Szkolna Liga Pływacka Jesień 2017 – W Szczytnie już meta

Fot. M. Dymerska (ilustracja)

W Szczytnie (10 grudnia) odbyła się czwarta finałowa runda Szkolnej Ligi Pływackiej organizowanej przez KS Płetwal Szczytno. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny, liczona jest suma punktów uzyskanych po czterech rundach. Uczestnikami była przede wszystkim młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało w sumie ponad 70 zawodniczek i zawodników.

Liga pływacka w Szczytnie to sprawdzona formuła, będąca istotnym elementem szkolenia w klubie. A warto wiedzieć, że pływacka młodzież Szczytna odnosi wiele sukcesów w imprezach rangi wojewódzkiej i krajowej.

Klasyfikacja drużynowa sztafet 4x50 m stylem dowolnym:

dziewczęta 6 - 14 lat:

1. SP6-473 pkt

2. SP3-469 pkt

chłopcy 6 – 14 lat:

1. SP6-947 pkt

2. SP3-339 pkt

3. SP2-289 pkt

dziewczęta i chłopcy (mieszane)

15-16 lat:

1. GM2-717 pkt

dziewczęta i chłopcy (mieszane) 17 lat i starsi:

1. ZS3-678 pkt

Najlepsze wyniki indywidualne w swoich kategoriach uzyskali.

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców:

100m stylem zmiennym:

9 lat:

1. JASTRZĘBSKA Hanna, SP2-182 pkt

9 lat:

1. CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6-550 pkt.

2. CHMIELIŃSKI Michał, SP6-133 pkt

3. ROŻENEK Patryk, SP3-69 pkt

10 lat:

1. DYMERSKA Magdalena, SP6-521 pkt

2. ADAMSKA Aleksandra, SP3-207 pkt

10 lat:

1. JAKUBCEWICZ Dawid, SP3-372 pkt

2. RAK Stanisław, SP6-259 pkt

11 lat:

1.LIS Magdalena, SP6-1172 pkt

2. FILIPCZAK Nikola, SP6-776 pkt

3. ZALEWSKA Maja, SP6-215 pkt

11 lat:

1. NOWICKI Maciej, SP3-547 pkt

2. PRZYBYŁEK Stanisław, SP6-265 pkt

3. ŁOJEWSKI Antoni, SP2-154 pkt

12 lat:

1. PIECHOWICZ Karolina, SP3-1495 pkt

2. ŻYŁKO Julia, SP6-788 pkt

3. FRYDRYCH Martyna, SP3-436 pkt

12 lat:

1. CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3-809 pkt

2. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6-401 pkt

3. SUCHODOLSKI Oliwier, SP6-219 pkt

13 lat:

1. DYMERSKA Weronika, SP6-1318 pkt

2. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno-862 pkt

3. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno-820 pkt

13 lat:

1. CHOROSZEWSKI Iwo, SP6-1405 pkt

2. WICIAK Radosław, SP6-936 pkt

3. KŁOSIŃSKI Jędrzej, SP2-642 pkt

14 lat:

1. PIEŃKOWSKA Zuzanna, GM3-1326 pkt

2. KRAUZA Julia, GM2-997 pkt

3.MAZUROWICZ Weronika, GM2-303 pkt

14 lat:

1. TECLAW Igor, GM1-232 pkt; 15 lat

1. SIERAK Kinga, GM2-1531 pkt

2. KOTARSKA Monika, GM2-399 pkt

3. LADZIŃSKA Maja, GM3-215 pkt

16 lat:

1.KŁAK Marcin, ZS3-2029 pkt

2. SOSTEK Jakub, GM3-658 pkt

3. ZAPADKA Oskar, ZS3-341 pkt

17 lat i starsi:

1. BIL Daniel, ZS3-788 pkt

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców 25 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym:

6 lat:

1. CHODKOWSKI Marcel, Pod Topolą-7 pkt.;

7 lat:

1.NOWICKA Natalia, SP3-769 pkt

2. JAKUBCEWICZ Maja, SP3-343 pkt

3. SMULSKA Hanna, SP Rudka-133 pkt

7 lat:

1.HAJN Grzegorz, SP6-445 pkt

8 lat:

1.PIEŃKOWSKA Martyna, SP6-1470 pkt

2. WYROSTEK Lena, SP6-740 pkt.

3. GRONOWSKA Zofia, SP Świętajno-648 pkt

8 lat:

1.CZERNIAWSKI Nataniel, SP3-679 pkt

2. KULAK Andrzej, SP3-404 pkt

3. SMULSKI Krzysztof, SP Rudka-76 pkt

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców 50 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym:

9 lat:

1. JASTRZĘBSKA Hanna, SP2-687 pkt

2. POMIRSKA Izabela, SP2-491 pkt

3. Tomaszczyk Ewa, SP2-158 pkt

9 lat:

1. CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6-2043 pkt

2. PRZYBYLSKI Damian, SP2-797 pkt

3. CHMIELIŃSKI Michał, SP6-724 pkt

10 lat:

1. DYMERSKA Magdalena, SP6-2117 pkt

2. ADAMSKA Aleksandra, SP3-1553 pkt

3. SIKORSKA Sara, SP Wawrochy-445 pkt

10 lat:

1. JAKUBCEWICZ Dawid, SP3-1497 pkt

2. RAK Stanisław, SP6-930 pkt

3. ŻELAZNOWSKI Patryk, SP2-113 pkt

11 lat:

1. LIS Magdalena, SP6-4977 pkt

2. FILIPCZAK Nikola, SP6-3393 pkt

3. KONWERSKA Maria, SP6-931 pkt

11 lat:

1. NOWICKI Maciej, SP3-2134 pkt

2. PRZYBYŁEK Stanisław, SP6-1167 pkt

3. ŁOJEWSKI Antoni, SP2-983 pkt

12 lat:

1. PIECHOWICZ Karolina, SP3-6388 pkt

2. ŻYŁKO Julia, SP6-2575 pkt

3. FRYDRYCH Martyna, SP3-1711 pkt

12 lat:

1. CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3-3344 pkt

2. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6-1705 pkt

3. SUCHODOLSKI Oliwier, SP6-892 pkt

13 lat:

1. DYMERSKA Weronika, SP6-4941 pkt

2. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno-3469 pkt

3. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno-3223 pkt

13 lat:

1. CHOROSZEWSKI Iwo, SP6-5185 pkt

2. WICIAK Radosław, SP6-4041 pkt

3. CHMIELIŃSKI Nikodem, SP6-2774 pkt

14 lat:

1. PIEŃKOWSKA Zuzanna, GM3-5375 pkt

2. KRAUZA Julia, GM2-3668 pkt

3. MAZUROWICZ Weronika, GM2-1903 pkt

14 lat:

1. TECLAW Igor, GM1-928 pkt

15 lat:

1. SIERAK Kinga, GM2-7884 pkt

2. KOTARSKA Monika, GM2-1310 pkt

3. LADZIŃSKA Maja, GM3-702 pkt

15 lat:

1. SĘK Remigiusz, GM Lipowiec-1535 pkt.

16 lat:

1. KŁAK Marcin, ZS3-7735 pkt

2. SOSTEK Jakub, GM3-1988 pkt

3. ZAPADKA Oskar, ZS3-676 pkt

17 lat i starsi:

1.BIL Daniel, ZS3-788 pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn