XIII Elbląska Wiosna Pływacka 2019 – Debiutanci trochę stremowani, ale to minie

Fot. UKS Frog Giżycko facebook (ilustracja)

W czwartek (18 kwietnia) odbyła się XIII Elbląska Wiosna Pływacka. Wystartowało prawie 400 młodych zawodników z 28 klubów w tym goście z Rosji. W Elblągu pojawiło się wielu pływaków sekcji okręgu warmińsko-mazurskiego z Olsztyna, Giżycka, Pisza, Iławy. Wśród nich przeważali bardzo młodzi adepci, którzy dopiero zasmakowali bardziej intensywnych treningów. Życzymy im przede wszystkim wytrwałości.

W klasyfikacji klubowej zwyciężył Tri Team Rumia przed gospodarzami – UKP Jedynka Elbląg i UKS Siódemka Gdynia. Na szóstym miejscu uplasował się MTP Kormoran Olsztyn. Reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego odnieśli 11 zwycięstw, po dwa: Milena Gritzner (MKS Medyk Giżycko), Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn) i Kajetan Misiewicz (UKP Jedynka Elbląg) i po jednym: Julia Gacman (MKS Roś Pisz), Martyna Waśniewska (UKP Jedynka Elbląg), Maja Nojman (Orka Iława), Aleksander Cyckowski (UKP Jedynka Elbląg) i Nataniel Janicki (MKS Medyk Giżycko)/

W klasyfikacji na najlepszych zawodników (punktacja za dwie konkurencje) drugie miejsca zajęli: Kajetan Misiewicz (UKP Jedynka Elbląg) w U10, Olga Nitschka (UKS Frog Giżycko) w U9, a trzecie: Jan Suchocki (MTP Kormoran Olsztyn) w U11 i Milena Gritzner (MKS Medyk Giżycko) w U10.

Klasyfikacja klubowa

1. UKS Tri-Team Rumia 33 700,00

2. UKP Jedynka Elbląg 31 753,00

3. UKS Siódemka Gdynia 24 402,00

4. Malborskie WOPR 23 304,00

5. UKS ,,Dwójka'' Tczew 21 433,00

6. MTP Kormoran Olsztyn 15 624,00

.....................................

11. MKS Medyk Giżycko 7 352,00

12. UKS ,,Frog'' Giżycko 5 396,00

13. MKS Roś Pisz 4 788,00

14. UKS Pirat Elbląg 3 127,00

16. St. Szkoła Pływania ,,Orka'' Iława 2 202,00

20. SWIMLAND Olsztyn 1 335,00

Wyniki

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

6. KOZAK Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:30.81 169

8. LEŚNIEWSKA Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 1:33.79 153

9. POMICHOWSKA Maria 09 MKS Roś Pisz 1:35.24 146

11. DZIK Zoja 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.83 135

12. WILCZEWSKA Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.30 122

13. LECH Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.37 108

14. CHRZANOWSKA Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.45 105

15. SOŃTA Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.28 89

16. SOŃTA Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.40 78

17. MILEWSKA Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.63 74

18. BIESIEKIERSKA Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.78 65

11 lat

8. MUSIAŁ Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.73 194

10. BELKA Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:35.22 146

11. ULISZEWSKA Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.50 128

12 lat

4. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:14.92 301

6. KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 1:26.47 196

8. SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 1:33.02 157

9. DUSZNIAK Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 1:34.19 151

10. MACZYSZYN Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:39.83 127

13 lat

6. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:11.71 344

10. GAGJEW Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 1:21.30 236

11. DYMISZKIEWICZ Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:23.04 221

12. WĘSIERSKA Lena 06 UKP Jedynka Elbląg 1:23.88 214

13. BORAWSKA Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:26.54 195

14 lat i starsi

6. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:02.91 509

8. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:04.45 473

10. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:07.22 417

12. KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:07.34 415

14. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:08.35 397

17. PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:22.28 227

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

2. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 48.60 204

5. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 57.14 125

6. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 58.19 119

11. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:05.33

10 lat

1. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 48.34 207

2. STACHEWICZ Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 54.83 142

4. POMICHOWSKA Maria 09 MKS Roś Pisz 59.65 110

5. STACHEWICZ Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.20 107

6. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:00.66 105

7. OSTASZEWSKA Nadia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.45 96

11 lat

1. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 44.05 274

7. ZAMOJSKA Olga 08 UKP Jedynka Elbląg 53.17 156

12 lat

2. GACMAN Julia 07 MKS Roś Pisz 43.82 279

4. SYNOWIEC Klaudia 07 MKS Roś Pisz 45.52 249

6. DUSZNIAK Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 54.71 143

7. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 55.48 137

9. MACZYSZYN Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 57.09 126

13 lat

5. DYMISZKIEWICZ Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 44.59 264

6. GAGJEW Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 48.70 203

7. BORAWSKA Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 51.74 169

14 lat i starsi

3. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 34.66 564

9. KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 39.12 392

11. ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 41.11 338

12. PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 50.96 177

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. SOBÓTKA Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.61 213

3. MADEKSZA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.48 189

4. KYRYLLOWA Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:55.54 129

12 lat

4. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 3:19.60 213

5. KANANOWICZ Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 3:27.62 189

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

4. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.60 135

6. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 49.32 100

7. ZIELIŃSKA Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 49.55 99

12. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 53.67 77

13. LEWANDOWSKA Paulina 10 UKP Jedynka Elbląg 56.12 68

14. RÓŻALSKA Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 57.59 63

16. TUCHOLSKA Helena 10 UKP Jedynka Elbląg 1:00.33 54

10 lat

3. KOZAK Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 37.51 228

6. ZIELIŃSKA Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 42.43 157

7. POMICHOWSKA Maria 09 MKS Roś Pisz 42.54 156

8. LEŚNIEWSKA Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 43.48 146

10. DUDEK Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 46.16 122

12. OSTASZEWSKA Nadia 09 MTP Kormoran Olsztyn 48.68 104

13. BIESIEKIERSKA Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 49.51 99

14. SOŃTA Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 50.41 94

15. SOŃTA Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 51.83 86

16. STACHEWICZ Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 52.26 84

17. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 53.05 80

11 lat

4. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 40.43 182

5. BELKA Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 40.89 176

8. ZAMOJSKA Olga 08 UKP Jedynka Elbląg 49.48 99

12 lat

3. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 33.15 330

6. GACMAN Julia 07 MKS Roś Pisz 34.55 292

8. SYNOWIEC Klaudia 07 MKS Roś Pisz 36.20 254

10. KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 36.90 239

12. SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 40.36 183

13. DUSZNIAK Anna 07 UKP Jedynka Elbląg 41.87 164

14. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 41.89 164

13 lat

3. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.96 369

9. DYMISZKIEWICZ Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 36.28 252

10. WĘSIERSKA Lena 06 UKP Jedynka Elbląg 37.77 223

11. BORAWSKA Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 37.88 221

12. GAGJEW Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 38.03 219

14 lat i starsi

7. KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 30.43 427

10. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.75 414

11. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 31.10 400

14. TYBURSKA Martyna 05 UKS Pirat 33.77 313

15. ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 34.27 299

16. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 36.03 257

17. PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 37.29 232

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 1:45.36 207

2. TRZESZCZKOWSKA Dominika 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.56 165

3. DZIK Zoja 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.65 165

4. STACHEWICZ Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.70 164

6. OSTASZEWSKA Nadia 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.25 91

11 lat

1. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 1:36.64 268

5. PAWEŁKO Ewa 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.55 161

6. SZOSTAWICKA Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.31 158

7. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:55.72 156

8. SIEMIŃSKA Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.30 142

9. ZAMOJSKA Olga 08 UKP Jedynka Elbląg 2:01.95 133

10. ULISZEWSKA Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.29 132

12 lat

1. GACMAN Julia 07 MKS Roś Pisz 1:32.77 303

2. SYNOWIEC Klaudia 07 MKS Roś Pisz 1:35.32 280

4. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:46.35 201

14 lat i starsi

2. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:16.26 546

7. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:24.27 405

11. ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:31.16 320

12. SAMSON Julia 05 UKS Pirat 1:41.56 231

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

2. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.04 127

4. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 54.11 106

7. LEWANDOWSKA Paulina 10 UKP Jedynka Elbląg 55.03 101

8. ZIELIŃSKA Julia 10 UKP Jedynka Elbląg 57.23 90

9. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 57.39 89

12. RÓŻALSKA Maja 10 UKP Jedynka Elbląg 58.77 83

13. TUCHOLSKA Helena 10 UKP Jedynka Elbląg 1:00.63 75

10 lat

2. DUDEK Aniela 09 UKP Jedynka Elbląg 47.28 160

3. LEŚNIEWSKA Julia 09 UKP Jedynka Elbląg 48.10 151

4. WALKOWIAK Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 51.20 126

5. ZDUNIAK Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 51.25 125

7. ZIELIŃSKA Dominika 09 UKP Jedynka Elbląg 53.52 110

8. BIESIEKIERSKA Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 56.38 94

11 lat

5. MADEKSZA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.04 185

6. MĄDRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.13 184

8. BELKA Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 49.04 143

11. KYRYLLOWA Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.78 129

12 lat

2. KANANOWICZ Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 45.96 174

3. SAMUL Wiktoria 07 UKP Jedynka Elbląg 51.07 126

14 lat i starsi

1. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 31.26 553

7. KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 38.01 308

8. TYBURSKA Martyna 05 UKS Pirat 38.72 291

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

2. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 1:37.01 197

3. KOZAK Lena 09 UKP Jedynka Elbląg 1:42.96 165

5. SZAŁEK Blanka 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.90 147

6. DZIK Zoja 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.34 145

7. TRZESZCZKOWSKA Dominika 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.41 123

8. STACHEWICZ Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.05 115

9. WALKOWIAK Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.88 107

10. ZDUNIAK Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.02 107

11. WILCZEWSKA Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.46 105

12. CHRZANOWSKA Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.25 98

13. STACHEWICZ Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.54 95

14. MILEWSKA Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.48 89

15. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:10.31 81

11 lat

3. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.19 222

5. MUSIAŁ Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.00 185

6. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.54 162

7. SZOSTAWICKA Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.48 130

8. SIEMIŃSKA Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.22 127

9. ULISZEWSKA Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.14 121

12 lat

8. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:38.83 186

13 lat

4. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS Pirat 1:24.35 300

14 lat i starsi

6. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 1:13.28 458

10. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:16.75 399

12. KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 1:22.29 323

13. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1:34.35 214

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

2. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 59.75 67

3. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:02.13 60

10 lat

5. SZAŁEK Blanka 09 MTP Kormoran Olsztyn 49.57 118

11 lat

5. MUSIAŁ Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 43.84 171

6. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.50 144

7. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.76 141

8. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 47.31 136

9. SOBÓTKA Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.91 109

10. SIEMIŃSKA Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 52.69 99

11. PAWEŁKO Ewa 08 MTP Kormoran Olsztyn 53.99 92

12 lat

6. KUBERA Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 39.01 244

9. KOSIOREK Dominika 07 UKP Jedynka Elbląg 44.48 164

13 lat

1. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 35.54 322

14 lat i starsi

2. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 30.74 498

4. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 31.87 447

6. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 34.38 356

9. SAMSON Julia 05 UKS Pirat 41.26 206

10. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 43.33 178

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. ZALECH Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.57 188

4. MĄDRY Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:24.29 157

5. PIECHOTA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.72 152

7. PAWEŁKO Ewa 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:51.30 108

8. KYRYLLOWA Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:52.63 106

13 lat

10. WĘSIERSKA Lena 06 UKP Jedynka Elbląg 3:03.88 216

14 lat i starsi

9. POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:24.39 447

13. SAMSON Julia 05 UKS Pirat 2:55.94 247

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

5. ZDUNIAK Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.41 142

6. WILCZEWSKA Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.59 133

7. SZAŁEK Blanka 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.71 133

8. WALKOWIAK Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.15 109

9. CHRZANOWSKA Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.05 106

10. MILEWSKA Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.37 103

11. SOŃTA Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.46 100

12. SOŃTA Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.97 94

11 lat

6. MADEKSZA Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.51 169

7. SZOSTAWICKA Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.79 149

8. KŁOSOWSKA Olivia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.22 147

9. ZĄBEK Aleksandra 08 UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańsk 1:53.88 112

12 lat

4. KANANOWICZ Olga 07 UKP Jedynka Elbląg 1:39.10 171

5. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 1:41.94 157

6. MACZYSZYN Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:48.91 129

13 lat

5. WIŚNIEWSKA Kinga 06 UKS Pirat 1:20.46 319

14 lat i starsi

3. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:11.36 458

6. TYBURSKA Martyna 05 UKS Pirat 1:26.07 261

Fot. Michał Skroboszewski

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

4. KAMIŃSKI Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.30 119

5. WALCZAK Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 1:31.44 118

6. JABŁOŃSKI Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 1:31.65 117

7. GEORG Gabriel 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.83 109

8. KOWALSKI Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 1:37.56 97

9. NIEDZIAŁEK Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.09 80

10. GEBAUER Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.64 76

11. KAMPER Tymoteusz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.93 56

11 lat

2. JUREKO Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:17.05 198

4. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:20.97 170

5. GEBAUER Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.04 164

7. GOŁĄB Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.39 156

8. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:23.67 154

9. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:24.53 150

10. SIELICKI Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 1:25.50 145

11. DUDEK Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 1:25.98 142

15. KAMIŃSKI Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 1:31.79 117

16. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.40 115

17. BORUCKI Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.57 61

12 lat

3. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 1:08.43 283

4. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:08.82 278

6. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 1:12.48 238

9. ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:16.83 200 .

11. SADOLEWSKI Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 1:21.66 166

13. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 1:22.77 160

14. SOBAŃSKI Maksymilian 07 UKP Jedynka Elbląg 1:24.86 148

16. PIŚKIEWICZ Karol 07 UKP Jedynka Elbląg 1:31.29 119

13 lat

7. JANUSZANIEC Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:19.59 180

8. BRYKALSKI Jan 06 UKS Pirat 1:20.85 171

10. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:25.17 146

11. GISZCZAK Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 1:25.74 143

14 lat i starsi

13. DOMASIEWICZ Maciej 05 MKS Roś Pisz 59.42 432

15. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1:00.36 412

17. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:01.29 394

21. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 1:03.12 360

24. SOBAŃSKI Marek 04 UKP Jedynka Elbląg 1:06.27 311

25. SZCZYPSKI Jakub 04 UKS Pirat 1:06.43 309

27. MALTSEV Artem 05 UKS Pirat 1:06.52 308

31. MAŁECKI Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 1:09.25 273

32. TUCHOLSKI Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:10.75 256

33. SOKÓŁ Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 1:12.02 242

36. JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 1:15.66 209

37. BIEŃKOWSKI Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 1:18.20 189

38. JACHIMCZYK Remigiusz 05 UKS Pirat 1:19.58 180

39. PROŃCZYK Fabian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:20.47 174

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. MISIEWICZ Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 44.46 183

4. KURCZEWSKI Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 51.96 114

5. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 52.43 111

6. KOWALSKI Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 53.96 102

7. TRZECIAK Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 57.87 83

8. MODZELEWSKI Jan 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:03.41 63

11 lat

2. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 40.93 234

3. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.73 179

6. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 50.39 125

7. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.38 118

9. PSTRĄGOWSKI Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 53.90 102

10. KAMIŃSKI Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 55.53 94

13. SKALIJ Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 58.23 81

13 lat

4. KURCZEWSKI Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 40.99 233

6. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 42.47 210

14 lat i starsi

4. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 32.50 468

6. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 35.34 364

9. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 37.54 304

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. GEBAUER Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.68 196

4. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.16 146

14 lat i starsi

6. TUCHOLSKI Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 2:59.32 204

7. SOKÓŁ Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 3:00.42 200

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

5. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 47.09 79

7. WLAZŁO Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 48.95

10 lat

3. JABŁOŃSKI Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 39.49 135

4. WALCZAK Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 41.19 118

5. SULIGA Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 43.28 102

6. KOWALSKI Hubert 09 UKP Jedynka Elbląg 46.20 84

7. NIEDZIAŁEK Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 46.74 81

8. MODZELEWSKI Jan 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 47.97 75

9. KAMPER Tymoteusz 09 MTP Kormoran Olsztyn 52.54 57

11. BRODACKI Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 57.70 43

11 lat

2. JUREKO Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 34.27 206

4. GOŁĄB Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.46 158

6. DUDEK Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 37.95 152

8. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 38.74 143

9. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 38.82 142

10. SIELICKI Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 39.04 139

12. OSTASZEWSKI Aleksander 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.83 131

14. KAMIŃSKI Szymon 08 UKP Jedynka Elbląg 39.93 130

16. PAWEŁAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 41.75 114

20. SKALIJ Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.50 64

21. PSTRĄGOWSKI Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.76 63

12 lat

4. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 30.75 286

6. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 31.70 261

7. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 32.63 239

11. SIUDAK Juliusz 07 UKP Jedynka Elbląg 35.75 182

13. SOBAŃSKI Maksymilian 07 UKP Jedynka Elbląg 36.21 175

15. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 36.82 166

17. SADOLEWSKI Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 37.55 157

19. PIŚKIEWICZ Karol 07 UKP Jedynka Elbląg 40.74 122

13 lat

5. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 32.28 247

6. KURCZEWSKI Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 34.94 194

9. BRYKALSKI Jan 06 UKS Pirat 36.25 174

10. GISZCZAK Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 36.41 172

11. JANUSZANIEC Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 36.71 168

14. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 37.61 156

15. GÓRSKI Błażej 06 UKP Jedynka Elbląg 47.03 79

14 lat i starsi

7. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.44 449

14. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 27.45 402

17. SOBAŃSKI Marek 04 UKP Jedynka Elbląg 29.23 332

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

2. MISIEWICZ Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 1:40.20 170

5. KURCZEWSKI Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:52.02 122

6. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.26 115

7. TRZECIAK Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.21 77

8. KORSZUN Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.15 66

9. BRODACKI Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.03 58

11 lat

2. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.57 231

5. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:38.78 178

6. KASYNA Bartosz 08 Neptun Gdańsk 1:42.55 159

9. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.03 132

10. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:57.94 104

11. SKALIJ Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.03 85

14 lat i starsi

2. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:09.29 516

7. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:23.79 292

8. LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:28.88 244

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

4. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 53.57 71

5. WLAZŁO Rafał 11 UKP Jedynka Elbląg 55.28 64

10 lat

3. JABŁOŃSKI Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 44.43 125

4. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 48.39 96

5. GEBAUER Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 50.94 82

6. WALCZAK Igor 09 UKP Jedynka Elbląg 51.69 79

7. MODZELEWSKI Jan 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.75 79

9. BRODACKI Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 57.63 57

11 lat

3. DUDEK Franciszek 08 UKP Jedynka Elbląg 45.42 117

4. PSTRĄGOWSKI Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 54.93 66

6. BORUCKI Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.58 60

12 lat

5. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 43.64 132

13 lat

4. JANUSZANIEC Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 42.78 140

14 lat i starsi

1. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 28.39 479

6. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 34.32 271

7. BINKOWSKI Jakub 05 Neptun Gdańsk 34.57 265

11. JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 40.08 170

12. PROŃCZYK Fabian 05 UKP Jedynka Elbląg 43.49 133

13. BIEŃKOWSKI Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 45.10 119

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

1. MISIEWICZ Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 1:36.95 139

3. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:37.47 137

6. KORTAS Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.79 120

7. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.55 114

8. KURCZEWSKI Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:43.60 114

9. KAMIŃSKI Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.95 110

11. GEORG Gabriel 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.62 86

12. NIEDZIAŁEK Maciej 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.79 74

13. KORSZUN Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.67 64

11 lat

3. JUREKO Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 1:29.02 180

4. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:34.91 148

5. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:35.97 143

6. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:37.08 139

7. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.29 134

8. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:53.51 87

12 lat

8. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:31.49 16

13 lat

6. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:21.42 235

14 lat i starsi

4. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:13.07 326

5. DOMASIEWICZ Maciej 05 MKS Roś Pisz 1:13.26 323

8. MALTSEV Artem 05 UKS Pirat 1:18.38 264

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

3. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:11.13 28

10 lat

1. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 46.42 103

11 lat

3. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 40.93 151

5. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 43.50 125

7. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.91 114

12 lat

5. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 35.74 226

8. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 38.92 175

9. ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 39.99 162

10. SIUDAK Juliusz 07 UKP Jedynka Elbląg 42.80 132

13 lat

5. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.40 103

6. GISZCZAK Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 46.67 101

14 lat i starsi

10. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 31.52 330

11. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 31.92 318

13. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 33.37 278

15. SOBAŃSKI Marek 04 UKP Jedynka Elbląg 34.39 254

18. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 35.15 238

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

6. GEBAUER Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.76 174

7. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:05.27 154

8. SIELICKI Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 3:07.08 149

11. OSTASZEWSKI A. 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:33.47 100

12. PAWEŁAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:36.99 96

12 lat

2. PUCH Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 2:31.72 280

6. ROŻALSKI Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 2:48.75 204

7. SADOLEWSKI Maciej 07 UKP Jedynka Elbląg 2:58.86 171

8. SOBAŃSKI Maksymilian 07 UKP Jedynka Elbląg 3:09.48 144

13 lat

5. BRYKALSKI Jan 06 UKS Pirat 2:53.84 186

14 lat i starsi

9. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:10.84 438

16. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:23.17 334

18. GRITZNER Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 2:26.16 314

20. LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 2:35.55 260

21. MAŁECKI Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 2:38.44 246

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

3. KORTAS Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.41 115

4. TRZECIAK Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.87 113

5. KAMIŃSKI Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.71 104

6. SULIGA Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.40 97

7. GEBAUER Jurgen 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.89 83

8. GEORG Gabriel 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.08 74

9. KORSZUN Michał 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.18 70

10. KAMPER Tymoteusz 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.17 65

11 lat

2. SUCHOCKI Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.37 181

4. GOŁĄB Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.09 149

5. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:32.27 148

6. PAWEŁAS Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.35 115

7. SADOWSKI Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.58 114

14 lat i starsi

2. OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:13.16 298

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn