Grand Prix Polski na Wodach Otwartych 2018 – Olsztynianie w czołówce

Fot. zso5olsztyn (ilustracja)

Sobotnie (25 sierpnia) zawody w Olsztynie były również finałową impreza Grand Prix Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. W klasyfikacji generalnej open Ewa Jaszczuk (Kormoran Olsztyn) zajęła drugie, a Justyna Burska AZS UWM Olsztyn) piąte miejsce. Wśród mężczyzn na czwartej pozycji został sklasyfikowany Hubert Bruzdewicz (Kormoran)

W kategoriach drugie miejsca wywalczyły Ewa Jaszczuk - II i Justyna Burska - IV, a trzecie Lila Krupińska (Kormotan) - I W rywalizacji panów kategorię II wygrał Hubert Bruzdewicz. Tu trzecie miejsce zajął Krzysztof Woronko (Kormoran), trzeci w kat, V był Paweł Gregorowicz (Aquasfera Masters Olsztyn) Warto dodać, że Mastersi mieli swoje Grand Prix, gdzie podział na grupy wiekowe jest zupełnie inny.

Kobiety Open

1 Piechota Karolina UKS 190 Łódź 2001 III 53

2 Jaszczuk Ewa MTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 38

3 Czechyra Agata KS WARTA Poznań 2003 II 36

4 Piechota Paulina UKS 190 Łódź 1999 IV 35

5 Burska Justyna AZS UWM Olsztyn 1995 IV 20

6 Bociek Wiktoria KS Górnik Sosnowiec 2004 I 20

..................

15 Krupińska Lila MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 15

Kategoria I

3 Krupińska Lila MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 15

Kategoria II

2 Jaszczuk Ewa MTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 38

Kategoria IV

2 Burska Justyna AZS UWM Olsztyn 1995 IV 20

Mężczyźni Open

1 Pawlaczyk Patryk UKS 190 Łódź 2000 III 58

2 Trzęsiec Daniel CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 III 49

3 Wiatr Wojciech KS WARTA Poznań 2001 III 41

4 Bruzdewicz HubertMTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 35

5 Soiński Dominik KS WARTA Poznań 2003 II 21

6 Urbaniak Jan KS WARTA Poznań 1995 IV 20

..............................

9 Woronko Krzysztof MTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 18

15 Kozłowski Konrad MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 15

19 Grabowski Mikołaj MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 12

20 Gregorowicz Paweł SP Masters Olsztyn Olsztyn 1974 12

24 Gabiec Mariusz SP Masters Olsztyn Olsztyn 1958 V 10

26 Kapała Szymon MTP KORMORAN Olsztyn 2003 II 9

32 Niedziałek Michał MTP KORMORAN Olsztyn 2003 II 7

33 Pasieczny Barłomiej UKP Jedynka Elbląg 2004 I 7

9 Kieres Michał SP Masters Olsztyn Olsztyn 1984 V 6

40 Lewandowski Jakub UKP Jedynka Elbląg 2002 II 1

47 Sobczak Mateusz MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 1

Kategoria I

4 Kozłowski Konrad MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 15

5 Grabowski Mikołaj MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 12

9 Pasieczny Barłomiej UKP Jedynka Elbląg 2004 I 7

11 Jurczak Bartosz MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 5

12 Sobczak Mateusz MTP KORMORAN Olsztyn 2004 I 1

Kategoria II

1 Bruzdewicz Hubert MTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 40

3 Woronko Krzysztof MTP KORMORAN Olsztyn 2002 II 18

7 Kapała Szymon MTP KORMORAN Olsztyn 2003 II 9

9 Niedziałek Michał MTP KORMORAN Olsztyn 2003 II 7

13 Lewandowski Jakub UKP Jedynka Elbląg 2002 II 1

Kategoria V

3 Gregorowicz Paweł SP Masters Olsztyn Olsztyn 1974 V 20

7 Gabiec Mariusz SP Masters Olsztyn Olsztyn 1958 V 18

9 Kieres Michał SP Masters Olsztyn Olsztyn 1984 V 12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn