O Puchar Dyrektora OSiR w Ciechanowie 2015 – Julia i Darek wyłowili po dwa złote krążki

W Ciechanowie odbył się mityng pływacki o Puchar Dyrektora miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rywalizowało ponad 300 pływaków z ponad 30 klubów, głównie z Mazowsza, ale również z Podlasia i Wielkopolski.Warmię i Mazury reprezentowała młodzież z: Pisza, Szczytna, Elblaga i Giżycka. Po dwa złote medale wywalczyli: Julia Gardocka (MKS Roś Pisz) i Dariusz Mech (UKS Pirat Elbląg).

Ekipa z Warmii i Mazur wywalczyła w sumie 25 medali w tym 5 złotych. Przeprowadzono wyścigi w różnych grupach wiekowych od lat 11 do open. Znakomity sprawdzian i kolejny etap w karierze młodych zawodników. Czekamy z niecierpliwością na rozwój ich talentu.

Klasyfikacja medalowa

1. Uks G-8 Bielany Warszawa 21 13 7 41

2. Iuks Muszelka 15 3 7 25

3. MZOS Płock 10 7 8 25

4. MKS Juvenia Białystok 8 9 10 27

5. Mpks Orka Ciechanow 4 7 19

6. Mks Polonia Warszawa 7 2 2 11

......................................................................

17. MKS "Ros" Pisz 2 2 2 6

18. UKS PIRAT Elbląg 2 2 1 5

23. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 4 6 11

28 MKS Medyk Giżycko - 1 2 3

Multimedalisći

16. MECH, Dariusz 00 POL UKS PIRAT Elbląg 2 1 – 3

31. GARDOCKA, Julia 01 POL MKS "Ros" Pisz 2 - - 2

50. MACIEJEWSKI, Dominik 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 - 2

70. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 2 1 3

83. FILIPKOWSKA, Dominika 99 POL MKS "Ros" Pisz - 1 2 3

95. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - - 2 2

95. PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - - 2 2

95. WORONKO, Krzysztof 02 POL MKS Medyk Giżycko - - 2 2

Wyniki indywidualne

Kobiety

100 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

3. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.95 266

6. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:02.02 133

12 lat

2. BIEDRZYCKA, Adrianna 03 MKS "Ros" Pisz 1:37.41 262

13 lat

5. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.69 347

14 lat

1. GARDOCKA, Julia 01 MKS "Ros" Pisz 1:20.67 461

7. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 1:38.40 254

100 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

8. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 2:08.91 61

9. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 2:16.03 52

10. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 2:36.39 34

16 lat

3. FILIPKOWSKA, Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 1:02.40 546

50 metrów stylem motylkowym

11 lat i młodsi

5. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.17 121

12 lat

7. BIEDRZYCKA, Adrianna 03 MKS "Ros" Pisz 41.71

15 lat

6. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 33.85 373

7. MAŚNICKA, Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.94 245

16 lat

2. FILIPKOWSKA, Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 32.00 442

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat i młodsi

4. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.23 126

5. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.52 124

7. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 56.39 94

9. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:01.24 73

13 lat

5. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 36.77 341

14 lat

10. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 41.32 240

15 lat

6. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 35.09 392

50 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

3. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.79 284

6. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 57.33 126

8. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:04.57 88

13 lat

4. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.37 337

15 lat

4. MAŚNICKA, Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.22 258

50 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

8. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.00 157

13. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 57.68 65

14. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 58.85 61

16. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:11.07 34

13 lat

10. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 32.55 363

14 lat

1. GARDOCKA, Julia 01 MKS "Ros" Pisz 29.47 490

100 metrów stylem zmiennym

11 lat i młodsi

6. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:31.68 246

12 lat

5. BIEDRZYCKA, Adrianna 03 MKS "Ros" Pisz 1:30.54 255

13 lat

10. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 1:24.20 317

14 lat

5. GARDOCKA, Julia 01 MKS "Ros" Pisz 1:14.74 454

14. TYPAŃSKA, Julia 01 UKS PIRAT Elbląg 1:28.87 270

15 lat

2. WORONKO, Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:16.98 415

100 metrów stylem motylkowym

16 lat

3. FILIPKOWSKA, Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 1:09.71 492

Mężczyźni

100 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.61 209

3. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:46.97 140

4. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:47.73 137

8. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS "Ros" Pisz 2:02.01 94

13 lat

2. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:21.83 313

100 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

7. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.21 115

12 lat

7. TECLAW, Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:14.45 219

15. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 1:47.17 73

13 lat

7. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:05.48 323

10. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:07.25 298

14 lat

12. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 1:07.76 291

15 lat

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 57.43 479

16 lat

4. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 56.84 494

5. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 59.06 440

6. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 1:02.19 377

50 metrów stylem motylkowym

11 lat i młodsi

10. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.33 64

12 lat

4. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.94 122

13 lat

7. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 35.94 223

14 lat

7. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 38.27 18

15 lat

3. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.64 297

16 lat

2. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 33.13 284

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat i młodsi

9. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.41 101

10. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.46 101

12 lat

6. TECLAW, Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.86 182

13 lat

3. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 34.26 287

15 lat

1. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 29.90 432

50 metrów stylem klasycznym

11 lat i młodsi

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.13 200

3. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.62 131

6. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.31 119

8. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 55.73 93

11. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS "Ros" Pisz 59.72 75

13 lat

1. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.85 321

16 lat

3. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 33.22 439

50 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

11. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.72 123

12. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.08 120

13. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 41.18 119

15. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.81 106

20. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS "Ros" Pisz 47.12 79

12 lat

15. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 45.51 88

13 lat

5. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 29.60 322

17. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 34.26 208

14 lat

10. MECH, Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 30.46 296

17. BRZÓZY, Bartosz 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.31 190

15 lat

2. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 26.37 456

6. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.73 392

16 lat

4. DALIDOWICZ, Patryk 99 UKS PIRAT Elbląg 26.30 459

6. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 27.10 420

8. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 28.48 362

100 metrów stylem zmiennym

11 lat i młodsi

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.27 177

11. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1:45.95 109

12. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.84 101

12 lat

2. TECLAW, Igor 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.58 208

13 lat

3. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1:13.75 325

5. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 1:15.62 301

11. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.22 252

16 lat

5. KUBIAK, Jacek 99 UKS PIRAT Elbląg 1:12.23 346

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

4. PIWOWARSKI, Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:50.57 84

13 lat

7. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:28.89 162

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn