Ełcka Liga Pływacka 2017/18 – Ważny element całości

Fot. MOSiR Ełk (ilustracja)

Zakończyła się edycja Ełckiej Ligi Pływackiej 2017/18. Na całościowe rezultaty składały się wyniki uzyskanie w czterech imprezach (19 listopada, 14 stycznia, 18 lutego i 25 marca). Uczestnicy byli klasyfikowani w kategoriach wiekowych, a sporo nazwisk jest znanych z racji występów pływaków MOS Ełk w mityngach regionalnych i krajowych.

Takie jest przesłanie podobnych przedsięwzięć w Olsztynie czy Szczytnie. Odkrywamy talenty, weryfikujemy efekty treningów, wreszcie promujemy dyscyplinę w danym środowisku. Nie ulega wątpliwości, że Ełcka Liga Pływacka spełnia takie zadania o czym świadczy stały dopływ utalentowanych zawodników do sekcji wyczynowej MOS i wyniki wiodących zawodników a prestiżowych imprezach.

Czołówka klasyfikacji generalnych (liczba startów, punkty)

Kobiety

10 lat i młodsze

1 Szymańska Amelia 8 1755

2 Świeczko Kornelia 8 1359

3 Hanc Aleksandra 8 1260

4 Łaguna Nikola 8 1256

5 Paszkowska Kinga 8 1242

6 Gacman Julia 6 1066

7 Gorzoch Łucja 8 1002

8 Pieklarz Wanda 8 996

9 Aleksiejew Lena 8 950

10 Gajda Julia 8 906

11 lat

1 Wiszniewska Zuzanna 8 2538

2 Modzelewska Kornelia 8 2272

3 Zalewska Kaja 8 1631

4 Wyszko Oliwia 8 1616

5 Klemarewska Natalia 6 1561

6 Skaradzińska Diana 8 1529

7 Mielechowicz Anna 6 1143

8 Należyta Magdalena 8 1126

9 Kiełdanowicz Anna 6 950

10 Brzózka Julia 5 614

12 lat

1 Gawedzka Natalia 8 3161

2 Grzegorczyk Maja 8 3136

3 Roszczewska Martyna 6 1309

4 Biszewska Gabriela 4 1159

5 Burzyńska Katarzyna 8 973

6 Ewko Lena 8 958

7 Guzowska Gabriela 4 429

8 Radel Martyna 2 351

9 Matysiewicz Zuzanna 2 263

10 Poślednik Ida 1 108

13 lat

1 Święćkowska Nikola 8 2758

2 Opałka Weronika 8 2684

3 Słomska Klaudia 8 2098

4 Lempiecka Julita 8 2020

5 Kulesza Oliwia 8 1858

6 Kołecka Karolina 8 1847

7 Żukowska Maria 8 1750

8 Sztramko Lidia 6 1670

9 Zarzecka Maja 8 1278

10 Nowak Maria 6 1239

14 lat

1 Grzesiuk Martyna 8 1880

2 Niedużak Julia 6 1419

3 Mielech Paulina 5 658

4 Murawska Roksana 4 587

5 Wierzbicka Paulina 4 469

6 Roszko Adriana 2 349

7 Sulewska Paulina 6 336

8 Kalinowska Agata 2 275

9 Krydus Sylwia 2 231

10 Szymanowska Kamila 2 186

15 lat

1 Szewczyk Paulina 8 1844

2 Maciejewska Martyna 4 831

16/19 lat

1 Biernacka Michalina 6 2464

2 Waszkiewicz Justyna 8 2091

3 Andrzejewska Weronika 8 1615

4 Kotowicz Anna 2 908

5 Świderska Wiktoria 2 383

20 +

1 Falacińska Kamila 4 1660

2 Mikulska Mariola 8 1641

30 +

1 Głuchowska Małgorzata 8 1091

2 Nikonowicz Ewa 8 1004

3 Gentek Magda 2 515

4 Ambroziak Aleksandra 2 325

5 Popowska Edyta 1 209

40 +

1 Ciborowska Aneta 8 1142

2 Pawluczuk Elżbieta 8 1112

3 Malewska Julita 3 238

50 +

1 Czajkowska Marzena 5 779

2 Pysznik Małgorzata 4 528

3 Stankiewicz Danuta 1 8

60 +

1 Szot Maria 4 224

2 Nikitorowicz Krystyna 1 38

Mężczyźni

10 lat i młodsi

1 Odolecki Konrad 8 1268

2 Piwowarczyk Konrad 8 1195

3 Wasilewski Jakub 6 1089

4 Malinowski Adrian 6 951

5 Staniszewski Piotr 8 940

6 Stambłowski Kacper 8 771

7 Maciejczyk Aleksander 8 703

8 Grzesiuk Bartosz 6 687

9 Stankiewicz Michał 6 674

10 Truszkowski Olaf 8 669

11 lat

1 Grzymkowski Hubert 8 1782

2 Dzienisiewicz Adrian 8 1552

3 Stryjewski Szymon 8 1547

4 Stachelek Bartosz 8 835

5 Modzelewski Hubert 5 797

6 Witkowski Antek 4 781

7 Hyzopski Hubert 7 725

8 Rosiński Maksymilian 8 694

9 Lenczewski Kacper 4 638

10 Piekarski Jakub 4 471

12 lat

1 Przybysz Krzysztof 8 3091

2 Kowalewski Dawid 6 1627

3 Ciborowski Itan 8 1538

4 Sobociński Jakub 8 1482

5 Pajewski Maciej 8 1409

6 Pryzmont Piotr 6 918

7 Biryło Szymon 6 879

8 Wybranowski Hubert 6 610

9 Borak Mikołaj 6 580

10 Kowzon Oskar 4 539

13 lat

1 Kacperski Maciej 8 3271

2 Danieluk Oskar 8 1813

3 Korzeb Oliwier 6 1521

4 Wołyniec Dominik 8 1386

5 Szmyt Filip 6 1233

6 Filipkowski Wojciech 6 598

7 Przekop Mateusz 3 564

9 Sierzputowski Szymon 2 441

9 Fojutowski Aleksander 2 397

10 Rafałowski Dawid 2 343

14 lat

1 Wiecheć Tomasz 8 2667

2 Żmuda Szymon 8 1910

3 Popławski Ksawery 4 1618

4 Arski Piotr 8 1610

5 Ruchlewicz Dawid 8 1464

6 Ciborowski Szymon 8 1267

7 Koniecko Maciej 8 1208

8 Mitin Dawid 4 1144

9 Opiela Jakub 6 1080

10 Zimnoch Patryk 6 865

15 lat

1 Grzegorczyk Wiktor 8 3600

2 Zawadzki Kacper 8 1418

3 Mik Kacper 6 930

4 Drażba Filip 2 596

5 Kułakowski Kacper 1 286

6 Wszeborowski Kacper 1 164

16-19 lat

1 Rutkowski Michał 8 3565

2 Wiecheć Mateusz 6 2431

3 Kraszewski Kacper 8 1865

4 Dybkowski Filip 4 851

5 Ciborowski Natan 2 835

6 Chudziński Cezary 4 710

7 Koszorek Szymon 2 576

20 +

1 Ciećka Patryk 6 3224

2 Michalak Bartosz 6 2971

3 Malinowski Rafał 8 2148

4 Milewski Rafał 8 1972

5 Rams Cezary 2 1082

6 Dzwiniel Karol 4 1044

7 Popielas Damian 4 950

8 Tralewicz Marcin 2 580

9 Ciborowski Hubert 2 359

30 +

1 Maciejczyk Michał 8 2705

2 Malinowski Ireneusz 6 1328

3 Chrzanowski Roman 8 1302

4 Pieklarz Stefan 8 1302

5 Miezianko Krzysztof 6 1167

6 Warecha Marcin 8 849

7 Zajkowski Daniel 4 812

8 Pałac Tomasz 2 688

9 Cudny Grzegorz 1 249

40 +

1 Ciborowski Sebastian 8 2261

2 Ratajczyk Piotr 8 1985

3 Ciborowski Fabian 8 1422

4 Pełszyński Mariusz 4 855

5 Kotowicz Robert 2 463

50 +

1 Malicki Andrzej 8 1409

2 Czajkowski Tomasz 5 863

3 Wszeborowski Dariusz 6 591

4 Pilutkiewicz Bogusław 2 161

60 +

Jeżewski Zdzisław 8 477

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn