Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 - 11 lat Augustów 2018 – Kormoran w pierwszym szeregu

Fot. mtp kormoran olsztyn facebook

W Augustowie odbył się w piątek (25 maja) Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 - 11 lat. To tradycyjna , ogólnopolska impreza, która jest przeglądem efektów szkolenia najmłodszych zawodników. Rywalizacja ma charakter korespondencyjny, przebiega w całym kraju, a wyniki czasowe przeliczane na punkty są podstawą do klasyfikacji generalnej. W Augustowie wystąpili pływacy sekcji warmińsko-mazurskich.

Byli więc przedstawiciele Kormorana Olsztyn, MKS Roś Pisz, Medyka i KS Frog Giżycko, MOS Ełk. W Augustowie najlepszym zawodnikiem do lat 10 był Konrad Odolewski (MOS Ełk), wśród 11-latków wygrał Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (Kormoran). Wśród dziewcząt w kat. 10-latek Alicja Wasilewska (Kormoran) była trzecia, natomiast w grupie 11-latek trzy czołowe miejsca zajęły zawodniczki Kormorana: Antonina Żukowska, Monika Dziuba i Maja Grzegorczyk. Pod uwagę brano wyniki w czterech konkurencjach. Ogółem w zawodach startowało ponad 200 pływaków z 14 klubów.

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. GREGORCZYK Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 40.11 224

3. HRYMOWICZ Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.00 170

5. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.46 164

6. KASZTELAN Elwira 07 UKS MOS Ełk 44.49 164

7. HANC Aleksandra 07 UKS MOS Ełk 44.74 161

9. URBANSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 45.82 150

10. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 46.18 147

11. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 48.11 130

13. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 48.37 128

15. GOLON Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 52.44 100

16. GRAJEK Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 52.76 98

18. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 55.36 85

20. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.52 59

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

4. WASILEWSKA Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 38.54 219

13. ROMANOWSKA Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 42.88 159

15. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.95 138

20. MADRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.07 128

26. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 48.93 107

27. KŁOSOWSKA Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 48.99 106

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.38 287

2. GREGORCZYK Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.84 263

34. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.54 240

5. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.66 239

6. URBANSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.03 213

9. MOŚCICKA Antonia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 1:35.38 192

11. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.26 181

12. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.15 170

14. POLASIK Julia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 1:41.34 160

16. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.05 156

18. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.48 150

21. ŚWIECZKO Kornelia 07 UKS MOS Ełk 1:45.85 140

22. JAGUSZEWSKA Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.34 138

29. GOLON Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.94 112

30. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.64 110

33. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.90 107

34. SIEDLECKA Oliwia 07 KS Frog Giżycko 1:55.99 106

35. PAZIK Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.36 105

40. BLAT Paula 07 KS Frog Giżycko 2:06.61 82

42. SZAFLICKA Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.82 71

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.38 287

2. GREGORCZYK Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.84 263

4. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.54 240

5. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.66 239

6. URBANSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.03 213

9. MOŚCICKA Antonia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 1:35.38 192

11. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.26 181

12. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.15 170

14. POLASIK Julia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 1:41.34 160

16. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.05 156

18. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.48 150

19. BUŁATEWICZ Patrycja 07 MKS Juvenia Białystok 1:44.13 147

21. ŚWIECZKO Kornelia 07 UKS MOS Ełk 1:45.85 140

22. JAGUSZEWSKA Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.34 138

29. GOLON Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.94 112

30. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.64 110

33. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.90 107

34. SIEDLECKA Oliwia 07 KS Frog Giżycko 1:55.99 106

35. PAZIK Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.36 105

40. BLAT Paula 07 KS Frog Giżycko 2:06.61 82

42. SZAFLICKA Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.82 71

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. WASILEWSKA Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.50 253

5. ROMANOWSKA Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 51.80 171

11. MADRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 55.97 136

13. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.47 132

14. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.79 130

32. KŁOSOWSKA Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.45 68

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.57 328

2. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.20 312

4. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 2:55.50 251

6. HRYMOWICZ Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.75 219

8. SZYMAŃSKA Amelia 07 UKS MOS Ełk 3:07.43 206

10. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.72 199

11. KASZTELAN Elwira 07 UKS MOS Ełk 3:13.67 187

13. ŚWIECZKO Kornelia 07 UKS MOS Ełk 3:18.35 174

14. MOŚCICKA Antonia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 3:21.42 166

15. HANC Aleksandra 07 UKS MOS Ełk 3:25.68 156

17. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:32.74 141

18. POLASIK Julia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 3:35.09 136

19. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.19 134

22. FALKOWSKA Nel 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:45.30 118

23. JAGUSZEWSKA Anastazja07 MTP Kormoran Olsztyn 3:46.19 117

24. GRAJEK Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.22 109

25. SIEDLECKA Oliwia 07 KS Frog Giżycko 3:55.73 103

27. PAZIK Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:07.98 89

30. SZAFLICKA Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:17.58 79

31. BLAT Paula 07 KS Frog Giżycko 4:37.08 63

100 metrów klasycznym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.65 295

2. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.71 285

3. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 1:41.73 230

5. MOŚCICKA Antonia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 1:44.57 212

6. SZYMAŃSKA Amelia 07 UKS MOS Ełk 1:44.83 210

9. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.34 201

11. URBANSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.01 197

12. PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.22 196

13. ŚWIECZKO Kornelia 07 UKS MOS Ełk 1:47.33 196

15. JAGUSZEWSKA Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.06 172

17. POLASIK Julia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 1:54.05 163

18. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.11 158

19. GRAJEK Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.13 158

22. CHRZANOWSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.67 152

23. FALKOWSKA Nel 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.68 152

26. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.80 130

30. BLAT Paula 07 KS Frog Giżycko 2:07.11 118

32. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.49 104

33. SIEDLECKA Oliwia 07 KS Frog Giżycko 2:15.18 98

34. PAZIK Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.59 89

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

5. ROMANOWSKA Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.73 176

8. WASILEWSKA Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.96 163

9. MICHALUK Wiktoria 08 MKS Juvenia Białystok 46.99 163

14. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.51 131

23. MADRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 54.30 105

26. KŁOSOWSKA Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.79 92

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.69 316

2. GREGORCZYK Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.98 267

4. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.85 259

5. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 1:21.42 244

6. HRYMOWICZ Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.99 222

10. SZYMAŃSKA Amelia 07 UKS MOS Ełk 1:26.38 204

12. KASZTELAN Elwira 07 UKS MOS Ełk 1:29.34 185

16. BRODACKA Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.69 171

17. ŚWIECZKO Kornelia 07 UKS MOS Ełk 1:33.15 163

20. HANC Aleksandra 07 UKS MOS Ełk 1:36.16 148

28. JAGUSZEWSKA Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.74 108

29. FALKOWSKA Nel 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.05 107

30. SIEDLECKA Oliwia 07 KS Frog Giżycko 1:50.37 98

32. ROJEK Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.98 91

33. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.91 89

37. SZAFLICKA Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.42 77

38. GOLON Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.81 71

40. PAZIK Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.87 66

42. BLAT Paula 07 KS Frog Giżycko 2:07.67 63

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

4. WASILEWSKA Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.96 193

10. ROMANOWSKA Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.70 141

13. MADRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.91 119

14. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.68 117

21. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.44 99

30. KŁOSOWSKA Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.71 77

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.99 295

2. GREGORCZYK Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.44 279

4. HRYMOWICZ Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.67 234

5. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.52 214

8. KASZTELAN Elwira 07 UKS MOS Ełk 3:35.65 180

9. URBANSKA Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:39.06 172

10. HANC Aleksandra 07 UKS MOS Ełk 3:39.33 171

11. MOŚCICKA Antonia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 3: 39.39 171

12. PRZYBYSZEWSKA Joanna07 MTP Kormoran Olsztyn 3:40.60 168

13. CHRZANOWSKA Zuzanna07 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.04 146

14. POLASIK Julia 07 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 3: 51.55 145

15. ADAMCZYK Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.23 139

16. GRAJEK Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:04.13 124

17. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:06.60 120

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 1 (GREGORCZYK Maja 07 40.95 KRASZEWSKA Dominika 07 46.34, ŻUCHOWSKA Antonina 07 43.85 DZIUBA Monika 07 33.02) 2:44.16 254

2. UKS MOS Ełk 1 (SZYMAŃSKA Amelia 07 41.37 HANC Aleksandra 07 45.25 ŚWIECZKO Kornelia 07 49.29 KASZTELAN Elwira 07 39.85) 2:55.76 207

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 (URBANSKA Zuzanna 07 43.24 PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 46.89 CHRZANOWSKA Zuzanna 07 52.88 HRYMOWICZ Aleksandra 07 37.81) 3:00.82 190

6. MTP Kormoran Olsztyn 4 (JAGUSZEWSKA Anastazja 07 52.40 GOLON Zuzanna 07 54.64 FALKOWSKA Nel 07 54.20 ROJEK Hanna 07 38.59) 3:19.83 141

7. MTP Kormoran Olsztyn 3 (CYGLICKA Maria 07 54.62 BRODACKA Maja 07 51.90 GRAJEK Klaudia 07 56.41 WASILEWSKA Amelia 07 44.78) 3:27.71 125

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 1 (DZIUBA Monika 07 34.31 GREGORCZYK Maja 07 35.92 KRASZEWSKA Dominika 07 36.29 ŻUCHOWSKA Antonina 0735.67) 2:22.19 291

2. UKS MOS Ełk 1 (KASZTELAN Elwira 07 40.52 HANC Aleksandra 07 39.57 ŚWIECZKO Kornelia 07 42.80 SZYMAŃSKA Amelia 07 35.38) 2:38.27 211

4. MTP Kormoran Olsztyn (HRYMOWICZ Aleksandra 07 38.90 URBANSKA Zuzanna 07 42.28 BRODACKA Maja 07 41.82 CHRZANOWSKA Zuzanna 07 40.19) 2:43.19 192

7. MTP Kormoran Olsztyn 3 (PRZYBYSZEWSKA Joanna 07 48.75 FALKOWSKA Nel 07 47.70 CYGLICKA Maria 07 51.03 GRAJEK Klaudia 07 43.75) 3:11.23 119

8. MTP Kormoran Olsztyn 4 (JAGUSZEWSKA Anastazja 07 50.03 ROJEK Hanna 07 51.58 ADAMCZYK Wiktoria 07 46.37 WASILEWSKA Amelia 07 45.81) 3:13.79 115

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobias0z7 MTP Kormoran Olsztyn 36.86 206

7. DZIK Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.10 149

10. KURCZYCKI Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.65 143

12. RASZEWSKI Aleksander 07 Mks Roś Pisz 43.19 128

13. SZCZEPANIAK Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 43.54 125

16. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 45.13 112

17. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 45.54 109

19. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 49.16 87

23. LATUSZEK Wiktor 07 MTP Kormoran Olsztyn 51.52 75

25. TRUSZKOWSKI Olaf 07 UKS MOS Ełk 53.92 66

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

1. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 35.02 193

6. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 39.34 136

8. WAWRZOS Dawid 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 39.83 131

11. POLAK Bartosz 08 KS Frog Giżycko 43.16 103

12. SAWWA Michał 08 MKS Juvenia Białystok 43.54 100

14. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.20 96

15. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.35 95

23. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 45.44 88

24. CIECHANOWICZ Michał 08 KS Frog Giżycko 47.19 79

27. STUCZYNSKI Wojciech 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.42 64

30. PAWELAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 51.45 61

34. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.70 45

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. PIWOWARCZYK Konrad 07 UKS MOS Ełk 1:25.73 185

3. KISIEL Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.15 176

8. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.24 139

10. LATUSZEK Wiktor 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.33 135

12. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.49 115

15. STAMBŁOWSKI Kacper 07 UKS MOS Ełk 1:43.29 106

16. ADAMOWICZ Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.71 104

20. KLUZIAK Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.00 92

21. POWIERŻA Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.55 89

22. TRUSZKOWSKI Olaf 07 UKS MOS Ełk 1:49.94 88

28. MATRACKI Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.89 53

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 47.10 154

3. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 47.86 146

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 47.93 146

5. POLAK Bartosz 08 KS Frog Giżycko 49.05 136

6. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 49.46 133

10. CIECHANOWICZ Michał 08 KS Frog Giżycko 54.35 100

15. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 57.67 83

17. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.13 74

20. STUCZYNSKI Wojciech 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.84 68

21. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.38 57

22. PAWELAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.59 52

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. RASZEWSKI Aleksander 07 Mks Roś Pisz 2:43.11 226

3. MATUSIAK VEL MATUSZEW07SKI TM. TP Kormoran Olsztyn 2:44.59 220

4. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.50 212

9. PIWOWARCZYK Konrad 07 UKS MOS Ełk 2:55.54 181

12. KISIEL Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.79 168

13. KURCZYCKI Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.07 168

14. SZCZEPANIAK Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.35 161

15. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 3:07.87 147

16. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.99 126

18. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.65 109

20. STAMBŁOWSKI Kacper 07 UKS MOS Ełk 3:41.22 90

21. POWIERŻA Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.55 90

22. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:44.19 87

23. KLUZIAK Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:49.44 81

25. ADAMOWICZ Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:50.39 80

100 metrów klasycznym

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI0 T7. MTP Kormoran Olsztyn 1:35.26 198

2. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.54 179

8. KLUZIAK Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.29 143

9. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.98 140

11. RASZEWSKI Aleksander 07 Mks Roś Pisz 1:49.32 131

14. KURCZYCKI Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.44 127

15. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.76 102

16. TRUSZKOWSKI Olaf 07 UKS MOS Ełk 1:59.61 100

17. POWIERŻA Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.99 99

22. ADAMOWICZ Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.09 83

26. MATRACKI Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.07 74

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

1. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 41.21 156

4. WAWRZOS Dawid 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 44.39 125

5. WALASIEWICZ Bartosz 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 44.78 122

7. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 45.84 113

9. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.77 107

11. POLAK Bartosz 08 KS Frog Giżycko 47.34 103

14. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 50.19 86

18. STUCZYNSKI Wojciech 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.83 83

19. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 51.01 82

21. PAWELAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 52.19 77

23. CIECHANOWICZ Michał 08 KS Frog Giżycko 54.37 68

24. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 55.43 64

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. RASZEWSKI Aleksander 07 Mks Roś Pisz 1:15.38 211

6. KURCZYCKI Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.06 183

9. ŁANIUCHA Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.89 178

10. BERNACKI Norbert 07 MKS Juvenia Białystok 1:19.96 177

12. PIWOWARCZYK Konrad 07 UKS MOS Ełk 1:22.53 161

13. KISIEL Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.58 161

15. SZCZEPANIAK Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.67 149

16. DZIK Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.85 148

20. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 1:27.09 137

22. LATUSZEK Wiktor 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.80 113

23. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.48 107

25. OLSZYŃSKI Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.45 104

27. KLUZIAK Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.74 103

31. STAMBŁOWSKI Kacper 07 UKS MOS Ełk 1:39.41 92

33. POWIERŻA Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.44 86

36. TRUSZKOWSKI Olaf 07 UKS MOS Ełk 1:48.30 71

39. ADAMOWICZ Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.99 66

44. MATRACKI Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.68 38

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

1. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 1:30.99 172

3. WALASIEWICZ Bartosz 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Medyk 1:34.29 155

5. STANISZEWSKI Piotr 08 UKS MOS Ełk 1:39.46 132

6. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.95 126

8. POLAK Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:44.74 113

10. WAWRZOS Dawid 08 Międzyszkolny Klub Sportowy Me 1:45.55 110

12. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:54.00 87

16. PAWELAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.42 78

18. STUCZYNSKI Wojciech 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.12 76

19. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.20 76

21. CIECHANOWICZ Michał 08 KS Frog Giżycko 2:00.89 73

22. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.77 72

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEW07SKI TM. TP Kormoran Olsztyn 2:57.50 235

5. PIWOWARCZYK Konrad 07 UKS MOS Ełk 3:17.05 172

6. KISIEL Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.56 170

9. DZIK Kamil 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:23.36 156

11. SZCZEPANIAK Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.61 139

12. GRZESIUK Bartosz 07 UKS MOS Ełk 3:35.04 132

13. LATUSZEK Wiktor 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.50 129

14. ŁOJEWSKI Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:39.64 124

18. STAMBŁOWSKI Kacper 07 UKS MOS Ełk 3:55.67 100

19. WOJNOWSKI Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:01.55 93

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 1 (KISIEL Piotr 07 41.64 DZIK Kamil 07 43.13 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz 07 43.02 ŁANIUCHA Tomasz 07 36.00) 2:43.79 168

4. UKS MOS Ełk 1 (PIWOWARCZYK Konrad 07 41.95 GRZESIUK Bartosz 07 46.00 TRUSZKOWSKI Olaf 07 52.36 STAMBŁOWSKI Kacper 07 41.96) 3:02.27 122

6. MTP Kormoran Olsztyn 3 (POWIERŻA Błażej 07 54.78 WOJNOWSKI Filip 07 53.99 OLSZYŃSKI Maksymilian 07 52.22 ADAMOWICZ Cyprian 07 51.54) 3:32.53 77

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. MTP Kormoran Olsztyn 1 (KURCZYCKI Kacper 07 35.14 ŁANIUCHA Tomasz 07 36.59 KISIEL Piotr 07 36.70 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz 07 32.24) 2:20.67 202

4. MTP Kormoran Olsztyn 2 (SZCZEPANIAK Andrzej 07 38.70 DZIK Kamil 07 35.59 ŁOJEWSKI Adam 07 41.45 KLUZIAK Krystian 07 41.49) 2:37.23 144

6. UKS MOS Ełk 1 (GRZESIUK Bartosz 07 41.21 STAMBŁOWSKI Kacper 07 42.25 TRUSZKOWSKI Olaf 07 51.48 PIWOWARCZYK Konrad 07 37.63) 2:52.57 109

7. MTP Kormoran Olsztyn 3 (LATUSZEK Wiktor 07 44.49 OLSZYŃSKI Maksymilian 07 42.81 WOJNOWSKI Filip 07 44.13 ADAMOWICZ Cyprian 07 52.62) 3:04.05 90

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn