Arena Grand Prix Polski (2) Łódź 2017 – W niedzielę Angelika Wikieł wygrała 200 m żabką

Fot. Krzysztof Oller facebook

Na drugą w tym sezonie imprezę Arena Grand Prix Polski w pływaniu w Łodzi (4/5 listopada) ekipa Warmii i Mazur wyruszyła w dość nietypowym składzie. Największa grupę stanowili reprezentanci SSP Orka Iława, ale były tez akcenty z Olsztyna, Elbląga i Ełku. Z małymi wyjątkami zabrakło czołowych zawodników, ale czasami warto dać szansę pływakom na dorobku, by wreszcie mogli zmierzyć się z najlepszymi.

W pierwszym dniu najwartościowsze wyniki uzyskali: Angelika Wikieł (AZS UWM Olsztyn) – siódma na 100 m. klas. i ósma na 50 m. klas., Krzysztof Oller (Kormoran Olsztyn) – jedenasty na 200 m grzb., szósty na 200 m. mot., (drugi w kat. 17/18). W kategoriach było kilka miejsc w dziesiątce (Liliana Kukiełka, Kuba Butrykiewicz, Janusz Ciarczyński, Filip Rybiński – wszyscy Orka, Wiktoria Domżalska Jedynka Elbląg, Wiktor Grzegorczyk – MOS Ełk)

W niedzielę zwycięstwo na 200 metrów stylem klasycznym odniosła Angelika Wikieł, a szósty na 400 metrów stylem zmiennym był Krzysztof Oller. W kategoriach zawodnicy Warmii i Mazur też plasowali się w czołowych dziesiątkach.

W klasyfikacjach generalnych Angelika Wikieł była piąta (open) w stylu klasycznych, Krzysztof Oller też piąty jako delfinista w kat. 17/18, a Filip Rybiński siódmy w stylu grzbietowym 16-latków.

Wyniki

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

Open

62. Wikieł Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 2:13.87

101. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 2:21.65

117. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 2:28.46

16 lat

19. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 2:28.46

15 lat

26. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 2:21.65

100 metrów stylem klasycznym

Open

7. Wikieł Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 1:11.39

50 metrów stylem motylkowym

15 lat

6. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 30.72

16. Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 32.59

17/18 lat

12. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 29.43

Open

26. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 29.43

49. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 30.72

74.Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 32.59

100 metrów stylem dowolnym

15 lat

21. Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 1:03.69 510

16 lat

18. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 1:05.42 471

17/18 lat

10. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 59.94 612

Open

30. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 59.94 612

81. Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 1:03.69 510

103. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 1:05.42 471

50 metrów stylem klasycznym

Open

8. Wikieł Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 646 33.31

50 metrów stylem dowolnym

15 lat

11. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 540 28.53

19. Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 494 29.38

16 lat

17. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 460 30.10

17/18 lat

7. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 642 26.93

Open

16. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 642 26.93

51. Wikieł Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 547 28.40

58. Kukiełka Liliana 02 SSP Orka Iława 540 28.53

78. Mijas Agata 02 SSP Orka Iława 494 29.38

95. Urbańska Natalia 01 SSP Orka Iława 460 30.10

200 metrów stylem klasycznym

14 lat i starsi

1. Wikieł Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 2:29.17

wi8

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

Open

15 lat

16. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:01.63

16 lat

25. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 2:01.76

47. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 2:13.93

17/18 lat

27. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.32

Open

66. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.32

123. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:01.63

125. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 2:01.76

206. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 2:13.93

100 metrów stylem klasycznym

Open

35. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.39

50 metrów stylem motylkowym

14 lat

23. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 31.72

15 lat

12. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.11

28. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 31.02

16 lat

10. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 26.93

11. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 27.19

37. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 30.84

Open

24. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 25.53

67. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 26.93

74. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 27.19

100. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.11

152. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 30.84

155. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 31.02

159. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 31.72

200 metrów stylem grzbietowym

15 lat

9. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:21.92

17/18 lat

7. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.96

Open

11. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.96

43. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:21.92

100 metrów stylem zmiennym

15 lat

18. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:08.07 412

Open

23. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.06 600

85. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:08.07 412

100 metrów stylem dowolnym

14 lat

25. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 1:00.51 409

15 lat

10. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 55.34 535

33. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 59.80

38. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 1:01.62 387

16 lat

8. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 53.64 588

18. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 55.05 544

44. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 1:01.19 396

46. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 1:01.81 384

Open

52. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 53.64 588

68. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 54.13 572

84. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 55.05 544

92. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 55.34 535

181. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 59.80 424

188. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 1:00.51 409

194. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 1:01.19 396

198. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 1:01.62 387

200. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 1:01.81 384

50 metrów stylem klasycznym

Open

29. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 547 30.87

200 metrów stylem motylkowym

17/18 lat

2. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.14 702

Open

6. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.14 702

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat

10. Rybiński Filip 02 SSP Orka Iława 1:02.57 477

13. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:05.21 422

Open

33. Rybiński Filip 02 SSP Orka Iława 1:02.57 477

45. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:05.21 422

400 metrów stylem dowolnym

15 lat

10. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 574 4:15.32

17/18 lat

12. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 651 4:04.89

Open

22. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 651 4:04.89

60. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 574 4:15.32

400 metrów stylem zmiennym

17/18 lat

4. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 669 4:29.17

Open

6. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 669 4:29.17

50 metrów stylem dowolnym

14 lat

18. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 385 27.83

15 lat

5. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 479 25.88

14. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 455 26.34

16. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 446 26.51

16 lat

9. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 534 24.96

13. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 509 25.36

35. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 392 27.68

36. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 391 27.69

Open

54. Butrykiewicz Kuba 01 SSP Orka Iława 534 24.96

60. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 520 25.19

67. Ciarczyński Janusz 01 SSP Orka Iława 509 25.36

87. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 479 25.88

110. Jacuński Maciej 02 SSP Orka Iława 455 26.34

115. Musiński Mikołaj 02 SSP Orka Iława 446 26.50

137. Rutkiewicz Jakub 01 SSP Orka Iława 392 27.68

138. Jakubczyk Patryk 01 SSP Orka Iława 391 27.69

142. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 385 27.83

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

11. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:03.24 449

17/18 lat

10. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 57.11 610

Open

23. Oller Krzysztof SL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 57.11 61

29. Perkowski Wiktor 98 MTP KORMORAN Olsztyn 57.76 589

90. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:03.24 449

50 metrów stylem grzbietowym

5. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 298 33.26

15 lat

5. Rybiński Filip 02 SSP Orka Iława 463 28.71

7. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 402 30.09

Open

28. Rybiński Filip 02 SSP Orka Iława 463 28.71

33. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 402 30.09

42. Krajewski Mateusz 03 SSP Orka Iława 298 33.26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn