.65 1:06.72

16. PAZIK, Dominika 2:09.11 1:03.92 1:05.19

17. CYGLICKA, Maria 2:12.13 1:00.96 1:11.17

18. ZALECH, Agata 2:19.17 1:06.54 1:12.63

19. MRÓZ, Matylda 2:25.29 1:02.83 1:22.46

20. KŁOSOWSKA, Oliwia 2:30.72 1:05.67 1:25.05

21. SZAFLICKA, Wiktoria 2:31.92 1:10.19 1:21.73

12801172 1674922846100811 5653964529125371889 n

V Klasa (50 m motylkowym + 50 m grzbietowym + 50 m klasycznym + 100 m dowolnym)

Chłopcy

1. RŻYSKI, Michał 3:24.43 41.30 41.38 43.38 1:18.37

2. KAMIANKA, Piotr 3:24.55 42.70 40.36 47.03 1:14.46

3. KULIK, Maksymilian 3:33.03 44.02 42.49 47.78 1:18.74

4. MATUSIAK VEL MATUSZEW0SKI 3:34.63 4 42.00 42.03 46.72 1:23.88

5. CICHOCKI, Olaf 3:37.96 42.04 42.73 51.00 1:22.19

6. OZGA, Oskar 3:43.21 47.00 44.53 50.28 1:21.40

7. KACZMAREK, Michał 3:47.67 44.16 42.63 54.07 1:26.81

8. GILSKI, Łukasz 3:48.06 42.07 46.13 51.95 1:27.91

9. KISIEL, Piotr 3:50.24 52.16 42.53 52.00 1:23.55

10. GÓRCZYŃSKI, Karol 3:51.79 45.21 41.44 51.81 1:33.33

11. KRZYŻEWSKI, Piotr 3:52.56 48.53 48.83 52.84 1:22.36

12. POKRĘTOWSKI, Karol 3:54.07 48.17 46.41 53.59 1:25.90

13. DĄBROWSKI, Paweł 3:58.91 47.62 45.42 52.15 1:33.72

14. MICKIEWICZ, Franciszek 4:01.20 49.25 50.03 53.39 1:28.53

15. DRAGUN OLIWIER, 4:04.00 49.93 48.03 56.20 1:29.84

16. DZIK KAMIL, 4:06.16 45.78 52.51 57.06 1:30.81

17. OLEJNICZAK, Maciej 4:08.40 50.87 49.03 53.13 1:35.37

18. KOLIS, Jacek 4:10.16 54.93 48.25 50.50 1:36.48

19. PIRÓG, Adam 4:11.31 49.49 47.67 57.74 1:36.41

20. ARTEMNIAK, Sylwester 4:12.13 48.66 49.59 56.39 1:37.49

21. ORZOŁEK, Bartłomiej 4:31.95 54.19 52.95 1:05.15 1:39.66

22. ARTEMNIAK, Mikołaj 5:01.30 1:11.88 59.78 1:01.47 1:48.17

23. GĘBSKI, Bartłomiej 5:01.64 1:07.06 51.17 59.91 2:03.50

Dziewczęta

1. IDZKOWSKI, Maria 3:24.73 39.95 40.02 45.03 1:19.73

2. ROMANOWSKA, Izabela 3:39.33 43.51 44.45 50.81 1:20.56

3. BAŁDYGA, Kamila 3:42.26 47.89 44.16 50.43 1:19.78

4. ŻUCHOWSKA, Antonina 3:43.39 46.54 44.19 45.39 1:27.27

5. JUŚKIEWICZ, Ada 3:47.94 46.32 43.84 47.64 1:30.14

6. WIENIARSKA, Anna 3:50.09 46.96 46.56 49.41 1:27.16

7. MĄTWICKA, Liliana 3:50.18 46.22 44.59 49.76 1:29.61

8. KOWALSKA, Wiktoria 3:53.79 46.03 47.05 48.21 1:32.50

9. GREGORCZYK, Maja 3:54.48 47.17 44.94 52.28 1:30.09

10. DZIUBA, Monika 3:55.90 49.00 50.11 50.76 1:26.03

11. UŚCINOWICZ, Zuzanna 3:58.94 46.74 48.21 52.60 1:31.39

12. ZDUNIAK, Zuzanna 4:08.47 48.34 48.06 54.44 1:37.63

13. SZCZUDŁO, Alicja 4:13.19 56.24 47.32 53.66 1:35.97

14. ANGOWSKA, Roksana 4:15.66 55.47 47.45 50.31 1:42.43

12798849 1674923662767396 1943520032021067284 n

Klasa VI (50 m motylkowym + 50 m grzbietowym + 50 m klasycznym + 100 m dowolnym)

Chłopcy

1. TRYKACZ, Kacper 2:52.69 32.18 34.63 39.27 1:06.61

2. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 3:00.25 36.56 38.00 38.29 1:07.40

3. WOŹNIAK, Piotr 3:04.60 33.81 38.92 43.53 1:08.34

4. TYRKA, Igor 3:07.74 37.13 39.13 43.20 1:08.28

5. POPIOŁEK, Kacper 3:10.90 36.71 38.23 43.33 1:12.63

6. KAPAŁA, Bartosz 3:11.75 35.94 38.06 44.41 1:13.34

7. NOWACKI, Jacek 3:11.90 36.14 37.53 46.30 1:11.93

8. KUBICKI, Karol 3:20.55 36.97 40.41 49.18 1:13.99

9. BLOCK, Kacper 3:21.85 37.47 39.03 47.28 1:18.07

10. WIECZOREK, Kacper 3:25.53 38.48 38.97 48.77 1:19.31

11. WOJSZKUN, Jacek 3:27.23 40.51 42.23 46.56 1:17.93

12. ADAMIAK, Wiktor 3:27.51 43.91 41.10 44.07 1:18.43

13. SULKOWSKI, Oskar 3:31.70 43.06 47.56 42.91 1:18.17

14. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 3:31.91 43.48 43.14 48.21 1:17.08

15. LEŚNIEWSKI, Dawid 3:32.36 38.13 41.69 49.97 1:22.57

16. OPALACH, Albert 3:45.63 43.13 44.81 51.38 1:26.31

17. RURYS, Marcin 3:50.59 50.05 44.83 48.19 1:27.52

18. WRÓBEL, Michał 3:51.61 47.05 41.38 56.71 1:26.47

19. SYPIAŃSKI, Mikołaj 3:56.22 51.09 46.76 49.47 1:28.90

20. CICHY, Kacper 4:20.99 51.28 52.96 54.63 1:42.12

Dziewczęta

1. MASŁOWSKA, Wiktoria 3:05.32 35.64 36.84 44.06 1:08.78

2. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 3:11.40 37.19 36.84 46.44 1:10.93

3. MENTRYKA, Gabriela 3:12.15 37.61 38.74 42.16 1:13.64

4. KUPIS, Aleksandra 3:16.75 37.85 41.03 42.75 1:15.12

5. KLUZIAK, Natalia 3:20.37 40.44 37.72 50.37 1:11.84

6. BOROWSKA, Wiktoria 3:22.93 37.97 42.15 48.94 1:13.87

7. SIEJAK, Patrycja 3:23.31 41.57 39.51 43.66 1:18.57

8. LESZCZYŃSKA, Kaja 3:40.51 44.97 42.80 52.06 1:20.68

9. PNIEWSKA, Karolina 3:49.16 43.33 45.24 54.84 1:25.75

10. HARNISZ, Agata 3:55.62 48.32 44.83 52.19 1:30.28

11. SOSZYŃSKA, Zuzanna 3:56.18 50.62 45.87 56.30 1:23.39

12. PIRÓG, Michalina 4:13.39 55.27 48.40 55.88 1:33.84

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn