Mistrzostwa Województwa SZS Olecko 2017 – Główne trofea powędrowały do Olsztyna, Ełku i Iławy

Fot.Zbigniew Malinowski/olecko wm (ilustracja)

W Olecku odbyły się w poniedziałek (11 grudnia) Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu dziewcząt i chłopców. Rywalizowano w kategoriach szkół podstawowych, klas gimnazjalnych (SP) i Licealiadzie. Prowadzono zarówno klasyfikację indywidualna jak i drużynową. W programie były krótkie dystanse (wszystkie style) oraz sztafety.

Wśród podstawówek zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie. W rocznikach gimnazjalnych (SP) najlepsze okazały się reprezentantki SP 3 Ełk i reprezentanci SP 1 Iława, natomiast Licealiadę wygrały: I LO Ełk (dziewczęta) i ZSO Iława (chłopcy). Gratulując wszystkim zwycięzcom i medalistom trzeba zaznaczyć, że zwłaszcza wśród starszych uczestników zabrakło jednak uczniów z Olsztyna, ale przysłowie mówi, że nieobecni nie maja racji.

Wyniki

Klasyfikacje drużynowe

Rocznik 2005 i młodsi

Dziewczęta

1 SP 2 OLSZTYN 146

2 SP 10 OLSZTYN 137

3 SP 3 EŁK 127

4 SP 4 EŁK 115

5 SP 3 DOBRE MIASTO 106

6 SP 3 GOŁDAP 104

7 SP 4 GIŻYCKO 94

8 SP 1 OLECKO 89

9 SP 4 KĘTRZYN 82

10 SP 1 PISZ 33

Chłopcy

1 SP 2 OLSZTYN 145

2 SP 10 OLSZTYN 137

3 SP 4 GIŻYCKO 135

4 SP 4 EŁK 129

5 SP 3 GOŁDAP 109

6 SP 3 DOBRE MIASTO 94

7 SP 4 KĘTRZYN 89

8 SP 1 OLECKO 80

9 SP 1 PISZ 72

z4219002

Rocznik 2002/2004

Dziewczęta

1 SP 3 EŁK 125

2 SP 1 GIŻYCKO 112

3 GIM 3 EŁK 107

4 SP 1 IŁAWA 96

5 SP 4 GIŻYCKO 95

6 SP 2 GIŻYCKO 89

7 GIM DOBRE MIASTO 43

Chłopcy

1 SP 1 IŁAWA 129

2 SP 1 GIŻYCKO 112

3 SP 2 OLECKO 111

4 SP 3 EŁK 104

5 GIM DOBRE MIASTO 95

6 GIM 3 EŁK 95

7 SP 5 GOŁDAP 79

8 SP 4 GIŻYCKO 71

z4219004

Licealiada Dziewczęta Rocznik 1998 i młodsi

1 I LO EŁK 132

2 I LO GIŻYCKO 123

3 II LO GIŻYCKO 87

Licealiada Chłopcy Rocznik 1998 i młodsi

1 ZSO IŁAWA 128

2 I LO EŁK 111

3 I LO OLECKO 102

4 II LO GIŻYCKO 90

z4219028

Wyniki indywidualne

Rocznik 2007-2008 Dziewczęta 50m klasyczny

1 ANTONINA ŻUCHOWSKA SP 2 OLSZTYN 0:45,91

2 KORNELIA ŚWIECZKO SP 4 EŁK 0:50,77

3 JULIA POLASIK SP 4 GIŻYCKO 0:55,99

4 JULIA ŻYNDA SP 3 GOŁDAP 0:57,14

5 KAMILA KUBICKA SP 4 KĘTRZYN 1:01,36

6 AMELIA WĘGRECKA SP 3 DOBRE MIASTO 1:04,50

7 ZUZANA BUZA SP 3 EŁK 1:05,07

8 OLIWIA KŁOSOWSKA SP 10 OLSZTYN 1:15,56

Rocznik 2005-2006 Dziewczęta 50m klasyczny

1 ALEKSANDRA KUPIS SP 2 OLSZTYN 0:41,82

2 NATALIA KLEMAREWSKA SP 4 EŁK 0:46,37

3 MAJA WOSZCZAK SP 4 GIŻYCKO 0:47,42

4 EMILIA STEFANIUK SP 3 DOBRE MIASTO 0:50,80

5 KAROLINA PNIEWSKA SP 10 OLSZTYN 0:51,99

6 KARINA WITKOWSKA SP 4 KĘTRZYN 0:54,19

7 DARIA KUKIEŁKO SP 3 EŁK 0:58,45

8 ZUZANNA ŚNIEŻYŃSKA SP 1 OLECKO 0:59,26

9 JUSTYNA KORDASZEWSKA SP 1 PISZ 1:23,06

10 KLAUDIA JAŹWIŃSKA SP 3 GOŁDAP 1:23,69

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 50m klasyczny

1 KLAUDIA SŁOMSKA SP 3 EŁK 0:43,93

2 IZABELA ZALEWSKA SP 2 GIŻYCKO 0:44,68

3 ŁUCJA ILKIEWICZ GIM DOBRE MIASTO 0:46,36

4 MARTYNA GRZESIUK GIM 3 EŁK 0:47,53

5 BEATA GALIŃSKA SP 1 IŁAWA 0:48,54

6 ALEKSANDRA BOĆ SP 1 GIŻYCKO 0:49,16

7 ALICJA KAMECKA SP 4 GIŻYCKO 0:53,92

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 50m klasyczny

1 MAGDA DANISZEWSKA I LO EŁK 0:43,59

2 URSZULA WARMIŃSKA I LO GIŻYCKO 0:44,31

Rocznik 2007-2008 Chłopcy 50m klasyczny

1 TOBIASZ MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI SP 2 OLSZTYN 0:44,00

2 KONRAD ODOLECKI SP 4 EŁK 0:50,93

3 MATEUSZ SYLWESTRZAK SP 4 GIŻYCKO 0:53,19

4 FILIP WISZNIEWSKI SP 4 KĘTRZYN 0:54,91

5 MAKSYMILIAN OLSZYŃSKI SP 10 OLSZTYN 0:56,62

6 SZYMON WYSOCKI SP 3 GOŁDAP 0:58,55

7 WIKMiejsce KRAKOWSKI SP 1 PISZ 0:58,78

8 ALEKSANDER MACIEJCZYK SP 1 PISZ 0:59,00

9 JAKUB NAJOMOWICZ SP 3 DOBRE MIASTO 0:59,14

10 FILIP WOJNARSKI SP 2 OLSZTYN 0:59,54

11 KRZYSZTOF WOŁODKO SP 4 KĘTRZYN 1:00,90

12 MAKSYMILIAN LEMAŃSKI SP 1 OLECKO 1:05,86

Rocznik 2005-2006 Chłopcy 50m klasyczny

1 ZBIGNIEW NIEWIADOMSKI SP 2 OLSZTYN 0:39,42

2 OSKAR SULKOWSKI SP 10 OLSZTYN 0:41,82

3 JĘDRZEJ TURLIŃSKI SP 4 GIŻYCKO 0:42,65

4 KACPER PIEŃKOSZ SP 4 EŁK 0:48,82

5 MICHAŁ BORYCZKA SP 3 DOBRE MIASTO 0:55,92

6 MAREK MOSSAKOWSKI SP 3 GOŁDAP 1:01,17

7 FILIP KAMIŃSKI SP 1 PISZ 1:07,37

8 FRACISZEK KARPOWICZ SP 1 OLECKO 1:13,14

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 50m klasyczny

1 BARTOSZ WARCABA GIM DOBRE MIASTO 0:37,71

2 KACPER ZDUNIEWICZ SP 5 GOŁDAP 0:38,68

3 FILIP DRAŻBA SP 2 OLECKO 0:39,78

4 DOMINIK WOŁYNIEC SP 3 EŁK 0:44,85

5 PATRYK TRACZUK SP 4 GIŻYCKO 1:01,02

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 50m klasyczny

1 WOJCIECH PIOTROWSKI II LO GIŻYCKO 0:37,16

2 DOMINIK BRACH ZSO IŁAWA 0:37,85

3 PAWEŁ RANDZIO I LO EŁK 0:42,75

z4219030

Rocznik 2007-2008 Dziewczęta 50m grzbietowy

1 KINGA PASZKOWSKA SP 3 EŁK 0:46,68

2 DOMINIKA KRASZEWSKA SP 10 OLSZTYN 0:47,52

3 HANNA BORKOWSKA SP 4 GIŻYCKO 0:49,08

4 ROKSANA PUCHALSKA SP 3 GOŁDAP 0:49,41

5 ZUZANNA MĄDRY SP 2 OLSZTYN 0:50,37

6 WANDA PIEKLARZ SP 3 EŁK 0:51,10

7 WIKMiejsceIA ŻABICKA SP 3 GOŁDAP 0:51,23

8 OLIWIA CZARNECKA SP 3 DOBRE MIASTO 0:55,03

9 DOMINIKA KOŁODZIEJ SP 4 EŁK 0:55,85

10 HANNA KOŁDYS SP 4 KĘTRZYN 1:04,16

11 NIKOLA DROBISZEWSKA SP 1 OLECKO 1:04,21

Rocznik 2005-2006 Dziewczęta 50m grzbietowy

1 WIKTORIA MIERZEJEWSKA SP 2 OLSZTYN 0:36,72

2 KAMILA BAŁDYGA SP 10 OLSZTYN 0:43,15

3 MARTYNA ROSZCZEWSKA SP 3 EŁK 0:46,18

4 DOMINIKA GÓRKA SP 4 GIŻYCKO 0:46,97

5 ALEKSANDRA CITKO SP 4 EŁK 0:47,22

6 EMILIA ŻURAWSKA SP 3 DOBRE MIASTO 0:48,82

7 OLGA DAJER SP 3 GOŁDAP 0:50,58

8 MARTA CHOŁOD SP 1 OLECKO 0:54,48

9 KORNELIA ŻACH SP 4 KĘTRZYN 0:54,53

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 50m grzbietowy

1 MARTYNA MACIEJEWSKA GIM 3 EŁK 0:42,52

2 MARIA ŻUKOWSKA SP 3 EŁK 0:44,55

3 MAJA DĄBKOWSKA SP 2 GIŻYCKO 0:44,99

4 MARTYNA WĄSIAKOWSKA SP 1 GIŻYCKO 0:45,13

5 ELIZA RODZIEWICZ SP 4 GIŻYCKO 0:47,55

6 ALEKSANDRA TRZMIELEWSKA SP 1 IŁAWA 0:48,94

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 50m grzbietowy

1 MICHALINA BIERNACKA I LO EŁK 0:37,52

2 MARTA EJSYMONT I LO GIŻYCKO 0:43,48

3 MICHALINA MAKAREWICZ II LO GIŻYCKO 0:46,07

Rocznik 2007-2008 Chłopcy 50m grzbietowy

1 MIKOŁAJ STRUPIŃSKI SP 4 GIŻYCKO 0:48,60

2 BARTOSZ GRZESIUK SP 4 EŁK 0:49,31

3 OSKAR KOZŁOWSKI SP 3 GOŁDAP 0:50,34

4 TOMASZ SADOWKI SP 10 OLSZTYN 0:53,68

5 WOJCIECH STUCZYŃSKI SP 2 OLSZTYN 0:56,23

6 PIOTR OSIECKI SP 4 KĘTRZYN 0:56,89

7 PIOTR CENACEWICZ SP 3 DOBRE MIASTO 0:58,97

8 MICHAŁ TYCZKOWSKI SP 1 OLECKO 1:00,80

9 SZYMON STEFANIUK SP 3 DOBRE MIASTO 1:05,88

10 RAFAŁ SZYPCZYŃSKI SP 1 PISZ 1:14,65

Rocznik 2005-2006 Chłopcy 50m grzbietowy

1 MICHAŁ KRUSZYŃSKI SP 2 OLSZTYN 0:37,42

2 HUBERT GRZYMKOWSKI SP 4 EŁK 0:38,46

3 MACIEJ IGNATOWICZ SP 10 OLSZTYN 0:38,82

4 WOJCIECH WOSZCZAK SP 4 GIŻYCKO 0:47,73

5 DOMINIK KOZIATEK SP 3 DOBRE MIASTO 0:51,83

6 LEON BATURO SP 4 KĘTRZYN 0:52,35

7 ANTONI BURACZEWSKI SP 3 GOŁDAP 0:52,66

8 JAN WARYWODZKI SP 1 OLECKO 0:54,24

9 OSKAR NOWAKOWSKI SP 1 PISZ 0:56,78

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 50m grzbietowy

1 JANUSZ STEPANK SP 5 GOŁDAP 0:35,72

2 MICHAŁ ŁYZIŃSKI SP 1 IŁAWA 0:37,09

3 JAKUB CZYŻ SP 1 GIŻYCKO 0:38,80

4 JAKUB RAFAŁOWSKI GIM 3 EŁK 0:39,78

5 ALEKSANDER FOJUTOWSKI SP 3 EŁK 0:41,17

6 PATRYK TROJANOWSKI GIM DOBRE MIASTO 0:41,90

7 RAFAŁ JOBCZYŃSKI SP 2 OLECKO 0:42,09

8 HUBERT BRZOSTEK SP 4 GIŻYCKO 0:46,81

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 50m grzbietowy

FILIP FIGURSKI ZSO IŁAWA 0:35,55

2 MACIEK MARCHEWKA I LO EŁK 0:39,40

3 BARTOSZ BISZEWSKI I LO OLECKO 0:41,06

z4219032

Rocznik 2007-2008 Dziewczęta 50m dowolny

1 MONIKA DZIUBA SP 10 OLSZTYN 0:36,38

2 AMELIA SZYMAŃSKA SP 3 EŁK 0:37,82

3 MAJA GREGORCZYK SP 2 OLSZTYN 0:38,07

4 KINGA DMOCHOWSKA SP 3 GOŁDAP 0:40,20

5 MAJA WERKOWSKA SP 3 DOBRE MIASTO 0:41,41

6 NINA SZYŁKIEWICZ SP 1 OLECKO 0:43,36

7 ANIELA GZIK SP 3 DOBRE MIASTO 0:44,85

8 ANNA JONIK SP 4 EŁK 0:46,57

9 AMELIA STEFAŃSKA SP 4 KĘTRZYN 0:47,17

10 NATALIA ROMANOWSKA SP 10 OLSZTYN 0:48,48

11 ANNA CHMIELEWSKA SP 1 OLECKO 0:49,13

12 NELA ANDRYSZCZYK SP 4 EŁK 0:49,19

13 ALEKSANDRA SKRODZKA SP 1 PISZ 0:49,76

14 EWA PAWEŁKO SP 2 OLSZTYN 0:55,05

15 ANNA MIKULEWICZ SP 4 GIŻYCKO 0:58,22

Rocznik 2005-2006 Dziewczęta 50m dowolnym

1 BOROWSKA SP 10 OLSZTYN 0:33,12

2 MARIA IDZKOWSKI SP 2 OLSZTYN 0:34,19

3 KORNELIA MODZELEWSKA SP 3 EŁK 0:35,39

4 ADA ADAMSKA SP 1 OLECKO 0:38,06

5 NADIA ROKITA SP 3 DOBRE MIASTO 0:38,69

6 OLIWIA WYSZKO SP 4 EŁK 0:39,98

7 MAŁGORZATA TYCZKA SP 4 GIŻYCKO 0:41,19

8 ANNA ŻYLIŃSKA SP 4 KĘTRZYN 0:42,24

9 ANNA WARAKSA SP 3 GOŁDAP 0:42,31

10 MAJA WAWRYSZKO SP 1 PISZ 1:20,89

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 50m dowolny

1 BARBARA ROKITA GIM DOBRE MIASTO 0:32,55

2 KAROLINA KOŁECKA SP 3 EŁK 0:36,17

3 LILIANA JERMAK GIM 3 EŁK 0:38,41

4 KAROLINA PUCIA SP 4 GIŻYCKO 0:42,85

5 ZUZANNA WINIARZ SP 1 GIŻYCKO 0:46,25

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 50m dowolny

1 JOANNA BIERNACKA I LO GIŻYCKO 0:34,70

2 MARTYNA LEWCZUK I LO EŁK 0:36,06

3 NATALIA FILIPKOWSKA II LO GIŻYCKO 0:39,88

Rocznik 2007-2008 Chłopcy 50m dowolny

1 JEREMI WOJTAS SP 3 GOŁDAP 0:39,03

2 WOLWGANG GEBAUER SP 10 OLSZTYN 0:42,57

3 JAKUB MIKIELEWICZ SP 4 GIŻYCKO 0:43,99

4 BARTOSZ BOGDZIO SP 3 GOŁDAP 0:44,35

5 ADAM ŁOJEWSKI SP 10 OLSZTYN 0:44,49

6 MACIEJ REDLIN SP 4 EŁK 0:46,11

7 BARTOSZ MAKOWSKI SP 4 GIŻYCKO 0:49,36

8 MIŁOSZ KOSAKOWSKI SP 1 PISZ 0:50,37

9 OLIWIER KOBUS SP 3 DOBRE MIASTO 0:51,65

10 DOMINIK PAWEŁAS SP 2 OLSZTYN 0:55,93

11 BARTOSZ JAMROWSKI SP 4 KĘTRZYN 0:58,30

12 BARTOSZ TRUSZKOWSKI SP 4 EŁK 0:58,49

13 DOMINIK TYLMAN SP 1 OLECKO 1:04,90

14 EMANUEL GAJDA SP 1 OLECKO 1:17,43

Rocznik 2005-2006 Chłopcy 50m dowolny

1 KACPER TRYKACZ SP 2 OLSZTYN 0:28,51

2 MACIEJ WORONKO SP 4 GIŻYCKO 0:32,04

3 SZYMON STRYJEWSKI SP 4 EŁK 0:33,63

4 OSKAR OZGA SP 10 OLSZTYN 0:33,66

5 MICHAŁ REGIN SP 3 DOBRE MIASTO 0:36,46

6 KACPER DZIATKOWSKI SP 3 GOŁDAP 0:39,70

7 KAMIL GRYKO SP 1 OLECKO 0:40,26

8 ADRIAN NOWAK SP 1 PISZ 0:45,11

9 ALEKSANDER MARCZUK SP 4 KĘTRZYN 0:49,24

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 50m dowolny

1 SZYMON KOSZCZKA SP 1 IŁAWA 0:27,48

2 DAWID MITIN SP 2 OLECKO 0:29,51

3 JAKUB KAZUKIEWICZ SP 1 GIŻYCKO 0:30,19

4 OLIWIER KORZEB SP 3 EŁK 0:31,21

5 KACPER SKRODZKI SP 5 GOŁDAP 0:32,20

6 STANISŁAW OBARA GIM 3 EŁK 0:33,88

7 MICHAŁ CENACEWICZ GIM DOBRE MIASTO 0:34,88

8 KONRAD DZIĄBA SP 4 GIŻYCKO 0:37,94

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 50m dowolny

1 KUBA BUTRYKIEWICZ ZSO IŁAWA 0:25,66

2 WITOLD LACHOWICZ II LO GIŻYCKO 0:29,99

3 MATEUSZ WOJTKIELEWICZ I LO EŁK 0:33,32

4 TOMASZ JEGLIŃSKI I LO OLECKO 0:37,40

Rocznik 2005-2006 Dziewczęta 50m motylkowy

1 WIKTORIA MASŁOWSKA SP 2 OLSZTYN 0:35,77

2 MARTYNA JANKOWSKA SP 10 OLSZTYN 0:38,52

3 MAJA GRZEGORCZYK SP 4 EŁK 0:39,20

4 GABRIELA BISZEWSKA SP 1 OLECKO 0:40,05

5 KINGA KUCZYŃSKA SP 3 EŁK 0:42,16

6 JULIA BATURO SP 4 KĘTRZYN 0:45,24

7 ALEKSANDRA KACSERUK SP 3 GOŁDAP 1:02,87

8 LENA ZWALIŃSKA SP 4 GIŻYCKO 1:04,47

w2

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 50m motylkowy

1 IGA GRYGIENCZA SP 2 GIŻYCKO 0:30,58

2 LILIANA KUKIEŁKA SP 1 IŁAWA 0:31,80

3 WERONIKA OPAŁKA SP 3 EŁK 0:38,67

4 OLIWIA KULESZA GIM 3 EŁK 0:40,81

5 ALEKSANDRA SARAN GIM DOBRE MIASTO 0:41,08

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 50m motylkowy

1 ALEKSANDRA KASZKIEL I LO EŁK 0:34,40

2 WIKTORIA TRUSZKOWSKA I LO EŁK 0:40,31

3 KAROLINA TOMASZEWSKA I LO GIŻYCKO 0:40,58

Rocznik 2005-2006 Chłopcy 50m motylkowy

1 BARTOSZ KAPAŁA SP 2 OLSZTYN 0:35,15

2 MAKSYMILIAN KULIK SP 10 OLSZTYN 0:39,04

3 ANTONI KORSAK SP 4 KĘTRZYN 0:40,56

4 ANTONI WITKOWSKI SP 1 OLECKO 0:43,89

5 KAMIL ENDLER-KOZŁOWSKI SP 4 GIŻYCKO 0:44,13

6 JAKUB SOBOCIŃSKI SP 4 EŁK 0:44,60

7 MIKOŁAJ BORAK SP 1 PISZ 0:50,92

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 50m motylkowy

1 MIKOŁAJK MUSIŃSKI SP 1 IŁAWA 0:28,69

2 MACIEJ KASPERSKI SP 3 EŁK 0:29,95

3 JAKUB CEDROWSKI SP 1 GIŻYCKO 0:31,02

4 PIOTR MODZELEWSKI SP 2 OLECKO 0:31,81

5 MATEUSZ KRAJEWSKI SP 1 IŁAWA 0:32,04

6 SZYMON ŻMUDA GIM 3 EŁK 0:35,06

7 HUBERT MACZYSZYN SP 1 GIŻYCKO 0:35,54

8 JAKUB SEWIOŁO SP 5 GOŁDAP 0:35,95

9 JAKUB KOŚCIELSKI GIM DOBRE MIASTO 0:38,38

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 50m motylkowy

1 JANUSZ CIERCZYŃSKI ZSO IŁAWA 0:26,99

2 MICHAŁ RUTKOWSKI I LO OLECKO 0:28,34

3 FRYDERYK OMAK II LO GIŻYCKO 0:29,12

4 PATRYK JAKUBCZYK ZSO IŁAWA 0:33,37

5 ADRIAN WNOROWSKI I LO EŁK 0:35,27

6 CEZARY CHUDZIŃSKI I LO EŁK 0:37,41

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 100m grzbietowy

1 NIKOLA ŚWIĘĆKOWSKA SP 3 EŁK 1:23,35

2 WIKTORIA RUDNICKA SP 1 GIŻYCKO 1:25,66

3 JULIA SYLWESTRZAK SP 4 GIŻYCKO 1:28,23

w3

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 100m grzbietowy

1 WIKTORIA ŁUKASIK II LO GIŻYCKO 1:19,36

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 100m grzbietowy

1 FILIP RYBIŃSKI SP 1 IŁAWA 1:04,71

2 MICHAŁ WOJGIENICA SP 1 GIŻYCKO 1:15,69

3 FILIP SZMYT SP 2 OLECKO 1:20,62

4 KACPER WSZEBOROWSKI GIM 3 EŁK 1:34,01

5 MICHAŁ DOROSZKIEWICZ SP 4 GIŻYCKO 2:03,55

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 100m grzbietowy

1 MATEUSZ WIECHEĆ I LO EŁK 1:08,12

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 100m klasyczny

1 NATALIA POLASIK SP 1 GIŻYCKO 1:24,02

2 SANDRA WISZNIEWSKA SP 1 IŁAWA 1:43,12

3 HELENA CZAJKA GIM 3 EŁK 1:47,62

4 ALEKSANDRA WISZNIOWIECKA SP 4 GIŻYCKO 1:50,04

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 100m klasyczny

1 AGATA KREJCZY I LO GIŻYCKO 1:38,90

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 100m klasyczny

1 FILIP SZMIT SP 1 GIŻYCKO 1:19,91

2 SEBASTIAN KOBZA GIM DOBRE MIASTO 1:27,09

3 OSKAR DANIELUK SP 3 EŁK 1:34,84

4 KACPER KUŁAKOWSKI GIM 3 EŁK 1:40,71

5 MAREK SOBAŃSKI SP 4 GIŻYCKO 1:51,69

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 100m klasyczny

1 KACPER KALEJTA I LO OLECKO 1:35,86

Rocznik 2002-2004 Dziewczęta 100m dowolny

1 ZUZANNA CIŻ SP 2 GIŻYCKO 1:08,15

2 MARTYNA GŁOMBIŃSKA SP 1 IŁAWA 1:19,05

3 WERONIKA POCZYNEK SP 1 GIŻYCKO 1:27,45

4 HANNA JANKOWSKA SP 3 EŁK 1:28,11

5 ADRIANA ROSZKO GIM 3 EŁK 1:30,50

6 ZUZANNA FILIPCZUK SP 4 GIŻYCKO 1:40,22

Rocznik 1998 i młodsi Dziewczęta 100m dowolny

1 WERONIKA DYSZKIEWICZ I LO EŁK 1:21,27

2 KATARZYNA DRZAŻDŻEWSKA I LO GIŻYCKO 1:25,18

3 ALEKSANDRA STOMSKA II LO GIŻYCKO 1:49,28

Rocznik 2002-2004 Chłopcy 100m dowolny

1 JAKUB BOGUSIEWICZ SP 1 IŁAWA 1:00,38

2 PAWEŁ MASALSKI SP 2 OLECKO 1:00,49

3 PIOTR ARSKI GIM 3 EŁK 1:14,51

4 MATEUSZ PRZEKOP SP 3 EŁK 1:19,66

5 NIKODEM PRZYBYSZEWSKI GIM DOBRE MIASTO 1:21,73

6 JAKUB LEWANDOWSKI SP 4 GIŻYCKO 1:32,46

Rocznik 1998 i młodsi Chłopcy 100m dowolny

1 BŁAŻEJ GAŁKOWSKI I LO OLECKO 1:04,67

2 MATEUSZ NEUMAN ZSO IŁAWA 1:16,86

3 ADAM GALUS II LO GIŻYCKO 1:54,17

Sztafeta 8x25m Dziewczęta Rocznik 2005 i młodsi

1 SP 2 OLSZTYN 2:19,26

2 SP 10 OLSZTYN 2:30,81

3 SP 3 DOBRE MIASTO 2:32,08

4 SP 4 EŁK 2:35,69

5 SP 3 EŁK 2:36,86

6 SP 1 OLECKO 2:45,28

7 SP 3 GOŁDAP 2:46,78

8 SP 4 GIŻYCKO 2:47,66

9 SP 4 KĘTRZYN 2:52,67

10 SP 1 PISZ 3:29,10

P1030138

Sztafeta 8x25m Chłopcy Rocznik 2005 i młodsi

1 SP 2 OLSZTYN 2:23,78

2 SP 4 EŁK 2:24,42

3 SP 10 OLSZTYN 2:27,12

4 SP 4 GIŻYCKO 2:33,79

5 SP 3 DOBRE MIASTO 2:38,26

6 SP 3 GOŁDAP 2:38,75

7 SP 4 KĘTRZYN 2:48,50

8 SP 1 OLECKO 3:06,66

Sztafeta 6x50m Dziewczęta Rocznik 2002-2004

1 SP 3 EŁK 3:39,52

2 SP 1 GIŻYCKO 3:45,25

3 SP 1 IŁAWA 3:45,85

4 SP 2 GIŻYCKO 3:49,55

5 GIM 3 EŁK 3:51,82

6 SP 4 GIŻYCKO 4:04,51

Sztafeta 6x50m Chłopcy Rocznik 2002-2004

1 SP 1 IŁAWA 2:53,60

2 SP 2 OLECKO 2:59,94

3 SP 1 GIŻYCKO 3:05,97

4 SP 5 GOŁDAP 3:10,27

5 SP 3 EŁK 3:18,30

6 GIM DOBRE MIASTO 3:21,50

7 GIM 3 EŁK 3:23,19

8 SP 4 GIŻYCKO 4:19,62

Sztafeta 6x50m Dziewczęta Rocznik 1998 i młodsi

1 I LO EŁK

2 I LO GIŻYCKO

3 II LO GIŻYCKO

Sztafeta 6x50m Chłopcy Rocznik 1998 i młodsi

1 ZSO IŁAWA 02:51,3

2 II LO GIŻYCKO 03:09,3

3 I LO EŁK 03:15,8

4 I LO OLECKO 03:20,6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn