Nauka pływania z MOSiR-em Elbląg – Dla początkujących i zaawansowanych

Fot. MOSiR Elbląg

Nową propozycją w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em” są zajęcia nauki pływania. Treningi skierowane są zarówno do dzieci jak i osób dorosłych i odbywać się będą cztery razy w tygodniu. Zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach, które jeszcze nie pływają, ale także o tych, które posiadły już pewne umiejętności, ale chcą je rozwijać.

Wiek uczestników oraz poziomy zaawansowania to główne czynniki, którymi instruktorzy będą się kierować przy doborze grupy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Cichy basen, mili i doświadczeni instruktorzy sprawią, że nauka będzie nie tylko przyjemna, ale również bardziej skuteczna.

Zajęcia z nauki pływania odbywać się będą od 11.09.2018 we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach popołudniowych. Karnet na 8 wejść w miesiącu kosztuje jedyne 90 zł. Istnieje możliwość zapisania dziecka na zajęcia raz w tygodniu – karnet na 4 wejścia w miesiącu w cenie 60 zł. Osoby chętne MOSiR zapraszamy na krótkie zajęcia zapoznawcze, które mają na celu rozeznanie umiejętności dzieci, poznanie instruktorów oraz dobór grupy. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.

IMG 0390

Terminy zajęć:

wtorek (11.09.2018) godz. 17:00,

środa (12.09.2018) godz. 18:30,

czwartek (13.09.2018) godz. 17:30,

piątek (14.09.2018) godz. 18:00.

Więcej informacji o zajęciach z nauki pływania można uzyskać w kasie Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej lub telefonicznie pod numerem (55) 625-63-90. Zapraszamy również na stronę www.plywalnia.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn