II Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Olsztyna 2018 – Medale sypały się jak z rogu obfitości

Fot. aquasfera facebook

W weekend (19/20 maja) Aquasfera gościł ponad 500 uczestników II Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Prezydenta Olsztyna. Byli to przedstawiciele 40 klubów, także zza wschodniej granicy (Litwa Rosja). Rywalizacja odbywała się w grupach wiekowych od 10 lat do 16. Aquasfera tętniła życiem, a reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich odrywali czołowe role.

Jednak klasyfikację medalowa wygrali pływacy z Kaliningradu, którzy przysłali tu bardzo liczna i silna ekipę. Zdobyli aż 60 medali w tym 30 złotych. Za nimi uplasowali się reprezentanci Kormorana Olsztyn - 55 medali w tym 16 złotych. Wysoko znaleźli się też pływacy Płetwala Szczytno i Medyka Gizycko. Indywidualnie za multimedalistów z Warmii i Mazur można uznać zdobywców trzech złotych krążków, a są to: Iga Grygiencza (Medyk Giżycko), Ignacy Choroszewski (Płetwal Szczytno), Bartosz Kapała, Hubert Bruzdewicz i Kacper Trykacz (wszyscy Kormoran Olsztyn). Prowadzono również punktacje w poszczegolnych kategoriach wiekowych. Grupę U10 wygrał Ignacy Choroszewski, trzeci był Jakub Zalewski (Orka Iława), w U13  drugie miejsce zajął Kacper Trykacz, podobnie jak Bartosz Kapała w U12 i Hubert Bruzdewicz w U16. W tej kategorii trzeci był Janusz Ciarczyński (Orka). Wśród dziewczat grupę U13 wygrała Karolina Piechowicz (Płetwal), trzecia była Anna Doroszkiewicz (UKP Jedynka Elbląg).

Klasyfikacja medalowa

1. SSHOR 14 Kaliningrad 30 17 14 61

2. MTP Kormoran Olsztyn 16 19 20 55

3. MKS Ochota Warszawa 15 19 11 45

4. MUKS Olimpijczyk Suwałki 12 8 14 34

5. Iuks Muszelka Warszawa 10 10 3 23

6. KS Płetwal Szczytno 9 8 5 22

..................

11. MKS Medyk Giżycko 6 5 4 15

21. SSP Orka Iława 2 4 2 8

22. UKP Jedynka Elblag 2 3 6 11

28. UKS MOS Ełk 1 5 3 9

29. KS Frog Giżycko 1 2 1 4

41. MKS Roś Pisz - - 1 1

Multimedaliści

1. YERMISHYNA Yelyzaveta 07 UKR Sscysor №9 6 - - 6

2. RAZVODOV Maksim 06 RUS SSHOR 14 Kaliningrad 5 1 - 6

3. KOSIŃSKI Filip 04 POL MUKS Olimpijczyk Suwałki 5 - 1 6

3 MAŁKOWSKI Hubert 05 POL MTKP Delfin Toruń 5 - 1 6

5. KHLEBNIKOV Aleksandr 03 RUS SSHOR 14 Kaliningrad 5 - - 5

5 SLONCHAKOV Nikita 05 RUS SSHOR 14 Kaliningrad 5 - - 5

5 STRIUK Ekaterina 08 RUS SSHOR 14 Kaliningrad 5 - - 5

14. GRYGIENCZA Iga 04 POL Międzyszkolny KS Medyk Giżycko 3 2 – 5

16. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 1 2 6

17 KAPAŁA Bartosz 06 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 1 5

21. BRUZDEWICZ Hubert SOL 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 - - 3

21 TRYKACZ Kacper 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 - - 3

26 KŁAK Marcin 01 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 2 1 5

30 KUŁAKOWSKA Monika 03 POL Międzyszkolny KS Medyk Giżycko 2 1 1 4

34. LIS Magdalena 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 – 3

46. PIECHOWICZ Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 4 – 5

47. CIARCZYŃSKI Janusz 01 POL SSP Orka Iława 1 3 1 5

47 KAPAŁA Szymon SOL 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 3 1 5

50. WORONKO Krzysztof SOL 02 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 3 - 4

52. WAŚNIEWSKA Martyna 04 POL UKP Jedynka Elblag 1 2 2 5

53 CIEĆKA Patryk 93 POL KS Frog Giżycko 1 2 1 4

58. KACPERSKI Maciej 04 POL UKS MOS Ełk 1 2 – 3

61 RŻYSKI Michał 06 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 1 2 4

63 KULIK Wiktoria SOL 03 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 1 1 3

68 MIERZEJEWSKA Wiktoria 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 1 – 2

72. CYCKOWSKI Aleksander 03 POL UKP Jedynka Elblag 1 - 2 3

76 SIERAK Kinga 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 - 1 2

94 GRZEGORCZYK Wiktor 02 POL UKS MOS Ełk - 2 1 3

94 WORONKO Maciej 05 POL Międzyszkolny KS Medyk Giżycko - 2 1 3

102. DZIUBA Monika 07 POL MTP Kormoran Olsztyn - 1 2 3

102 GRZYMKOWSKI Hubert 06 POL UKS MOS Ełk - 1 2 3

102 ZMIERCZAK Natalia SOL 03 POL MTP Kormoran Olsztyn - 1 2 3

107. DOROSZKIEWICZ Anna 05 POL UKP Jedynka Elblag - 1 1 2

107 KULIK Maksymilian 06 POL MTP Kormoran Olsztyn - 1 1 2

107 NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 POL MTP Kormoran Olsztyn - 1 1 2

107 WOŹNIAK Piotr 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - 1 1 2

122. KLUZIAK Natalia 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - - 2 2

122 POLASIK Natalia 02 POL Międzyszkolny KS Medyk Giżycko - - 2 2

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

18. HRYMOWICZ Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 38.30 237

19. GACMAN Julia 07 MKS Roś Pisz 38.32 237

22. BIERNASIUK Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 39.24 221

23. DYMERSKA Magdalena 07 KS Płetwal Szczytno 41.82 182

12 lat

4. LIS Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 31.11 443

6. FILIPCZAK Nikola 06 KS Płetwal Szczytno 31.86 413

13. BAŁDYGA Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.77 346

14. IDZKOWSKI Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.80 346

15. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 33.95 341

17. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.51 298

18. WIENIARSKA Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.68 294

21. ANGOWSKA Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 38.21 239

22. KIEŁDANOWICZ Anna 06 Uks Mos Ełk 42.08 179

23. WASILEWSKA Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 43.66 160

13 lat

2. MIERZEJEWSKA Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.92 452

4. KLUZIAK Natalia 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.93 451

6. GRZEGORCZYK Maja 05 Uks Mos Ełk 31.54 425

9. ŻELAZNA Maria 05 SSP Orka Iława 33.54 354

10. KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 33.94 341

17. TYBURSKA Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 36.18 282

18. SAMSON Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 37.21 259

14 lat

2. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 28.80 559

3. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elblag 29.08 543

14. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 32.50 389

15 lat

2. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 28.68 566

6. ZMIERCZAK Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.48 521

8. SADOWSKA Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.46 472

9. KIELAK Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.59 466

10. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elblag 30.79 457

14. KUSAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 34.46 326

15. KRAUZA Julia 03 KS Płetwal Szczytno 35.60 296

16 lat i starsi

3. SIERAK Kinga 02 KS Płetwal Szczytno 28.66 567

7. WTULICH Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 30.72 460

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

3. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.62 288

6. MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 48.38 226

8. GACMAN Julia 07 MKS Roś Pisz 50.24 202

11. JAGUSZEWSKA Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 52.02 182

12. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 52.65 175

12 lat

3. KUPIS Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 41.91 348

5. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 43.95 301

7. KOWALSKA Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 45.42 273

9. WIENIARSKA Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 47.14 244

11. ANGOWSKA Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 47.52 238

15. WASILEWSKA Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 50.48 199

16. ZDUNIAK Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 51.46 188

17. SYCHOCKA Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 52.64 175

18. KIEŁDANOWICZ Anna 06 Uks Mos Ełk 53.95 163

13 lat

2. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 35.79 558

4. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elblag 38.12 462

8. GRZEGORCZYK Maja 05 Uks Mos Ełk 43.31 315

15 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 36.52 526

6. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 41.92 347

8. KUSAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 44.98 281

16 lat i starsi

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 40.36 389

5. WTULICH Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 40.77 378

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

5. IDZKOWSKI Maria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:25.55 272

7. UŚCINOWICZ Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:30.70 228

11. KOWALSKA Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:41.50 163

13 lat

2. PIECHOWICZ Karolina 2005KS Płetwal Szczytno 1:13.81 424

6. MASŁOWSKA Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.54 303

14 lat

1. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:07.42 557

8. DYMERSKA Weronika 2004KS Płetwal Szczytno 1:21.30 317

15 lat

5. SADOWSKA Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:14.47 413

6. KIELAK Julia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:14.87 406

7. ŁABAJ Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:17.93 360

8. PIEŃKOWSKA Zuzanna 2003KS Płetwal Szczytno 1:22.91 299

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.79 334

9. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.91 299

16. MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 3:24.32 169

17. BIERNASIUK Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 3:24.54 168

18. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 3:36.61 141

12 lat

5. BAŁDYGA Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.16 344

6. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 2:45.12 320

11. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.21 277

12. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 2:56.53 262

13. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 3:05.84 224

13 lat

6. TYBURSKA Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 3:02.48 237

15 lat

3. KULIK Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.74 528

5. ŁABAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.87 455

16 lat i starsi

4. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:28.79 437

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. LIS Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 2:46.80 411

5. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 3:02.37 314

8. ZDUNIAK Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.68 266

12. SYCHOCKA Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:28.74 209

14 lat

1. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elblag 2:33.68 526

4. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elblag 2:36.44 498

10. DYMERSKA Weronika 04 KS Płetwal Szczytno 2:53.55 365

15 lat

7. KRAUZA Julia 03 KS Płetwal Szczytno 3:01.79 317

400 metrów stylem zmiennym

15 lat

1. KULIK Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.72 546

3. ZMIERCZAK Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 5:28.23 534

200 metrów stylem motylkowym

15 lat

2. SADOWSKA Wiktoria SOL03 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.80 375

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. DZIUBA Monika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:14.55 340

12. GREGORCZYK Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:20.89 266

16. GACMAN Julia 2007MKS Roś Pisz 1:22.68 249

17. HRYMOWICZ Aleksandra 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:25.26 227

21. BIERNASIUK Milena 2007UKS PIRAT Elbląg 1:31.82 182

22. POLASIK Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:37.70 151

23. DYMERSKA Magdalena 2007KS Płetwal Szczytno 1:38.93 145

24. JAGUSZEWSKA Anastazja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:48.24 111

12 lat

11. BAŁDYGA Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:15.55 327

13. WISZNIEWSKA Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:15.70 325

16. MĄTWICKA Liliana 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:18.30 293

17. KOWALSKA Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.03 285

19. WIŚNIEWSKA Kinga 2006UKS PIRAT Elbląg 1:20.62 269

20. KLEMAREWSKA Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:20.67 268

21. UŚCINOWICZ Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:20.82 267 3

22. WIENIARSKA Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:21.37 261

26. ZDUNIAK Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:26.63 217

27. KIEŁDANOWICZ Anna 2006UKS MOS Ełk 1:34.59 166

28. WASILEWSKA Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:38.67 146

13 lat

1. MIERZEJEWSKA Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:07.50 458

8. GRZEGORCZYK Maja 2005UKS MOS Ełk 1:10.40 404

9. PIECHOWICZ Karolina 2005KS Płetwal Szczytno 1:10.64 400

12. KORENIK Karolina 2005MKS Medyk Giżycko 1:15.17 332

14. ŻELAZNA Maria 2005SSP Orka Iława 1:16.75 312

18. SAMSON Julia 2005UKS PIRAT Elbląg 1:22.14 254

19. TYBURSKA Martyna 2005UKS PIRAT Elbląg 1:23.77 240

14 lat

2. GRYGIENCZA Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:03.07 562

3. WAŚNIEWSKA Martyna 2004UKP Jedynka Elblag 1:03.33 555

10. GUTOWSKA Maria 2004UKP Jedynka Elblag 1:08.65 436

13. WISZNIEWSKA Julia 2004MKS Medyk Giżycko 1:11.21 390

18. DYMERSKA Weronika 2004KS Płetwal Szczytno 1:15.07 333

15 lat

2. ZMIERCZAK Natalia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:03.33 555

6. KIELAK Julia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:04.54 524

8. ŁABAJ Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:05.26 507

11. DĄBROWSKA Zuzanna 2003UKP Jedynka Elblag 1:07.17 465

13. SADOWSKA Wiktoria SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:08.73 434

17. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:14.07 347

18. KUSAJ Zuzanna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:14.87 336

19. KRAUZA Julia 2003KS Płetwal Szczytno 1:18.60 290

16 lat i starsi

1. SIERAK Kinga 2002KS Płetwal Szczytno 1:03.19 559

7. WTULICH Anna SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:07.05 468

8. POLASIK Natalia 2002MKS Medyk Giżycko 1:08.43 440

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

4. ŻUCHOWSKA Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:25.93 309

7. GREGORCZYK Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:31.04 260

13. MOŚCICKA Antonia 2007MKS Medyk Giżycko 1:40.40 193

12 lat

1. LIS Magdalena 2006KS Płetwal Szczytno 1:16.23 443

7. WISZNIEWSKA Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:25.53 313

8. IDZKOWSKI Maria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:25.70 311

10. WIŚNIEWSKA Kinga 2006UKS PIRAT Elbląg 1:27.24 295

11. BAŁDYGA Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:27.67 291

14. MĄTWICKA Liliana 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.32 275

16. ZDUNIAK Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:33.13 243

20. WASILEWSKA Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:48.25 154

21. KIEŁDANOWICZ Anna 2006UKS MOS Ełk 1:51.98 139

13 lat

3. KLUZIAK Natalia 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.87 415

4. MASŁOWSKA Wiktoria 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.98 414

10. KORENIK Karolina 2005MKS Medyk Giżycko 1:28.73 281

11. TYBURSKA Martyna 2005UKS PIRAT Elbląg 1:34.40 233

12. PIRÓG Michalina 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:43.53 176

14 lat

2. WAŚNIEWSKA Martyna 2004UKP Jedynka Elblag 1:10.70 555

15 lat

4. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:12.99 504

10. PIEŃKOWSKA Zuzanna 2003KS Płetwal Szczytno 1:16.72 434

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:34.51 315

2. DZIUBA Monika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:35.49 306

7. MOŚCICKA Antonia 2007MKS Medyk Giżycko 1:45.34 227

8. GACMAN Julia 2007MKS Roś Pisz 1:46.03 223

10. JAGUSZEWSKA Anastazja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:50.09 199

13. DYMERSKA Magdalena 2007KS Płetwal Szczytno 1:52.84 185

14. POLASIK Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:53.73 181

12 lat

4. KUPIS Aleksandra 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:30.56 358

7. KLEMAREWSKA Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:37.28 289

10. KOWALSKA Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:39.76 268

13. WIENIARSKA Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:41.59 254

13 lat

2. PIECHOWICZ Karolina 2005KS Płetwal Szczytno 1:17.39 574

3. DOROSZKIEWICZ Anna 2005UKP Jedynka Elblag 1:22.25 478

8. GRZEGORCZYK Maja 2005UKS MOS Ełk 1:36.77 294

13. PIRÓG Michalina 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:56.39 169

14 lat

13. DYMERSKA Weronika 2004KS Płetwal Szczytno 1:33.46 326

15 lat

1. KUŁAKOWSKA Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:21.75 487

6. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:32.66 334

16 lat i starsi

3. POLASIK Natalia 2002MKS Medyk Giżycko 1:29.15 376

4. WTULICH Anna SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 1:33.43 326

800 metrów stylem dowolnym

15 lat

4. ZMIERCZAK Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 9:58.31 531

5. ŁABAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 10:32.71 449

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

15. BIERNASIUK Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 46.80 142

19. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 53.57 94

12 lat

6. KUPIS Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.84 316

17. KIEŁDANOWICZ Anna 06 UKS MOS Ełk 48.99 124

13 lat

2. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 32.33 431

6. MASŁOWSKA Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.30 331

7. ŻELAZNA Maria 05 SSP Orka Iława 37.09 285

8. KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 38.40 257

10. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 39.09 244

15. SAMSON Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 47.05 139

14 lat

1. GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 29.51 567

12. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 35.39 328

15 lat

4. KIELAK Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.50 424

6. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elblag 32.72 416

7. SADOWSKA Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.38 392

8. ŁABAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.47 388

16 lat i starsi

5. WTULICH Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 33.65 382

6. URBAŃSKA Natalia 01 SSP Orka Iława 35.55 324

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

12. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 50.11 157

11 lat

17. MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 47.13 189

20. DYMERSKA Magdalena 07 KS Płetwal Szczytno 49.70 161

12 lat

1. LIS Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 35.11 457

9. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 39.57 319

10. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 40.27 303

15. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 42.72 254

18. KIEŁDANOWICZ Anna 06 UKS MOS Ełk 48.44 174

13 lat

1. MASŁOWSKA Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.43 445

3. KLUZIAK Natalia 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.92 427

4. MIERZEJEWSKA Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.99 425

6. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elblag 36.29 414

9. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 37.77 367

11. TYBURSKA Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 42.49 258

14 lat

2. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elblag 32.35 585

15 lat

3. KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 33.00 551

8. KRAUZA Julia 03 KS Płetwal Szczytno 39.40 323

16 lat i starsi

5. WTULICH Anna SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 37.84 365

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

6. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 3:29.96 290

13 lat

1. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:46.78 580

2. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elblag 2:59.75 463

14 lat

9. DYMERSKA Weronika 04 KS Płetwal Szczytno 3:18.24 345

15 lat

2. KUSAJ Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.46 310

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

7. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 6:06.08 269

13 lat

5. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elblag 5:10.08 443

6. KLUZIAK Natalia 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:18.35 409

9. TYBURSKA Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 6:31.26 220

14 lat

3. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elblag 5:06.70 458

6. DYMERSKA Weronika 04 KS Płetwal Szczytno 5:50.18 307

15 lat

3. KIELAK Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.91 553

4. KULIK Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:50.06 541

5. ZMIERCZAK Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:58.66 496

3. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5:07.63 454

32843102 1882921355092689 2982571873281245184 n

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 34.65 219

5. ZALEWSKI Jakub 08 SSP Orka Iława 36.25 191

11 lat

5. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 33.90 234

6. PLEIKYS Rokas 07 Šiaulių PM "Delfinas" 34.38 224

7. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.41 224

8. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 34.86 215

10. DZIK Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.43 205

15. JAKUBCEWICZ Dawid 07 KS Płetwal Szczytno 37.08 179

12 lat

3. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 32.01 278

4. PIRÓG Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.96 255

5. OZGA Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.18 250

6. KACZMAREK Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.50 243

7. GILSKI Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.52 242

8. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 33.80 236

11. KRUSZYŃSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.27 227

12. KOWALEWSKI Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 34.46 223

13. DĄBROWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.52 204

15. KOLIS Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.93 181

17. KAMPER Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 40.00 142

18. ORZOŁEK Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 40.14 141

20. BRYKALSKI Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 41.44 128

21. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 44.97 100

13 lat

1. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.16 409

3. KOWALEWSKI Dawid 05 MKS Roś Pisz 29.18 367

6. DOMASIEWICZ Maciej 05 MKS Roś Pisz 30.31 328

7. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 30.36 326

9. POPIOŁEK Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.77 313

12. CZERNIAWSKI Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 32.74 260

13. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 32.91 256

14. MALTSEV Artem 05 UKS PIRAT Elbląg 33.20 249

17. WOJSZKUN Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.83 236

20. JACHIMCZYK Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 35.85 198

21. SYPIAŃSKI Mikołaj 05 MTP Kormoran Olsztyn 40.55 137

14 lat

2. KACPERSKI Maciej 04 Uks Mos Ełk 26.60 485

6. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 28.09 412

7. WICIAK Radosław 04 KS Płetwal Szczytno 28.26 405

11. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elblag 29.25 365

13. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elblag 31.03 305

15 lat

3 CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elblag 27.22 453

10 NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 28.10 412

13 KRAJEWSKI Mateusz 03 SSP Orka Iława 28.59 391

16 lat i starsi

2. CIARCZYŃSKI Janusz 01 SSP Orka Iława 25.09 578

3. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 25.54 548

6. SOBOLEWSKI Dawid SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 26.26 504

8. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 26.43 495

12. JACUŃSKI Maciej 02 SSP Orka Iława 26.82 473

13. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elblag 27.37 445

14. JAKUBCZYK Patryk 01 SSP Orka Iława 27.41 443

15. MUSIŃSKI Mikołaj 02 SSP Orka Iława 27.42 443

19. RUTKIEWICZ Jakub 01 SSP Orka Iława 27.56 436

50 metrów stylem klasycznym

1. ZALEWSKI Jakub 08 SSP Orka Iława 46.32 185

3. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 48.77 158

11 lat

5. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz MTP Kormoran Olsztyn 45.28 198

7. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 47.54 171

8. JAKUBCEWICZ Dawid 07 KS Płetwal Szczytno 47.79 168

12. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 51.71 133

12 lat

1. RŻYSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 39.74 293

6. RURYS Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 47.62 170

7. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 48.33 163

8. KOLIS Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 49.76 149

9. GABRIELYAN Emil 06 MTP Kormoran Olsztyn 59.85 86

13 lat

5. NIEWIADOMSKI Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 39.05 309

7. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 40.83 270

8. CZERNIAWSKI Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 41.72 253

9. SULKOWSKI Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 41.76 253

11. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 42.16 246

14 lat

3. JONOWSKI Michał 04 SSP Orka Iława 34.14 463

8. WICIAK Radosław 04 KS Płetwal Szczytno 37.38 353

16 lat i starsi

2. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 32.17 553

5. JURCZAK Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 33.16 505

7. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elblag 33.66 483

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. KAPAŁA Bartosz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:15.35 289

3. GILSKI Łukasz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:21.87 225

4. KULIK Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:25.29 199

7. KRZYŻEWSKI Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:33.12 153

8. NOWICKI Maciej 2006KS Płetwal Szczytno 1:33.52 151

9. KACZMAREK Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:37.39 133

10. OLEJNICZAK Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:38.63 128

11. PIRÓG Adam 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:41.01 119

13 lat

1. TRYKACZ Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:09.83 363

2. WOŹNIAK Piotr 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:13.08 316

4. KOWALEWSKI Dawid 2005MKS Roś Pisz 1:19.63 244

5. LEŚNIEWSKI Dawid 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:28.67 177

15 lat

3. KAPAŁA Szymon SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:04.67 457

16 lat i starsi

2. KŁAK Marcin 2001KS Płetwal Szczytno 1:00.35 562

3. CIARCZYŃSKI Janusz 2001SSP Orka Iława 1:01.31 536

6. JURCZAK Kacper SOL 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:03.90 473

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 2:46.70 229

8. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 2:55.50 196

9. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.58 196

10. DZIK Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.94 185

12 lat

2. KULIK Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.30 288

3. RŻYSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.04 279

4. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 2:42.22 248

5. GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 2:42.72 246

6. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 2:43.29 243

7. KRZYŻEWSKI Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.38 234

8. NOWICKI Maciej 06 KS Płetwal Szczytno 2:47.76 224

10. POKRĘTOWSKI Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.43 218

11. DRAGUN Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.61 206

12. STECZ Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.42 190

13. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.81 182

14. KAMPER Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.96 147

15. GABRIELYAN Emil 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.93 121

16. BRYKALSKI Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 3:29.17 115

13 lat

3. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:25.13 347

8. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.97 240

10. MALTSEV Artem 05 UKS PIRAT Elbląg 2:53.40 203

12. WOJSZKUN Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.67 195

13. JACHIMCZYK Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 2:57.65 189

14 lat

8. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 2:17.86 405

15 lat

3. NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.14 481

16 lat i starsi

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.61 620

2. GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:01.97 584

3. SOBOLEWSKI Dawid SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.58 548

6. JAKUBCZYK Patryk 01 SSP Orka Iława 2:15.37 427

9. RUTKIEWICZ Jakub 01 SSP Orka Iława 2:17.94 404

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.62 297

2. KAMIANKA Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.50 250

5. KOWALEWSKI Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 3:04.22 224

6. DRAGUN Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.92 221

7. POKRĘTOWSKI Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.24 217

8. DĄBROWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.81 195

13 lat

2. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:41.18 334

3. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.62 332

8. POPIOŁEK Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.71 267

10. DOMASIEWICZ Maciej 05 MKS Roś Pisz 2:56.65 254

14 lat

4. KACPERSKI Maciej 04 Uks Mos Ełk 2:31.24 405

15 lat

7. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elblag 2:30.72 409

16 lat i starsi

1. WORONKO Krzysztof SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.82 535

2. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 2:19.67 514

400 metrów stylem zmiennym

15 lat

1. KAPAŁA Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:58.66 544

16 lat i starsi

2. WORONKO Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 4:57.71 549

200 metrów stylem motylkowym

15 lat

2. KAPAŁA Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.93 484

16 lat i starsi

2. WORONKO Krzysztof SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.59 488

3. GRZEGORCZYK Wiktor 02 UKS MOS Ełk 2:30.19 409

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 2008KS Płetwal Szczytno 1:19.74 203

11 lat

7. RASZEWSKI Aleksander 2007MKS Roś Pisz 1:17.43 222

9. MALINOWSKI Adrian 2007MKS Roś Pisz 1:18.42 214

10. ŁANIUCHA Tomasz 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:20.05 201

12. DZIK Kamil 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:20.58 197

12 lat

3. RŻYSKI Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:12.26 273

4. KULIK Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.19 263

5. KAMIANKA Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.21 263

6. OZGA Oskar 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:14.00 254

8. NOWICKI Maciej 2006KS Płetwal Szczytno 1:14.53 249

9. GRZYMKOWSKI Hubert 2006UKS MOS Ełk 1:15.25 242

10. WASZKIEWICZ Maciej 2006MKS Roś Pisz 1:16.28 232

11. DZIENISIEWICZ Adrian 2006UKS MOS Ełk 1:16.47 230

12. KRZYŻEWSKI Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.83 227

13. DRAGUN Oliwier 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.84

16. STECZ Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.75 203

17. KOWALEWSKI Tobiasz 2006MKS Roś Pisz 1:19.88 202

20. KAMPER Jakub 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.33 144

22. ORZOŁEK Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:35.09 120

23. BOHDANOWICZ Tobiasz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:35.15 119

24. GABRIELYAN Emil 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.01 116

25. BRYKALSKI Jan 2006UKS PIRAT Elbląg 1:37.21 112

13 lat

1. TRYKACZ Kacper 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:04.34 387

5. KOWALEWSKI Dawid 2005MKS Roś Pisz 1:05.73 363

7. DOMASIEWICZ Maciej 2005MKS Roś Pisz 1:08.57 320

12. CZERNIAWSKI Tobiasz 2005KS Płetwal Szczytno 1:14.51 249

13. ZAWIEJA Stanisław 2005KS Posnania 1:14.98 244

14. MALTSEV Artem 2005UKS PIRAT Elbląg 1:16.73 228

17. JACHIMCZYK Remigiusz 2005UKS PIRAT Elbląg 1:20.37 198

14 lat

1. KACPERSKI Maciej 2004UKS MOS Ełk 59.00 502

6. CHOROSZEWSKI Iwo 2004KS Płetwal Szczytno 1:01.44 445

7. WICIAK Radosław 2004KS Płetwal Szczytno 1:03.20 408

9. PASIECZNY Bartłomiej 2004UKP Jedynka Elblag 1:03.49 403

14. BOROS Olaf 2004UKP Jedynka Elblag 1:09.20 311

15 lat

4. NIEDZIAŁEK Michał SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 59.95 479

20. KRAJEWSKI Mateusz 2003SSP Orka Iława 1:04.77 379

16 lat i starsi

1. KŁAK Marcin 2001KS Płetwal Szczytno 55.61 600

2. CIARCZYŃSKI Janusz 2001SSP Orka Iława 56.13 583

4. SOBOLEWSKI Dawid SOL 2002MTP Kormoran Olsztyn 57.15 553

9. WOJTALEWICZ Robert 2001UKP Jedynka Elblag 59.62 487

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI2 T0.07MTP Kormoran Olsztyn 1:27.93 205

8. JAKUBCEWICZ Dawid 2007KS Płetwal Szczytno 1:38.10 147

12 lat

1. KAPAŁA Bartosz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.71 275

5. KRUSZYŃSKI Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.97 244

6. GRZYMKOWSKI Hubert 2006UKS MOS Ełk 1:24.18 233

8. DRAGUN Oliwier 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:28.60 200

9. KOWALEWSKI Tobiasz 2006MKS Roś Pisz 1:29.72 193

10. DZIENISIEWICZ Adrian 2006UKS MOS Ełk 1:31.81 180

11. NOWICKI Maciej 2006KS Płetwal Szczytno 1:33.61 169

13. OLEJNICZAK Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:35.94 157

16. BOHDANOWICZ Tobiasz 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:40.75 136

17. GABRIELYAN Emil 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:41.12 134

19. ORZOŁEK Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:47.29 112

13 lat

3. WORONKO Maciej 2005MKS Medyk Giżycko 1:15.66 321

7. NOWACKI Jacek 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.75 296

13. DOMASIEWICZ Maciej 2005MKS Roś Pisz 1:23.07 243

17. SYPIAŃSKI Mikołaj 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:33.20 172

14 lat

4. KACPERSKI Maciej 2004UKS MOS Ełk 1:09.48 415

9. WICIAK Radosław 2004KS Płetwal Szczytno 1:15.23 327

10. CHOROSZEWSKI Iwo 2004KS Płetwal Szczytno 1:15.84 319

15 lat

3. CYCKOWSKI Aleksander 2003UKP Jedynka Elblag 1:05.93 486

12. KRAJEWSKI Mateusz 2003SSP Orka Iława 1:18.42 289

16 lat i starsi

5. CIARCZYŃSKI Janusz 2001SSP Orka Iława 1:09.74 410

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. CHOROSZEWSKI Ignacy 2008KS Płetwal Szczytno 1:46.99 152

11 lat

5. ŁANIUCHA Tomasz 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:42.83 171

7. JAKUBCEWICZ Dawid 2007KS Płetwal Szczytno 1:47.82 148

9. WISZNIEWSKI Filip 2007MKS Medyk Giżycko 1:51.08 136

10. RASZEWSKI Aleksander 2007MKS Roś Pisz 1:54.53 124

13. MALINOWSKI Adrian 2007MKS Roś Pisz 2:09.83 85

12 lat

2. RŻYSKI Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:30.27 253

3. KULIK Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:31.32 244

5. WASZKIEWICZ Maciej 2006MKS Roś Pisz 1:37.68 200

6. OLEJNICZAK Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:42.48 173

8. KRZYŻEWSKI Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:47.92 148

13 lat

5. NIEWIADOMSKI Zbigniew 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:26.52 287

7. TURLIŃSKI Jędrzej 2005MKS Medyk Giżycko 1:31.04 247

8. ADAMIAK Wiktor 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:31.19 245

9. KOWALEWSKI Dawid 2005MKS Roś Pisz 1:31.44 243

10. SULKOWSKI Oskar 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:31.65 242

11. CZERNIAWSKI Tobiasz 2005KS Płetwal Szczytno 1:32.07 238

13. GRITZNER Mikołaj 2005MKS Medyk Giżycko 1:32.65 234

14 lat

4. JONOWSKI Michał 2004SSP Orka Iława 1:19.17 375

16 lat i starsi

1. CIEĆKA Patryk 1993KS Frog Giżycko 1:08.70 575

3. KŁAK Marcin 2001KS Płetwal Szczytno 1:11.12 518

6. WOJTALEWICZ Robert 2001UKP Jedynka Elblag 1:13.67 466

8. JURCZAK Kacper SOL 2001MTP Kormoran Olsztyn 1:14.78 445

1500 metrów stylem dowolnym

15 lat

2. KAPAŁA Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 17:17.62 591

4. NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 17:40.21 554

16 lat i starsi

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 16:12.10 719

4. WORONKO Krzysztof SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 16:51.41 638

5. GRZEGORCZYK Wiktor 02 UKS MOS Ełk 17:14.38 597

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

1. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 39.62 181

5. ZALEWSKI Jakub 08 SSP Orka Iława 45.12 122

12 lat

2. GRZYMKOWSKI Hubert 06 UKS MOS Ełk 35.90 243

6. DZIENISIEWICZ Adrian 06 UKS MOS Ełk 37.32 217

8. NOWICKI Maciej 06 KS Płetwal Szczytno 39.44 183

12. BRYKALSKI Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 57.65 58

13 lat

2. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 33.41 302

4. POPIOŁEK Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.84 266

5. CZERNIAWSKI Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 35.14 260

7. MALTSEV Artem 05 UKS PIRAT Elbląg 35.75 246

8. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 36.54 231

11. LEŚNIEWSKI Dawid 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.75 193

15. JACHIMCZYK Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 43.62 135

14 lat

2. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 28.36 494

6. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 30.09 414

9. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elblag 35.71 247

15 lat

10. NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.32 404

14. KRAJEWSKI Mateusz 03 SSP Orka Iława 32.08 341

16 lat i starsi

1. CIARCZYŃSKI Janusz 01 SSP Orka Iława 26.14 631

4. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 27.41 547

6. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 27.68 532

7. MUSIŃSKI Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.88 468

10. RUTKIEWICZ Jakub 01 SSP Orka Iława 29.75 428

13. JACUŃSKI Maciej 02 SSP Orka Iława 30.67 391

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

2. ALEKSANDRAVIČIUS Aidas 08 Šiaulių PM "Delfinas" 42.95 175

3. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 42.96 175

11 lat

13. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 46.48 138

12 lat

3. GRZYMKOWSKI Hubert 06 UKS MOS Ełk 37.90 255

5. DZIENISIEWICZ Adrian 06 UKS MOS Ełk 41.81 190

9. RURYS Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 43.33 170

11. BRYKALSKI Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 51.46 101

13 lat

4. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 35.11 321

5. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.33 315

14 lat

4. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 31.10 461

7. JONOWSKI Michał 04 SSP Orka Iława 34.24 346

8. WICIAK Radosław 04 KS Płetwal Szczytno 35.11 321

15 lat

1. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elblag 30.16 506

6. KRAJEWSKI Mateusz 03 SSP Orka Iława 34.64 334

16 lat i starsi

2. CIARCZYŃSKI Janusz 01 SSP Orka Iława 29.82 523

7. GRZEGORCZYK Wiktor 02 UKS MOS Ełk 31.42 447

200 metrów stylem klasycznym

13 lat

3. NIEWIADOMSKI Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.86 330

4. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.65 314

9. SULKOWSKI Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.91 246

11. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.99 241

12. MALTSEV Artem 05 UKS PIRAT Elbląg 3:15.15 199

13. JACHIMCZYK Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 3:20.58 183

14 lat

3. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 2:33.97 405

5. WICIAK Radosław 04 KS Płetwal Szczytno 2:47.37 315

7. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elblag 3:08.52 221

15 lat

2. KAPAŁA Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:24.91 486

16 lat i starsi

1. KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 2:14.30 611

2. WORONKO Krzysztof SOL02 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.86 518

5. JAKUBCZYK Patryk 01 SSP Orka Iława 2:35.21 396

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:18.33 330

5. NOWICKI Maciej 06 KS Płetwal Szczytno 5:51.65 245

13 lat

7. WISKI Adrian 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:46.63 255

14 lat

4. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elblag 4:56.83 407

15 lat

2. NIEDZIAŁEK Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:30.41 539

16 lat i starsi

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL 02 MTP Kormoran Olsztyn 4:09.14 689

2. GRZEGORCZYK Wiktor 02 UKS MOS Ełk 4:19.46 610

4. JEDNASZEWSKI Mikołaj 01 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.59 467

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn