II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur Olsztyn 2017 – W silnej konkurencji zwycięstwa smakują bardziej

Fot. Chodyna foto (ilustracja)

W olsztyńskiej Aquasferze odbyływ weekend (16/17 grudnia) Zawody pod nazwą II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur. Impreza ma rekordowa obsadę. Startowało około 900 zawodniczek i zawodników z 55 klubów, w tym goście z Rosji. Pływali  uczestnicy od 9 roku życia po 18-latków. Konkurencja była mocna, trudno w tym towarzystwie znaleźć się na podium.Kormoran Olsztyn wygrał klasyfikacje punktową, w medalowej był trzeci.

Mimo to zanotowaliśmy wiele zwycięstw, choć oczywiście frekwencja nie była jednakowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Zwycięstwa dla okręgu warmińsko mazurskiego odnieśli: Kinga Chodyna, Aleksandra Kupis, Oliwia Wett, Marta Gładkojć, Bartosz Kapała, Zbigniew Niawiadomski, Krzysztof Woronko, Michał Niedziałek, Mateusz Osełowski ( wszyscy Kormoran Olsztyn), Magdalena Lis, Karolina Piechowicz, Kinga Sierak, Marcin Kłak (Płetwal Szczytno), Iga Grygiencza, Monika Kułakowska (Medyk Giżycko), Alekdander Cyckowski (UKP Jedynka Elbląg), Krzysztof Przybysz, Wiktor Grzegorczyk (MOS Ełk).

W klasyfikacji medalowej najwyższe – trzecie miejsce wywalczyli pływacy Kormorana Olsztyn, gospodarze wygrali punktacje drużynową W klasyfikacjach uwzględniających wyniki w czterech konkurencjach w dziesiątkach kategorii wiekowych znaleźli się:

Dziewczęta: do 9 lat: 9 Ignacy Choroszewski (Płrtwal Szczytno), do 11 lat: 5 Bartosz Kapała (Kormoran Olsztyn), do 12 lat: 2 Krzysztof Przybysz )MOS Ełk), do 14 lat: 3 Michał Niedziałek (Kormoran Olsztyn), do 15 lat: 3 Dawid Sobolewski (Kormoran Olsztyn), 5 Wiktor Grzegorczyk (MOS Ełk), 8 Krystian Probacki (Kormoran Olsztyn), 9 Krzysztof Woronko (Kormoran Olsztyn), do 16/18 lat: 8 Marcin Kłak (Płetwal Szczytno)

Chłopcy: do 10 lat: 9 Antonina Żuchowska (Kormoran Olsztyn), do 11 lat: Magdalena Lis (Płetwal Szczytno), 8 Aleksandra Kupis (Kormoran Olsztyn), do 12 lat: 4 Karolina Piechowicz (Płrtwal Szczytno), 9 Martyna Kraszewska (Kormoran Olsztyn), do 13 lat: 3 Iga Geygiencza (Medyk Gizycko), do 14 lat: 5 Wiktoria Kulik (Kormoran Olsztyn), 6 Monika Kułakowska (Medyk Gizycko), 8 Julia Kielak (Kormoran Olsztyn), do 15 lat: 2 Kinga Sierak (Płetwal Szczytno), 3 Emilia Raczewska (Kormoran Olsztyn), 6 Marta Gładkojć (Kormoran Olsztyn), 10 Maria Chrostowska (Kormoran Olsztyn), do 16/18 lat: 1 Kinga Chodyna (Kormoran Olsztyn)

Klasyfikacja medalowa

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 24 31 24 79

2. UKP POLONIA Warszawa 22 7 6 35

3. MTP Kormoran Olsztyn 19 27 22 68

4. Klaipėdos Gintaro SC 17 13 10 40

5. Integracyjny Klub Sportowy Kon 17 2 11 30

6. UKS TRI-Team Rumia 13 5 1 19

7. UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 11 10 26 47

8. DELFIN Gdynia 11 6 3 20

9. SSHOR 14 Kaliningrad 10 12 16 38

10. MUKS Olimpijczyk 10 9 9 28

..................................

13. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 8 7 3 18

17. Międzyszkolny Klub Pływacki MKS MEDYK 4 3 4 11

23. Uks Mos Ełk 2 5 1 8

25. Ukp Jedynka Elbląg 2 2 2 6

38 SSP Orka Iława - - 2 2

w1

Klasyfikacja punktowa

1. MTP Kormoran Olsztyn 135 179,00

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 101 773,00

3. UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 92 280,00

4. MUKS Olimpijczyk 66 652,00

5. Klaipėdos Gintaro 63 708,00

6. UKP POLONIA Warszawa 62 429,00

7. SSHOR 14 Kaliningrad 58 072,00

8. Buks Warszawa 52 488,00

9. Integracyjny Klub Sportowy Kon 51 032,00

...................................

10. UKS 307 Warszawa Mokotów 40 631,00

15. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27 996,00

16. Ukp Jedynka Elbląg 27 705,00

20. Uks Mos Ełk 22 895,00

25. Międzyszkolny Klub Pływacki MKS MEDYK 15 447,00

43. MKS ROŚ Pisz 3 071,00

50. SSP Orka Iława ORILA 1 334,00

52. UKS PIRAT Elbląg 1 081,00

13600094 751813754922264 6956481073894363839 n

Fot. Marek Kulik (ilustracja)

Wyniki indywidualne

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

4. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.84 282

9. Gregorczyk Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.55 230

15. Dymerska Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:50.53 110

11 lat

4. Filipczak Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:34.50 368

14. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.89 282

15. Wiszniewska Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 2:50.59 273

16. Uścinowicz Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.49 239

12 lat

10. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.49 460

14. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.98 437

15. Masłowska Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.34 433

17. Grzegorczyk Maja 05 Uks Mos Ełk 2:27.51 423

23. Gawedzka Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:31.88 388

13 lat

8. Krupińska Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.26 503

14. Gutowska Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 2:31.41 391

15. Święćkowska Nikola 04 Uks Mos Ełk 2:33.63 374

21. Lempiecka Julita 04 Uks Mos Ełk 2:57.04 245

14 lat

3. Zmierczak Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.19 575

4. Kulik Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:14.01 564

7. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.52 534

11. Łabaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.94 496

13. Dąbrowska Zuzanna 03 Ukp Jedynka Elbląg 2:26.00 436

15 lat

2. Raczewska Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.12 589

3. Sierak Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:12.97 578

6. Polasik Natalia 02 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :22.68 468

8. Wtulich Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.22 417

16 - 18 lat

1. Chodyna Kinga SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.08 539

11146543 1115542661796433 2342427311060734437 n

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

16. Pieńkowska Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.53 116

10 lat

23. Hrymowicz Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 45.88 175

31. Gacman Julia 07 MKS ROŚ Pisz 48.46 148

37. Maczyszyn Karolina 07 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 55.74 97

11 lat

1. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.51 411

13. Wiszniewska Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 39.58 272

12 lat

12. Doroszkiewicz Anna 05 Ukp Jedynka Elbląg 35.59 375

14. Mierzejewska Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.55 346

16. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.97 334

18. Kluziak Natalia 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.42 322

13 lat

2. Waśniewska Martyna 04 Ukp Jedynka Elbląg 32.28 502

7. Tylkie Dominika 04 Ukp Jedynka Elbląg 34.77 402

8. Wierzchowska Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 35.90 365

9. Szałkowska Oliwia SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 35.91 365

13. Krupińska Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.76 340

15. Święćkowska Nikola 04 Uks Mos Ełk 39.82 267

17. Ivanovivch Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 48.07 152

14 lat

3. Kułakowska Monika 03 Międzyszkolny Klub Pływacki Me 31.56 538

6. Zmierczak Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.34 456

9. Pieńkowska Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.78 402

14. Krauza Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.86 288

15 lat

2. Gładkojć Marta SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.59 590

6. Polasik Natalia 02 Międzyszkolny Klub Pływacki Me 34.75 403

8. Wtulich Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 36.11 359

11156405 1115542465129786 1638169411209204799 n

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. Kupis Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.26 409

11. Mątwicka Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:34.48 246

15. Wasilewska Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.14 225

16. Wieniarska Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.42 224

17. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:42.09 222

18. Klemarewska Natalia 06 Uks Mos Ełk 3:43.12 219

19. Pniewska Karolina 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:43.82 217

20. Sychocka Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.48 186

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:50.73 489

2. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.18 477

10. Siejak Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.56 320

14 lat

4. Kusaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.30 348

15 lat

2. Chrostowska Maria SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.51 483

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

16. Uścinowicz Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.06 167

17. Romanowska Izabela 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.68 164

19. Szczudło Alicja 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:49.97 122

12 lat

8. Sujkowska Roksana SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.46 350

13 lat

1. Grygiencza Iga 2004Międzyszkolny Klub Pływacki Me 1:06.42 555

9. Szałkowska Oliwia SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:13.70 406

16. Wierzchowska Maja SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:18.02 342

17. Krupińska Lila SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:18.90 331

21. Templin Wiktoria 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.02 209

14 lat

2. Kulik Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:08.81 499

8. Łabaj Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:13.04 417

9. Sadowska Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:15.89 372

11. Dąbrowska Zuzanna 2003Ukp Jedynka Elbląg 1:19.47 324

12. Pieńkowska Zuzanna 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.74 309

15 lat

1. Raczewska Emilia SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:05.88 569

16 - 18 lat

1. Chodyna Kinga SOL 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:07.40 531

retu1

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

8. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.65 277

28. Gacman Julia 07 MKS ROŚ Pisz 40.27 192

35. Dymerska Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.38 164

40. Maczyszyn Karolina 07 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 53.40 82

11 lat

2. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.40 405

4. Filipczak Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.83 389

14. Wiszniewska Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 33.00 349

16. Idzkowski Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.34 338

31. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.29 285

41. Klemarewska Natalia 06 Uks Mos Ełk 37.17 244

48. Wieniarska Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.84 231

55. Węsierska Lena 06 Ukp Jedynka Elbląg 47.31 118

12 lat

7. Mierzejewska Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.89 470

13. Grzegorczyk Maja 05 Uks Mos Ełk 30.61 437

20. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.17 414

21. Mentryka Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.18 414

23. Gawedzka Natalia 05 Uks Mos Ełk 31.66 395

26. Doroszkiewicz Anna 05 Ukp Jedynka Elbląg 32.01 382

30. Stankiewicz Aneta SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.37 370

13 lat

9. Waśniewska Martyna 04 Ukp Jedynka Elbląg 29.51 488

19. Krupińska Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.77 391

20. Tylkie Dominika 04 Ukp Jedynka Elbląg 31.92 385

21. Gutowska Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 31.96 384

27. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.87 353

29. Wierzchowska Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 33.04 348

36. Templin Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.45 259

37. Templin Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.48 258

38. Lempiecka Julita 04 Uks Mos Ełk 36.95 248

39. Ivanovivch Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 40.54 188

14 lat

5. Kułakowska Monika 03 Międzyszkolny Klub Pływacki Me 28.20 559

9. Łabaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.28 500

11. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.61 483

12. Sadowska Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.99 465

14. Dąbrowska Zuzanna 03 Ukp Jedynka Elbląg 30.33 449

24. Kusaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 34.23 312

25. Łuczyńska Adrianna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 34.28 311

15 lat

2. Sierak Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.09 566

5. Raczewska Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 28.62 535

12. Chrostowska Maria SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.84 427

13. Ciż Zuzanna 02 KS Medyk Giżycko 30.90 425

16 - 18 lat

1. Chodyna Kinga SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 28.72 529

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

6. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:54.90 338

7. Idzkowski Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.30 324

18. Juśkiewicz Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.95 255

19. Mątwicka Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.08 251

24. Romanowska Izabela 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.25 228

25. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.61 202

26. Szczudło Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.93 184

12 lat

13. Jankowska Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.05 280

16. Soszyńska Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.81 210

13 lat

2. Grygiencza Iga 04 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :26.23 578

15. Wierzchowska Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.79 404

16. Zdrojewska Maja 04 ORKA Grudziądz 2:45.14 401

17. Tylkie Dominika 04 Ukp Jedynka Elbląg 2:50.66 364

18. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:54.56 340

15 lat

2. Chrostowska Maria SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:39.64 444

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

19. Pieńkowska Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.20 119

10 lat

2. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 45.10 256

13. Dziuba Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 49.12 198

19. Jaguszewska Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 52.10 166

21. Dymerska Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.43 162

31. Maczyszyn Karolina 07 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:06.41 80

11 lat

2. Kupis Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 40.06 365

11. Filipczak Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.77 261

17. Klemarewska Natalia 06 Uks Mos Ełk 46.23 237

30. Zduniak Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 51.30 174

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.77 513

4. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.84 433

7. Doroszkiewicz Anna 05 Ukp Jedynka Elbląg 38.56 409

17. Grzegorczyk Maja 05 Uks Mos Ełk 41.44 330

18. Mentryka Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 41.73 323

26. Stankiewicz Aneta SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.21 271

32. Piróg Michalina 05 MTP Kormoran Olsztyn 52.30 164

13 lat

16. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.92 318

17. Szałkowska Oliwia SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 43.57 284

21. Lempiecka Julita 04 Uks Mos Ełk 49.51 193

22. Ivanovivch Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 56.03 133

14 lat

1. Kułakowska Monika 03 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 35.09 543

12. Łuczyńska Adrianna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 40.83 345

14. Kusaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 41.75 322

15 lat

3. Wtulich Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 38.16 422

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

18. Dziuba Monika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:37.48 179

24. Polasik Julia 2007 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:48.09 131

27. Jaguszewska Anastazja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:55.81 107

11 lat

1. Lis Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.23 391

21. Juśkiewicz Ada 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:31.34 218

26. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.43 185

12 lat

11. Masłowska Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:16.63 370

13. Sujkowska Roksana SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.69 355

16. Stankiewicz Aneta SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:18.98 338

18. Mierzejewska Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:19.32 333

20. Gawedzka Natalia 2005Uks Mos Ełk 1:19.65 329

22. Kluziak Natalia 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:20.19 323

34. Piróg Michalina 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:40.75 162

13 lat

3. Waśniewska Martyna 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:10.89 467

11. Gutowska Maria 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:15.02 394

14. Tylkie Dominika 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:16.91 366

16. Szałkowska Oliwia SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:20.05 324

18. Święćkowska Nikola 2004Uks Mos Ełk 1:24.61 275

14 lat

8. Pieńkowska Zuzanna 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.84 382

10. Krauza Julia 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:22.84 293

15 lat

2. Gładkojć Marta SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:06.84 558

800 metrów stylem dowolnym

13 lat

8. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 11:21.39 348

14 lat

3. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 9:38.21 569

15 lat

2. Sierak Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 9:54.13 525

16 - 18 lat

1. Wett Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 9:24.00 613

200 metrów stylem motylkowym

13 lat

2. Grygiencza Iga 04 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :36.79 443

6. Szałkowska Oliwia SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.30 378

14 lat

4. Sadowska Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.11 394

16 - 18 lat

1. Wett Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.61 602

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

7. Żuchowska Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:28.16 265

11. Dziuba Monika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:31.99 233

12. Gregorczyk Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:32.42 230

21. Hrymowicz Aleksandra 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:38.38 191

26. Gacman Julia 2007MKS ROŚ Pisz 1:40.71 178

33. Dymerska Magdalena 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:49.16 139

36. Jaguszewska Anastazja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:56.04 116

38. Polasik Julia 2007Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:58.15 110

11 lat

3. Kupis Aleksandra 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:18.87 370

4. Lis Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.29 365

18. Wiszniewska Zuzanna 2006Uks Mos Ełk 1:27.56 271 40.71 46.85

19. Mątwicka Liliana 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:27.57 271 39.83 47.74

22. Juśkiewicz Ada 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.84 250

29. Uścinowicz Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:34.45 216

31. Kowalska Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.43 202

32. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.54 202

33. Wieniarska Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.94 199

37. Wasilewska Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:49.62 138

12 lat

2. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:12.72 473

4. Piechowicz Karolina 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.31 461

16. Sujkowska Roksana SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:18.43 377 36.13 42.30

17. Grzegorczyk Maja 2005Uks Mos Ełk 1:18.64 374 37.48 41.16

24. Mentryka Gabriela 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:21.03 342

26. Stankiewicz Aneta SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.06 329

30. Siejak Patrycja 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:24.03 306

32. Jankowska Martyna 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:24.81 298

42. Soszyńska Zuzanna 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:36.17 204

13 lat

16. Tylkie Dominika 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:17.41 392

19. Wierzchowska Maja SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:19.01 368

26. Krupińska Lila SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:24.55 301

31. Lempiecka Julita 2004Uks Mos Ełk 1:35.03 212

14 lat

2. Kułakowska Monika 2003 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:08.66 562

13. Pieńkowska Zuzanna 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:18.20 380

17. Krauza Julia 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.64 261

15 lat

1. Gładkojć Marta SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:09.58 540

2. Sierak Kinga 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:09.67 538

5. Chrostowska Maria SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:13.83 452

9. Wtulich Anna SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:18.69 373

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:36.25 444

12 lat

9. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.76 407

11. Doroszkiewicz Anna 05 Ukp Jedynka Elbląg 2:42.46 395

13. Stankiewicz Aneta SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.62 373

14. Masłowska Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.78 372

19. Gawedzka Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:50.70 340

13 lat

4. Waśniewska Martyna 04 Ukp Jedynka Elbląg 2:34.59 458

7. Krupińska Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.15 390

9. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:48.38 355

10. Święćkowska Nikola 04 Uks Mos Ełk 2:53.72 323

14 lat

2. Zmierczak Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.00 512

8. Krauza Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:59.19 294

15 lat

1. Gładkojć Marta SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.39 540 34.86 37.22 38.05 36.26

4. Polasik Natalia 02 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :38.50 425

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

9. Dziuba Monika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:20.12 256

35. Dymerska Magdalena 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.06 127

11 lat

8. Filipczak Nikola 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:11.18 365

9. Lis Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.16 351

27. Wiszniewska Zuzanna 2006Uks Mos Ełk 1:17.29 285

28. Bałdyga Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.48 283

34. Uścinowicz Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.15 238

36. Klemarewska Natalia 2006Uks Mos Ełk 1:22.39 235

38. Pniewska Karolina 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.86 231

49. Węsierska Lena 2006Ukp Jedynka Elbląg 1:54.06 88

12 lat

5. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:05.32 473

12. Mierzejewska Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:06.11 456

17. Sujkowska Roksana SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:07.32 432

20. Grzegorczyk Maja 2005Uks Mos Ełk 1:08.26 414

22. Gawedzka Natalia 2005Uks Mos Ełk 1:09.15 399

28. Kluziak Natalia 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:11.38 362

30. Stankiewicz Aneta SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:11.95 354

46. Piróg Michalina 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:30.06 180

13 lat

5. Grygiencza Iga 2004Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:01.26 573

17. Krupińska Lila SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:06.38 451

22. Szałkowska Oliwia SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:08.95 402

23. Gutowska Maria 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:09.18 398

25. Wierzchowska Maja SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:10.88 370

29. Święćkowska Nikola 2004Uks Mos Ełk 1:12.19 350

34. Templin Wiktoria 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.82 249

35. Lempiecka Julita 2004Uks Mos Ełk 1:21.50 243 38.59 42.91

36. Templin Patrycja 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.86 240

38. Ivanovivch Maria 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:34.25 157

14 lat

4. Zmierczak Natalia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:01.58 565

8. Kulik Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:02.66 536

10. Kielak Julia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:03.25 521

11. Łabaj Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:03.41 517

15. Dąbrowska Zuzanna 2003Ukp Jedynka Elbląg 1:04.99 480

26. Kusaj Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:12.25 349

15 lat

1. Sierak Kinga 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.92 613

6. Wtulich Anna SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:05.77 463

10. Ciż Zuzanna 2002Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:07.26 433

16 - 18 lat

1. Chodyna Kinga SOL 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:02.62 537

img 6840 kopiowanie 590x300

400 metrów stylem zmiennym

16 - 18 lat

1. Wett Oliwia SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:59.97 647

100 metrów stylem klasycznym

9 lat

11. Pieńkowska Martyna 2009Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:10.96 107

10 lat

10. Gacman Julia 2007MKS ROŚ Pisz 1:48.57 189

15. Jaguszewska Anastazja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:57.38 149

16. Polasik Julia 2007Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:59.96 140

11 lat

2. Kupis Aleksandra 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:25.24 391

8. Idzkowski Maria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:31.57 315 43.66 47.91

20. Klemarewska Natalia 2006Uks Mos Ełk 1:43.75 217

23. Wasilewska Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:45.97 203

12 lat

1. Piechowicz Karolina 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.34 485

2. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:20.27 468

4. Doroszkiewicz Anna 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:23.09 422 38.48 44.61

12. Mentryka Gabriela 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:27.39 363

14. Grzegorczyk Maja 2005Uks Mos Ełk 1:29.73 335

22. Piróg Michalina 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:56.65 152

13 lat

14. Tylkie Dominika 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:27.31 364 41.36 45.95

16. Dymerska Weronika 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:29.97 332

19. Szałkowska Oliwia SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:35.92 274

14 lat

1. Kułakowska Monika 2003Międzyszkolny Klub Pływacki Me 1:17.29 525

3. Kulik Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:20.28 468

7. Zmierczak Natalia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:24.51 401 39

12. Łuczyńska Adrianna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:27.28 364

13. Kusaj Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:29.78 335

15 lat

2. Chrostowska Maria SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:20.33 467

3. Ciż Zuzanna 2002 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:21.34 450

4. Polasik Natalia 2002 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:22.21 436

5. Wtulich Anna SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:27.44 362

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

12. Gregorczyk Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.48 189

14. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.25 167

26. Dymerska Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 56.67 79

11 lat

13. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.72 270

19. Idzkowski Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 39.13 241

23. Wieniarska Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 42.54 188

25. Zduniak Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 44.47 164

27. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 45.87 150

12 lat

6. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.15 397

7. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.18 396

10. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.90 371

26. Stankiewicz Aneta SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.53 297

13 lat

1. Grygiencza Iga 04 Międzyszkolny Klub Pływacki Me 29.05

13. Szałkowska Oliwia SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 33.38 389

19. Wierzchowska Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 34.72 346

20. Waśniewska Martyna 04 Ukp Jedynka Elbląg 35.66 319

22. Templin Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.83 267

26. Templin Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.75

14 lat

8. Sadowska Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 31.95 444

9. Dąbrowska Zuzanna 03 Ukp Jedynka Elbląg 32.11 437

12. Pieńkowska Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.73 413

13. Łabaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.83 409

15 lat

1. Raczewska Emilia SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 29.40 570

2. Sierak Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.32 519

5. Wtulich Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 33.28

16 - 18 lat

1. Chodyna Kinga SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 30.32

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

9. Filipczak Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:36.47 338

14. Bałdyga Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:48.70 304

12 lat

10. Masłowska Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:18.29 400

13 lat

8. Wierzchowska Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:07.84 442

9. Gutowska Maria 04 Ukp Jedynka Elbląg 5:22.12 385

11. Dymerska Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:26.51 370

14 lat

3. Kulik Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:36.18 612

6. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:42.84 570

15 lat

3. Polasik Natalia 02 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 4:57.89 487

13592380 751812388255734 4218784704584097974 n

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

26. Różalski Gracjan 07 Ukp Jedynka Elbląg 3:02.24 162 43.07 46.43 48.83 43.91

11 lat

6. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.13 248 36.81

9. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.17 238

14. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.52 201

16. Stryjewski Szymon 06 Uks Mos Ełk 2:50.78 196

17. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.95 193

18. Dzienisiewicz Adrian 06 Uks Mos Ełk 2:54.09 185

20. Dragun Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.71 163

23. Piróg Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.96 160

25. Stecz Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.54 153

26. Truskolawski Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.30 140

27. Januszaniec Łukasz 06 Ukp Jedynka Elbląg 3:26.50 111

12 lat

2. Przybysz Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:12.90 418

3. Domalewski Bartłomiej SOL05 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.51 394

10. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.81 336

20. Popiołek Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.23 283

25. Misiewicz Igor 05 Ukp Jedynka Elbląg 2:39.11 243

30. Adamiak Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.94 222

32. Sobociński Jakub 05 Uks Mos Ełk 2:46.42 212

34. Lasota Sebastian 05 Ukp Jedynka Elbląg 3:01.86 163

35. Sokół Oskar 05 Ukp Jedynka Elbląg 3:06.18 152

13 lat

11. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:11.99 426

15. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.89 382

21. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.00 328

24. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.82 316

28. Sobczak Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.99 285

31. Boros Olaf 04 Ukp Jedynka Elbląg 2:43.80 223

14 lat

2. Niedziałek Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.87 528

13. Popławski Ksawery 03 Uks Mos Ełk 2:14.59 402

16. Żuchowski Kacper 03 Ukp Jedynka Elbląg 2:17.03 381

22. Maczyszyn Hubert 03 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :32.97 274

15 lat

2. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:58.24 593

3. Sobolewski Dawid SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.36 591

6. Porbacki Krystian SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.77 543

8. Kurdzieko Nikodem SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.21 499

12. Helbrecht Jakub SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.45 442

14. Mierzejek Igor SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.99 426

16 - 18 lat

6. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.76 481

7. Gier Olivier SOL 99 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.83 480

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

10. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.02 128

15. Walasiewicz Bartosz 08 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 45.49 116

31. Misiewicz Kajetan 09 Ukp Jedynka Elbląg 54.15 69

10 lat

29. Raszewski Aleksander 07 MKS ROŚ Pisz 46.40 109

32. Różalski Gracjan 07 Ukp Jedynka Elbląg 48.36 97

11 lat

13. Górczyński Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 38.99 185

15. Grzymkowski Hubert 06 Uks Mos Ełk 39.22 181

27. Lenczewski Kacper 06 Uks Mos Ełk 45.19 118

29. Orzołek Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 48.28 97

12 lat

7. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.70 286

10. Nowacki Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.22 251

20. Ignatowicz Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.35 194

27. Domasiewicz Maciej 05 MKS ROŚ Pisz 39.74 174

30. Sobociński Jakub 05 Uks Mos Ełk 41.23 156

31. Sypiański Mikołaj 05 MTP Kormoran Olsztyn 41.41 154

33. Sobuń Michał 05 MTP Kormoran Olsztyn 43.18 136

13 lat

14. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 34.71 262

15. Khoroshiltsev Konstantin 04 SSHOR 14 Kaliningrad 35.95 236

16. Kras Bruno 04 Integracyjny Klub Sportowy Kon 36.22 230

17. Ostałowski Dariusz 04 Ukp Jedynka Elbląg 36.84 219

18. Szyłański Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 37.01 216

19. Jankowski Jakub 04 MUKS Olimpijczyk OSSM 38.87 186

20. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 38.97 185

21. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 39.93 172

14 lat

1. Cyckowski Aleksander 03 Ukp Jedynka Elbląg 28.91 454

2. Żuchowski Kacper 03 Ukp Jedynka Elbląg 32.22 327

16 - 18 lat

4. Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 27.83 508

13239987 1912759922283896 65967645344250932 n

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.26 274

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.97 271

8. Waszkiewicz Maciej 06 MKS ROŚ Pisz 3:30.79 186

12. Stryjek Mateusz 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:40.53 162

14. Olejniczak Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:44.71 153

15. Gębski Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.57 133

12 lat

1. Niewiadomski Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.17 348

3. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.59 339

10. Tyrka Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.92 271

11. Adamiak Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.77 259

14. Sulkowski Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.56 240

13 lat

7. Jonowski Michał 04 SSP Orka Iława 2:41.59 414

16 - 18 lat

3. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:28.92 528

4. Szwedzki Jakub 00 MKS Trójka Łódź 2:36.83 452

5. Wojtalewicz Robert 01 Ukp Jedynka Elbląg 2:38.45 439

100 metrów stylem motylkowym

10 lat

9. Dzik Kamil 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:41.52 106

11 lat

7. Gilski Łukasz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:25.25 179

11. Kulik Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.84 122

14. Kaczmarek Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:42.46 103

16. Krzyżewski Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:44.54 97

12 lat

3. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:08.46 346

11. Woźniak Piotr 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.68 237

12. Czerniawski Tobiasz 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.02 208

15. Tkacz Wiktor 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.78 195

22. Misiewicz Igor 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:35.70 126

13 lat

12. Choroszewski Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.19 350

13. Kacperski Maciej 2004Uks Mos Ełk 1:08.34 348

19. Kozłowski Konrad SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:16.32 250

21. Szyłański Mikołaj SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:21.25 207

14 lat

7. Kapała Szymon SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:06.18 383

8. Niedziałek Michał SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:06.29 381

13. Żuchowski Kacper 2003Ukp Jedynka Elbląg 1:11.88 299

15. Maksymowicz Krzysztof 2003Ukp Jedynka Elbląg 1:15.79 255

15 lat

3. Porbacki Krystian SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:01.51 477

4. Woronko Krzysztof SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:02.59 453

6. Grzegorczyk Wiktor 2002Uks Mos Ełk 1:03.94 425

10. Mierzejek Igor SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:09.36 333

16 - 18 lat

4. Jurczak Kacper SOL 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:01.12 486

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

10. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.01 164

16. Walasiewicz Bartosz 08 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 38.70 14

37. Janicki Nataniel 09 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 51.44

10 lat

41. Dzik Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.79 154

45. Różalski Gracjan 07 Ukp Jedynka Elbląg 39.37 136

52. Raszewski Aleksander 07 MKS ROŚ Pisz 41.22 118

62. Artemniak Mikołaj 07 MTP Kormoran Olsztyn 50.72 63

11 lat

7. Wieczorek Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.55 264

14. Stryjewski Szymon 06 Uks Mos Ełk 33.29 225

16. Zasztowt Robert 06 Buks Warszawa 33.68 217

17. Grzymkowski Hubert 06 Uks Mos Ełk 33.90 213

21. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.19 208

28. Górczyński Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.15 191

30. Piróg Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.47 186

48. Orzołek Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 38.76 142

50. Januszaniec Łukasz 06 Ukp Jedynka Elbląg 39.56 134

52. Lenczewski Kacper 06 Uks Mos Ełk 41.37 117

53. Gabrielyan Emil 06 MTP Kormoran Olsztyn 45.41 88

12 lat

1. Przybysz Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 26.72 435

3. Trykacz Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.05 376

8. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.49 324

9. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.50 323

12. Tyrka Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.69 317

16. Popiołek Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.27 299

23. Kowalewski Dawid 05 MKS ROŚ Pisz 31.26 272

25. Domasiewicz Maciej 05 MKS ROŚ Pisz 31.89 256

29. Wojszkun Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.18 249

33. Mikołajczyk Mikołaj 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.03 230

35. Turliński Jędrzej 05 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 33.19 227

43. Leśniewski Dawid 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.38 204

47. Sobuń Michał 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.35 173

48. Wróbel Michał 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.38 172

49. Sokół Oskar 05 Ukp Jedynka Elbląg 36.48 171

51. Lasota Sebastian 05 Ukp Jedynka Elbląg 39.31 136

52. Dąbrowski Marcin 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.68 133

13 lat

20 Pasieczny Bartłomiej 04 Ukp Jedynka Elbląg 28.76 349

29. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 30.62 289

30. Boros Olaf 04 Ukp Jedynka Elbląg 30.88 282

33. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 32.25 247

35. Szyłański Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 32.57 240

36. Sobczak Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 32.67 238

14 lat

4. Cyckowski Aleksander 03 Ukp Jedynka Elbląg 26.48 447

6. Żuchowski Kacper 03 Ukp Jedynka Elbląg 26.54 444

8. Popławski Ksawery 03 Uks Mos Ełk 26.85 429

18. Maczyszyn Hubert 03 Międzyszkolny Klub Pływacki Medrk Giżycko 32.32 246

15 lat

3. Sobolewski Dawid SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 25.11 525

4. Porbacki Krystian SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 25.65 492

7. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 25.75 487

18. Kurdzieko Nikodem SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 27.55 397

22. Helbrecht Jakub SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 28.03 377

24. Mierzejek Igor SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 28.63 354

16 - 18 lat

5. Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 24.38 573

11. Gier Olivier SOL 99 MTP Kormoran Olsztyn 26.18 463

20. Wojtalewicz Robert 01 Ukp Jedynka Elbląg 28.03 377

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

3. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.38 291

11. Dzienisiewicz Adrian 06 Uks Mos Ełk 3:09.02 19512 lat

12 lat

5. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.35 319

9. Popiołek Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.06 267

11. Kubicki Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.65 256

13. Adamiak Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.88 234

13 lat

13. Sobczak Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.32 281

14 lat

7. Kapała Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.16 449

15 lat

2. Woronko Kszysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.70 527

16 - 18 lat

2. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:10.10 598

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

4 Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.41 141

11. Misiewicz Kajetan 09 Ukp Jedynka Elbląg 52.70 109

13. Kurczewski Piotr 09 Ukp Jedynka Elbląg 54.08 101

10 lat

4. Matusiak vel Matuszewski Tobiasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.63 207

36. Artemniak Mikołaj 07 MTP Kormoran Olsztyn 58.55 80

11 lat

13. Rurys Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 47.90 146

14. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 48.37 142

16. Olejniczak Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 50.20 127

18. Januszaniec Łukasz 06 Ukp Jedynka Elbląg 51.89 115

12 lat

2. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.38 308

6. Przybysz Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 38.25 287

7. Niewiadomski Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 39.06 270

11. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 39.92 253

12. Czerniawski Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.08 250

15. Turliński Jędrzej 05 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 40.94 234

17. Sulkowski Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 41.19 230

18. Misiewicz Igor 05 Ukp Jedynka Elbląg 41.84 219

21. Mikołajczyk Mikołaj 05 MTP Kormoran Olsztyn 45.53 170

24. Lasota Sebastian 05 Ukp Jedynka Elbląg 48.36 142

13 lat

3. Jonowski Michał 04 SSP Orka Iława 32.80 456

8. Kacperski Maciej 04 Uks Mos Ełk 35.74 352

12. Pasieczny Bartłomiej 04 Ukp Jedynka Elbląg 36.15 340

13. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.57 329

22. Ostałowski Dariusz 04 Ukp Jedynka Elbląg 40.55 241

24. Sobczak Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 41.58 223

14 lat

8. Popławski Ksawery 03 Uks Mos Ełk 37.88 296

16 - 18 lat

3. Jurczak Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 31.81 500

6. Firsovs Dmitrijs 01 Ventspils SS "Spars" 32.46 470

7. Wojtalewicz Robert 01 Ukp Jedynka Elbląg 32.66 462

100 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

6. Choroszewski Ignacy 2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:34.65 138

11 lat

7. Wieczorek Kacper 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.13 236

11. Kamianka Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:23.57 200

16. Dzienisiewicz Adrian 2006Uks Mos Ełk 1:30.62 157

17. Pokrętowski Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:30.97 155

18. Stryjewski Szymon 2006Uks Mos Ełk 1:31.14 154

21. Dragun Oliwier 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:31.51 152

22. Stryjek Mateusz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:32.48 148

27. Olejniczak Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.78 117

27 Stecz Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.78 117

32. Gabrielyan Emil 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:42.57 108

33. Lenczewski Kacper 2006Uks Mos Ełk 1:45.54 99

27. Olejniczak Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.78 117

27 Stecz Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.78 117

32. Gabrielyan Emil 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:42.57 108

33. Lenczewski Kacper 2006Uks Mos Ełk 1:45.54 99

12 lat

5. Domalewski Bartłomiej SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:11.48 320

11. Nowacki Jacek 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:16.08 265

22. Ignatowicz Maciej 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:23.76 199

25. Wojszkun Jacek 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:24.39 194

28. Leśniewski Dawid 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:25.59 186

32. Sobociński Jakub 2005Uks Mos Ełk 1:28.53 168

34. Sypiański Mikołaj 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:31.74 151

13 lat

19. Grabowski Mikołaj SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:13.50 294

20. Ostałowski Dariusz 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:15.24 274

23. Szyłański Mikołaj SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:16.78 258

14 lat

3. Cyckowski Aleksander 2003Ukp Jedynka Elbląg 1:05.22 422

15 lat

6. Helbrecht Jakub SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:09.78 344

16 - 18 lat

3. Kłak Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.90 544

1500 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. Waszkiewicz Maciej 06 MKS ROŚ Pisz 23:00.48 231

13 lat

7. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 18:26.21 450

11. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 19:20.76 389

14 lat

2. Niedziałek Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 16:41.37 607

4. Maksymowicz Krzysztof 03 Ukp Jedynka Elbląg 19:17.14 393

15 lat

1. Woronko Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 16:46.44 598

16-18 lat

2. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 17:15.93 548

200 metrów stylem motylkowym

11 lat

2. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.93 247

4. Gilski Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.01 180

5. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.87 178

12 lat

2. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.24 263

3. Leśniewski Dawid 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.81 165

4. Wiski Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.45 147

13 lat

7. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.28 268

9. Szyłański Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.93 195

14 lat

3. Kapała Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.02 428

15 lat

2. Porbacki Krystian SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.55 513

3. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:16.92 498

5. Kurdzieko Nikodem SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.39 443

100 metrów stylem zmiennym

9 lat i młodsi

6. Choroszewski Ignacy 2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.50 155

18. Misiewicz Kajetan 2009Ukp Jedynka Elbląg 1:51.88 90

10 lat

16. Matusiak vel Matuszewski Tobia 2007 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.12 185

32. Łaniucha Tomasz 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:35.05 148

37. Jakubcewicz Dawid 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:42.36 118

11 lat

10. Dzienisiewicz Adrian 2006Uks Mos Ełk 1:27.80 188

18. Pokrętowski Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:32.10 162

19. Stryjewski Szymon 2006Uks Mos Ełk 1:32.38 161

20. Dragun Oliwier 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:32.50 160

26. Dąbrowski Paweł 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.49 141

27. Stecz Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.64 141

29. Gębski Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:41.26 122

30. Orzołek Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:47.24 103

12 lat

2. Przybysz Krzysztof 2005Uks Mos Ełk 1:10.30 366

5. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:11.73 344

7. Domalewski Bartłomiej SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:12.39 335

10. Osełkowski Mateusz SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:13.57 319

15. Tyrka Igor 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.58 272

16. Kowalewski Dawid 2005MKS ROŚ Pisz 1:19.66 251

18. Woronko Maciej 2005Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 1:20.92 240

20. Tkacz Wiktor 2005 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.31 236

22. Wojszkun Jacek 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.64 225

30. Rurys Marcin 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:32.92 158

32. Sypiański Mikołaj 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:38.25 134

13 lat

10. Kacperski Maciej 2004Uks Mos Ełk 1:09.50 379 31.16 38.34

11. Choroszewski Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:09.93 372

18. Pasieczny Bartłomiej 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:14.75 304

23. Sobczak Mateusz SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:20.12 247

24. Jurczak Bartosz SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:21.48 235

26. Szyłański Mikołaj SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:22.15 229

27. Boros Olaf 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:23.96 215 38.15 45.81

14 lat

12. Popławski Ksawery 2003Uks Mos Ełk 1:11.88 342

15 lat

4. Woronko Krzysztof SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:05.18 459

16 - 18 lat

4. Kłak Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.61 571

6. Jurczak Kacper SOL 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:04.23 480

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. Wieczorek Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.18 239

12 lat

3. Domalewski Bartłomiej SOL05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.70 337

9. Nowacki Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.48 279

14. Woronko Maciej 05 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 2 :49.01 244

15. Ignatowicz Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.77 228

19. Sobociński Jakub 05 Uks Mos Ełk 3:05.39 184

13 lat

8. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.55 331

12. Ostałowski Dariusz 04 Ukp Jedynka Elbląg 2:41.03 282

13. Kras Bruno 04 Integracyjny Klub Sportowy K2:o4n2.06 276

14. Szyłański Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.04 267

17. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.75 224

14 lat

1. Cyckowski Aleksander 03 Ukp Jedynka Elbląg 2:20.36 426

6. Maksymowicz Krzysztof 03 Ukp Jedynka Elbląg 2:33.61 325

15 lat

2. Woronko Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.71 493

100 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

8. Choroszewski Ignacy 2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.51 167

28. Kurczewski Piotr 2009Ukp Jedynka Elbląg 1:50.63 67

10 lat

34. Łaniucha Tomasz 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:23.98 153

38 Dzik Kamil 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:25.52 145

40. Różalski Gracjan 2007Ukp Jedynka Elbląg 1:26.92 138

44. Jakubcewicz Dawid 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.24 115

11 lat

16. Kamianka Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.77 226

18. Ozga Oskar 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:14.51 219

19. Stryjewski Szymon 2006Uks Mos Ełk 1:15.01 215

24. Grzymkowski Hubert 2006Uks Mos Ełk 1:17.32 196

39. Pokrętowski Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.47 161

43. Lenczewski Kacper 2006Uks Mos Ełk 1:28.21 132

44. Orzołek Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.35 127

48. Gabrielyan Emil 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:42.32 84

12 lat

2. Przybysz Krzysztof 2005Uks Mos Ełk 59.87 422

12. Osełkowski Mateusz SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:04.82 333

15. Trykacz Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:05.98 31

34. Misiewicz Igor 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:12.87 234

35. Kowalewski Dawid 2005MKS ROŚ Pisz 1:13.41 229

36. Domasiewicz Maciej 2005MKS ROŚ Pisz 1:14.45 219

41. Leśniewski Dawid 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:16.50 202

46. Rurys Marcin 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.67 160

47. Lasota Sebastian 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:23.18 157

48. Sokół Oskar 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:24.39 151

13 lat

12. Choroszewski Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.25 414

13. Kacperski Maciej 2004Uks Mos Ełk 1:00.50 409

28. Pasieczny Bartłomiej 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:05.31 325

29. Grabowski Mikołaj SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:05.63 321

34. Jurczak Bartosz SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:07.68 292

37. Kozłowski Konrad SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:09.22 273

39. Sobczak Mateusz SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:11.09 252

43. Boros Olaf 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:12.50 238

14 lat

7. Żuchowski Kacper 2003Ukp Jedynka Elbląg 59.02 441

8. Popławski Ksawery 2003Uks Mos Ełk 59.27 435

15 lat

3. Sobolewski Dawid SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 54.83 550

4. Porbacki Krystian SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 55.38 534

11. Kurdzieko Nikodem SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 58.20 460

12. Helbrecht Jakub SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:00.00 420

17. Mierzejek Igor SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:01.35 393

16 - 18 lat

9. Gier Olivier SOL 1999MTP Kormoran Olsztyn 56.71 497

15. Wojtalewicz Robert 2001Ukp Jedynka Elbląg 1:01.33 393

400 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. Kapała Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:49.12 306

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:14.84 247

3. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:17.22 243

4. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:47.04 193

12 lat

5. Niewiadomski Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:40.90 329

6. Kubicki Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 6:03.80 271

7. Czerniawski Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6:11.46 254

8. Sulkowski Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 6:24.85 229

9. Wiski Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 6:28.92 222

13 lat

5. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:20.09 398

6. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:33.47 352

14 lat

5. Kapała Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:59.99 483

16 - 18 lat

1. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:40.10 594

3. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:57.56 495

100 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

2. Choroszewski Ignacy 2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.61 145

6. Kurczewski Piotr 2009Ukp Jedynka Elbląg 1:57.49 106

7. Misiewicz Kajetan 2009Ukp Jedynka Elbląg 1:58.48 103

10 lat

12. Łaniucha Tomasz 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:43.24 156

17. Jakubcewicz Dawid 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.08 136

11 lat

6. Waszkiewicz Maciej 2006MKS ROŚ Pisz 1:39.42 174

14. Januszaniec Łukasz 2006Ukp Jedynka Elbląg 1:54.64 114

12 lat

1. Osełkowski Mateusz SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:19.66 340

6. Niewiadomski Zbigniew 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:23.65 293

11. Sulkowski Oskar 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:31.22 226

17. Sokół Oskar 2005Ukp Jedynka Elbląg 1:54.10 115

13 lat

3. Jonowski Michał 2004SSP Orka Iława 1:11.83 464

20. Ostałowski Dariusz 2004Ukp Jedynka Elbląg 1:27.77 254

22. Sobczak Mateusz SOL 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:30.41 232

16 - 18 lat

4. Wojtalewicz Robert 2001Ukp Jedynka Elbląg 1:11.00 480

5. Jurczak Kacper SOL 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.42 472

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

7. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.04 129

10 lat

22. Dzik Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.00 121

37. Różalski Gracjan 07 Ukp Jedynka Elbląg 48.88 88

38. Jakubcewicz Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.39 80

11 lat

9. Dzienisiewicz Adrian 06 Uks Mos Ełk 36.77 208

15. Grzymkowski Hubert 06 Uks Mos Ełk 38.58 180

28. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 44.52 117

33. Stecz Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 46.52 102

35. Gabrielyan Emil 06 MTP Kormoran Olsztyn 56.90 56

12 lat

2. Przybysz Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 30.52 364

6. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 32.17 311

12. Woronko Maciej 05 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Giżycko 34.43 253

16. Czerniawski Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.04 240

21. Block Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.48 213

22. Kubicki Karol 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.58 211

23. Turliński Jędrzej 05 Międzyszkolny Klub Pływacki Medyk Gizycko 36.82 207

25. Wojszkun Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.45 182

28. Misiewicz Igor 05 Ukp Jedynka Elbląg 39.14 172

13 lat

8. Kacperski Maciej 04 Uks Mos Ełk 29.65 397

11. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.51 364

22. Szyłański Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 34.79 246

23. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 35.40 233

24. Boros Olaf 04 Ukp Jedynka Elbląg 35.89 224

26. Sobczak Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 38.41 182

14 lat

5. Cyckowski Aleksander 03 Ukp Jedynka Elbląg 29.05 422

7. Żuchowski Kacper 03 Ukp Jedynka Elbląg 29.80 391

10. Kapała Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.34 370

13. Popławski Ksawery 03 Uks Mos Ełk 31.14 343

15 lat

12. Mierzejek Igor SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.78 355

16 - 18 lat

9. Gier Olivier SOL 99 MTP Kormoran Olsztyn 28.27 458

12. Wojtalewicz Robert 01 Ukp Jedynka Elbląg 30.20 376

400 metrów stylem dowolnym

11 lat

7. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:31.35 262

8. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:49.98 223

9. Dragun Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:06.43 194

12 lat

6. Woźniak Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:59.20 356

8. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:00.75 351

10. Nowacki Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:09.51 322

16. Misiewicz Igor 05 Ukp Jedynka Elbląg 5:50.29 222

17. Lasota Sebastian 05 Ukp Jedynka Elbląg 6:25.77 166

13 lat

12. Grabowski Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:46.59 406

13. Litewski Mikołaj 04 UKS 307 Warszawa Mokotów 4:56.26 367

14. Jurczak Bartosz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:56.63 366

17. Kozłowski Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:02.56 345

14 lat

1. Niedziałek Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:14.95 577

15 lat

1. Grzegorczyk Wiktor 02 Uks Mos Ełk 4:07.17 633

2. Sobolewski Dawid SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 4:08.92 619

4. Kurdzieko Nikodem SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 4:20.93 538

16 - 18 lat

3. Jednaszewski Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:27.45 499

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn