Nauka pływania dla dzieci z MOSiR-em Elbląg – Nie zwlekaj!

Fot. MOSiR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich spóźnialskich, być może jeszcze nie do końca zdecydowanych, do wzięcia udziału w zajęciach nauki pływania. Treningi na basenie dostosowane będą do umiejętności uczestników, warto więc zarezerwować wtorki lub czwartki.

Na wakacjach pływanie to przyjemność, a przy okazji spora dawka ruchu. Pływanie jest tym dla ciała, czym czytanie dla umysłu. To ćwiczenie doskonałe, które pozwalają osiągnąć wszystkie korzyści płynące z treningu aerobowego bez obciążania stawów. A co ważne pływanie dostępne jest dla każdego. Jeśli w ciepłe i słoneczne dni chcemy poddać się urokom korzystania z akwenów wodnych, warto już dziś pomyśleć o nauce pływania. I właśnie dlatego MOSiR do swojej oferty wprowadza takie właśnie zajęcia Będą one podzielone na dwie grupy. Pierwsza dotyczyła będzie podstaw nauki pływania, a zajęcia przewidziane są raz w tygodniu. Dzięki wspólnym treningom mamy możliwość spróbowania, czy pływanie jest naszym hobby, czy chcemy połknąć przysłowiowego bakcyla i nauczyć się bezpiecznego zachowania w wodzie, a docelowo stylowo pływać. Drugą grupę tworzyć będą osoby zdecydowane i zdeterminowane do tego, by nauczyć się pływać w możliwie najkrótszym czasie. Dla takich osób zajęcia zaplanowano dwa razy w tygodniu. Bez względu na posiadane dotychczas umiejętności i stopień zaawansowania warto przyjść i skorzystać z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Nie wahajcie się, naprawdę warto - wyjaśnia Adam Krause, kierownik kompleksu obiektów basenowych MOSiR. - Doświadczony instruktor postara się indywidualnie podejść do każdego z Was, udzieli wskazówek, zada również pracę domową... stety i niestety. Gwarantujemy bezpieczeństwo gdyż osoba prowadząca zajęcia to również doświadczony ratownik. Przyjdźcie i spróbujcie, istnieje możliwość zmiany grup po kilku lekcjach w zależności od Waszego nastawienia i umiejętności. Miejcie świadomość, że to My jesteśmy dla Was, nie odwrotnie.

Zajęcia odbędą się na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Cichy basen, brak innych atrakcji sprawiają, że dziecko może lepiej skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Dzięki temu nauka jest bardziej skuteczna. Gwarantujemy, że jeszcze są duże szanse na to, by stylowo i bezpiecznie popływać na zbiornikach otwartych podczas zbliżających się wakacji.

Terminy zajęć:

Grupa 1 - czwartki godz. 17:30 - 18:20 - cena 50 zł/1 miesiąc

Grupa 2 - wtorki i czwartki 18:30 - 19:20 - cena 80 zł/1 miesiąc

Zgłoszenia przyjmujemy w kasie krytej pływalni lub pod numerem telefonu - 55 625 63 90.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn