O Puchar Burmistrza Mławy – Powrót na Warmie i Mazury z naręczami medali

Fot. pletwal mlawa facebook

W weekend (18/19 listopada) odbywały się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Mławy. Startowali w nich pływacy sekcji warmińsko-mazurskich: Płetwala Szczytno, Orki Iława, Pirata Elbląg, MKS Roś Pisz i Medyka Giżycko. W klasyfikacji medalowej piąte miejsce zajął Płetwal  - 28 (8 9 11), ósme Pirat 12 (7 2 3), dwunaste Medyk 8 (4 3 1), pietnaste Orka 30 (3 13 14). Startowało 400 zawodników z 29 klubów.

Biorąc pod uwage wyniki indywidualne należy pamiętać, że poszczególne kategoriach wiekowych startowała różna liczba zawodniów, stąd w niektórych grupach o miejsca na podium było łatwiej. Ale fakty sa wymierne. W gronie multimedalistów pierwsze miejsce zajęli: Dariusz Mech (Pirat) i Kinga Sierak (Płrtwal) - po 5 złotych krążków. Prowadzono klasyfikacje uwzględniająca najlepsze wyniki w kategoriach. Wśród dziewczat w U14 zwyciężyła Monika Kułakowska (Medyk), drugie miejsza zajęły: Magdalena Lis (Płetwal) w U11, Iga Grygiencza (Medyk) w U13, Kinga Sierak (Płetwal) w U15, trzecie: Liliana Kukiełka (Orka) w U15 czwarte: Pola Dzik (Orka) w U13, piate: Nikola Filipczak (Płetwal) w U11, Karolina Piechowicz (Płetwal) w U12, szósta: Zuzanna Pieńkowska (Płetwal) w U14. W klasyfikacji chłopców w U15 zwyciężył Dariusz Mech (Pirat), w tej sanej kategorii trzeci był Kuba Butrykiewicz (Orka), czwarty Janusz Ciarczyński (Orka) i piąty Marcin Kłak (Płetwal). Drugie miejsce w U9 zajął Ignacy Choroszewski (Płetwal)

Warto dodać, że zawody w Mławie sa nielicznymi, prócz Mistrzostw Polski, gdzie sprinty odbywaja się w dwóch etapach: eliminacje i finały.

Klasyfikacja medalowa

1. MKS Jedynka Łódź 23 8 4 35

2. Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 17 10 11 38

3. Buks Warszawa 14 15 17 46

4. UKS G-8 Bielany Warszawa 11 7 6 24

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 8 9 11 28

6. Sejwal Rypin 7 7 7 21

7. Uks Żoliborz Warszawa 7 4 8 19

8. UKS PIRAT Elbląg 7 2 3 12

9. UKS KURORT Ciechocinek 5 6 3 14

10. Klub Pływacki Płetwal MŁAWA 4 10 9 23

.............................

12. Mks Medyk Giżycko 4 3 1 8

15. SSP Orka Iława 3 13 14 30

Multimedaliści

1 MECH, Dariusz 00 POL UKS PIRAT Elbląg 5 - - 5

1 SIERAK, Kinga 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5 - - 5

23 KŁAK, Marcin 01 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 1 4

25. GRYGIENCZA, Iga 04 POL Mks Medyk Giżycko 2 1 - 3

25 KUŁAKOWSKA , Monika 03 POL Mks Medyk Giżycko 2 1 – 3

33. KUKIEŁKA, Liliana 02 POL SSP Orka Iława 1 3 1 5

41. DZIK, Pola 04 POL SSP Orka Iława 1 1 1 3

45. PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 – 2

51. DALIDOWICZ, Patryk 99 POL UKS PIRAT Elbląg 1 - 1 2

57. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 POL SSP Orka Iława - 2 2 4

57 KRAJEWSKI, Mateusz 03 POL SSP Orka Iława - 2 2 4

57 LIS, Magdalena 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 2 2 4

61. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 POL SSP Orka Iława - 2 1 3

61 PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 2 1 3

72. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 2 3

72 FILIPCZAK, Nikola 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 2 3

78. CIŻ, Zuzanna 02 POL Mks Medyk Giżycko - 1 1 2

78DYMERSKA, Weronika 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 1 2

78 JONOWSKI, Michał 04 POL SSP Orka Iława - 1 1 2

78 RYBIŃSKI, Filip 02 POL SSP Orka Iława - 1 1 2

92. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 POL UKS PIRAT Elbląg - - 2 2

92 MIJAS, Agata 02 POL SSP Orka Iława - - 2 2

Fot. Małgorzata Dymerska (ilustracja)

zdjecie pletwal 350421

Medaliści w/g klubu

Klub Sportowy Płetwal Szczytno

Złoty

100m klasyczny 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 1:09.95

100m zmienny 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 1:01.64

50m dowolny 15 lat i starsi SIERAK, Kinga 02 28.46

100m dowolny 15 lat i starsi SIERAK, Kinga 02 1:00.77

200m dowolny 15 lat i starsi SIERAK, Kinga 02 2:14.91

50m motylkowy 15 lat i starsi SIERAK, Kinga 02 30.28

50m motylkowy 12 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 32.17

100m zmienny 15 lat i starsi SIERAK, Kinga 02 1:10.36

Srebrny

50m dowolny 9 lat i młodsi CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 36.98

50m grzbietowy 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 28.07

100m dowolny 11 lat FILIPCZAK, Nikola 06 1:13.11

50m grzbietowy 11 lat LIS, Magdalena 06 35.44

100m grzbietowy 14 lat PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 1:15.55

100m grzbietowy 11 lat LIS, Magdalena 06 1:17.83

50m klasyczny 12 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 36.95

50m motylkowy 14 lat PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 32.89

100m motylkowy 13 lat DYMERSKA, Weronika 04 1:22.71

Brązowy

100m dowolny 13 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 1:03.15

50m grzbietowy 9 lat i młodsi CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 44.40

50m klasyczny 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 32.52

50m klasyczny 9 lat i młodsi CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 49.71

50m dowolny 11 lat FILIPCZAK, Nikola 06 32.58

50m grzbietowy 14 lat PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 34.27

1. Kobiet, 50m grzbietowy 11 lat FILIPCZAK, Nikola 06 37.70

16. Kobiet, 100m klasyczny 13 lat DYMERSKA, Weronika 04 1:30.60

50m motylkowy 11 lat LIS, Magdalena 06 36.44

100m zmienny 11 lat LIS, Magdalena 06 1:23.28

4 x 50m dowolny 15 lat i starsi Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1:54.26

Mks Medyk Giżycko

Złoty

50m klasyczny 14 lat KUŁAKOWSKA, Monika 03 35.70

50m klasyczny 13 lat GRYGIENCZA, Iga 04 37.15

50m motylkowy 14 lat KUŁAKOWSKA, Monika 03 30.30

50m motylkowy 13 lat GRYGIENCZA, Iga 04 30.25

Srebrny

50m dowolny 13 lat GRYGIENCZA, Iga 04 29.37

50m grzbietowy 14 lat KUŁAKOWSKA, Monika 03 31.33

200m grzbietowy 15 lat i starsi CIŻ, Zuzanna 02 2:42.10

Brązowy

50m klasyczny 15 lat i starsi CIŻ, Zuzanna 02 39.05

SSP Orka Iława

Złoty

50m grzbietowy 13 lat DZIK, Pola 04 32.87

100m motylkowy 15 lat i starsi KUKIEŁKA, Liliana 02 1:10.06

4 x 50m zmienny 15 lat i starsi Orka 3 1:58.79

Srebrny

50m dowolny 15 lat i starsi BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 24.91

50m dowolny 14 lat KRAJEWSKI, Mateusz 03 28.02

100m dowolny 14 lat KRAJEWSKI, Mateusz 03 1:02.06

100m grzbietowy 15 lat i starsi RYBIŃSKI, Filip 02 1:00.90

50m klasyczny 13 lat JONOWSKI, Michał 04 33.51

50m motylkowy 15 lat i starsi CIARCZYŃSKI, Janusz 01 26.79

100m motylkowy 15 lat i starsi CIARCZYŃSKI, Janusz 01 1:02.82

100m zmienny 15 lat i starsi BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 1:04.88

100m dowolny 15 lat i starsi KUKIEŁKA, Liliana 02 1:03.45

200m dowolny 15 lat i starsi KUKIEŁKA, Liliana 02 2:18.01

100m grzbietowy 13 lat DZIK, Pola 04 1:13.48

50m motylkowy 15 lat i starsi KUKIEŁKA, Liliana 02 31.23

4 x 50m dowolny 15 lat i starsi Orka 1 1:46.47

Brązowy

100m dowolny 15 lat i starsi BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 55.64

200m dowolny 15 lat i starsi CIARCZYŃSKI, Janusz 01 2:04.61

50m grzbietowy 15 lat i starsi RYBIŃSKI, Filip 02 28.24

100m grzbietowy 14 lat KRAJEWSKI, Mateusz 03 1:12.92

100m klasyczny 13 lat JONOWSKI, Michał 04 1:14.48

50m motylkowy 15 lat i starsi BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 27.31

50m motylkowy 14 lat KRAJEWSKI, Mateusz 03 32.80

50m dowolny 15 lat i starsi KUKIEŁKA, Liliana 02 29.26

100m dowolny 15 lat i starsi MIJAS, Agata 02 1:04.53

100m dowolny 13 lat DZIK, Pola 04 1:07.01

200m dowolny 15 lat i starsi URBAŃSKA, Natalia 01 2:24.16

200m dowolny 12 lat ŻELAZNA, Maria 05 2:53.61

100m zmienny 15 lat i starsi MIJAS, Agata 02 1:15.19

4 x 50m zmienny 15 lat i starsi Orka 4 2:03.21

UKS PIRAT Elbląg

Złoty

50m dowolny 15 lat i starsi MECH, Dariusz 00 24.52

100m dowolny 15 lat i starsi MECH, Dariusz 00 53.22

200m dowolny 15 lat i starsi MECH, Dariusz 00 1:57.54

50m klasyczny 15 lat i starsi DALIDOWICZ, Patryk 99 31.56

50m motylkowy 15 lat i starsi MECH, Dariusz 00 26.66

100m motylkowy 15 lat i starsi MECH, Dariusz 00 1:00.87

4 x 50m dowolny 15 lat i starsi UKS PIRAT Elbląg 1 1:44.91

Srebrny

200m dowolny 15 lat i starsi KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 2:04.07

4 x 50m zmienny 15 lat i starsi UKS PIRAT Elbląg 1 2:02.95

Brązowy

50m dowolny 15 lat i starsi DALIDOWICZ, Patryk 99 25.08

50m grzbietowy 15 lat i starsi DĄBROWSKA, Aleksandra 02 34.00

100m grzbietowy 15 lat i starsi DĄBROWSKA, Aleksandra 02 1:13.

Wyniki szczegółwe w konkurencjach

Dziewczęta

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

12. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.36 132

10 lat

14. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 49.28 141

15. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.56 138

11 lat

Finał

1. DRYNKOWSKA, Lena 06 UKS G-8 Bielany Warszawa 34.92 397

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.44 380

3. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.70 315

.........................................

13. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 41.36 239

13 lat

Finał

1. DZIK, Pola 04 SSP Orka Iława 32.87 476

4. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.22 328

14 lat

Finał

2. KUŁAKOWSKA, Monika 03 Mks Medyk Giżycko 31.33 550

3. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.27 420

15 lat i starsi

Finał

3. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 34.00 430

4. CIŻ, Zuzanna 02 Mks Medyk Giżycko 34.28 419

.....................................

6. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 37.44 322 ( nie połynęła w finale)

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

Finał

3. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.44 299

......................................

7. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.61 233 R

12 lat

Finał

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.17 435

.............................................

8. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 37.81 268 R

13 lat

Finał

1. GRYGIENCZA, Iga 04 Mks Medyk Giżycko 30.25 523

4. DZIK, Pola 04 SSP Orka Iława 33.54 384

5. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.87 313

14 lat

Finał

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 Mks Medyk Giżycko 30.30 520

2. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.89 407

15 lat i starsi

Finał

1. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.28 521

2. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 31.23 475

4. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 31.38 468

5. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 33.61 381

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

22. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.87 80

10 lat

11. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 39.77 199

14. BIERNASIUK, Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 41.26 178

17. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.09 168

11 lat

Finał

3. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.58 362

4. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.07 347

...........................................

29. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 37.92 230

33. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 40.71 186

12 lat

Finał

5. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.76 431

..................................

13. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 34.16 314

20. TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 38.03 228

21. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 38.11 226

13 lat

Finał

2. GRYGIENCZA, Iga 04 Mks Medyk Giżycko 29.37 495

4. DZIK, Pola 04 SSP Orka Iława 30.52 441

15 lat i starsi

Finał

1. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.46 544

3. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 29.26 501

4. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 29.56 485

5. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 30.78 430

6. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 32.12 378

............................................

9. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 31.99 383

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

14. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.20 113

10 lat

15. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.57 161

21. BIERNASIUK, Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 55.52 137

11 lat

14 KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 52.81 159

12 lat

Finał

2. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.95 465

............................................

14 SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 49.74 190

16 TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 50.53 182

13 lat

Finał

1. GRYGIENCZA, Iga 04 Mks Medyk Giżycko 37.15 458

5. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.94 318

14 lat

Finał

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 Mks Medyk Giżycko 35.70 516

15 lat

Finał

3. CIŻ, Zuzanna 02 Mks Medyk Giżycko 39.05 394

200 metrów style grzbietowym

15 lat i starsi

2. CIŻ, Zuzanna 02 Mks Medyk Giżycko 2:42.10 39

200 metrów stylem dowolnym

12 lat

ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 2:53.61 259

15 lat i starsi

1 URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 2:24.16 453

2 MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 2:26.94 428

3 DĄBROWSKA, Aleksandra02 UKS PIRAT Elbląg 2:29.09 410

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

2. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.11 337

19. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 1:32.64 165

12 lat

11. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 1:16.16 298

12. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:26.57 203

13. TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 1:27.82 194

13 lat

3. DZIK, Pola 04 SSP Orka Iława 1:07.01 438

14 lat

5. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:09.79

15 lat i starsi

1. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.77 587

2. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 1:03.45 516

3. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 1:04.53 491

4. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 1:06.91 440

5. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 1:07.08 437

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

11. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:59.46 142

11 lat

7. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 1:50.07 181

12 lat

7. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:47.81 193

13 lat

3. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.60 326

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.83 353

8. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 1:28.98 236

12 lat

10. TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 1:39.70 168

13 lat

2. DZIK, Pola 04 SSP Orka Iława 1:13.48 420

14 lat

2. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.55 386

15 lat i starsi

3. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 1:13.38 421

4. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 1:22.07 301

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

2. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.71 287

15 lat i starsi

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 1:10.06 473

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

4. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 1:42.63 168

5. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.78 123

11 lat

3. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.28 315

5. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.88 287

10. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 1:32.44 230

12 lat

9. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 1:26.56 280

15 lat i starsi

1. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.36 522

3. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 1:15.19 428

4. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 1:19.26 365

5. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 1:22.53 323

23621257 1445206735596309 6909233128355004116 n

Chłopcy

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

Finał

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.40 125

..............................

18. KRAJEWSKI, Szymon 10 SSP Orka Iława 1:17.30 23

10 lat

13. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.19 111

15. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 47.43 102

18. RASZEWSKI, Aleksander 07 MKS Roś Pisz 50.04 87

20. KAKOWSKI, Kacper 07 MKS Roś Pisz 53.21 72

11 lat

15. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 42.29 145

22. KRAJEWSKI, Łukasz 06 SSP Orka Iława 50.01 87

12 lat

Finał

6. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 40.11 170

................................

8. DOMASIEWICZ, Maciej 05 MKS Roś Pisz 40.40 166 R

9. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.25 97

Finał

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.51 266

14 lat

Finał

4. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 33.11 302

15 lat i starsi

Finał

2. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.07 496

3. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 28.24 487

DYSKW. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 30.45

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

Finał

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.48 231

..................................

7. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.18 128 R

13 lat

7. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.12 285 R

9. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 34.54 251

14 lat

Finał

3. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 32.80 293

.........................

7. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 38.82 177 R

15 lat i starsi

Finał

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 26.66 546

2. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 26.79 538

3. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 27.31 508

4. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.20 461

.............................

9. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 30.89 351

11. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 32.22 309

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

Finał

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.98 164

.........................

18. CZERNIAWSKI, Nataniel 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.81 71

10 lat

9. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 36.72 167

14. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.96 121

21. RASZEWSKI, Aleksander 07 MKS Roś Pisz 42.61 107

22. KAKOWSKI, Kacper 07 MKS Roś Pisz 43.50 101

11 lat

19. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 34.90 195

30. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 39.16 138

31. KRAJEWSKI, Łukasz 06 SSP Orka Iława 41.02 120

12 lat

9. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 32.03 253

12. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.53 241

13. DOMASIEWICZ, Maciej 05 MKS Roś Pisz 33.10 229

20. JACHIMCZYK, Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 39.38 136

21. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.50 134

13 lat

Finał

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.74 350

.................................

7. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.56 321 R

11. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 30.19 302

Finał

2. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 28.02 378

........................

7. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 33.02 230 R

15 lat i starsi

Finał

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 24.52 564

2. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 24.91 538

3. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 25.08 527

6. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.62 494

.........................................

7. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 25.90 478 R

8. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 26.08 468 R

12. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 27.20 413

13. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 27.29 409

15 lat i starsi

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 24.91 538 A

2. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 25.32 512 A

4. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 25.47 503 A

6. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 25.69 490 A

7. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 25.90 478 R

8. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 26.08 468 R

12. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 27.20 413

13. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 27.29 409

14. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 27.42 403

15. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 27.64 393

17. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 28.04 377

18. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 28.18 371

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

Finał

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.71 131

....................................

11. CZERNIAWSKI, Nataniel 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.56 72

10 lat

Finał

6. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.65 131

11 lat

Finał

6. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 44.58 181

........................

21. KRAJEWSKI, Łukasz 06 SSP Orka Iława 56.44 89

12 lat

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.08 250 A

12 lat

Finał

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.31 245

13 lat

Finał

2. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 33.51 427

15 lat i starsi

Finał

1. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 31.56 512

3. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.52 468

5. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 36.27 337

................................................

7. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 36.70 325 R

9. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 37.59 303

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

5. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:25.51 318

14 lat

5. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 2:40.70 236

15 lat i starsi

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 1:57.54 604

2. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 2:04.07 513

3. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 2:04.61 507

4. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 2:11.00 436

5. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 2:11.23 434

6. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 2:12.96 417

8. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 2:14.71 401

9. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 2:17.45 377

10. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 2:20.52 353

11. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 2:24.87 322

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

4. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 1:26.18 141

9. RASZEWSKI, Aleksander 07 MKS Roś Pisz 1:34.79 106

11. KAKOWSKI, Kacper 07 MKS Roś Pisz 1:39.02 93

11 lat

9. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:15.45 211

17. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 1:27.54 135

12 lat

7. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:10.06 263

9. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 1:12.62 236

12. DOMASIEWICZ, Maciej 05 MKS Roś Pisz 1:17.25 196

13. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.35 123

13 lat

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.15 360

14 lat

2. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 1:02.06 379

8. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 1:11.90

15 lat i starsi

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 53.22 602

3. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 55.64 526

4. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 56.08 514

5. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 56.40 505 26

6. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 57.06 488

10. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 59.64 427

11. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 59.83 423

12. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 1:00.80 403

13. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 1:01.13 397

14. POPŁONYK, Jakub 02 Buks Warszawa 1:01.91 382

15. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 1:02.95 363

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

6. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.67 134

11 lat

4. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:39.91 172

12 lat

4. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.61 255

13 lat

3. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 1:14.48 416

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:09.95 502

4. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 1:18.27 358

5. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 1:23.84 291

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

7. MALINOWSKI, Adrian 07 MKS Roś Pisz 1:46.12 97

8. RASZEWSKI, Aleksander 07 MKS Roś Pisz 1:51.00 85

9. KAKOWSKI, Kacper 07 MKS Roś Pisz 1:52.85 81

11 lat

6. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 1:35.49 134

12 lat

5. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.84 93

14 lat

3. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 1:12.92 301

15 lat i starsi

2. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 1:00.90 518

100 metrów stylem motylkowym

14 lat

4. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 1:29.92 152

15 lat i starsi

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 1:00.87 492

2. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 1:02.82 448

5. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 1:09.82 326

6. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 1:12.17 295

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

7. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:42.81 117

12 lat

5. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 1:24.38 211

7. JACHIMCZYK, Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 1:37.49 137

13 lat

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.41 349

5. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 1:14.40 309

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.64 543

2. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 1:04.88 465

4. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 1:11.21 352

5. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 1:12.62 332

7. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 1:13.87 315

8. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 1:14.43 308

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

12 lat

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (PIECHOWICZ, Karolina 05 LIS, Magdalena 06 CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 FILIPCZAK, Nikola 06) 2:10.83 310

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

13 lat

4 Klub Sportowy Płetwal Szczytno (LIS, Magdalena 37.31 CZERNIAWSKI, Tobiasz 35.85 DYMERSKA, Weronika 41.69 FILIPCZAK, Nikola 34.03) 2:28.88 278

15 lat i starsi

1. Orka 3 SSP Iława (RYBIŃSKI, Filip 29.51 KUKIEŁKA, Liliana 30.70 JONOWSKI, Michał 33.89 BUTRYKIEWICZ, Kuba 24.69) 1:58.79 547

2. UKS PIRAT Elbląg (DĄBROWSKA, Aleksandra 34.12 MECH, Dariusz 27.17 DĄBROWSKI, Jan 35.95 MECH, Mateusz 25.71) 2:02.95 493

3. Orka 4 SSP Iława (DZIK, Pola 33.03 MUSIŃSKI, Mikołaj 28.02 JAKUBCZYK, Patryk 37.33 CIARCZYŃSKI, Janusz 24.83) 2:03.21 490

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 (KŁAK, Marcin 28.32 SIERAK, Kinga 32.77 PIEŃKOWSKA, Zuzanna 38.33 CHOROSZEWSKI, Iwo 28.21) 2:07.63 441

6. Orka 5 SSP Iława (KRAJEWSKI, Mateusz 33.70 URBAŃSKA, Natalia 33.81 RUTKIEWICZ, Jakub 38.32 MIJAS, Agata 29.9) 2:15.82 366

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn