IV Puchar Warmii i Mazur w Pływaniu na Wodach Otwartych 2018 – Udana premiera w Dłużku i Dobrym Mieście

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook (ilustracja)

W miniony weekend (30 czerwca/1 lipca) zainaugurowano IV Puchar Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Cały cykl zaplanowano na dwa wakacyjne miesiące, a finał odbędzie się 25 sierpnia w Olsztynie. Premiera się udała. W Dłużkach i Dobrym Mieście wystartowało sporo uczestników, w tym najlepsi w Polsce w tej specjalności: Justyna Burska i Krzysztof Pielowski z AZS UWM Olsztyn.

Oboje wystartowali w kategorii „pianki” i w obu wyścigach byli bezkonkurencyjni. Podobnie jak Anna Borys (Team Karaś Warszawa) w kategorii open pań. Najlepsza z olsztynianek była Katarzyna Sienkiewicz (Aquasfera Masters Olsztyn) piąta w Dłużkach i szósta w Dobrym Mieście. Wśród panów w sobotę triumfował Mieszko Palmi-Kukiełko (Wojsiny), a w niedziele pod jego nieobecność Paweł Gregorowicz (Aquasfera Masters Olsztyn). Prowadzono również klasyfikacje w kategoriach wiekowych, a rywalizowano na dystansie 3 km.

Wyniki

Dłużek

Kobiety open

1 BORYS Anna Team Karaś Warszawa 2000 00:45:37 100

2 GARRINGER Makenzie niezrzeszony Gdańsk 1995 00:48:08 90

3 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:55:17 80

4 KORONA Tatiana Team Karaś Warszawa 1967 01:01:58 75

5 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:03:26 70

6 MIERZEJEWSKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1985 01:08:04 65

7 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:29:09 60

Kategorie kobiety

Kat I

1 BORYS Anna Team Karaś Warszawa 2000 00:45:37 100

2 GARRINGER Makenzie niezrzeszony Gdańsk 1995 00:48:08 90

Kat II

1 MIERZEJEWSKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1985 01:08:04 100

Kat. III

1 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:55:17 100

2 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:03:26 90

Kat. IV

1 KORONA Tatiana Team Karaś Warszawa 1967 01:01:58 100

2 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:29:09 90

Mężczyźni open

1 PALMI-KUKIEŁKO Mieszko niezrzeszony Wejsuny 1993 00:42:28 100

2 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:43:03 90

3 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:43:56 80

4 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1958 00:44:05 75

5 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:45:04 70

6 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:50:09 65

7 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:50:10 60

8 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:50:47 55

9 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:51:56 50

10 KOSTRZEWA Wojciech niezrzeszony Józefosław 1980 00:55:50 45

11 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:56:40 40

12 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:57:39 35

13 BISTRON Alan niezrzeszony Płońsk 1989 01:01:48 30

14 RYCHLAK VEL STRZELBICKI Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:04:42 25

15 JEZNACH Jakub niezrzeszony Wołomin 1992 01:19:24 20

Kategorie mężczyźni

Kat I

1 PALMI-KUKIEŁKO Mieszko niezrzeszony Wejsuny 1993 00:42:28 100

2 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:45:04 90

3 BISTRON Alan niezrzeszony Płońsk 1989 01:01:48 80

4 JEZNACH Jakub niezrzeszony Wołomin 1992 01:19:24 75

Kat. II

1 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:50:10 100

2 KOSTRZEWA Wojciech niezrzeszony Józefosław 1980 00:55:50 90

Kat. III

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:43:03 100

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:43:56 90

3 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:50:09 80

4 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:50:47 75

5 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:51:56 70

6 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:56:40 65

7 RYCHLAK VEL STRZELBICKI Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:04:42 60

Kat IV

1 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1958 00:44:05 100

2 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:57:39 90

Pianki open

Kobiety

1 BURSKA Justyna AZS UWM Olsztyn Olsztyn 1995 00:39:40 100

2 SASKA Agnieszka Team Karaś Warszawa 1971 00:53:36 90

3 KOLASZEWSKA Dagna niezrzeszony Warszawa 1988 00:54:03 80

4 WÓJCIK Monika 3life team Olsztyn 1981 00:59:08 75

Mężczyźni

1 PIELOWSKI Krzysztof AZS UWM Olsztyn Olsztyn 1991 00:35:32 100

2 BORKO Cezary Najmowicz Triathlon Olsztyn 1973 00:48:10 90

3 GOLOMBEK Piotr niezrzeszony Grudziądz 1967 00:57:55 80

Dobre Miasto

Kobiety Open

1 BORYS Anna Team Karaś Warszawa 2000 00:41:41 100

2 GARRINGER Makenzie niezrzeszony Gdańsk 1995 00:43:34 90

3 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:48:19 80

4 ALESHCHENKO Natalia Pregel Kaliningrad 1957 00:48:51 75

5 KORONA Tatiana Team Karaś Warszawa 1967 00:55:11 70

6 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:56:56 65

7 MIERZEJEWSKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1985 01:00:39 60

8 KOZŁOWSKA Katarzyna niezrzeszony Dobre Miasto 2002 01:14:36 55

9 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:23:27 50

Kategorie kobiety

Kat I

1 BORYS Anna Team Karaś Warszawa 2000 00:41:41 100

2 GARRINGER Makenzie niezrzeszony Gdańsk 1995 00:43:34 90

3 KOZŁOWSKA Katarzyna niezrzeszony Dobre Miasto 2002 01:14:36 80

Kat II

1 MIERZEJEWSKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1985 01:00:39 100

Kat III

1 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:48:19 100

2 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:56:56 90

Kat IV

1 ALESHCHENKO Natalia Pregel Kaliningrad 1957 00:48:51 100

2 KORONA Tatiana Team Karaś Warszawa 1967 00:55:11 90

3 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:23:27 80

Mężczyźni open

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:38:45 100

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:39:09 90

3 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:39:22 80

4 SMIRNOV Aleksandr Pregel Kaliningrad 1968 00:39:52 75

5 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:44:10 70

6 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:44:24 65

7 SZMIT Adam niezrzeszony Olsztyn 1964 00:45:47 60

8 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:46:26 55

9 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:47:34 50

MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:49:35 45

MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:49:35 45

12 KOSTRZEWA Wojciech niezrzeszony Józefosław 1980 00:50:07 35

13 RZHAVTSEV Vyacheslav Jantarnie Morgi Kaliningrad 1978 00:50:16 30

14 ZIELIŃSKI Zbigniew niezrzeszony Łomża 1954 01:02:37 25

15 JEZNACH Jakub niezrzeszony Wołomin 1992 01:09:25 20

Kategorie mężczyźni

Kat I

1 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:39:22 100

2 JEZNACH Jakub niezrzeszony Wołomin 1992 01:09:25 90

Kat II

1 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:44:10 100

2 KOSTRZEWA Wojciech niezrzeszony Józefosław 1980 00:50:07 90

Kat III

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:38:45 100

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:39:09 90

3 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:44:24 80

4 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:46:26 75

5 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:47:34 70

6 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:49:35 65

7 RZHAVTSEV Vyacheslav Jantarnie Morgi Kaliningrad 1978 00:50:16 60

Kat. IV

1 SMIRNOV Aleksandr Pregel Kaliningrad 1968 00:39:52 100

2 SZMIT Adam niezrzeszony Olsztyn 1964 00:45:47 90

3 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:49:35 80

4 ZIELIŃSKI Zbigniew niezrzeszony Łomża 1954 01:02:37 75

Pianki Open

Kobiety

1 BURSKA Justyna AZS UWM Olsztyn Olsztyn 1995 00:34:20 100

2 SASKA Agnieszka Team Karaś Warszawa 1971 00:47:38 90

Mężczyźni

1 PIELOWSKI Krzysztof AZS UWM Olsztyn Olsztyn 1991 00:32:29 100

2 REZEPOV Stanislav Amberman Polessk 1986 00:39:55 90

3 BORKO Cezary Najmowicz Triathlon Olsztyn 1973 00:43:15 80

4 SZYMKOWIAK Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1982 00:43:36 75

5 CHARZYŃSKI Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1963 00:49:07 70

6 GAWKOWSKI Mariusz niezrzeszony Warszawa 1958 00:49:26 65

7 GOLOMBEK Piotr niezrzeszony Grudziądz 1967 00:51:04 60

8 ANTONOWICZ Piotr Orka Masters Iława Iława 1977 00:54:47 55

9 KRZESZEWSKI Tomasz niezrzeszony Murowaniec 1973 00:56:12 50

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn