Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat Ciechanów 2018 – Tylko jeden brąz

Fot. tygodnik szczytno (ilustracja)

W Ciechanowie odbyły się w weekend (16/17 czerwca) Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat. Startowało 170 zawodników z 13 klubów, w tym trzech z Warmii i Mazur: KS Płetwal Szczytno, MKS Roś Pisz i UKP Jedynka Elbląg. Trzeba przyznać, że ekipa jako całość wyraźnie ustępowała rywalom. Wyjątkiem był 10-latek ze Szczytna Ignacy Choroszewski, który był w czołówce konkurencji, zdobył brąz na 50 m klas.

W klasyfikacji generalnej najlepszych zawodników, obejmującej najlepsze dwa wyniki zawodnik Płetwala zajął wśród 10-latków czwarte miejsce.

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

27. BELKA, Julia 08 UKP jedynka Elblag 49.19 105

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

33. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:53.96 112

34. LISEWSKA, Zofia 07 UKP jedynka Elblag 1:55.25 108

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

24. BELKA, Julia 08 UKP jedynka Elblag 1:12.80 60

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

25. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:06.78 90

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

21. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:54.03 163

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

26. BELKA, Julia 08 UKP jedynka Elblag 56.45 94

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

38. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:38.64 137

42. LISEWSKA, Zofia 07 UKP jedynka Elblag 1:46.88 108

43. KOSIOREK, Dominika 07 UKP jedynka Elblag 1:48.60 103

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

24. BELKA, Julia 08 UKP jedynka Elblag 2:03.69 96

35522450 1456788251120997 4867739487439945728 n

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

23. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 44.93 114

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

4. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.96 212

5. JUREKO, Marcel 08 UKP jedynka Elblag 34.19 208

30. DUDEK, Franciszek 08 UKP jedynka Elblag 42.43 108

31. KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP jedynka Elblag 42.51 108

35. CHMIELIŃSKI, Michał 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.24 102

37. SIELICKI, Hubert 08 UKP jedynka Elblag 44.65 93

41. SOKOŁOWSKI, Antoni 08 UKP jedynka Elblag 46.62 82

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

20. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.82 156

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.57 181

19. SOKOŁOWSKI, Antoni 08 UKP jedynka Elblag 55.08 96

28. SIELICKI, Hubert 08 UKP jedynka Elblag 58.48 80

34. CHMIELIŃSKI, Michał 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.70 71

35. KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP jedynka Elblag 1:02.78 65

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

17. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 2:51.97 192

24. PUCH, Wojciech 07 UKP jedynka Elblag 2:57.61 175

25. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:00.88 165

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

14. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:41.57 164

20. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 1:55.58 111

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

6. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.23 168

15. JUREKO, Marcel 08 UKP jedynka Elblag 44.81 121

24. CHMIELIŃSKI, Michał 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.27 97

27. DUDEK, Franciszek 08 UKP jedynka Elblag 49.00 93

29. KAMIŃSKI, Szymon 08 UKP jedynka Elblag 49.56 90

39. SOKOŁOWSKI, Antoni 08 UKP jedynka Elblag 56.89 59

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

16. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 1:17.13 197

19. PUCH, Wojciech 07 UKP jedynka Elblag 1:17.56 194

33. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.73 154

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

5. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.00 193

28. CHMIELIŃSKI, Michał 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:52.66 89

32. DUDEK, Franciszek 08 UKP Jedynka Elblag 1:55.35 82

34. SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elblag 2:03.09 68

O Błękitną Wstęgę Wisły Toruń

W zawodach w Toruniu dwa medale zdobył zawodnik Orki Iława Kuba Zalewski, który był pierwszy na 50 m klas. i drugi na 50 m dow.

Wyniki

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

2. ZALEWSKI, Kuba 08 SSP ORKA Iława 34.87 196

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. ZALEWSKI, Kuba 08 SSP ORKA Iława 41.62 223

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

10. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP ORKA Iława 53.50 71

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

6. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP ORKA Iława 51.92 74

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn