O Puchar Burmistrza Pułtuska 2015 – Trening daje efekty, triumfalny powrót do Szczytna

W niedzielę (19 kwietnia) odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Pułtuska, w których doskonale spisali się reprezentanci Klubu Sportowego Płetwal Szczytno. W klasyfikacji zespołowej zajęli 5 miejsce (na 22 kluby), zdobywając łącznie 16 medali (6-7-3). Po dwa złote medale zdobyli: Karolina Piechowicz i Marcin Kłak, po jednym Iwo Choroszewski i Nikola Filipczak.

Jak widać ciężki trening przynosi efekty, a postępy kilku zawodników doskonale rokują na przyszłość. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsca w swych rocznikach zajęli: Karolina Piechowicz, Kinga Sierak i Iwo Choroszewski. Wyniki uzyskane przez Karolinę i Iwo mieszczą się w czołówce krajowej roczników 2004 i 2005.

W imprezie zaznaczył swa obecność również pływak MKS Roś Pisz Maciej Waszkiewicz, zdobywając brązowy krążek.

Wyniki

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

2. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.54 430

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.59 309

13 lat

2. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.05 371

15 - 16 lat

4. MAŚNICKA, Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.50 271

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

2. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.47 158

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

1. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.34 120

10 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.82 229

15 - 16 lat

4. MAŚNICKA, Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.53 274

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

5. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS "Roś" Pisz 43.25 103

10 lat

16. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.78 56

11 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.42 245

8. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.49 158

10. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.14 139

100 metrów stylem dowolnym

15 - 16 lat

3. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.77 349

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

3. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS "Roś" Pisz 55.36 94

10 lat

4. NAUMCZYK, Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.72 65

11 lat

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.86 204

7. HURNICKI, Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.73 130

13 lat

2. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.77 323

15 - 16 lat

6. MEDŹWIEDZKI, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.43 332

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

6. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.39 115

7. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.37 108

100 metrów stylem grzbietowym

14 lat

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:07.83 375

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

4. CHMIELIŃSKI, Olaf 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.66 89

13 lat

3. MACIEJEWSKI, Dominik 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.75 246

15 - 16 lat

2. LUMA, Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.16 417

3. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.76 323

5. MEDŹWIEDZKI, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.72 247

400 metrów stylem dowolnym

14 lat

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:38.54 442

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

15/16 lat

2. Klub Sportowy Płetwal Szczytno (MACIEJEWSKI, Dominik 02 31.40, BIL, Daniel 00 28.22, KŁAK, Marcin 01 28.3, LUMA, Wiktor 99 26.90) 1:54.83 382

Klasyfikacja medalowa

1. Uks Posejdon Pułtusk 11 10 10 31

2. Uks Polonez Wyszków 11 5 5 21

3. Juvenia Białystok 8 11 13 32

4. UKS Pirania Targówek 8 2 3 13

5. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6 7 3 16

6. Buks Warszawa 5 6 4 15

........................................

22. MKS "Roś" Pisz - - 1 1

Nasi medaliści

Klub Sportowy Płetwal Szczytno

Złoty

400m dowolny 14 lat KŁAK, Marcin 01 4:38.54

100m grzbietowy 14 lat KŁAK, Marcin 01 1:07.83

50m klasyczny 11 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 42.86

50m klasyczny 10 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 42.59

50m motylkowy 10 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 39.82

50m motylkowy 9 lat i młodsi FILIPCZAK, Nikola 06 49.34

Srebrny

50m dowolny 11 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 32.42

50m klasyczny 13 lat MACIEJEWSKI, Dominik 02 36.77

50m motylkowy 15 - 16 lat LUMA, Wiktor 99 29.16

4 x 50m dowolny 15 - 16 lat Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1:54.83

100m dowolny 13 lat SIERAK, Kinga 02 1:07.54

50m grzbietowy 9 lat i młodsi FILIPCZAK, Nikola 06 47.47

50m klasyczny 13 lat SIERAK, Kinga 02 40.05

Brązowy

100m dowolny 15 - 16 lat BIL, Daniel 00 1:03.77

50m motylkowy 15 - 16 lat BIL, Daniel 00 31.76

50m motylkowy 13 lat MACIEJEWSKI, Dominik 02 34.75

MKS "Roś" Pisz

Brązowy

50m klasyczny 9 lat i młodsi WASZKIEWICZ, Maciej 06 55.36

Multimedaliści

KŁAK, Marcin 01 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 - - 2

PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 - - 2

CHOROSZEWSKI, Iwo 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 – 2

FILIPCZAK, Nikola 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 - 2

SIERAK, Kinga 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 2 – 2

MACIEJEWSKI, Dominik 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 1 2

BIL, Daniel 00 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - - 2 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn