Zawody osób niepełnosprawnych Olecko 2017 – Każdy zasłużył na medal

Fot. archiwum SP 4 w Olecku

Na pływalni Lega odbyły się III Mikołajkowe Zawody Osób Niepełnosprawnych Olecko 2017. Na starcie stanęło ponad 150 osób z: Olecka, Wronek, Giżycka, Białegostoku, Gołdapi, Pisza, Suwałk, Olsztyna i Kętrzyna. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych na dystansach: 25 i 50 metrów. Wszyscy walczyli ogromna determinacja i każdy zasłużył na medal.

Wyniki indywidualne

Dziewczęta - rocznik 2008 i młodsze – dystans 25 m.

1. Maria Sikorska SP 4 Olecko

2. Antonina Dziokan SP 4 Olecko

Chłopcy – rocznik 2008 i młodsi – dystans 25 m.

1.Eryk Turliński START Białystok

2. Rafał Roszczenko START Białystok

3. Konrad Bednarski SP 4 Olecko

Dziewczęta - rocznik 2007-2006 – dystans 25 m

1. Gabriela Bogdańska SP 4 Olecko

2. Julia Staniaszek ZPEW Gołdap

Chłopcy rocznik 2007-2006 – dystans 25 m

1. Mateusz Jachimowicz Dom im. Korczaka Olecko

2. Karol Sznurkowski SOSW Nr 1 Suwałki

3. Michał Werner SP 4 Olecko

Dziewczęta rocznik 2005-2004 – dystans 25 m

1. Magdalena Dec START Białystok

2. Wiktoria Masalska SP 4 Olecko

3. Małgorzata Pawłowska Dom im. Korczaka Olecko

Chłopcy rocznik 2005-2004 - dystans 25 m

1. Konrad Jachimczuk Dom im. Korczaka Olecko

2. Jakub Turowicz OSWdDG Olecko

3. Dominik Morawski Dom im. Korczaka Olecko

Dziewczęta rocznik 2003-2002 dystans 25 m

1. Emilia Czubińska SOSW Giżycko

2. Dominika Ludtke ZPEW Gołdap

3. Aleksandra Ludtke ZPEW Gołdap

Chłopcy rocznik 2003-2002 dystans 25 m

1. Norbert Lenkiewicz START Białystok

2. Konrad Kolosa START Białystok

3. Hubert Wiński OSWdDG Olecko

Chłopcy rocznik 2001-2000 – dystans 50 m

1. Marcel Pawelczyk SOSW Giżycko

2. Sebastian Kalwajtys NTSP „Bajka” Suwałki

3. Damian Matusewicz SOSW Giżycko

Dziewczęta rocznik 1999 - 1997 – dystans 50 m

1. Klaudia Romotowska OSWdDG Olecko

2. Katarzyna Laskowska OSWdDG Olecko

3. Aleksandra Milewska OSWdDG Olecko

Mężczyźni rocznik 1999 – 1997 dystans 50 m

1. Piotr Brant SOSW Giżycko

2. Gabriel Mirończuk START Białystok

3. Barszczewski Andrzej OSWdDG Olecko

Dziewczęta rocznik 1996 i starsze – dystans 50 m

1. Patrycja Sokół START Białystok

2. Elżbieta Stokłosa ŚDS Wronki

3. Magdalena Walulik WTZ Olecko

Chłopcy rocznik 1996 i starsi – dystans 50 m

1. Michał Żmiejko START Białystok

2. Paweł Tuchliński START Białystok

3. Maciej Glica SOSW Giżycko

Sztafety :

1. START I Białystok

2. S0SW Giżycko I

3.SOSW Giżycko II

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn