Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego (II runda) Lublin 2018 – Bartłomiej Koziejko mistrzem długich dystansów, ale w zespole jest sporo luk

Fot.ilustracja

W Lublinie odbywała się 1 i 2 czerwca II runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w pływaniu. W każdej konkurencji należało wystawić dwóch zawodników, którzy punktowali, przy czym liczyły się tu zajęte miejsca a nie uzyskany czas. W  I rundzie (grudzień 2017 roku w Oświęcimiu) SMS Olsztyn zajęła 10 miejsce. w Lublinie była jedenasta

W pierwszym dniu rewelacji nie było. Ale w drugim mielismy juz powody do zadowolenia, Zaimponował zwłaszcza Bartłomiej Koziejko, który odniósł dwa zwycięstwa na 400 m i 1500 m stylem dowolonym, był tez czwarty na 400 metrów stylem zmiennym. W efekcie został najlepszym zawodnikiemw kraulu na długim dystansie i zajął szóstą lokate w generalce stylu zmiennego. Tu warto podkreślic wysokie trzecie miejsce w stylu dowolnym na dystansach Huberta Bruzdewicza. Na podium (50 m st. grzbietowym) stanął też Jakub Mościcki - siodmy w klasyfikacji w tym stylu. To samo miejsce w motylku zajął Piotr Sadłowski. Wśód pań wróżniającą sie postacia była niewątpliwie Ewa Jaszczuk druga na 800 metrów, czwarta na 400 metrów st, dowolnym i trzecia w klsyfikacji kraulistek. Mielismy jednak dużo luk nw innych konkurencjach by mysleć o wyzszej lokacie zespolowej.

Klasyfikacja zespołowa II rundy

1. SMS Oświęcim 2 021,00

2. SMS Lublin 1 956,00

3. SMS Szczecin 1 828,00

4. SMS Kraków 1 711,00

5. SMS Warszawa 1 630,00

6. SMS Racibórz 1 627,00

7. SMS Bydgoszcz 1 583,00

8. SMS Wrocław 1 434,00

9. SMS Warszawa Bielany 1 431,00

10. SMS Zielona Góra 1 239,00

11. SMS Olsztyn 1 183,00

12. SMS Ostrowiec Św. 946,00

13. SMS Gdańsk 940,00

14. SMS Gorzów Wlkp. 862,00

15. SMS Poznań 829,00

Wyniki indywidualne

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

42. CHODYNA Kinga SOL 18 SMS Olsztyn 31.29 432 4,00

45. RACZEWSKA Emilia SOL 16 SMS Olsztyn 31.75 414 3,00

50 metrów stylem klasycznym

12. GARDOCKA Julia SOL 17 SMS Olsztyn 35.07 589 23,00

31. KRASZEWSKA Martyna SOL 13 SMS Olsztyn 37.15 495 7,00

100 metrów stylem motylkowym

35. CHODYNA Kinga SOL 18 SMS Olsztyn 1:14.63 410 8,00

37. RACZEWSKA Emilia SOL 16 SMS Olsztyn 1:16.03 388 6,00

40. KIELAK Julia SOL 15 SMS Olsztyn 1:17.17 371 -

200 metrów stylem dowolnym

16. JASZCZUK Ewa SOL 16 SMS Olsztyn 2:12.04 626 18,00

28. ZMIERCZAK Natalia SOL 15 SMS Olsztyn 2:16.69 564 11,00

35. KULIK Wiktoria SOL 15 SMS Olsztyn 2:20.36 521 -

200 metrów stylem grzbietowym

21. LISOWSKA Wiktoria SOL 18 SMS Olsztyn 2:32.77 535 13,00

28. ZMIERCZAK Natalia SOL 15 SMS Olsztyn 2:37.06 492 9,00

400 metrów stylem zmiennym

25. KULIK Wiktoria SOL 15 SMS Olsztyn 5:35.74 499 14,00

29. KIELAK Julia SOL 15 SMS Olsztyn 6:03.13 394 11,00

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

12. SMS Olsztyn SMS Olsztyn (JASZCZUK Ewa SOL 2:11.44, ZMIERCZAK Natalia SOL 2:15.86, KULIK Wiktoria SOL 2:20.68, KIELAK Julia SOL 2:21.64) 9:09.62 594 42,00

50 metrów stylem motylkowym

35. RACZEWSKA Emilia SOL 16 SMS Olsztyn 32.42 427 6,00

39. CHODYNA Kinga SOL 18 SMS Olsztyn 32.90 409 2,00

50 metrów stylem grzbietowym

20. LISOWSKA Wiktoria SOL 18 SMS Olsztyn 32.41 582 17,00

34. ZMIERCZAK Natalia SOL 15 SMS Olsztyn 34.92 465 8,00

13615374 1140954302635952 7557836864400859052 n

400 metrów stylem dowolnym

4. JASZCZUK Ewa SOL 16 SMS Olsztyn 4:30.08 671 29,00

30. KULIK Wiktoria SOL 15 SMS Olsztyn 4:51.61 533 11,00

200 metrów stylem klasycznym

26. GARDOCKA Julia SOL 17 SMS Olsztyn 2:56.26 491 11,00

27. KRASZEWSKA Martyna SO1L3 SMS Olsztyn 2:56.32 491 10,00

200 metrów stylem zmiennym

25. LISOWSKA Wiktoria SOL 18 SMS Olsztyn 2:36.39 524 13,00

35. KRASZEWSKA Martyna SO1L3 SMS Olsztyn 2:44.76 448 7,00

38. KIELAK Julia SOL 15 SMS Olsztyn 3:00.78 339 -

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

13. SMS Olsztyn (CHODYNA Kinga SOL 1:05.60 LISOWSKA Wiktoria SOL 1:05.09,GARDOCKA Julia SOL 1:03.60 JASZCZUK Ewa SOL1:03.12) 4:17.41 548 40,00

200 metrów stylem motylkowym

20. JASZCZUK Ewa SOL 16 SMS Olsztyn 2:35.47 480 15,00

100 metrów stylem dowolnym

29. GARDOCKA Julia SOL 17 SMS Olsztyn 1:03.16 548 12,00

44. CHODYNA Kinga SOL 18 SMS Olsztyn 1:10.79 389 3,00

46. RACZEWSKA Emilia SOL 16 SMS Olsztyn 1:14.14 339 -

100 metrów stylem grzbietowym

29. LISOWSKA Wiktoria SOL 18 SMS Olsztyn 1:12.40 516 11,00

35. ZMIERCZAK Natalia SOL 15 SMS Olsztyn 1:13.91 485 8,00

100 metrów stylem klasycznym

26. KRASZEWSKA Martyna SOL 13 SMS Olsztyn 1:21.42 488 11,00

27. GARDOCKA Julia SOL 17 SMS Olsztyn 1:22.49 469 10,00

800 metrów stylem dowolnym

2. JASZCZUK Ewa SOL 16 SMS Olsztyn 9:06.29 698 31,00

15. KULIK Wiktoria SOL 15 SMS Olsztyn 9:42.91 575 18,00

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

13. SMS Olsztyn (KRASZEWSKA Martyna SOL 1:14.92 CHODYNA Kinga SOL 1:14.31, GARDOCKA Julia SOL 1:23.51 JASZCZUK Ewa SOL 1:06.38) 4:59.12 463 40,00

sadl

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

10. SADŁOWSKI Piotr SOL 18 SMS Olsztyn 24.32 635 24,00

40. JURCZAK Kacper SOL 17 SMS Olsztyn 26.51 490 7,00

50 metrów stylem klasycznym

37. JURCZAK Kacper SOL 17 SMS Olsztyn 32.59 504 7,00

42. PATER Aleksander SOL 14 SMS Olsztyn 34.14 439 5,00

100 metrów stylem motylkowym

6. SADŁOWSKI Piotr SOL 18 SMS Olsztyn 56.16 698 27,00

45. KAPAŁA Szymon SOL 15 SMS Olsztyn 1:04.28 465 2,00

200 metrów stylem dowolnym

21. BRUZDEWICZ Hubert SOL16 SMS Olsztyn 1:59.53 621 18,00

40. NIEDZIAŁEK Michał SOL 15 SMS Olsztyn 2:08.98 494 7,00

200 metrów stylem grzbietowym

6. MOŚCICKI Jakub SOL 17 SMS Olsztyn 2:07.28 679 27,00

23. WORONKO Krzysztof SOL16 SMS Olsztyn 2:18.22 530 14,00

400 metrów style zmiennym

4. KOZIEJKO Bartłomiej SOL 18 SMS Olsztyn 4:32.75 714 29,00

23. WORONKO Krzysztof SOL 16 SMS Olsztyn 4:53.23 575 13,00

29. KAPAŁA Szymon SOL 15 SMS Olsztyn 5:02.66 522 -

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

4. SMS Olsztyn SMS Olsztyn (MOŚCICKI Jakub SOL 1:57.92, BRUZDEWICZ Hubert SOL 2:00.01, SADŁOWSKI Piotr SOL 1:54.93, KOZIEJKO Bartłomiej SOL 1:54.11) 7:46.97 720 58,00

50 metrów stylem motylkowym

7. SADŁOWSKI Piotr SOL 18 SMS Olsztyn 25.36 691 26,00

45. NIEDZIAŁEK Michał SOL 15 SMS Olsztyn 30.37 402 2,00

mos7

50 metrów stylem grzbietowym

3. MOŚCICKI Jakub SOL 17 SMS Olsztyn 27.17 692 30,00

42. WORONKO Krzysztof SOL 16 SMS Olsztyn 32.36 409 3,00

400 metrów stylem dowolnym

1. KOZIEJKO Bartłomiej SOL 18 SMS Olsztyn 4:01.25 759 33,00

6. BRUZDEWICZ Hubert SOL 16 SMS Olsztyn 4:05.56 719 28,00

31. NIEDZIAŁEK Michał SOL 15 SMS Olsztyn 4:29.93 541 –

200 metrów stylem klasycznym

29. PATER Aleksander SOL 14 SMS Olsztyn 2:41.49 482 11,00

36. JURCZAK Kacper SOL 17 SMS Olsztyn 2:46.25 442 5,00

200 metrów stylem zmiennym

9. KOZIEJKO Bartłomiej SOL18 SMS Olsztyn 2:11.11 657 25,00

33. KAPAŁA Szymon SOL 15 SMS Olsztyn 2:23.42 502 7,00

43. PATER Aleksander SOL 14 SMS Olsztyn 2:30.57 434 –

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

9. SMS Olsztyn (MOŚCICKI Jakub SOL 54.33 KOZIEJKO Bartłomiej SOL 53.83, BRUZDEWICZ Hubert SOL 55.77 SADŁOWSKI Piotr SOL 53.61) 3:37.54 647 48,00

200 metrów stylem motylkowym

11. MOŚCICKI Jakub SOL 17 SMS Olsztyn 2:09.46 639 24,00

29. KAPAŁA Szymon SOL 15 SMS Olsztyn 2:20.09 504 11,00

100 metrów stylem dowolnym

17. SADŁOWSKI Piotr SOL 18 SMS Olsztyn 54.01 655 19,00

44. NIEDZIAŁEK Michał SOL 15 SMS Olsztyn 59.85 481 4,00

100 metrów stylem grzbietowym

5. MOŚCICKI Jakub SOL 17 SMS Olsztyn 58.94 680 28,00

38. WORONKO Krzysztof SOL 16 SMS Olsztyn 1:08.29 437 3,

100 metrów stylem klasycznym

35. JURCZAK Kacper SOL 17 SMS Olsztyn 1:13.45 470 9,00

36. PATER Aleksander SOL 14 SMS Olsztyn 1:14.35 453 8,00

1500 metrów stylem dowolnym

1. KOZIEJKO Bartłomiej SOL 18 SMS Olsztyn 15:46.05 780 33,00

5. BRUZDEWICZ Hubert SOL 16 SMS Olsztyn 16:14.90 713 28,00

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

15. SMS Olsztyn (MOŚCICKI Jakub SOL 1:08.72 SADŁOWSKI Piotr SOL 56.63, KOZIEJKO Bartłomiej SOL 1:12.89 BRUZDEWICZ Hubert SOL 1:01.08) 4:19.32 510 36,00

Sztafeta mieszana 8 razy 50 metrów stylem dowolnym

12. SMS Olsztyn (CHODYNA Kinga SOL 30.93, GARDOCKA Julia SOL 28.07, MOŚCICKI Jakub SOL 24.69, KOZIEJKO Bartłomiej SOL 25.02, RACZEWSKA Emilia SOL 31.60 LISOWSKA Wiktoria SOL 29.12, JURCZAK Kacper SOL 25.92 SADŁOWSKI Piotr 24.26) 3:39.61 42,00

Wyniki I rundy w Oświęcimiu

1. SMS Oświęcim 2 247,00

2. SMS Wrocław 2 085,00

3. SMS Lublin 2 029,00

4. SMS Szczecin 1 904,00

5. SMS Kraków 1 819,00

6. SMS Warszawa Bielany 1 785,00

7. SMS Warszawa 1 730,00

8. SMS Racibórz 1 651,00

9. SMS Bydgoszcz 1 585,00

10. SMS Olsztyn 1 457,00

11. SMS Zielona Góra 1 296,00

12. SMS Ostrowiec Św. 1 025,00

13. SMS Poznań 976,00

14. SMS Gorzów Wlkp. 936,00

15. SMS Łódź 824,00

16. SMS Gdańsk 817,00

17. SMS Aleksandrów Ł. 672,00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn