Arena Grand Prix Polska Lublin 2019 – Nasze gwiazdy powoli rozkwitają, trochę cierpliwości...

Fot. ilustracja

W Lublinie odbył się w weekend (23/24) Arena Grand Prix Polski w pływaniu. Frekwencja znakomita. Około 750 zawodniczek i zawodników ze 113 klubów, w tym pływacy z Olsztyna, Elbląga, Szczytna, Giżycka, Ełku i Iławy. Nie mamy w tej chwili zawodników topowych w kat. seniorów cieszymy się z wyników młodzieży. Najwyżej należy ocenić brąz Ewy Jaszczuk (Kormoran Olsztyn) w kat, open na 800 metrów stylem dowolnym.

W pierwszym bloku konkurencji na podium w kategoriach wiekowych znalazło się troje reprezentantów Warmii i Mazur. W kat. U14 Karolina Piechowicz (KS Płetwal Szczytno) była trzecia na 50 metrów stylem klasycznym. Na 400 metrów stylem dowolnym drugie miejsca zajęli Martyna Kraszewska (MTP Kormoran Olsztyn) w U14, i Michał Niedziałek ( MTP Kormoran) w kat. U16. Wielu plasowało się w dziesiątkach kategorii i open.

W drugim bloku zwycięstwa odnieśli krauliści. W wyścigu na 1500 metrów w U14 triumfował Bartłomiej Domalewski (Kormoran), a w U17 Wiktor Grzegorczyk (MOS Ełk) - piąty w open.Michał Niedziałek (Kormoran) w U16 zajął piate miejsce. Na 200 metrów klasycznym Karolina Piechowicz była druga. Piotr Sadłowski (AZS UWM Olsztyn) zajał 6 miejsce w open na 100 metrów motylkiem.

W niedzielnym bloku zamykającym mityng Ewa Jaszczuk wygrała w kat. U17 na 800 metrów stylem dowolnym. Piotr Sadłowski był dziesiąty w open na 50 metrów motylkiem.

W poszczególnych klasyfikacjach zabrakło spektakularnych sukcesów. W kat. U14, biorąc pod uwagę wszystkie starty, Karolina Piechowicz (Płetwal) zajęła 12, a Martyna Kraszewska (Kormoran) 14 miejsce W U17 Ewa Jaszczuk była siódma (28 w open). W stylu dowolnym Ewa zajęła 12 miejsce, w stylu klasycznym Karolina Piechowicz była 17 w open.

Wśród mężczyzn w U14 Bartłomiej Domalewski (Kormoran) był 14, a jego kolega klubowy Kacper Trykacz -17. W kat. U17 Wiktor Grzegorczyk (MOS Ełk) zajął 9 lokatę., Piotr Sadłowski w generalce był 27, w stylu motylkowym – 8. W klasyfikacji na najepsze wyniki w dziesiątce uplasowali się w swoich kategoriach: Bartłomiej Domalewski (6) i Wiktor Grzegorczyk (10) za rezultaty na 1500 m.

 Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

U14

6. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.10 550

27. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:09.95 403

U15

13. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 1:04.18 523

19. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.08 501

U16

21. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1:04.89 506

24. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.27 497

U17

23. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.04 526

24. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.69 510

26. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:05.40 494

29. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:07.63 446

Open

28. DOMŻALSKA Wiktoria 19 UKP Jedynka Elbląg 1:00.69 618

66. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.10 55

72. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.04 526

75. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 1:04.18 523

82. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.69 510

87. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1:04.89 506

94. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.08 501

96. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.27 497

97. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:05.40 494

118. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:07.63 446

133. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:09.95 403

50 metrów stylem klasycznym

U14

3. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 35.20 582

8. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 37.09 498

11. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 38.01 462

U16

4. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 35.19 583

U17

8. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 35.66 560

Open

24. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 35.19 583

25. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 35.20 582

32. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 35.66 560

54. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 37.09 498

61. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 38.01 462

200 metrów stylem motylkowym

U16

7. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.23 464

Open

25. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.23 464

100 metrów stylem grzbietowym

U14

13. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.88 446

U15

6. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 1:09.87 572

9. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 1:10.55 555

U16

11. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 1:12.84 504

14. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.30 376

U17

13. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:16.23 440

Open

31. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 1:09.87 572

37. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 1:10.55 555

55. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 1:12.84 504

60. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.88 446

62. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:16.23 440

74. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.30 376

400 metrów stylem dowolnym

U14

2. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.68 579

4. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.28 546

U15

5. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.54 556

13. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 5:04.24 469

U16

13. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:46.35 563

U17

4. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.43 683

21. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 5:09.30 446

Open

9. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.43 683

39. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.68 579

46. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:46.35 563

47. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.54 55

50. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.28 546

67. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 5:04.24 469

74. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 5:09.30 446

50 metrów stylem dowolnym

14 lat

25. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.15 438

U16

11. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 28.45 575

25. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 29.40 521

30. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 29.88 497

U17

31. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 29.65 508

33. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.93 494

39. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 31.55 422

40. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 32.55 384

Open

18. DOMŻALSKA Wiktoria 19 UKP Jedynka Elbląg 27.58 632

60. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 28.45 575

89. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 29.40 521

100. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 29.65 508

111. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 29.88 497

112. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.93 494

147. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.15 438

156. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 31.55 422

169. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 32.55 384

200 metrów stylem klasycznym

U14

2. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 2:46.21 586

5. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.99 557

10. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 2:59.29 467

Open

16. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 2:46.21 586

22. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.99 557

45. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 2:59.29 467

100 metrów stylem motylkowym

U15

26. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.64

U16

14. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1:11.46 467

22. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.32 317

Open

64. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1:11.46 467

95. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.64 351

98. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.32 317

50 metrów stylem grzbietowym

U15

11. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 32.81 561

18. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 34.10 499

U16

15. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 33.53 525

Open

46. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 32.81 561

65. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 33.53 525

74. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 34.10 499

200 metrów stylem dowolnym

U14

9. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.86 52

U15

8. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.25 545

U17

9. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.19 624

24. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 2:28.81 437

Open

19. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.19 624

56. KRUPIŃSKA Lila 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.25 545

64. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.86 527

100. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 2:28.81 437

100 metrów stylem klasycznym

U14

4. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 1:18.66 541

6. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.44 526

8. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 1:21.30 490

U17

13. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.62 467

16. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:28.69 378

Open

24. PIECHOWICZ Karolina 14 KS Płetwal Szczytno 1:18.66 541

32. KRASZEWSKA Martyna 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.44 526

43. DOROSZKIEWICZ Anna 14 UKP Jedynka Elbląg 1:21.30 490

54. GARDOCKA Julia 18 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.62 467

69. POLASIK Natalia 17 MKS Medyk Giżycko 1:28.69 378

50 metrów stylem motylkowym

U14

25. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.65 382

U16

14. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 30.64 506

16. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 30.98 490

25. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 33.38 392

U17

18. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.32 474

Open

53. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 30.64 506

55. DOMŻALSKA Wiktoria 19 UKP Jedynka Elbląg 30.71 503

61. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 30.98 490

70. KUKIEŁKA Liliana 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.32 474

118. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 33.38 392

121. ŻELAZNA Maria 14 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.65 382

200 metrów stylem grzbietowym

U14

18. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.01 388

U15

5. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 2:31.93 544

12. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 2:37.87 485

U16

9. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.70 477

Open

23. GUTOWSKA Maria 15 UKP Jedynka Elbląg 2:31.93 544

38. WAŚNIEWSKA Martyna 15 UKP Jedynka Elbląg 2:37.87 485

43. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.70 477

59. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.01 388

800 metrów stylem dowolnym

U14

3. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 9:58.13 532

U16

9. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 9:47.32 562

U17

1. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 9:11.92 677

Open

3. JASZCZUK Ewa 17 MTP Kormoran Olsztyn 9:11.92 677

22. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 9:47.32 562

28. SUJKOWSKA Roksana 14 MTP Kormoran Olsztyn 9:58.13 532

ert1

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

U14

11. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 59.66 486

13. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 1:01.01 454

34. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.14 373

U15

36. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 1:02.60 420

43. KOWALSKI Maciej 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:06.86 345

U16

27. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:00.42 468

U17

17. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 55.50 603

19. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 55.53 602

41. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.74 509

45. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 59.97 478

48. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:07.45 336

Open

17. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 52.73 704

53. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 55.50 603

55. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 55.53 602

121. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.74 509

139. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 59.66 486

145. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 59.97 478

153. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:00.42 468

159. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 1:01.01 454

177. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 1:02.60 420

181. PALIŃSKI Maciej 19 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:03.28 407

197. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.14 373

204. KOWALSKI Maciej 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:06.86 345

206. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:07.45 336

50 metrów stylem klasycznym

U14

14. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 37.69 326

16. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 39.22 289

20. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 40.75 258

Open

83. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 37.69 326

85. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 39.22 289

89. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 40.75 258

do9

200 metrów stylem motylkowym

U14

4. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.48 391

U15

10. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.07 386

13. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.47 295

U16

8. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.50 533

12. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.17 409

Open

35. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.50 533

53. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.17 409

54. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.48 391

55. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.07 386

62. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.47 295

100 metrów stylem grzbietowym

U14

8. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.98 406

U15

12. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.71 362

U16

14. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 1:05.99 485

U17

11. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:02.98 558

15. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.76 468

Open

29. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:02.98 55

43. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 1:05.99 485

48. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.76 468

64. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.98 406

73. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.71 362

200 metrów stylem zmiennym

U15

19. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.68 392

20. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.29 380

U17

20. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.74 520

Open

15. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 2:11.83 646

49. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.74 520

91. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.68 392

92. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.29 380

400 metrów stylem dowolnym

U15

16. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 4:54.28 418

17. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 4:59.39 397

U16

2. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:19.08 612

8. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:23.20 584

U17

4. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 4:08.62 693

Open

17. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 4:08.62 693

34. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 4:15.24 640

41. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:19.08 612

55. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:23.20 584

89. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 4:54.28 418

90. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 4:59.39 397

400 metrów stylem zmiennym

U15

7. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.39 420

Open

14. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 4:44.01 632

44. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.39 420

50 metrów stylem dowolnym

U14

8. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 26.77 476

31. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 29.29 363

40. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 30.33 327

U15

40. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.29 363

U16

28. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 27.13 457

33. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 28.11 411

U17

4. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 24.70 606

37. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.95 467

41. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.52 438

44. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.33 362

Open

19. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 24.42 627

27. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 24.70 606

115. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 26.77 476

128. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.95 467

140. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 27.13 457

156. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.52 438

172. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 28.11 411

186. PALIŃSKI Maciej 19 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 28.52 394

195. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 29.29 363

195. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.29 363

198. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.33 362

209. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 30.33 327

200 metrów stylem klasycznym

U14

16. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 3:08.59 303

U16

11. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.77 374

Open

57. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.77

65. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 3:08.59 303

100 metrów stylem motylkowym

U14

10. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.23 372

24. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.01 250

U15

17. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.89 362

U16

22. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.16 426

U17

33. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:03.53 482

40. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.15 390

Open

6. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 55.66 717

92. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:03.53 482

113. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.16 426

122. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.15 390

127. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.23 372

130. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.89 362

148. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.01 250

50 metrów stylem grzbietowym

U15

17. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 34.82 327

U16

8. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 29.60 533

U17

11. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.19 555

18. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.42 491

Open

27. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 28.70 584

31. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 29.19 555

38. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 29.60 533

45. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.42 491

nie5

1500 metrów stylem dowolnym

U14

1. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 17:45.13 546

U15

11. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 19:08.41 436

U16

3. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:45.51 650

5. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:55.71 630

U17

1. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 16:16.53 709

8. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 17:28.03 574

Open

5. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 16:16.53 709

23. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:45.51 650

26. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:55.71 630

32. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 17:28.03 574

36. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 17:45.13 546

48. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 19:08.41 436

200 metrów stylem dowolnym

U14

7. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.11 470

15. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:14.44 436

18. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 2:15.46 42

33. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.95 355

43. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 2:33.59 292

46. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 2:37.89 269

U15

36. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.18 411

40. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 2:21.33 375

U16

24. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:19.70 389

U17

10. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 1:58.82 632

40. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:07.23 515

48. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:11.72 464

52. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:15.01 431

53. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.48 282

Open

12. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 1:55.36 691

33. GRZEGORCZYK Wiktor 17 UKS MOS Ełk 1:58.82 632

111. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:07.23 515

136. DOMALEWSKI Bartłomiej 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.11 470

142. RUTKIEWICZ Jakub 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:11.72 464

157. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:14.44 436

163. JAKUBCZYK Patryk 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:15.01 431

164. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 2:15.46 426

170. KOZŁOWSKI Konrad 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.18 411

181. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:19.70 389

182. PALIŃSKI Maciej 19 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:20.35 383

185. PASIECZNY Bartłomiej 15 UKP Jedynka Elbląg 2:21.33 375

191. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.95 355

202. KOWALSKI Maciej 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:27.68 329

207. KALBARCZYK Kamil 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.48 282

210. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 2:37.89 269

100 metrów stylem klasycznym

U14

14. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.78 294

17. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 1:29.34 261

18. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 1:29.87 256

Open

80. OSEŁKOWSKI Mateusz 14 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.78 294

83. TURLIŃSKI Jędrzej 14 MKS Medyk Giżycko 1:29.34 261

84. GRITZNER Mikołaj 14 MKS Medyk Giżycko 1:29.87 256

50 metrów stylem motylkowym

U14

9. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 29.79 417

U15

26. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.58 386

37. KOWALSKI Maciej 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.45 295

U16

31. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 30.02 408

34. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 32.21 330

U17

4. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.23 612

Open

10. SADŁOWSKI Piotr 19 KS AZS UWM Olsztyn 25.33 679

20. CIARCZYŃSKI Janusz 18 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.23 612

125. TRYKACZ Kacper 14 MTP Kormoran Olsztyn 29.79 417

138. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 30.02 408

146. JONOWSKI Michał 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.58 386

166. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 32.21 330

170. KOWALSKI Maciej 15 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 33.45 295

200 metrów stylem grzbietowym

U14

13. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 2:34.70 378

U15

6. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.83 408

U16

11. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.42 485

U17

11. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.53 527

12. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:20.51 505

Open

33. WORONKO Krzysztof 17 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.53 527

37. RYBIŃSKI Filip 17 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:20.51 505

41. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.42 485

56. GRABOWSKI Mikołaj 15 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.83 408

62. WORONKO Maciej 14 MKS Medyk Giżycko 2:34.70 378

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn