Arena Grand Prix Puchar Polski Poznań 2017 – Młodzież Warmii i Mazur w natarciu

Fot. ilustracja

W weekend (25/25 listopada) w Poznaniu odbywała się kolejna impreza z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu. Startowała krajowa czołówka, spora grupa zawodników MTP Kormoran Olsztyn oraz reprezentanci AZS UWM i MKS Roś Pisz.  Trzecie miejsca w swoich konkurencjach w klasyfikacji open zajmował: Bartłomiej Kubkowski (Kormoran) 2-krotnie.  Gabriela Wójtowicz(Kormoran) była raz druga, raz trzecia.

Natomiast w klasyfikacjach młodzieżowych trzy zwycięstwa w stylu grzbietowym odniósł Jakub Mościcki (Kormoran) i jedno Julia Gardocka (MKS Roś). Było jeszcze sporo miejsc w dziesiątce zarówno w open jak i kategoriach.

W klasyfikacjach generalnych olsztynianie zajęli trzy medalowe pozycje. Ewa Jaszczuk była druga wśród 15-latek, a trzecich lokatach sklasyfikowano Huberta Bruzdewicza w U15 i Jakuba Mościckiego w U16.

W poszczególnych stylach wielu pływaków z Warmii i Mazur znalazło się w czołówkach

Ewa Jaszczuk (Kormoran) styl dowolny – 1 miejsce w U15

Gabriela Wójtowicz (Kormoran) styl grzbietowy – 3 miejsce w open

Emilia Raczewska (Kormoran) styl motylkowy – 7 miejsce w U15

Oliwia Wett (Kormoran) styl motylkowy – 5 miejsce w U16

Oliwia Wett (Kormoran) styl zmienny – 5 miejsce w U16

Julia Gardocka (Roś Pisz) styl klasyczny – 4 miejsce w U16

Angelika Wikieł (AZS UWM Olsztyn) styl klasyczny – 4 miejsce w open

Jakub Mościcki (Kormoran) styl grzebitowy – 1 miejsce w U16 i 10 w open

Hubert Bruzdewicz (Kormoran) styl dowolny – 3 miejsce w U15

Bartłomiej Koziejko (Kormoran) styl dowolny – 5 miejsce w U17/18

Dawid Kalkowski (Kormoran) styl dowolny - 9 miejsce w U17/18

Piotr Sadłowski (Kormoran) styl motylkowy 5 miejsce w 17/18

Ponadto troje zawodników uzyskało wyniki w konkurencji, plasujące ich w czołówce swych kategorii. Są to Ewa Jaszczuk ( 2 i 3 wynik), Hubert Bruzdewicz (5 wynik) i Jakub Mościcki (4 wynik)

Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

15 lat

25. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.81 532

16 lat

11. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:01.67 562

Open

83. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:01.67 562

98. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.81 532

10460527 846434858737009 406907809470030270 n

50 metrów stylem klasycznym

16 lat

1. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 34.68 563

Open

13 lat i starsi

9. WIKIEŁ, Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 33.15 644

31. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 34.68 563

200 metrów stylem motylkowym

16 lat

4. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.94 562

Open

20. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.94 562

15135880 1296888317027922 8251398792802467258 n

100 metrów stylem grzbietowym

Open

3. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.88 73

200 metrów stylem zmiennym

16 lat

9. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.25 493

Open

50. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.25 493

400 metrów stylem zmiennym

16 lat

3. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 5:04.67 617

Open

18. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 5:04.67 617

50 metrów stylem dowolnym

15 lat

30. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 29.16 506

16 lat

10. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 28.51 541

Open

76. WIKIEŁ, Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 28.32 552

84. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 28.51 541

105. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 29.16 506

200 metrów stylem klasycznym

16 lat

6. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 2:50.67 490

Open

4. WIKIEŁ, Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 2:30.05 721

44. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 2:50.67 490

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

8. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.21 513

16 lat

10. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.19 513

Open

57. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.19 513

58. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.21 513

200 metrów stylem dowolnym

15 lat

8. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.66 623

27. RACZEWSKA, Emilia SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.35 524

16 lat

13. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.06 528

Open

45. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.66 623

92. WIKIEŁ, Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 2:15.23 549

105. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.06 528

106. RACZEWSKA, Emilia SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.35 524

100 metrów stylem klasycznym

16 lat

4. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:17.01 530

Open

4. WIKIEŁ, Angelika 98 KS AZS UWM Olsztyn 1:10.66 687

34. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:17.01 530

50 metrów stylem motylkowym

15 lat

5. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.34 518

16 lat

14. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 32.92 406

Open

51. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.34 518

90. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 32.92 406

200 metrów stylem grzbietowym

Open

2. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.38 782

100 metrów stylem zmiennym

16 lat

8. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:09.59 540

Open

42. GARDOCKA, Julia SOL 01 MKS Roś Pisz 1:09.59 540

800 metrów stylem dowolnym

15 lat

2. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 8:56.18 714

16 lat

4. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 9:31.64 589

Open

7. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 8:56.18 714

30. WETT, Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 9:31.64 589

13315623 518834081635862 3750121662514274620 n

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

15 lat

18. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 55.57 528

17 - 18 lat

4. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 51.34 670

17. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 53.27 600

22. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 54.21 569

Open

22. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 51.34 670

52. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 53.27 600

52 PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 53.27 600

56. BRUŹDZIAK, Maciej 98 MTP Kormoran Olsztyn 53.43 595

50 metrów stylem klasycznym

16 lat

16. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 31.84 498

Open

44. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 30.81 550

65. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 31.84 498

200 metrów stylem motylkowym

15 lat

7. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.65 512

17 - 18 lat

6. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.28 620

Open

18. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.28 620

40. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.65 512

100 metrów stylem grzbietowym

15 lat

15. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.33 439

16. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.99 426

16 lat

1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 54.18 736

Open

8. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 54.18 736

58. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.33 439

62. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.99 426

200 metrów stylem zmiennym

15 lat

13. WORONKO, Krzysztof SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.39 508

18. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.10 449

Open

54. WORONKO, Krzysztof SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.39 508

67. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.10 449

946828 664152383688402 1529104454452439535 n

400 metrów stylem zmiennym

17-18 lat

5. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:31.58 652

Open

3. KUBKOWSKI, Bartłomiej 95 MTP Kormoran Olsztyn 4:14.76 789

12. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:31.58 652

50 metrów stylem dowolnym

15 lat

36. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 26.31 456

17 - 18 lat

15. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 24.04 598

Open

36. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 24.04 598

70. BRUŹDZIAK, Maciej 98 MTP Kormoran Olsztyn 24.83 543

80. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 25.04 529

164. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 26.31 456

200 metrów stylem klasycznym

16 lat

11. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.14 402

Open

55. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.14 402

100 metrów stylem motylkowym

15 lat

24. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.73 429

27. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.54 413

16 lat

21. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.36 458

17 - 18 lat

6. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 56.03 631

Open

19. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 56.03 631

41. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 57.74 577

96. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.36 458

113. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.73 429

119. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.54 413

50 metrów stylem grzbietowym

15 lat

14. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.58 383

16 lat

1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 25.10 693

Open

10. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 25.10 693

72. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.58 383

12919089 1059335904126213 1491417375 n

1500 metrów stylem dowolnym

15 lat

2. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 15:50.86 709

17-18 lat

3. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 15:37.12 741

6. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 15:57.45 694

Open

3. KUBKOWSKI, Bartłomiej 95 MTP Kormoran Olsztyn 15:10.78 807

9. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 15:37.12 741

13. BRUŹDZIAK, Maciej 98 MTP Kormoran Olsztyn 15:45.53 721

15. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 15:50.86 709

18. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 15:57.45 694

200 metrów stylem dowolnym

15 lat

9. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.02 596

16 lat

4. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.63 705

25. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.72 571

17-18 lat

10. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.19 658

12. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.25 657

18. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.94 629

Open

17. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.63 705

18. KUBKOWSKI, Bartłomiej 95 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.65 705

36. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.19 658

38. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.25 657

54. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.94 629

77. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.02 596

79. BRUŹDZIAK, Maciej 98 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.06 596

96. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.72 571

100 metrów stylem klasycznym

16 lat

15. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.00 46

17 - 18 lat

17. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.91 549

Open

41. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.89 574

54. KOZIEJKO, Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.91 549

73. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.00 460

50 metrów stylem motylkowym

15 lat

22. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 29.14 418

29. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.04 382

17 - 18 lat

7. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 25.31 638

Open

18. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 25.31 638

48. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 26.20 576

114. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 29.14 418

127. WORONKO, Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.04 382

200 metrów stylem grzbietowym

16 lat

1 MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.57 689

Open

4 MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.57 689

12 KUBKOWSKI, Bartłomiej 95 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.61 624

100 metrów stylem zmiennym

15 lat

21. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.90 425

17 - 18 lat

10. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.33 579

12. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.58 544

Open

26. PERKOWSKI, Wiktor 98 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.10 586

29. SADŁOWSKI, Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.33 579

41. KALKOWSKI, Dawid SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.58 544

86. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.90 425

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn