MP w Pływaniu w Płetwach Olsztyn 2019 – Olecko prawdziwą potęgą

Fot. OSN Amfiprion facebook/Ewa Chodyna

W miniony weekend (6/7) kwietnia w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Płetwach. Startowało 235 zawodniczek i zawodników z 17 klubów, w tym także cztery sekcje z Warmii i Mazur. Doskonale spisali się reprezentanci Oleckiego Stowarzyszenia Nurkowego Amfiprion, którzy zajęli w klasyfikacji drugie miejsce zdobywając 62 medale: 24 złote, 20 srebrnych i 18 brązowych.

Na podium stawali także zawodnicy Swimland Olsztyn (1,1,1), UKS Tryton Olecko (0,0,2) i KS Płetwal Szczytno (0,0,1). Na najwyższym stopniu podium stawali przede wszystkim pływacy Amfiprionu: Michał Dramiński (5 razy), Filip Żurawlew (3), Paweł Masalski (2), Igor Szejnoga (2), Filip Drażba (1) oraz panie: Aleksandra Chmielewska (3), Izabela Ćwirko(2) i Lidia Panuszko (2). Jedyne złoto dla olsztynian zdobył Kacper Popiołek.

Dyscyplina bardzo interesująca, widowiskowa, ciesząca się coraz większą popularnością. Organizowana w takiej scenerii jaką ma Aquasfera jest szczególnie podkreśla swe walory.

Klasyfikacja medalowa

1. UKS Delfinek Sp1 Chodzież 44 32 32 108

2. OSN Amfiprion Olecko 24 20 18 62

3. KS Nautilus Jastrzębie 18 24 17 59

4. UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo 15 14 13 42

5. UKS Rekin Wrocław 11 4 1 4 1 1 15 5 2 22

6. UKS MANTA Kościerzyna 13 16 14 43

7. Laguna 24 Toruń 8 13 14 35

8. UKS Delfin Jastarnia 2 5 4 11

9. Swimland Olsztyn 1 1 1 3

10. Gdański Klub Płetwonurków 1 - 1 2

11. UKS Wodniacy Garczyn - 6 7 13

12. UKS Delfin Władysławowo - 3 2 5

13. Active Divers Warszawa - - 3 3

14. UKS TRYTON Olecko - - 2 2

15. KS Płetwal Szczytno - - 1 1

53833951 1390301357776876 5035984660778188800 n

Wyniki

200 metrów BF

11 lat

3. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 2:22.45

13 lat

3. WITKOWSKI Antoni 06 OSN Amfiprion Olecko 2:06.16

15 lat

2. POPIOŁEK Kacper 05 Swimland Olsztyn 1:48.69

17 lat

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 1:41.52

Open

3. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 1:41.52

800 metrów SF

17 lat

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 7:09.18

Open

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 7:07.87

2. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 7:09.18

50 metrów BF

9 lat

1. ŻURAWLEW Filip 10 OSN Amfiprion Olecko 32.42

11 lat

1. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 26.53

13 lat

3. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 24.70

17 lat

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 20.70

Open

3. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 20.70

400 metrów IM

Open

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 3:10.08

4 razy 100 metrów BM

Open

2. 4 x 100 BF Senior M OSN Amfiprion Olecko 3:10.86

15 lat

3. TRYTON UKS TRYTON Olecko 3:43.16

13 lat

2. 4 x 100 BF Junior CH OSN Amfiprion Olecko 3:53.12

200 metrów SF

13 lat

2. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 1:48.27

Open

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 1:30.43

400 metrów BF

13 lat

2. WITKOWSKI Antoni 06 OSN Amfiprion Olecko 4:38.06

3. CZERWIŃSKI Bartosz 06 OSN Amfiprion Olecko 4:40.34

15 lat

1. POPIOŁEK Kacper 05 Swimland Olsztyn 3:55.92

17 lat

1. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 3:46.03

Open

1. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 3:46.03

1500 metrów SE

Open

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 14:10.85

3. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 16:36.80

17 lat

2. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 16:36.80

15 lat

2. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 16:36.80

50 metrów SF

9 lat

1. ŻURAWLEW Filip 10 OSN Amfiprion Olecko 32.37

11 lat

1. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 25.37

13 lat

3. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 21.83

4 razy 100 metrów SF

Open

1. 100pp kat Senior M OSN Amfiprion Olecko 2:52.04

100 metrów SF

9 lat

1. ŻURAWLEW Filip 10 OSN Amfiprion Olecko 1:08.12

13 lat

3. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 47.99

100 metrów BF

9 lat

1. ŻURAWLEW Filip 10 OSN Amfiprion Olecko 1:12.56

11 lat

1. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 1:00.69

13 lat

3. WITKOWSKI Antoni 06 OSN Amfiprion Olecko 57.63

17 lat

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 45.45

Open

3. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 45.45

400 metrów SF

15 lat

3. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 3:59.57

17 lat

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 3:22.47

Open

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 3:20.66

2. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 3:22.47

53792500 1390301781110167 949206262250209280 n

50 metrów AP

15 lat

3. KASPRZAK Rebeka 04 UKS TRYTON Olecko 20.47

200 metrów BF

13 lat

1. CHMIELEWSKA Aleksandra 06 OSN Amfiprion Olecko 2:01.17

800 metrów SF

Open

3. PŁAZIŃSKA Wiktoria 01 OSN Amfiprion Olecko 7:55.33

50 metrów BF

9 lat

1. ĆWIRKO Izabela 10 OSN Amfiprion Olecko 30.35

3. PANUSZKO Lidia 10 OSN Amfiprion Olecko 31.94

13 lat

1. CHMIELEWSKA Aleksandra 06 OSN Amfiprion Olecko 24.17

4 razy 100 metrów BF

Open

3. 4 x 100 BF KOBIETY SENIOR OSN Amfiprion Olecko 3:38.88

200 metrów SF

17 lat

3. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 1:47.54

400 metrów BF

11 lat

2. SZYŁKIEWICZ Nina 08 OSN Amfiprion Olecko 5:20.93

Open

2. CHODYNA Kinga 00 OSN Amfiprion Olecko 4:07.50

3. SZELUGA Wiktoria 01 Swimland Olsztyn 4:10.11

50 metrów SF

9 lat

1. PANUSZKO Lidia 10 OSN Amfiprion Olecko 28.37

2. ĆWIRKO Izabela 10 OSN Amfiprion Olecko 28.39

17 lat

3. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 20.89

4 razy 100 metrów SF

Open

2. 100pp kat Senior "K" OSN Amfiprion Olecko 3:10.94

100 metrów SF

9 lat

1. PANUSZKO Lidia 10 OSN Amfiprion Olecko 1:04.21

2. ĆWIRKO Izabela 10 OSN Amfiprion Olecko 1:08.75

17 lat

2. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 46.69

100 metrów BF

9 lat

1. ĆWIRKO Izabela 10 OSN Amfiprion Olecko 1:08.60

2. PANUSZKO Lidia 10 OSN Amfiprion Olecko 1:11.51

13 lat

1. CHMIELEWSKA Aleksandra 06 OSN Amfiprion Olecko 53.55

400 metrów SF

Open

2. KASZKIEL Aleksandra 01 OSN Amfiprion Olecko 3:46.97

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn