Grand Prix MTP Kormoran (3) Olsztyn 2017/18 – Na razie wszechstronność, a potem...

Fot. ilustracja

W sobotę (13 stycznia) odbyły się w Olsztynie trzecie zawody z cyklu Grand Prix MTP Kormoran. Wystartowało ponad 100 zawodników w trzech grupach wiekowych, którzy pływali we wszystkich stylach. Podstawa do klasyfikacji był łączny czas czterech wyścigów. Zwycięzcami zostali: w U13 Kacper Trykacz i Wiktoria Masłowska, w U12 Michał Rżycki i Kamila Bałdyga, w U11/10: Andrzej Szczepaniak i Dominika Kraszewska.

Wyniki

Chłopcy 13 lat (50 m mot, 50 m grzb., 100 m kl., 50 m dow.)

1. TRYKACZ, Kacper 2:52.79

2. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 3:01.48

3. WOŹNIAK, Piotr 3:04.58

4. TYRKA, Igor 3:06.32

5. NOWACKI, Jacek 3:07.80

6. POPIOŁEK, Kacper 3:08.00

7. KAPAŁA, Bartosz 3:09.92

8. WIECZOREK, Kacper 3:12.81

9. BLOCK, Kacper 3:16.45

10. KUBICKI, Karol 3:19.64

11. WOJSZKUN, Jacek 3:23.39

12. SULKOWSKI, Oskar 3:25.74

13. ADAMIAK, Wiktor 3:26.33

14. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 3:32.38

15. LEŚNIEWSKI, Dawid 3:35.01

16. SOBUŃ, Łukasz 3:35.81

17. WRÓBEL, Michał 3:38.35

11050260 1674923126100783 7850131497109616749 n

Chłopcy 12 lat (50 m mot, 50 m grzb., 100 m kl., 50 m dow.)

1. RŻYSKI, Michał 3:16.23

2. KAMIANKA, Piotr 3:22.43

3. KULIK, Maksymilian 3:23.54

4. CICHOCKI, Olaf 3:25.48

5. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz 3:26.43

6. GÓRCZYŃSKI, Karol 3:26.78

7. OZGA, Oskar 3:34.71

8. POKRĘTOWSKI, Karol 3:37.17

9. DRAGUN, Oliwier 3:40.33

10. KACZMAREK, Michał 3:42.11

11. KRZYŻEWSKI, Piotr 3:43.87

12. MICKIEWICZ, Franciszek 3:48.15

13. DĄBROWSKI, Paweł 3:48.68

14. KISIEL, Piotr 3:48.80

15. STECZ, Maciej 3:51.86

16. ŁANIUCHA, Tomasz 3:54.54

17. KOLIS, Jacek 3:55.15

18. DZIK, Kamil 4:01.27

19. CHODAŃ, Maciej 4:10.14

20. GĘBSKI, Bartłomiej 4:13.90

21. ORZOŁEK, Bartłomiej 4:16.06

22. GABRIELYAN, Emil 4:26.40

23. BOHDANOWICZ, Tobiasz 4:35.48

24. ARTEMNIAK, Mikołaj 4:48.64

12794456 1674922682767494 5386947001263945546 n

Chłopcy 10/11 lat (25 m mot., 50 m grzb., 50 m kl., 50 m dow.)

1. SZCZEPANIAK, Andrzej 2:39.96

2. KLUZIAK, Krystian   2:45.14

3. ŁOJEWSKI, Adam 2:48.89

4. GEBAUER, Wolfgang 2:53.84

5. OLSZYŃSKI, Maksymilian 2:55.94

6. WOJNOWSKI, Filip 2:58.67

7. DRANKOWICZ, Bartosz 3:04.86

8. SADOWSKI, Tomasz 3:05.36

9. SUCHOCKI, Jan 3:16.59

10. BLAZYNSKI, Mateusz 3:22.30

11. MATRACKI, Aleksander 3:23.24

12. POWIERŻA, Błażej 3:24.43

13. ZERA, Jan 3:28.20

14. STUCZYNSKI, Wojciech 3:33.27

15. PAWELAS, Dominik 3:37.51

16. PSTRAGOWSKI, Mikolaj 3:41.70

17. ZEMBEK, Dawid 4:29.02

12794569 1674923262767436 6981870253783952782 n

Dziewczęta 13 lat (50 m mot, 50 m grzb., 100 m kl., 50 m dow.)

1. MASŁOWSKA, Wiktoria 3:07.54

2. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 3:13.73

3. MENTRYKA, Gabriela 3:13.82

4. KUPIS, Aleksandra 3:18.74

5. SIEJAK, Patrycja 3:19.56

6. KLUZIAK, Natalia 3:22.24

7. JANKOWSKA, Martyna 3:22.99

8. LESZCZYŃSKA, Kaja 3:35.24

9. PNIEWSKA, Karolina 3:43.11

10. SOSZYŃSKA, Zuzanna 3:50.91

12801172 1674922846100811 5653964529125371889 n

Dziewczęta 12 lat (50 m mot, 50 m grzb., 100 m kl., 50 m dow.)

1. BAŁDYGA, Kamila 3:31.43

2. JUŚKIEWICZ, Ada 3:36.90

3. ŻUCHOWSKA, Antonina 3:40.65

4. ROMANOWSKA, Izabela 3:40.69

5. DZIUBA, Monika 3:41.85

6. GREGORCZYK, Maja 3:44.86

7. KOWALSKA, Wiktoria 3:46.16

8. UŚCINOWICZ, Zuzanna 3:48.80

9. ZDUNIAK, Zuzanna 3:54.84

10. HRYMOWICZ, Aleksandra 3:56.58

11. ANGOWSKA, Roksana 3:57.89

12. SZCZUDŁO, Alicja 4:02.99

13. SYCHOCKA, Magdalena 4:10.27

14. WASILEWSKA, Zuzanna 4:13.36

15. JAGUSZEWSKA, Anastazja 4:29.43

12809772 1674924426100653 38744431867857329 n

Dziewczęta 10/11 lat (25 m mot., 50 m grzb., 50 m kl., 50 m dow.)

1. KRASZEWSKA, Dominika 2:27.80

2. WASILEWSKA, Alicja 2:53.13

3. CHRZANOWSKA, Zuzanna 2:53.19

4. ROMANOWSKA, Natalia 2:53.48

5. URBANSKA, Zuzanna 2:56.77

6. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 2:58.48

7. FALKOWSKA, Nel 3:02.80

8. SONTOWSKA, Nina 3:05.73

9. MADRY, Zuzanna 3:10.36

10. CYGLICKA, Maria 3:11.31

11. WASILEWSKA, Amelia 3:13.74

12. PIECHOTA, Maja 3:15.09

13. PAWELKO, Ewa 3:17.72

14. GRAJEK, Klaudia 3:23.25

15. PAZIK, Dominika 3:26.02

16. ADAMCZYK, Wiktoria 3:26.61

17. ROJEK, Hanna 3:41.50

18. KŁOSOWSKA, Oliwia 3:56.23

19. MRÓZ, Matylda 4:07.76

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn