V Puchar Warmii i Mazur na Wodach Otwartych (1) Małszewo 2019 – W premierze goście najszybsi

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

W Małszewie (Powiat Szczycieński)odbyła się w sobotę (22 czerwca) pierwsza impreza V edycji Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. W inauguracji na dystansie 3 km rywalizowało 30 uczestników, głównie z Olsztyna, ale byli też goście spoza regionu, a nawet zza wschodniej granicy. Pierwsi na mecie zameldowali się: Aleksandra Bednarek (Łódź) i Grzegorz Mończak (Daszewice)

Ale na podium nie zabrakło olsztynian. Drugie miejsce wśród pan zajęła Zuzanna Brzozowska, a w klasyfikacji panów za Grzegorzem Mończakiem wszystkie pozostałe lokaty w dziesiątce były udziałem pływaków Aquasfera Masters  Olsztyn. Drugi był Paweł Gregorowicz, trzeci Piotr Konopacki, a czwarty Mariusz Gabiec.

Następny wyścig już w następna niedziele (30 czerwca) w Kretowinach nad j. Narie.

Wyniki

Kobiety

Open

1 BEDNAREK Aleksandra KS SP 149 Łódź Łódź 1998 00:40:39

2 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn 1993 00:44:49

3 BORYS Anna Warsaw Masters Team Warszawa 2000 00:45:25

4 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn 1988 00:49:18

5 TITOVA Irina Pregel Kaliningrad 1961 00:50:35

6 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:53:17

7 BOŁTUĆ Małgorzata Wrocław 1983 00:55:45

8 ZBOROWSKA Anna Wołomin 1991 01:01:53

9 ŁAGOWSKA Justyna Aquasfera Masters Olsztyn 1982 01:05:37

10 ŻYWALEWSKA Magdalena Plastimet Ełk 1992 01:15:09

11 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn 1954 01:33:53

Kategoria I

1 BEDNAREK Aleksandra KS SP 149 Łódź Łódź 1998 00:40:39

2 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1993 00:44:49

3 BORYS Anna Warsaw Masters Team Warszawa 2000 00:45:25

4 ZBOROWSKA Anna niezrzeszony Wołomin 1991 01:01:53

5 ŻYWALEWSKA Magdalena Plastimet Ełk 1992 01:15:09

Kategoria II

1 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn 1988 00:49:18

2 BOŁTUĆ Małgorzata niezrzeszony Wrocław 1983 00:55:45

3 ŁAGOWSKA Justyna Aquasfera Masters Olsztyn 1982 01:05:37

Kategoria III

1 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:53:17

Kategoria IV

1 TITOVA Irina Pregel Kaliningrad 1961 00:50:35

Kategoria V

1 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn 1954 01:33:53

Mężczyźni

Open

1 MONCZAK Grzegorz One Man Team Daszewice 1973 00:39:50

2 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:40:15

3 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1978 00:42:58

4 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn 1958 00:43:57

5 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters 1969 00:45:16

6 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1964 00:47:53

7 MARKOWICZ Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1967 00:48:19

8 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1980 00:49:14

9 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:49:20

10 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn 1969 00:51:20

11 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:51:59

12 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1984 00:52:58

13 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 01:00:10

14 ROKICKI Paweł WOPR Warszawa 1965 01:03:19

15 RYCHLAK Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:11:11

16 CHMIELEWSKI Mateusz niezrzeszony Ełk 1991 01:12:57

17 JEZNACH Jakub IKS AWF Warszawa Wołomin 1992 01:18:16

18 WAWRZYNIAK Karol niezrzeszony Warszawa 1979 01:24:16

19 ORLIKOWSKI Wiesław Toruń Multisport Team Tuchola 1957 01:30:37

Kategoria I

1 CHMIELEWSKI Mateusz niezrzeszony Ełk 1991 01:12:57

2 JEZNACH Jakub IKS AWF Warszawa Wołomin 1992 01:18:16

Kategoria II

1 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1980 00:49:14

2 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn 1984 00:52:58

Kategoria III

1 MONCZAK Grzegorz One Man Team Daszewice 1973 00:39:50

2 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:40:15

3 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn 1978 00:42:58

4 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:49:20

5 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn 1974 00:51:59

6 RYCHLAK Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:11:11

7 WAWRZYNIAK Karol niezrzeszony Warszawa 1979 01:24:16

Kategoria IV

1 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn 1958 00:43:57

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn