Puchar Warmii i Mazur w pływaniu długodystansowym na półmetku – Pokonać siebie, a przy okazji rywali

Puchar Warmii i Mazur w pływaniu długodystansowym na otwartych wodach jest już na półmetku. Co prawda nie znamy jeszcze wyników z Wilkas ale można przyjąć że impreza cieszy się dużym powodzeniem. W Szczytnie padł rekord frekwencji to samo w Wilkasach (nie mamy jeszcze oficjalnych wyników) Czy tak będzie dalej czas pokaże. Tymczasem o sytuacji w cyklu napisał do nas Pan Karol Dziemian – jeden z uczestników.

Jeśli chodzi o samą rywalizację nastąpiło przetasowanie czołówki i tak w kategorii I utrzymała się Sandra Kopiczko która zgromadziła do tej porty 275 punktów. W kategorii II Małgorzata Piloto musiał ustąpić Karolinie Kasprzak (obie Panie z Aquasfera Masters Olsztyn), dzielnie trzyma się na 3 miejscu Pani Agnieszka Kowalczyk W kategorii III na czoło wysunęła się Pani Anna Goździejewska (Aquasfera Masters Olsztyn). W kategorii IV :Pierwsza jest Pani Beata Karaś (VICTORY MASTERS ELBLĄG), a druga Elżbieta Buczyńska (Aquasfera Masters Olsztyn).

A co u panów? Kategoria I: z dużą przewagą prowadzi Maciej Ogrodnik, podobnie jak Paweł Radziński w kategorii II. Kategoria III to wyrównana walka między Danielem Żółtowskim (1) oraz Grzegorzem Mówińskim(2) i Piotrem Konopackim (3 do tej pory prowadził). W kategorii IV Mariusz Gabiec musiał ustąpić Panu Bogusławowi Ogrodnik ale i tu różnice są znikome.

Dziękujemy za prezentacje. Podajemy jednocześnie wyniki Maratonu z Mrągowa i aktualne klasyfikacje Pucharu Warmii i Mazur

XXXIV MARATON PŁYWACKI O PUCHAR BURMISTRZA MRĄGOWA

Kobiety

1 Zachoszcz Joanna (1993) Wenedów-Koszalin 47.13

2 Żemajtys Maria (2000) Olsztyn 52.20

3 Filipkowska Dominika (1999) Pisz 54.25

4 Kopiczko Sandra (1997) Giżycko 57.58

5 Kasprzyk Karolina (1986) Olsztyn 58.59

6 Goździejewska Anna (1967) 63.56

7 Woronko Wiktoria (2000) Giżycko 67.30

8 Bogusz Justyna (1994) Mrągowo 90.45

Mężczyźni

1 Raduński Paweł (1990) Szczecin 47.06

2 Dulski Piotr (1996) Poznań 47.24

3 Monczak Grzegorz (1973) Daszenice 50.15

4 Słusocki Maciej (1952) Warszawa 50.24

5 Żołtowski Daniel (1975) Grójec 56.17

6 Lutowski Tomasz (1975) Poznań 57.54

7 Ogrodnik Maciej (1997) Wrocław 65.20

8 Mówiński Grzegorz (1969) Olsztyn 68.37

9 Woronko Marcin (1976) Czarna Ra. 71.40

10 Szutkiewicz Mirosław (1969) Białystok 73.03

11 Thiem Jacek (1963) Poznań 73.07

12 Ogrodnik Bogusław (1965) Wrocław 77.11

13 Neuman Jerzy (1944) Poznań 79.58

14 Chojnacki Aleksander (1978) Konin 83.20

15 Kowalski Edward (1946) Warszawa 91.23

16 Marciniec Jerzy (1950) Olsztyn 94.01

Klasyfikacja Pucharu Warmii i Mazur po 4 imprezach (Ełk, Szczytno, Olsztyn, Mrągowo)

Kobiety

Kategoria I

1 Sandra Kopiczko 275

2 Wiktoria Woronko 250

3 Magdalena Drab 100

4 Joanna Zachoszcz 100

5 Maria Żemajtis 90

6 Dominika Filipkowska 80

7 Justyna Bogusz   65

Kategoria II

1 Karolina Kasprzak 265

2 Małgorzata Polito 235

3 Agnieszka Kowalczyk 210

4 Anna Piekut 180

5 Agata Krzewińska 100

6 Manuela Nawrocka 90

7 Agnieszka Gajc 70

8 Katarzyna Walenta 65

9 Alicja Giedryś 60

10 Karolina Karaś 50

Kategoria III

1 Anna Goździejewska 190

2 Aleksandra Golon 100

3 Marta Maryl 80

4 Klaudia Koczorowska   75

5 Emilia Sopolińska 70

Kategoria IV

1 Beata Karaś 100

2 Elżbieta Buczyńska 90

3 Zuzanna Drążkiewicz   80

Mężczyźni

Kategoria I

1 Maciej Ogrodnik 255

2 Bartosz Wolak 150

3 Michał Uściłko 100

4 Bartłomiej Lassek 100

5 Piotr Dulski 100

6 Marcin Rżyski 100

7 Bartłomiej Kubkowski 90

8 Rafał Dracewicz 90

9 Krzysztof Oller 80

10 Michał Pecold   65

Kategoria II

1 Paweł Radziński 200

2 Maciej Kracher 140

3 Łukasz Wasilczyk 100

4 Bartosz Kutny 100

5 Dawid Łach 90

6 Patryk Sobczyk 90

7 Piotr Szewczyk 80

8 Bartosz Piertyka 75

9 Bartosz Bogdanowicz 75

10 Grzegorz Arentewicz 70

11 Michał Żygowski 65

12 Michał Kieres 55

13 Tomasz Makomaski 50

14 Dariusz Pela   45

Kategoria III

1 Daniel Żółtowski 235

2 Grzegorz Mówiński 225

3 Piotr Konopacki 220

4 Grzegorz Monczak 200

5 Mirosław Szutkiewicz 180

6 Paweł Gregorowicz 180

7 Adam Kozłowski 165

8 Igor Makal 164

9 Piotr Markowicz 125

10 Massimo Pola 90

11 Tomasz Lutowski   80

12 Jacek Lendzian 77

13 Remigiusz Gołębiowski 75

14 Marcin Woronko 70

15 Arkadiusz Berwecki 70

16 Karol Dziemian 65

17 Aleksander Chojnacki   60

18 Krzysztof Miezianko 60

19 Dariusz Janyga 60

20 Tomasz Kozłowski 55

21 Rafał Wolski 50

22 Maciej Gryżewski 50

23 Dariusz Przespolewski   45

24 Michał Kozikowski 40

25 Tomasz Reuter 35

26 Marcin Trudnowski 30

27 Tomasz Lutkowski 25

28 Tomasz Gleb 20

29 Przemysław Bielski 18

30 Paweł Dalmata 16

Kategoria IV

1 Bogusław Ogrodnik 210

2 Mariusz Gabiec 200

3 Jacek Thiem 160

4 Bogusław Woźniak 100

5 Maciej Slugocki   100

6 Andrzej Malicki   90

7 Marek Koźlikowski 90

8 Wojciech Czupryn 90

9 Marek Słyż 80

10 Norbert Tchorzewski   80

11 Zbigniew Zieliński 75

12 Jerzy Neuman 75

13 Piotr Burzyński 75

14 Edward Kowalski 70

15 Zygmunt Lewandowski 65

16 Jerzy Marciniec 65

17 Marian Lasowy 60

18 Bogdan Dubiński 55

19 Janusz Wolniewicz 45

20 Tomasz Kozłowski 40

21 Andrzej Engelmayer 35

22 Janusz Mrozik 30

Open

Kobiety

1 Sandra Kopiczko 255

2 Karolina Kasprzak 225

3 Małgorzata Polito 210

4 Wiktoria Woronko 210

5 Anna Piekut 170

6 Agnieszka Kowalczyk 154

7 Anna Goździejewska 105

8 Magdalena Drab 100

9 Joanna Zachoszcz 100

10 Maria Żemajtis 90

11 Aleksandra Golon 90

12 Dominika Filipkowska 80

13 Agata Krzewińska 80

14 Manuela Nawrocka 75

15 Agnieszka Gajc 60

16 Justyna Bogusz 55

17 Katarzyna Walenta   55

18 Alicja Giedryś   50

19 Marta Maryl 35

20 Klaudia Koczorowska 30

Mężczyźni

1 Paweł Radziński 190

2 Daniel Żółtowski 185

3 Piotr Konopacki 170

4 Grzegorz Monczak 160

5 Paweł Gregorowicz 145

6 Grzegorz Mówiński 140

7 Adam Kozłowski 130

8 Mariusz Gabiec 125

9 Maciej Ogrodnik 105

10 Bartłomiej Lassek 100

11 Igor Makal 100

12 Michał Uściłko 100

13 Marcin Rżyski   100

14 Bartłomiej Kubkowski 90

15 Piotr Dulski 90

16 Bogusław Woźniak 90

17 Mirosław Szutkiewicz   87

18 Piotr Markowicz 80

19 Krzysztof Oller   80

20 Maciej Slugocki 75

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn