Drużynowe Mistrzostwa Młodzików U12 Poznań 2018 – Kormoran w czołówce, Aleksandra Kupis liderką ekipy

Fot. mtp kormoran olsztyn facebook

W Poznaniu odbyły się w weekend (9/10 czerwca) Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat (II runda). Jak zwykle rywalizacja ma charakter krajowy i odbywa się korespondencyjnie. W stolicy Wielkopolski startowali pływacy Kormorana Olsztyn. W gronie 15 klubów w klasyfikacji punktowej zajęli drugie, w medalowej trzecie miejsce.

Szczególnie wyróżniającymi się zawodnikami byli: Aleksandra Kupis (2 złote i 1 srebrny medal), Kacper Wieczorek (3 srebrne), Michał Rżyski ( 2 srebrne) i Bartosz Kapała (2 srebrne i 1 brązowy). Poza tym wartościowe punktowo wyniki oprócz wymienionych uzyskali: Maksymilian Kulik, Kamila Bałdyga i Maria Idzikowski.

Statystyka medalowa

1. KS Warta Poznań 31 15 15 61

2. Iskra Konin 6 3 7 16

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 10 6 18

4. KU AZS UAM Poznań 2 8 3 13

5. UKS CITYZEN Poznań 1 3 4 8

6. Klub Pływacki Koziegłowy - 2 – 2

35061135 2039923039600788 7467549372859809792 n

Klasyfikacja punktowa

1. KS Warta Poznań 12 088,00

2. MTP Kormoran Olsztyn 10 912,00

3. MKP Astromal Leszno 6 949,00

4. Iskra Konin 6 902,00

5. IUKS Jedynka Poznań 6 876,00

6. UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 3 904,00

34984769 2039922382934187 5698975771301773312 n

Najlepsze wyniki w/g punktów

Chłopcy

4. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 400m dowolny 5:07.22 329

5. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 400m dowolny 5:12.50 313

6. WIECZOREK, Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 100m dowolny 1:06.23 312

9. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 200m zmienny 2:44.99 293

Dziewczęta

6. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 200m klasyczny 3:04.27 389

9. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 400m dowolny 5:23.91 379

10. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 400m dowolny 5:25.74 373

Wyniki

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

4. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.86

5. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.81

8. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.07

9. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.95

11. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.31

12. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.29

14. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.01

100 metrów stylem klasycznym

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.44

10. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.33

11. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.84

12. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.91

20. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.45

200 metrów stylem grzbietowym

4. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.71 312

5. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.52 288

6. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.93 281

10. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:14.15 231

15. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.39 198

19. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.64 173

400 metrów stylem dowolnym

3. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:23.91 379

4. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.74 373

10. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:49.99 300

11. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:52.19 295

100 metrów stylem dowolnym

7. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.53 331

8. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.24 309

12. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.25 275

13. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.43 263

18. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.44 244

28. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.69 155

200 metrów stylem klasycznym

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.27 389

6. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.00 295

7. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.45 276

9. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.52 250

10. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.65 239

100 metrów stylem grzbietowym

5. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.39 287

7. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.93 272

9. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.16 260

13. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.34 233

19. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.60 173

200 metrów stylem zmiennym

2. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.07 388

6. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.31 324

9. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.44 274

10. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.18 271

11. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.25 262

13. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:16.47 238

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.34

3. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.62

4. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.02

7. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.94

12. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.11

13. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.58

17. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.95

19. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.01

21. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.14

22. PIRÓG, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.55

23. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.64

27. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.29

100 metrów stylem klasycznym

2. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.36

7. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.51

10. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.53

12. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.75

17. KOLIS, Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.68

20. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.19

32. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.83

200 metrów stylem grzbietowym

2. WIECZOREK, Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.88 277

3. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.84 272

11. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.24 215

12. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.35 214

13. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.63 206

14. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.60 196

15. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.44 173

16. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.93 169

19. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.64 157

23. KOLIS, Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.43 135

26. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:34.23 119

400 metrów stylem dowolnym

3. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:07.22 329

4. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:12.50 313

5. WIECZOREK, Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:14.78 306

9. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.50 277

11. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:27.06 273

13. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:28.96 268

14. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:29.22 267

17. PIRÓG, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:46.71 229

19. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:49.05 224

20. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:51.98 219

23. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:05.09 196

24. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:07.96 191

100 metrów stylem dowolnym

2. WIECZOREK, Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.23 312

7. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.27 261

11. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.30 250

12. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.67 246

14. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.17 241

17. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.00 223

22. PIRÓG, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.19 213

23. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.20 213

24. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.89 207

28. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.97 199

29. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.02 198

30. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.06 198

36. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.68 179

37. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.24 175

46. RURYS, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.89 143

49. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.06 132

200 metrów stylem klasycznym

2. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.70 291

3. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.14 289

9. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.43 179

10. WITCZAK, Maksymilian 06 KS Warta Poznań 3:33.74 178

11. KOLIS, Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:40.58 162

100 metrów stylem grzbietowym

2. WIECZOREK, Kacper 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.95 256

8. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.70 222

9. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.04 212

11. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.94 205

12. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.02 204

14. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.90 198

15. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.95 190

16. DRAGUN, Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.22 189

17. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.24 170

19. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.76 167

23. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.23 154

26. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.99 136

27. PIRÓG, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.49 134

30. RURYS, Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.42 122

31. KOLIS, Jacek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.75 121

32. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.80 114

200 metrów stylem zmiennym

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.71 317

4. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.99 293

6. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.61 256

12. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.36 206

13. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.74 202

14. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.38 200

16. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.19 171

35079451 2039922632934162 5523954316391481344 n

4 razy 50 metrów stylem zmiennym (mieszane)

2. MTP Kormoran Olsztyn 1 (KRUSZYŃSKI, Michał 36.87 KAPAŁA, Bartosz 34.17 RŻYSKI, Michał 38.50 WIECZOREK, Kacper 29.89) 2:19.43 338

6. MTP Kormoran Olsztyn 2 (KAMIANKA, Piotr 37.24 CICHOCKI, Olaf 36.22 KUPIS, Aleksandra 40.87 KACZMAREK, Michał 32.31) 2:26.64 290

9. MTP Kormoran Olsztyn 3 (IDZKOWSKI, Maria 39.51 GILSKI, Łukasz 06 KOWALSKA, Wiktoria 06 44.61 KULIK, Maksymilian 06) 2:33.27 254

4 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszane)

2. MTP Kormoran Olsztyn 1 (WIECZOREK, Kacper 30.44 KAPAŁA, Bartosz 31.66 KUPIS, Aleksandra 31.21 RŻYSKI, Michał 31.13) 2:04.44 360

3. MTP Kormoran Olsztyn 2 (CICHOCKI, Olaf 32.53 KULIK, Maksymilian 32.96 KACZMAREK, Michał 31.05 KRUSZYŃSKI, Michał 31.12)2:07.66 333

9. MTP Kormoran Olsztyn 3 (BAŁDYGA, Kamila 34.18 PIRÓG, Adam 35.29 KAMIANKA, Piotr33.43 IDZKOWSKI, Maria 32.53) 2:15.43 279

10. MTP Kormoran Olsztyn 4 (JUŚKIEWICZ, Ada 34.74 DRAGUN, Oliwier 33.70 WIENIARSKA, Anna 35.40 OZGA, Oskar 32.96) 2:16.80 271

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn