Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków Ciechanów 2019 – Ignacy Choroszewski, Kajetan Misiewicz i sztafeta Frog na podium

Fot. ks płetwal szczytno facebook

W Ciechanowie odbywał się 15 i 16 czerwca Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków. To tradycyjne korespondencyjne zawody, gdzie klasyfikacje ustala się na podstawie imprez w całym kraju. W Ciechanowie startowali pływacy: UKP Jedynka Elbląg, KS Płetwal Szczytno, MKS Giżycko, Frog Giżycko. indywidualnie wyróżnili się Ignacy Choroszewski (Płetwal), Kajetan Misiewicz (Jedynka) i sztafety chłopców Frog Giżycko w st. zmiennym

Konkurencja była bardzo mocna, stąd niewiele medalowych pozycji reprezentantów Warmii i Mazur. Ignacy Choroszewski zdobył dwa srebra, Kajetan Misiewicz brąz, dwukrotnie na trzecim miejscu finiszowała sztafeta chłopców Frog Giżycko. W klasyfikacjach na najlepszych zawodników w kat. 10 lat: Kajetan Misiewicz był szósty, a Martyna Pieńkowska (Płetwal) dziesiąta Wśród 11-latków Ignacy Choroszewski zajał piate miejsce.

Medaliści według klubów

FROG Giżycko

Brązowy

4 x 50m dowolny 11 lat chłopcy FROG Giżycko 2:25.15

4 x 50m zmienny 11 lat chłopcy FROG Giżycko 2:47.10

JEDYNKA Elbląg

Brązowy

50m klasyczny 10 lat Misiewicz Kajetan 09 44.43

PŁETWAL Szczytno

Srebrny

50m motylkowy 11 lat Choroszewski Ignacy 08 35.41

Brązowy

200m zmienny 11 lat Choroszewski Ignacy 08 2:53.77

Klasyfikacja medalowa

1. GIM 92 Ursynów 10 11 8 29

2. POSEJDON Pułtusk 5 1 2 8

3. SWIM Płock 4 - - 4

4. CHAMPION Tomaszów Maz. 2 - - 2

5. UKS Żoliborz 1 3 2 6

6. UKS 307 Warszawa 1 2 2 5

….............................

10. PŁETWAL Szczytno - 1 1 2

13. FROG Giżycko - - 2 2

14. JEDYNKA Elbląg - - 1 1

Wyniki indywidualne

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

14. SKRABOWSKA Karolina 08 FROG Giżycko 44.28

19. WALC Alicja 08 PŁETWAL Szczytno 46.55

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

8. Kozak Lena 09 JEDYNKA Elbląg 36.69

11. Gritzner Milena 09 MEDYK Giżycko 37.90

13. Pieńkowska Martyna 09 PŁETWAL Szczytno 38.46

19. Zielińska Dominika 09 JEDYNKA Elbląg 39.42

24. Leśniewska Julia 09 JEDYNKA Elbląg 40.73

29. Dudek Aniela 09 JEDYNKA Elbląg 42.48

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

20. Skrabowska Karolina 08 FROG Giżycko 1:37.80 178

21. Walc Alicja 08 PŁETWAL Szczytno 1:37.82 178

26. Belka Julia 08 JEDYNKA Elbląg 1:42.93 152

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

5. Pieńkowska Martyna 09 PŁETWAL Szczytno 46.80 229

9. Kozak Lena 09 JEDYNKA Elbląg 49.38 195

10. Gritzner Milena 09 MEDYK Giżycko 49.92 188

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

26. Belka Julia 08 JEDYNKA Elbląg 3:13.51 185

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

20. Walc Alicja 08 PŁETWAL Szczytno 1:47.97 192

24. Skrabowska Karolina 08 FROG Giżycko 1:56.50 153

25. Zamojska Olga 08 JEDYNKA Elbląg 1:58.72 144

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

13. Pieńkowska Martyna 09 PŁETWAL Szczytno 44.53 191

18. Leśniewska Julia 09 JEDYNKA Elbląg 46.39 169

21. Kozak Lena 09 JEDYNKA Elbląg 46.87 164

30. Dudek Aniela 09 JEDYNKA Elbląg 49.24 141

32. Zielińska Dominika 09 JEDYNKA Elbląg 49.66 138

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

25. Belka Julia 08 JEDYNKA Elbląg 1:28.80 181

27. Walc Alicja 08 PŁETWAL Szczytno 1:29.02 179

34. Zamojska Olga 08 JEDYNKA Elbląg 1:49.75 95

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

12. Kozak Lena 09 JEDYNKA Elbląg 1:39.32 184 45.12 54.20

13. Pieńkowska Martyna 09 PŁETWAL Szczytno 1:39.45 183

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

22. Skrabowska Karolina 08 FROG Giżycko 3:41.90 165

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

2. Choroszewski Ignacy 08 PŁETWAL Szczytno 35.41

9. Jureko Marcel 08 JEDYNKA Elbląg 38.18

15. Polak Bartosz 08 FROG Giżycko 41.40

17. Sroka Zoran 08 FROG Giżycko 42.52

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

6. Misiewicz Kajetan 09 JEDYNKA Elbląg 35.44

15. Janicki Nataniel 09 MEDYK Giżycko 37.45

17. Jabłoński Dominik 09 JEDYNKA Elbląg 37.94

31. Kurczewski Piotr 09 JEDYNKA Elbląg 41.75

36. Czerniawski Nataniel 09 PŁETWAL Szczytno 43.72

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

6. Walasiewicz Bartosz 08 FROG Giżycko 1:29.52 162

11. Wawrzos Dawid 08 FROG Giżycko 1:33.94 141

13. Dudek Franciszek 08 JEDYNKA Elbląg 1:37.54 126

50 metrów stylem klasycznym

10 lat

3. Misiewicz Kajetan 09 JEDYNKA Elbląg 44.43 183

11. Kurczewski Piotr 09 JEDYNKA Elbląg 50.03 128

20. Janicki Nataniel 09 MEDYK Giżycko 52.55 110

29. Czerniawski Nataniel 09 PŁETWAL Szczytno 55.70 93

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. Choroszewski Ignacy 08 PŁETWAL Szczytno 2:33.79 269

11. Jureko Marcel 08 JEDYNKA Elbląg 2:49.33 202

11. Walasiewicz Bartosz 08 FROG Giżycko 2:49.33 202

13. Sroka Zoran 08 FROG Giżycko 2:54.17 185

21. Wawrzos Dawid 08 FROG Giżycko 3:02.46 161

22. Polak Bartosz 08 FROG Giżycko 3:02.76 160

24. Sielicki Hubert 08 JEDYNKA Elbląg 3:02.99 160

26. Dudek Franciszek 08 JEDYNKA Elbląg 3:10.45 142

27. Kamiński Szymon 08 JEDYNKA Elbląg 3:18.24 125

100 metrów stylem klasycznym

11 lat

5. Polak Bartosz 08 FROG Giżycko 1:36.86 189

8. Walasiewicz Bartosz 08 FROG Giżycko 1:38.29 181

18. Kamiński Szymon 08 JEDYNKA Elbląg 2:04.72 88

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

12. Misiewicz Kajetan 09 JEDYNKA Elbląg 42.61 141

18. Jabłoński Dominik 09 JEDYNKA Elbląg 44.22 126

20. Kurczewski Piotr 09 JEDYNKA Elbląg 45.72 114

23. Janicki Nataniel 09 MEDYK Giżycko 46.14 111

37. Czerniawski Nataniel 09 PŁETWAL Szczytno 52.71 74

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

7. Choroszewski Ignacy 08 PŁETWAL Szczytno 1:12.84 234

9. Jureko Marcel 08 JEDYNKA Elbląg 1:14.63 218

12. Sroka Zoran 08 FROG Giżycko 1:18.57 187

21. Wawrzos Dawid 08 FROG Giżycko 1:23.25 157

23. Sielicki Hubert 08 JEDYNKA Elbląg 1:26.62 139

24. Dudek Franciszek 08 JEDYNKA Elbląg 1:27.12 137

28. Kamiński Szymon 08 JEDYNKA Elbląg 1:31.91 116

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

10. Misiewicz Kajetan 09 JEDYNKA Elbląg 1:33.73 154

11. Janicki Nataniel 09 MEDYK Giżycko 1:33.90 153

23. Kurczewski Piotr 09 JEDYNKA Elbląg 1:39.40 129

32. Czerniawski Nataniel 09 PŁETWAL Szczytno 1:54.12 85

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

3. Choroszewski Ignacy 08 PŁETWAL Szczytno 2:53.77 251

15. Polak Bartosz 08 FROG Giżycko 3:18.07 169

16. Sroka Zoran 08 FROG Giżycko 3:20.19 164

19. Wawrzos Dawid 08 FROG Giżycko 3:24.21 154

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

11 lat

3. FROG Giżycko (Wawrzos Dawid , Polak Bartosz, Sroka Zoran, Walasiewicz Bartosz) 2:25.15 184

5. JEDYNKA Elbląg (Jureko Marcel, Dudek Franciszek, Kamiński Szymon, Sielicki Hubert) 2:26.88 177

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

3. FROG Giżycko (Wawrzos Dawid, Polak Bartosz, Walasiewicz Bartosz, Sroka Zoran) 2:47.10 158

7. JEDYNKA Elbląg (Dudek Franciszek, Jureko Marcel, Kamiński Szymon, Sielicki Hubert ) 2:03.91 118

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn