Wielobój Pływacki o Puchar Burmistrza Augustowa 2018 – Obiecujący narybek

Fot. archiwum klubowy

W Augustowie odbył się 6 czerwca Wielobój Pływacki o Puchar Burmistrza. W imprezie startowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z 17 klubów, w tym reprezentanci czterech sekcji warmińsko-mazurskich: KS Frog Giżycko, MKS Medyk Giżycko, MKS Ros Pisz i MOS Ełk. Na końcową klasyfikacje rywalizacji złożyły się wyniki trzech wyścigów każdego z uczestników.

Na podium stanęli: Maciej Domasiewicz (Roś) w kat U13 – 2 miejsce i Patryk Ciećka (Frog) w kat U16+ - 3 miejsce. Czwarte lokaty zajęli: Julia Gucman (Roś) i Adrian Dzienisiewicz (MOS). Zawodnicy z Warmii i Mazur odnieśli zwycięstwa w konkurencjach: Julia Gucman na 100 m st. zm., Dawid Kowalewski (Roś) na 50 m st. dow., Maciej Domasiewicz (Roś( na 100 m st. dow., Adrian Dzienisiewicz (MOS) na 50 m st. mot. i Piotr Ciećka na 100 m st. zmiennym

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 37.75 233

100 metrów stylem klasycznym

12 - 13 lat

4. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:34.01 291

100 metrów stylem dowolnym

11 lat i młodsi

2. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 1:19.88 258

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

5. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 42.66 307

100 metrów stylem zmiennym

12 - 13 lat

9. KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:27.28 273

11 lat

1. GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 1:34.54 215

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

16 lat i starsi

3. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 24.99 532

13 lat

1. KOWALEWSKI Dawid 05 Mks Roś Pisz 28.94 343

2. DOMASIEWICZ Maciej 05 Mks Roś Pisz 29.91 310

12 lat

3. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 33.06 230

6. KOWALEWSKI Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 35.15 191

7. WASZKIEWICZ Maciej 06 Mks Roś Pisz 35.22 190

10 lat i młodsi

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 37.27 160

100 metrów stylem klasycznym

12 - 13 lat

3. WASZKIEWICZ Maciej 06 Mks Roś Pisz 1:37.73 184

50 metrów stylem grzbietowym

13 lat

4. DOMASIEWICZ Maciej 05 Mks Roś Pisz 36.30 229

12 lat

4. KOWALEWSKI Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 40.47 165

10 lat i młodsi

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 45.53 116

100 metrów stylem dowolnym

12 - 13 lat

1. DOMASIEWICZ Maciej 05 Mks Roś Pisz 1:05.78 318

6. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:13.40 229

50 metrów stylem klasycznym

2. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 30.06 592

10 lat i młodsi

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 49.70 131

100 metrów stylem grzbietowym

12 - 13 lat

3. KOWALEWSKI Dawid 05 Mks Roś Pisz 1:17.85 248

8. KOWALEWSKI Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 1:26.29 182

50 metrów stylem motylkowym

13 lat

2. KOWALEWSKI Dawid 05 Mks Roś Pisz 36.23 217

12 lat

1. DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 38.78 177

100 metrów stylem zmiennym

16 lat i starsi

1. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 1:01.51 558

12 - 13 lat

3. WASZKIEWICZ Maciej 06 Mks Roś Pisz 1:29.80 179

Wielobój

Dziewczęta

11 lat

4 GACMAN Julia 07 Mks Roś Pisz 706 3

12/13 lat

9 KLEMAREWSKA Natalia UKS MOS Ełk 06 871 3

Chłopcy

10 lat i młodsi

5. WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS MEYK 407 3

12 lat

4. DZIENISIEWICZ Adrian UKS MOS Ełk 636 3

6. WASZKIEWICZ Maciej 06 Mks Roś Pisz 553 3

7. KOWALEWSKI Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 538 3

13 lat

2. DOMASIEWICZ Maciej 05 Mks Roś Pisz 857 3

4. KOWALEWSKI Dawid 05 Mks Roś Pisz 808 3

16 lat i starsi

3. CIEĆKA Patryk 93 KS Frog Giżycko 1682 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn