Mistrzostwa Warmii i Mazur 2014 – Setki medali w Aquasferze

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z 10 klubów regionu wystartowało 5 i 6 grudnia) w Aquasferze do rywalizacji w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu. Uczestnicy startowali w siedmiu kategoriach wiekowych, więc medali było mnóstwo. Zdobywali je reprezentanci prawie wszystkich klubów, a więc talenty są wszędzie. W klasyfikacji punktowej wygrał Kormoran Olsztyn przed Jedynką Elbląg i Płetwalem Szczytno.

Dorobek medalowy przedstawia niżej zamieszczona klasyfikacja czolowych zawodników. Sa wśród nich indywidualności, które zdobyły po cztery złote medale. To znani już zawodnicy, którzy próbuja swych sił w rywalizacji krajowej. Nas cieszy fakt, że udało sie w jednym czasie i miescu zgromadzić najbardziej utalentowaną młodzież pływacka Warmii i Mazur. Medale regionalne mają oczywiście swoją wartość, ale oczywiście  najważniejsze by zawodnicy zdobywali też laury krajowe.

Klasyfikacja drużynowa (dziewczęta, chłopcy, ogólnie)

1. MTP Kormoran Olsztyn (80947) (91800) 172747

2. UKP Jedynka Elbląg (22475) (21884) 44359

3. KS Płetwal Szczytno (22997) (17837) 40834

4. MKS Medyk Giżycko (9717) (16528) 26245

5. UKS PIRAT Elbląg (11720) (4408) 16128

6. GP SSP Orka Iława (6805) (7109) 13914

7. UKS MOS Ełk (6076) (6871) 12947

8. MUKS PIORUN Gołdap (7733) (3272) 11005

9. MKS ROŚ Pisz (3 314) (10166) 10480

10. AZS UWM Olsztyn (1185) (4457) 5642

Multimedaliści

Chłopcy

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 93 POL UKP Jedynka Elbląg 3 - 1 4

2. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 - - 3

3. PIWOWARSKI Konrad 98 POL KS Płetwal Szczytno 2 1 1 4

4. KASZTELAN Mateusz SOL 98 POL UKS MOS Ełk 2 - 2 4

5. KRÓL Bartosz 98 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 - - 2

15 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 POL MKS Medyk Giżycko 4 - - 4

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 POL UKP Jedynka Elbląg 3 1 - 4

3. KRÓLAK Hubert 99 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 - - 3

14 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

OLLER Krzysztof 00 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

3. STADNYK Michał 00 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 - - 3

4. MECH Dariusz 00 POL UKS PIRAT Elbląg 2 1 1 4

13 lat

1. BAŁDYGA Marceli 01 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

1. KŁAK Marcin 01 POL KS Płetwal Szczytno 4 - - 4

3. MOŚCICKI Jakub 01 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 - 4

4. LIPIŃSKI Szymon 01 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 - 2 4

12 lat

1. KOMAR Rafał 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 5 - 1 6

2. SOBOLEWSKI Dawid 02 POL MUKS PIORUN Gołdap 4 1 1 6

3. MACIEJEWSKI Dominik 02 POL KS Płetwal Szczytno 3 1 - 4

4. WORONKO Krzysztof 02 POL MKS Medyk Giżycko 2 1 1 4

5. RYBIŃSKI Filip 02 POL GP SSP Orka Iława 2 - - 2

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 6 - - 6

2. TECLAW Igor 03 POL KS Płetwal Szczytno 4 2 - 6

3. GALLAS Gerard 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 - 4

4. CYCKOWSKI Aleksander 03 POL UKP Jedynka Elbląg 2 1 1 4

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Iwo 04 POL KS Płetwal Szczytno 4 - - 4

2. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 POL UKP Jedynka Elbląg 2 2 - 4

3. PAJEWSKI Maciej 05 POL UKP Jedynka Elbląg 2 1 – 3

Dziewczęta

16 lat i starsi

1. KOTOWICZ Anna SOL 98 POL UKS MOS Ełk 4 - - 4

2. BIEDRZYCKA Iga 97 POL MKS ROŚ Pisz 3 - 1 4

3. BRZOZOWSKA Zuzanna 93 POL AZS UWM Olsztyn 2 - - 2

15 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 POL MKS ROŚ Pisz 4 - - 4

2. OSEŁKOWSKA Julia 99 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 - 4

3. BUONAGURA Alessia 99 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 - 4

4. WARMIŃSKA Urszula 99 POL MKS Medyk Giżycko 2 1 1 4

14 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

1.ŻEMAJTIS Maria 00 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

3. DOMŻALSKA Wiktoria 00 POL UKP Jedynka Elbląg 3 1 - 4

4. BIERNACKA Michalina 00 POL UKS MOS Ełk 3 - 1 4

13 lat

1. GARDOCKA Julia 01 POL MKS ROŚ Pisz 4 - - 4

2. KOWALCZYK Nikola 01 POL UKS MOS Ełk 3 1 - 4

3. TYLKIE Karolina 01 POL UKP Jedynka Elbląg 3 - 1 4

4. KRUPIŃSKA Laura 01 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 1 – 3

12 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 2 - 6

2. BUKO Martyna 02 POL MKS Medyk Giżycko 3 1 - 4

3. MUZYKA Izabela 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 3 - 5

4. GŁADKOJĆ Marta 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 1 2 5

5. SZYMAŃSKA Monika 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 1 - 3

6. ZAJĄC Aleksandra 02 POL UKP Jedynka Elbląg 2 - 1 3

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 POL MKS Medyk Giżycko 6 - - 6

2. KULIK Wiktoria 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 3 1 6

3. TRYPUCKA Klaudia 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 1 5

4. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 POL MKS Medyk Giżycko 2 2 - 4

5. SADOWSKA Wiktoria 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 - - 2

10 lat i młodsi

1. GRYGIENCZA Iga 04 POL MKS Medyk Giżycko 4 - - 4

2. GMITER Barbara 04 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 - 4

3. TYLKIE Dominika 04 POL UKP Jedynka Elbląg 2 1 1 4

Wyniki

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. TYLKIE Dominika 04 UKPJedynka Elbląg 2:50.76

2. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 2:57.05

3. REMISZEWSKA Pola 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:47.67

11 lat

1. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:39.02

2. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.98

3. SANFORD Maja 03 KS Płetwal Szczytno 3:07.71

12 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:18.70

2. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.72

3. WIKTORIA Mieczkowska 02 MKS ROŚ Pisz 2:30.50

13 lat

1. TYLKIE Karolina 01 UKPJedynka Elbląg 2:32.72

2. TROJA Delfina 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.14

14 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.82

2. SINITCHINE Zoja 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.88

3. CHODYNA Kinga 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.17

15 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS ROŚ Pisz 2:12.63

2. BUONAGURA Alessia 99 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.61

16 lat i starsi

1. WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 2:03.95

2. ZACHOSZCZ Joanna 93 AZS UWM Olsztyn 2:06.04

3. ZACHOSZCZ Paulina 93 AZS UWM Olsztyn 2:08.89

100 metrów stylem grzebietowym

10 lat i młodsi

1. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:22.45

2. WAŚNIEWSKA Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:24.97

3. GUTOWSKA Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:27.76

11 lat

1. ŁUPKOWSKA Katarzyna 2003MKS Medyk Giżycko 1:24.20

2. TRYPUCKA Klaudia 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:26.98

3. KIELAK Julia 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:29.39

12 lat

1. ZAJĄC Aleksandra 2002UKP Jedynka Elbląg 1:17.48

2. DĄBROWSKA Aleksandra 2002UKS PIRAT Elbląg 1:17.63

3. POLASIK Natalia 2002MKS Medyk Giżycko 1:17.73

13 lat

1. KOWALCZYK Nikola 2001UKS MOS Ełk 1:19.37

2. TYPAŃSKA Julia 2001UKS PIRAT Elbląg 1:25.53

3. JANKOWSKA Malwina 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:25.93

14 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:06.19

2. DOMŻALSKA Wiktoria 2000UKP Jedynka Elbląg 1:11.85

3. WORONKO Wiktoria 2000MKS Medyk Giżycko 1:13.92

16 lat i starsi

1. BRZOZOWSKA Zuzanna 1993AZS UWM Olsztyn 1:14.19

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. GMITER Barbara 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.40

2. SKRZYPEK Zofia 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:38.63

3. ANSZCZAK Ewa 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.92

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:53.70

2. ABRAMCZYK Ewa 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.74

3. KULIK Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.43

12 lat

1. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.98

2. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.30

3. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.84

13 lat

1. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 2:56.81

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 3:06.76

3. TROJA Delfina 01 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.53

14 lat

1. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 2:45.60

2. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 3:23.79

15 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.95

2. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3:24.80

100 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:39.80

11 lat

1. SADOWSKA Wiktoria 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:30.72

2. CHRZAN Daria 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:39.37

12 lat

1. JASZCZUK Ewa 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:14.60

2. WIKTORIA Mieczkowska 2002MKS ROŚ Pisz 1:18.82

3. KUKIEŁKA Liliana 2002GP SSP Orka Iława 1:23.72

13 lat

1. KRUPIŃSKA Laura 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:19.36

2. URBAŃSKA Natalia 2001GP SSP Orka Iława 1:28.00

3. LESKA Zuzanna 2001KS Płetwal Szczytno 1:57.61

14 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:07.23

2. CHODYNA Kinga 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:09.74

3. WORONKO Wiktoria 2000MKS Medyk Giżycko 1:18.49

16 lat i starsi

1. KOTOWICZ Anna SOL 1998UKS MOS Ełk 1:04.82

200 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. GMITER Barbara 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.40

11 lat

1. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.08

2. KIELAK Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.41

3. ŻURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.77

12 lat

1. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:35.44

2. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.31

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:50.69

13 lat

1. GARDOCKA Julia 01 MKS ROŚ Pisz 2:45.16

2. CHEREK Natalia 01 UKP Jedynka Elbląg 2:48.11

14 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:33.11

2. MAŚNICKA Alicja 00 KS Płetwal Szczytno 3:15.51

15 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS ROŚ Pisz 2:35.28

16 lat i starsi

1. KOTOWICZ Anna SOL 98 UKS MOS Ełk 2:23.54

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 35.03

2. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 35.20

3. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 35.80

11 lat

1. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.91

2. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 35.22

3. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 35.77

12 lat

1. MUZYKA Izabela 02 MTP Kormoran Olsztyn 31.34

2. RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 32.19

3. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 32.79

13 lat

1. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP Kormoran Olsztyn 31.86

2. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 31.98

3. TYLKIE Karolina 01 UKP Jedynka Elbląg 32.35

14 lat

1. SINITCHINE Zoja 00 MTP Kormoran Olsztyn 28.18

2. WILGA Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 33.91

3. BOROWSKA Paulina 00 UKP Jedynka Elbląg 39.35

15 lat

1. BUONAGURA Alessia 99 MTP Kormoran Olsztyn 31.25

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS ROŚ Pisz 28.75

2. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 28.80

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. SKRZYPEK Zofia 04 MTP Kormoran Olsztyn 46.39

2. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 46.51

3. DZIATKOWIAK Zofia 04 KS Płetwal Szczytno 54.88

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 36.73

2. PURGAL Adrianna 03 MTP Kormoran Olsztyn 45.98

3. OLESZCZUK Zuzanna 03 KS Płetwal Szczytno 46.88

12 lat

1. GŁADKOJĆ Marta 02 MTP Kormoran Olsztyn 40.50

2. SIERAK Kinga 02 KS Płetwal Szczytno 41.26

3. OPALACH Wiktoria 02 MTP Kormoran Olsztyn 43.91

13 lat

1. GĄSKA Agata 01 KS Płetwal Szczytno 41.79

2. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP Kormoran Olsztyn 42.18

2 TRUSKOLAWSKA Olga 01 MTP Kormoran Olsztyn 42.18

14 lat

1. BIERNACKA Michalina 00 UKS MOS Ełk 36.67

2. MEJCZ Barbara 00 MUKS PIORUN Gołdap 43.19

3. MAŚNICKA Alicja 00 KS Płetwal Szczytno 43.91

15 lat

1. WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 42.60

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS ROŚ Pisz 36.77

2. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 37.60

800 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. SZYMAŃSKA Monika 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:12.19

2. ŻYWÓLKO Natalia 02 MTP Kormoran Olsztyn 11:57.37

3. WTULICH Anna 02 MTP Kormoran Olsztyn 12:08.57

14 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 00 MTP Kormoran Olsztyn 9:20.59

15 lat

1. OSEŁKOWSKA Julia 99 MTP Kormoran Olsztyn 10:04.85

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:23.44

2. GMITER Barbara 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:25.61

3. DZIK Pola 2004GP SSP Orka Iława 1:38.46

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:14.47

2. ŻURAWSKA Maja 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:29.63

3. ZMIERCZAK Natalia 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:30.95

12 lat

1. BUKO Martyna 2002MKS Medyk Giżycko 1:12.76

2. WIKTORIA Mieczkowska 2002MKS ROŚ Pisz 1:17.78

3. GŁADKOJĆ Marta 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:19.18

13 lat

1. GARDOCKA Julia 2001MKS ROŚ Pisz 1:15.56

2. CHEREK Natalia 2001UKP Jedynka Elbląg 1:20.36

3. TYPAŃSKA Julia 2001UKS PIRAT Elbląg 1:27.84

14 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 2000UKP Jedynka Elbląg 1:12.07

2. WORONKO Wiktoria 2000MKS Medyk Giżycko 1:15.75

15 lat

1. WARMIŃSKA Urszula 1999MKS Medyk Giżycko 1:27.32

16 lat i starsi

1. KOTOWICZ Anna SOL 1998UKS MOS Ełk 1:06.68

2. ZACHOSZCZ Joanna 1993AZS UWM Olsztyn 1:09.84

3. WIKIEŁ Manuela 1992AZS UWM Olsztyn 1:12.45

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 46.38

2. CIESIELSKA Natalia 04 KS Płetwal Szczytno 1:15.25

11 lat

1. SADOWSKA Wiktoria 03 MTP Kormoran Olsztyn 39.30

2. BIAŁOGRZYWIEC Julia 03 MTP Kormoran Olsztyn 42.14

3. WIKIEŁ Michalina 03 MTP Kormoran Olsztyn 43.76

12 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 34.35

2. RACZEWSKA Emilia 02 MTP Kormoran Olsztyn 35.49

3. KUKIEŁKA Liliana 02 GP SSP Orka Iława 35.80

13 lat

1. KRUPIŃSKA Laura 01 MTP Kormoran Olsztyn 34.60

2. URBAŃSKA Natalia 01 GP SSP Orka Iława 38.13

3. GIENIECZKO Oliwia 01 UKS MOS Ełk 44.13

14 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP Kormoran Olsztyn 29.40

2. CHODYNA Kinga 00 MTP Kormoran Olsztyn 31.25

3. WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.93

16 lat i starsi

1. KOTOWICZ Anna SOL 98 UKS MOS Ełk 29.42

2. ZARĘBA Natalia 97 KS Płetwal Szczytno 31.46

3. BIEDRZYCKA Iga 97 MKS ROŚ Pisz 31.61

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 3:01.72

2. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 3:01.74

3. SKŁODOWSKA Karolina 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.76

11 lat

1. TRYPUCKA Klaudia 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.90

2. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 3:09.62

3. ŁABAJ Zuzanna 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.99

12 lat

1. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:43.69

2. DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS PIRAT Elbląg 2:43.78

3. WIKTORIA Mieczkowska 02 MKS ROŚ Pisz 2:44.89

13 lat

1. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 2:53.42

2. LESKA Zuzanna 01 KS Płetwal Szczytno 3:42.45

14 lat

1. DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:33.30

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:16.73

2. GUTOWSKA Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:19.07

3. ZAPOLNIK Natalia 2004MUKS PIORUN Gołdap 1:21.07

11 lat

1. KULIK Wiktoria 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:14.40

2. TRYPUCKA Klaudia 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:16.99

3. KUSAJ Zuzanna 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:20.85

12 lat

1. MUZYKA Izabela 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:09.51

2. SZYMAŃSKA Monika 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:10.14

3. RUDNICKA Wiktoria 2002MKS Medyk Giżycko 1:11.24

13 lat

1. TYLKIE Karolina 2001UKP Jedynka Elbląg 1:10.74

2. PŁACHTA Zuzanna 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.10

3. TRUSKOLAWSKA Olga 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.14

14 lat

1. ŻEMAJTIS Maria 2000MTP Kormoran Olsztyn 59.87

2. SINITCHINE Zoja 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:00.34

3. BIERNACKA Michalina 2000UKS MOS Ełk 1:03.51

15 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 1999MKS ROŚ Pisz 1:02.29

2. BUONAGURA Alessia 1999MTP Kormoran Olsztyn 1:06.95

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. GMITER Barbara 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:34.74

2. PIECHOWICZ Karolina 2005KS Płetwal Szczytno 1:38.91

3. SKRZYPEK Zofia 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:42.77

11 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:20.68

2. KULIK Wiktoria 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:33.54

3. ABRAMCZYK Ewa 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:33.89

12 lat

1. GŁADKOJĆ Marta 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:27.45

2. CHROSTOWSKA Maria 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:29.22

3. SIERAK Kinga 2002KS Płetwal Szczytno 1:29.79

13 lat

1. GARDOCKA Julia 2001MKS ROŚ Pisz 1:23.11

2. CHEREK Natalia 2001UKP Jedynka Elbląg 1:29.15

3. TRUSKOLAWSKA Olga 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:33.62

14 lat

1. BIERNACKA Michalina 2000UKS MOS Ełk 1:19.84

2. MEJCZ Barbara 2000MUKS PIORUN Gołdap 1:32.58

3. KOSTRUBIEC Alicja 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:35.61

15 lat

1. BUONAGURA Alessia 1999MTP Kormoran Olsztyn 1:25.15

2. OSEŁKOWSKA Julia 1999MTP Kormoran Olsztyn 1:25.99

3. WARMIŃSKA Urszula 1999MKS Medyk Giżycko 1:36.10

16 lat i starsi

1. BIEDRZYCKA Iga 1997MKS ROŚ Pisz 1:19.71

200 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. JASZCZUK Ewa 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.06

2. BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:43.70

3. CHROSTOWSKA Maria 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.83

14 lat

1. CHODYNA Kinga 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.57

15 lat

1. FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS ROŚ Pisz 2:32.30

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 39.07

2. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 39.45

3. DZIK Pola 04 GP SSP Orka Iława 40.59

11 lat

1. ŁUPKOWSKA Katarzyna 03 MKS Medyk Giżycko 37.03

2. URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 40.96

3. ŻURAWSKA Maja 03 MTP Kormoran Olsztyn 41.19

12 lat

1. ZAJĄC Aleksandra 02 UKP Jedynka Elbląg 35.51

2. DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 36.36

3. DĘBOWSKA Aniela 02 MTP Kormoran Olsztyn 37.11

13 lat

1. KOWALCZYK Nikola 01 UKS MOS Ełk 36.55

2. PŁACHTA Zuzanna 01 MTP Kormoran Olsztyn 36.86

3. JANKOWSKA Malwina 01 MTP Kormoran Olsztyn 39.96

4. CZAJKA Liwia 01 KS Płetwal Szczytno 44.03

14 lat

1. ŚWIĘCKA Julia 00 MTP Kormoran Olsztyn 30.65

2. WILGA Kornelia 00 KS Płetwal Szczytno 38.49

3. KOSTRUBIEC Alicja 00 MTP Kormoran Olsztyn 39.69

16 lat i starsi

1. BRZOZOWSKA Zuzanna 93 AZS UWM Olsztyn 34.19

2. SADOWSKA Marta 93 KS Płetwal Szczytno 34.79

 

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 3:00.54

2. POTERAŁA Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.91 44

3. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 3:32.34

11 lat

1. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 2:41.61

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.29

3. LIGĘZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.04

12 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:18.03 30

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:18.51

3. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 2:23.81

13 lat

1. JURCZAK Kacper 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.04

2. LINDE Miłosz 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.46

3. ŻURAWSKI Jakub 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.76

14 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.44

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.16

3. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.93

15 lat

1. GIER Oliwer 99 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.23 \

2. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 2:09.82 \

16 lat i starsi

1. SZPOJANKOWSKI Kacper98 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.22 \

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.47 \\

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:57.08

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PAJEWSKI Maciej 2005UKP Jedynka Elbląg 1:33.67

2. NIEWIADOMSKI Oliwier 2004UKP Jedynka Elbląg 1:36.65

3. KISIEL Bartosz 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:36.95

11 lat

1. CYCKOWSKI Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 1:25.36

2. MAKSYMOWICZ Krzysztof 2003UKP Jedynka Elbląg 1:29.07

3. PŁOŃSKI Filip 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:30.24

12 lat

1. RYBIŃSKI Filip 2002GP SSP Orka Iława 1:16.14

2. KRÓLIK Damian 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:18.78

3. NOWAK Radosław 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:22.39

13 lat

1. MOŚCICKI Jakub 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:08.10

2. JURCZAK Kacper 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:12.53

3. LIPIŃSKI Szymon 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:14.14

14 lat

1. MECH Dariusz 2000UKS PIRAT Elbląg 1:06.10

2. OSTAŁOWSKI Paweł 2000UKP Jedynka Elbląg 1:07.15

3. RUTKOWSKI Michał 2000UKS MOS Ełk 1:07.90

15 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 1999MKS Medyk Giżycko 1:00.53

2. STANIASZEK Andrzej 1999MUKS PIORUN Gołdap 1:08.56

16 lat i starsi

1. KRÓL Bartosz 1998MTP Kormoran Olsztyn 1:02.07

2. SZTUK Mateusz 1998MUKS PIORUN Gołdap 1:09.39

200 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. JONOWSKI Michał 04 GP SSP Orka Iława 3:40.32

2. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 3:45.95

3. KRACZKOWSKI Tomasz 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:46.71

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:18.74

2. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.88

3. JANKOWSKI Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 3:43.29

12 lat

1. MACIEJEWSKI Dominik 02 KS Płetwal Szczytno 3:04.38

2. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.70

3. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.09

13 lat

1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.07

2. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 2:59.21

14 lat

1. STADNYK Michał 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.95

2. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 2:57.57

3. MICHAŁOWSKI Remigiusz00 UKP Jedynka Elbląg 2:59.66

15 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:32.83

16 lat i starsi

1. BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.86

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. GALLAS Gerard 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:38.70

2. PIWOWARSKI Radosław 2003KS Płetwal Szczytno 1:48.63

12 lat

1. KOMAR Rafał 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:12.10

2. CEDROWSKI Jakub 2002MKS Medyk Giżycko 1:22.80

3. DUSZAK Juliusz 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:29.16

13 lat

1. KŁAK Marcin 2001KS Płetwal Szczytno 1:07.79

2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.77

3. ZIELSKI Oliwier 2001GP SSP Orka Iława 1:17.12

14 lat

1. OLLER Krzysztof 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:01.95

2. ŻUKOWSKI Jakub 2000UKS PIRAT Elbląg 1:12.70

15 lat

1. KRÓLAK Hubert 1999MTP Kormoran Olsztyn 1:08.25

16 lat i starsi

1. PIWOWARSKI Konrad 1998KS Płetwal Szczytno 56.51

2. CHODAŃ Alan SOL 1998MTP Kormoran Olsztyn 56.82

3. KASZTELAN Mateusz SOL 1998UKS MOS Ełk 57.41

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:13.36

2. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 3:19.83

12 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:40.35

13 lat

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 2:35.12

2. BUTRYKIEWICZ Jakub 01 GP SSP Orka Iława 2:42.58

14 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.59

15 lat

1. KRÓLAK Hubert 99 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.58

2. KUBIAK Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 2:38.02

16 lat i starsi

1. SZPOJANKOWSKI Kacper98 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.93

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 35.69

2. POTERAŁA Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 38.01

3. KISIEL Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 38.76

11 lat

1. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 33.60

2. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 34.34

3. DZIENISZEWSKI Rafał 03 MTP Kormoran Olsztyn 36.31

12 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 28.49

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 28.89

3. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.64

13 lat

1. LIPIŃSKI Szymon 01 MTP Kormoran Olsztyn 27.69

2. MOŚCICKI Jakub 01 MTP Kormoran Olsztyn 27.80

3. BUTRYKIEWICZ Jakub 01 GP SSP Orka Iława 29.27

14 lat

1. ŚMIAROWSKI Beniamin 00 MTP Kormoran Olsztyn 26.06

2. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 26.47

3. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 26.74

15 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 25.08

2. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 25.74

3. LUMA Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 26.54

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 24.23

2. TRACZEWSKI Jan 97 AZS UWM Olsztyn 24.27

3. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 24.56

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 43.99

2. JONOWSKI Michał 04 GP SSP Orka Iława 48.25

3. CHMIELIŃSKI Olaf 04 KS Płetwal Szczytno 49.56

11 lat

1. JANKOWSKI Filip 03 UKP Jedynka Elbląg 47.75

2. ADAMOWICZ Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 50.09

3. LIGĘZOWSKI Konrad 03 MTP Kormoran Olsztyn 52.03

12 lat

1. MACIEJEWSKI Dominik 02 KS Płetwal Szczytno 36.81

2. KURDZIEKO Nikodem 02 MTP Kormoran Olsztyn 40.54

3. PRZYBOROWSKI Marcin 02 MUKS PIORUN Gołdap 40.81

13 lat

1. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 37.93

2. GODLEWSKI Dominik 01 UKP Jedynka Elbląg 38.18

14 lat

1. STADNYK Michał 00 MTP Kormoran Olsztyn 33.98

2. MEDŹWIECKI Daniel 00 KS Płetwal Szczytno 36.90

3. DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 37.51

15 lat

1. DALIDOWICZ Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 32.86

2. NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 33.30

3. GOŁASZEWSKI Cezary 99 KS Płetwal Szczytno 43.25

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 32.10

2. ZARĘBA Filip 97 KS Płetwal Szczytno 36.38

1500 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 21:41.91

2. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 22:39.80

3. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 23:44.26

12 lat

1. LEWANDOWSKI Jakub 02 UKP Jedynka Elbląg 19:25.39

2. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 19:35.35

3. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 19:35.55

13 lat

1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP Kormoran Olsztyn 18:36.98

2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 19:18.26

3. LINDE Miłosz 01 MTP Kormoran Olsztyn 19:33.91

14 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP Kormoran Olsztyn 16:25.77

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP Kormoran Olsztyn 16:38.82

3. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 18:41.57

16 lat i starsi

1. KASZTELAN Mateusz SOL 98 UKS MOS Ełk 16:00.84

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP Kormoran Olsztyn 16:20.27

Mężczyźni

100 metrów stylem zmiennym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Iwo 2004KS Płetwal Szczytno 1:29.18

2. PRZYBYSZ Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 1:31.95

3. KISIEL Bartosz 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:36.56

11 lat

1. SZAJDEK Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:25.54

2. PŁOŃSKI Filip 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:30.78

3. KAPAŁA Szymon 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:31.22

12 lat

1. KURDZIEKO Nikodem 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:16.79

2. MACIEJEWSKI Dominik 2002KS Płetwal Szczytno 1:19.85

3. BRUZDEWICZ Hubert 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:21.80

13 lat

1. KŁAK Marcin 2001KS Płetwal Szczytno 1:10.47

2. JURCZAK Kacper 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.50

3. LIPIŃSKI Szymon 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:11.89

14 lat

1. DĄBROWSKI Jan 2000UKS PIRAT Elbląg 1:20.41

15 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 1999UKP Jedynka Elbląg 1:04.34

2. KUBIAK Jacek 1999UKS PIRAT Elbląg 1:11.80

16 lat i starsi

1. TOWAREK Sebastian 1993UKP Jedynka Elbląg 1:03.36

2. BADYSIAK Jakub 1995KS Płetwal Szczytno 1:07.59

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. CHMIELIŃSKI Olaf 04 KS Płetwal Szczytno 49.64

2. JONOWSKI Michał 04 GP SSP Orka Iława 53.85

11 lat

1. GALLAS Gerard 03 MTP Kormoran Olsztyn 40.14

2. PŁOŃSKI Filip 03 MTP Kormoran Olsztyn 43.68

3. POŁOMSKI Daniel 03 MTP Kormoran Olsztyn 45.30

12 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 32.80

2. PORBACKI Krystian 02 MTP Kormoran Olsztyn 34.80

3. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 35.96

13 lat

1. BUTRYKIEWICZ Jakub 01 GP SSP Orka Iława 30.93

2. STEPANIK Piotr 01 MTP Kormoran Olsztyn 33.06

3. ZIELSKI Oliwier 01 GP SSP Orka Iława 33.54

14 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP Kormoran Olsztyn 28.00

2. RUTKOWSKI Michał 00 UKS MOS Ełk 30.71

3. ŻUKOWSKI Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 31.38

15 lat

1. LUMA Wiktor 99 KS Płetwal Szczytno 28.71

2. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 28.80

16 lat i starsi

1. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 25.74

2. CHODAŃ Alan SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 25.81

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 26.79

200 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 3:14.60

2. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 3:24.53

3. KRACZKOWSKI Tomasz 04 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.62

11 lat

1. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 3:03.16

12 lat

1. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 2:30.16

2. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.44

3. JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 2:59.86

13 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:27.38

2. WIECHEĆ Mateusz 01 UKS MOS Ełk 2:38.98

3. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 2:48.05

14 lat

1. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:23.95

16 lat i starsi

1. KASZTELAN Mateusz SOL98 UKS MOS Ełk 2:04.01

2. SZTUK Mateusz 98 MUKS PIORUN Gołdap 2:29.33

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. PAJEWSKI Maciej 2005UKP Jedynka Elbląg 1:24.93

2. POTERAŁA Mikołaj 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:25.10

3. TARASEWICZ Marcel 2004MTP Kormoran Olsztyn 1:30.88

11 lat

1. TECLAW Igor 2003KS Płetwal Szczytno 1:13.99

2. NIEDZIAŁEK Michał 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:16.68

3. CYCKOWSKI Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 1:19.47

12 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 2002MUKS PIORUN Gołdap 1:03.59

2. KOPICZKO Maksymilian 2002MKS Medyk Giżycko 1:04.94

3. NOWAK Radosław 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:05.05

13 lat

1. LIPIŃSKI Szymon 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:00.76 28.88 31.88

2. BUTRYKIEWICZ Jakub 2001GP SSP Orka Iława 1:02.56 29.65 32.91

3. JURCZAK Kacper 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:04.11 30.34 33.77

14 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 2000MTP Kormoran Olsztyn 56.22

2. ŚMIAROWSKI Beniamin 2000MTP Kormoran Olsztyn 57.77

3. MECH Dariusz 2000UKS PIRAT Elbląg 58.28

15 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 1999MKS Medyk Giżycko 55.35

2. DALIDOWICZ Patryk 1999UKS PIRAT Elbląg 56.71

3. GIER Oliwer 1999MTP Kormoran Olsztyn 58.32

16 lat i starsi

1. TRACZEWSKI Jan 1997AZS UWM Olsztyn 53.26

2. SINITCHINE Radoslaw 1998MTP Kormoran Olsztyn 53.78

3. TOWAREK Sebastian 1993UKP Jedynka Elbląg 54.03

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Iwo 2004KS Płetwal Szczytno 1:38.05

2. JONOWSKI Michał 2004GP SSP Orka Iława 1:44.36

3. CZERNIAWSKI Tobiasz 2005KS Płetwal Szczytno 1:50.23

11 lat

1. BAGIŃSKI Bartosz 2003UKS MOS Ełk 1:39.19

2. GALLAS Gerard 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:42.59

3. JANKOWSKI Filip 2003UKP Jedynka Elbląg 1:47.37

12 lat

1. MACIEJEWSKI Dominik 2002KS Płetwal Szczytno 1:22.64

2. KURDZIEKO Nikodem 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:27.94

3. PRZYBOROWSKI Marcin 2002MUKS PIORUN Gołdap 1:32.41

13 lat

1. BAŁDYGA Marceli 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:20.50

2. WOJTALEWICZ Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 1:23.97

3. GODLEWSKI Dominik 2001UKP Jedynka Elbląg 1:25.26

14 lat

1. STADNYK Michał 2000MTP Kormoran Olsztyn 1:15.04

2. DĄBROWSKI Jan 2000UKS PIRAT Elbląg 1:21.78

3. MEDŹWIECKI Daniel 2000KS Płetwal Szczytno 1:22.96

15 lat

1. NIEROŃSKI Sebastian 1999UKP Jedynka Elbląg 1:10.44

2. DALIDOWICZ Patryk 1999UKS PIRAT Elbląg 1:13.94

16 lat i starsi

1. BADYSIAK Jakub 1995KS Płetwal Szczytno 1:12.74

2. ZARĘBA Filip 1997KS Płetwal Szczytno 1:23.68

200 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. SZAJDEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:21.26

12 lat

1. KOMAR Rafał 02 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.97

2. CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 3:15.77

3. DUSZAK Juliusz 02 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.20

13 lat

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 2:33.64

2. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.51

3. ZIELSKI Oliwier 01 GP SSP Orka Iława 3:01.25

14 lat

1. OLLER Krzysztof 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.41

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.71

16 lat i starsi

1. CHODAŃ Alan SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.00

2. PIWOWARSKI Konrad 98 KS Płetwal Szczytno 2:10.81

3. KASZTELAN Mateusz SOL98 UKS MOS Ełk 2:10.85

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

1. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 42.76

2. PAJEWSKI Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 43.12

3. KISIEL Bartosz 04 MTP Kormoran Olsztyn 44.31

11 lat

1. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 39.43

2. MALINOWSKI Michał 03 UKP Jedynka Elbląg 44.20

3. ZAHORSKI Tobiasz 03 MTP Kormoran Olsztyn 45.15

12 lat

1. RYBIŃSKI Filip 02 GP SSP Orka Iława 34.71

2. KRÓLIK Damian 02 MTP Kormoran Olsztyn 36.64

3. NOWAK Radosław 02 MTP Kormoran Olsztyn 39.00

13 lat

1. MOŚCICKI Jakub 01 MTP Kormoran Olsztyn 31.71

2. WIECHEĆ Mateusz 01 UKS MOS Ełk 35.47

3. GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 35.75

14 lat

1. MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 30.36

2. OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 31.62

15 lat

1. CIBOROWSKI Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 28.13

2. STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 31.02

3. RUSZCZYK Michał 99 KS Płetwal Szczytno 32.64

16 lat i starsi

1. KRÓL Bartosz 98 MTP Kormoran Olsztyn 29.10

2. KIELIN Łukasz 94 KS Płetwal Szczytno 29.49

400 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. NIEWIADOMSKI Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 6:24.68

11 lat

1. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 5:38.58

2. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:54.31

3. MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 6:05.55

12 lat

1. SOBOLEWSKI Dawid 02 MUKS PIORUN Gołdap 4:52.97

2. KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 4:55.90

3. WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 4:59.06

13 lat

1. BAŁDYGA Marceli 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:48.55

2. LINDE Miłosz 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:55.88

3. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 5:01.37

14 lat

1. KOZIEJKO Bartłomiej 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:12.76

2. WĄSOWSKI Jędzrzej 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:16.14

3. MAKSYMOWICZ Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 4:42.39

15 lat

1. KRÓLAK Hubert 99 MTP Kormoran Olsztyn 4:24.69

2. GIER Oliwer 99 MTP Kormoran Olsztyn 4:27.54

3. KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 4:37.07

16 lat i starsi

1. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 MTP Kormoran Olsztyn 4:03.65

2. SINITCHINE Radoslaw 98 MTP Kormoran Olsztyn 4:05.97

3. ZIELIŃSKI Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:06.23

 Sztafeta 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

 Dziewczęta

 Szkoły Podstawowe

 1. MTP Kormoran Olsztyn (MUZYKA Izabela 02 +0,88 32.59 SZYMAŃSKA Monika 02 +0,47 32.33 RACZEWSKA Emilia 02 +0,66 33.52 JASZCZUK Ewa 02 +0,62 31.76) 2:10.20 367

 2. MTP Kormoran Olsztyn 2 (DĘBOWSKA Aniela 02 +0,82 33.57 PAWEŁAS Martyna 02 +0,35 34.57 GŁADKOJĆ Marta 02 +0,47 32.43 CHROSTOWSKA Maria 02 +0,32 32.88) 2:13.45 341

 3. MTP Kormoran Olsztyn 51 (TRYPUCKA Klaudia 03 33.35 KIELAK Julia 03 35.74 GMITER Barbara 04 36.62 KULIK Wiktoria 03 34.59) 2:20.30 293

 4. UKP Jedynka Elb. podst (URBANOWICZ Dominika 03 +0,79 36.32 WAŚNIEWSKA Martyna 04 36.21 TYLKIE Dominika 04 +0,87 36.79 ZAJĄC Aleksandra 02 +0,68 33.59) 2:22.91 277

 5. MTP Kormoran Olsztyn 52 (CHRZAN Daria 03 36.21 ŁABAJ Zuzanna 03 35.08 ŻURAWSKA Maja 03 37.54 KŁOS Paulina 03 37.56) 2:26.39 258

 6. SP Dziewczęta Szczytno KS Płetwal Szczytno (SANFORD Maja 03 +1,30 38.81 ŚMIAŁKOWSKA Roksana 02 +0,47 38.07 PIECHOWICZ Karolina 05 +0,66 38.09 SIERAK Kinga 02 +0,44 32.80) 2:27.77 251

 7. UKP Jedynka Elbląg 2 (GUTOWSKA Maria 04 +0,96 37.03 KWIATKOWSKA Agata 04 +0,85 44.25 GODLEWSKA Wiktoria 03 +0,88 43.02 CUPRYCH Dominika 03 +0,31 39.70) 2:44.00 183

 8. UKP Jedynka Elbląg 3 (NIEWIADOMSKA Klaudia 06 46.19 SIENIUĆ Alicja 03 49.35 DOROSZKIEWICZ Anna 05 41.05 BORCZAK Julia 05 34.23) 2:50.82 162

 Szkoły gimnazjalne

 1. MTP Kormoran Olsztyn 14 (ŚWIĘCKA Julia 00 +0,63 27.95 CHODYNA Kinga 00 +0,53 29.10 ŻEMAJTIS Maria 00 +0,51 27.85 SINITCHINE Zoja 00 +0,05 27.86) 1:52.76 565

 2. MTP Kormoran Olsztyn 13 (PŁACHTA Zuzanna 01 +0,86 31.96 TRUSKOLAWSKA Olga 01 +0,42 32.05 TROJA Delfina 01 +0,53 33.35 KRUPIŃSKA Laura 01 +0,58 32.33) 2:09.69 371

 3. UKP Jedynka Elb. gim (BOROWSKA Paulina 00 +0,96 39.36 TYLKIE Karolina 01 +0,49 32.43 CHEREK Natalia 01 +0,42 33.01 DOMŻALSKA Wiktoria 00 +0,50 28.13) 2:12.93 345

 4. GM Dziewczęta Szczytno KS Płetwal Szczytno (MAŚNICKA Alicja 00 36.88 WILGA Kornelia 00 +0,40 34.34 GĄSKA Agata 01 +0,34 35.71 CZAJKA Liwia 01 +0,29 35.60) 2:22.53 280

 Szkoły ponadgimnazjalne

 1. MKS ROŚ Pisz 1 (BIEDRZYCKA Iga 97 +0,88 28.93 FILIPKOWSKA Dominika 99 +0,35 28.82 GARDOCKA Julia 01 +0,54 29.73 WIKTORIA Mieczkowska 02 +0,41 31.00) 1:58.48 487

 2. GP SSP Orka Iława 2 (CYMAŃSKA Marcelina 02 +1,03 36.20 KUKIEŁKA Liliana 02 31.43 MIJAS Agata 02 1:10.25 URBAŃSKA Natalia 01) 2:17.88 309

 Chłopcy

 4 razy 50 metrów stylem dowolnym

 Szkoły podstawowe

 1. MTP Kormoran Olsztyn 1 (NOWAK Radosław 02 30.82 KURDZIEKO Nikodem 02 30.81 PORBACKI Krystian 02 31.13 KOMAR Rafał 02 29.76) 2:02.52 286

 2. MTP Kormoran Olsztyn 2 (KRÓLIK Damian 02 33.27 HELBRECHT Jakub 02 34.13) BRUZDEWICZ Hubert 02 +0,55 33.01 MIERZEJEK Igor 02 +0,50 33.72) 2:14.13 218

 3. MKS Medyk Giżycko (CEDROWSKI Jakub 02 +0,63 33.91 WORONKO Maciej 05 40.11 WORONKO Krzysztof 02 +0,30 31.58 KOPICZKO Maksymilian 02 +0,58 29.45) 2:15.05 213

 4. UKP Jedynka Elb podst (KOŃCZAK Bartosz 02 +0,86 35.75 CYCKOWSKI Aleksander 03 35.77 MAKSYMOWICZ Krzysztof 03 +0,48 37.97 LEWANDOWSKI Jakub 02 +0,53 31.65) 2:21.14 187

 5. SP Chłopcy Szczytno (TECLAW Igor 03 +0,78 35.29 JEMIELITA Piotr 02 +0,65 38.93 CHOROSZEWSKI Iwo 04 +0,45 36.40 MACIEJEWSKI Dominik 02 +0,37 31.35) 2:21.97 184

 6. MTP Kormoran Olsztyn 51 (NIEDZIAŁEK Michał 03 +0,55 35.56 GALLAS Gerard 03 +0,63 37.18 PŁOŃSKI Filip 03 37.94 KAPAŁA Szymon 03 +0,32 36.48) 2:27.16 165

 7. UKP Jedynka Elb 2 (MALINOWSKI Michał 03 +0,76 36.93 NIEWIADOMSKI Oliwier 04 38.80 JANKOWSKI Filip 03 +0,66 35.68 OSTAŁOWSKI Dariusz 04 39.97) 2:31.38 151

 8. MTP Kormoran Olsztyn 52 (BŁASZKOWSKI Michał 03 39.27 LIGĘZOWSKI Konrad 03 38.30 POŁOMSKI Daniel 03 39.18 DZIENISZEWSKI Rafał 03 38.11) 2:34.86 141

 9. UKP Jedynka Elb 3 podst (STRASZKIEWICZ Adrin 02 53.82 ŚLUSARSKI Wojciech 04 50.57 STOSIK Jan 05 42.98 PAJEWSKI Maciej 05 38.18) 3:05.55 82

 Szkoły gimnazjalne

 1. UKS PIRAT Elbląg 1 (DALIDOWICZ Patryk 99 +0,90 26.22 KUBIŃSKI Arkadiusz 99 +0,61 26.74 KUBIAK Jacek 99 +0,57 27.86 MECH Dariusz 00 +0,30 26.03) 1:46.85 431

 2. MTP Kormoran Olsztyn 14 (OLLER Krzysztof 00 +0,69 27.88 WĄSOWSKI Jędzrzej 00 +0,50 28.05 ŚMIAROWSKI Beniamin 00 +0,51 26.29 KOZIEJKO Bartłomiej 00 +0,39 25.52) 1:47.74 421

 3. MTP Kormoran Olsztyn 13 (LIPIŃSKI Szymon 01 +0,79 28.25 MOŚCICKI Jakub 01 +0,41 27.89 JURCZAK Kacper 01 +0,64 28.67 BAŁDYGA Marceli 01 +0,55 29.04) 1:53.85 357

 4. GM Chłopcy Szczytno KS Płetwal Szczytno (BIL Daniel 00 +0,73 27.72 KŁAK Marcin 01 +0,37 30.09MEDŹWIECKI Daniel 00 +0,65 32.64 RUSZCZYK Michał 99 +0,27 26.88) 1:57.33 326

 5. MTP Kormoran Olsztyn 23 (LINDE Miłosz 01 +0,65 29.85 JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 +0,38 31.33 ŻURAWSKI Jakub 01 +0,32 31.01 STEPANIK Piotr 01 +0,36 29.99) 2:02.18 288

 6. UKP Jedynka Elb 2 gim (CHLEBOWSKI Patryk 01 +0,80 31.61 GODLEWSKI Dominik 01 +0,59 30.33 GILGENAST Maciej 01 +0,71 32.20 MICHAŁOWSKI Remigiusz 00 +0,71 31.42) 2:05.56 266

 7. UKS PIRAT Elbląg 2 (ŻUKOWSKI Jakub 00 +0,92 30.40 DĄBROWSKI Jan 00 +0,64 31.63 ROJEK Przemysław 02 +0,55 41.91 MECH Mateusz 01 +0,61 30.61) 2:14.55 216

 Szkoły ponadgimnazjalne

 

1. MTP Kormoran Olsztyn 16 (KRÓL Bartosz 98 +0,90 25.31 SINITCHINE Radoslaw 98 +0,46 24.58 CHODAŃ Alan SOL 98 +0,33 23.84 SZPOJANKOWSKI Kacper 98 +0,29 23.91) 1:37.64 566

 2. Open Szczytno KS Płetwal Szczytno (KIELIN Łukasz 94 +0,73 25.76 BADYSIAK Jakub 95 +0,13 26.36 LUMA Wiktor 99 +0,27 26.23 PIWOWARSKI Konrad 98 +0,22 23.68) 1:42.03 496

 

3. UKP Jedynka Elbląg 1 (MAKSYMOWICZ Tomasz 00 +0,84 27.30 OSTAŁOWSKI Paweł 00 +0,72 27.88 NIEROŃSKI Sebastian 99 +0,47 27.49 TOWAREK Sebastian 93 +0,31 23.62) 1:46.29 438

 4. MTP Kormoran Olsztyn 15 (GIER Oliwer 99 +0,75 26.62 BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 +0,25 25.33 KRÓLAK Hubert 99 +0,46 26.87 STADNYK Michał 00 +0,48 28.06) 1:46.88 431

 5. GP SSP Orka Iława 1 (BUTRYKIEWICZ Jakub 01 +0,78 29.34 KOSZCZKA Szymon 02 +0,06 32.11 ZIELSKI Oliwier 01 +0,34 29.75 JACUŃSKI Maciej 02 33.35) 2:04.55 272

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn