Puchar Warmii i Mazur na Wodach Otwartych Pasym 2019 – Faworyci trzymają się mocno

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

Piąty w tym sezonie wyścig Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych odbył się w niedzielę (14 lipca) w Pasymiu na jeziorze Kalwa. Wystartowało ponad 30 uczestników, którzy mieli do pokonania dystans 3 km. Najszybszy okazał się Mieszko Palmi-Kukiełko (Wejsuny) przed Ritisem Pranckevictusem (Marijampol) i Pawłem Gregorowiczem (Olsztyn). Wśród pań zwyciężyła Zuzanna Brzozowska (Olsztyn)

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: K 1: Zuzanna Brzozowska i Mieszko Palmi-Kukiełko, K2: Anna Zaleska (Olsztyn) i Michał Kozikowski (Olsztyn), K3: Rwa Borys (Warszawa) i Paweł Gregorowicz (Olsztyn), K4: Vilmantas Krasaukas (Marijampol), K5: Iwona Bardzicka (Olsztyn) i Antanas Gouga (Marijampol).

W klasyfikacji generalnej prowadzi Paweł Gregorowicz przed Piotrem Konopackim Olsztyn) i Grzegorzem Mówińskim (Olsztyn), w w konkurencji pań: Zuzanna Brzozowska przed Anna Borys i Anna Zaleską. W kategoriach przodownikami są: K1: Zuzanna Brzozowska i Mieszko Palmi-Kukiełko, K2: Anna zaleska i Michał Kozikowski, K3: Ewa Borys i Paweł Gregorowicz, K4: Irina Titova (Kaliningrad) i Grzegorz Mówiński, K5: Iwona Bardzicka i Antanas Gouga.

Obywa się również rywalizacja zawodników pływających w piankach. W Pasymiu wygrali: Nikola Łojko (Warszawa) i Marcin Szymkowiak (Morąg), a liderami klasyfikacji są: Elżbieta Hajderko (Białka) i Marcin Szymkowiak.

Wyniki

Kobiety Open

1 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1993 00:49:39

2 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1988 00:50:26

3 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:57:32

4 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:07:46

5 ZAJĄCZEK Magdalena KS Warta Poznań Poznań 1976 01:22:46

6 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:39:58

Kategoria I

1 BRZOZOWSKA Zuzanna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1993 00:49:39 100

Kategoria II

1 ZALESKA Anna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1988 00:50:26

Kategoria III

1 BORYS Ewa Team Karaś Warszawa 1976 00:57:32

2 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:07:46

3 ZAJĄCZEK Magdalena KS Warta Poznań Poznań 1976 01:22:46

Kategoria V

1 BARDZICKA Iwona Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1954 01:39:58

Mężczyźni Open

1 PALMI-KUKIEŁKO Mieszko Aquasfera Masters Olsztyn Wejsuny 1993 00:42:01

2 PRANCKEVICTUS Rytis Torpedos Marijampole 2002 00:42:02

3 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:42:35

4 ŚLASKI Filip KS Fenix Ożarów Maz. Ożarów Maz. 2004 00:43:05

5 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:44:05

6 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:44:07

7 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:44:45

8 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1958 00:45:03

9 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:46:24

10 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:50:32

11 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:51:49

12 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:51:55

13 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:53:17

14 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:53:59

15 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:55:28

16 ZIELIŃSKI Mirosław TRI Level Nieporęt 1990 00:56:30

17 ŁOPIŃSKI Radosław Team Karaś Warszawa 1974 00:56:56

18 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:57:44

19 ŁUCZAK Jacek Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 01:02:26

20 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 01:03:12

21 ROKICKI Paweł WOPR Warszawa 1965 01:03:53 0

22 ZAGÓRSKI Leszek niezrzeszony Kraków 1978 01:05:51 0

23 GUOGA Antanas Torpedos Marijampole 1948 01:07:25 0

24 WOLNIEWICZ Janusz KS Extreme Team Oborniki Oborniki 1948 01:17:49 0

25 STARCZAK Lech niezrzeszony Bydgoszcz 1964 01:27:32 0

26 RUSINOWICZ Andrzej niezrzeszony Piła 1944 01:31:47 0

27 ORLIKOWSKI Wiesław Toruń Multisport Team Tuchola 1957 01:33:17 0

28 MOŁONIEWICZ Jan Marek MoJa Swim Challenge Warszawa 1954 01:39:31 0

Kategoria I

PALMI-KUKIEŁKO Mieszko Aquasfera Masters Olsztyn Wejsuny 1993 00:42:01

2 PRANCKEVICTUS Rytis Torpedos Marijampole 2002 00:42:02

3 ŚLASKI Filip KS Fenix Ożarów Maz. Ożarów Maz. 2004 00:43:05

4 RŻYSKI Marcin niezrzeszony Gdańsk 1994 00:44:07

5 ZIELIŃSKI Mirosław TRI Level Nieporęt 1990 00:56:30

Kategoria II

1 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:51:49

2 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:53:17

Kategoria III

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:42:35

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:44:05

3 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:51:55

4 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:55:28

5 ŁOPIŃSKI Radosław Team Karaś Warszawa 1974 00:56:56

6 ŁUCZAK Jacek Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 01:02:26

7 ZAGÓRSKI Leszek niezrzeszony Kraków 1978 01:05:51

Kategoria IV

1 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:44:45

2 GABIEC Mariusz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1958 00:45:03

3 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:46:24

4 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:50:32 75

5 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:53:59

6 MIKHAYLOV Sergei Pregel Kaliningrad 1959 00:57:44

7 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 01:03:12

8 ROKICKI Paweł WOPR Warszawa 1965 01:03:53

9 STARCZAK Lech niezrzeszony Bydgoszcz 1964 01:27:32

10 ORLIKOWSKI Wiesław Toruń Multisport Team Tuchola 1957 01:33:17

Kategoria V

1 GUOGA Antanas Torpedos Marijampole 1948 01:07:25

2 WOLNIEWICZ Janusz KS Extreme Team Oborniki Oborniki 1948 01:17:49

3 RUSINOWICZ Andrzej niezrzeszony Piła 1944 01:31:47

4 MOŁONIEWICZ Jan Marek MoJa Swim Challenge Warszawa 1954 01:39:31

Pianki

Kobiety

1 ŁOJKO Natalia Team Karaś Warszawa 1981 01:04:36

Mężczyźni

1 SZYMKOWIAK Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1982 00:50:39

2 GAWKOWSKI Mariusz niezrzeszony Warszawa 1958 00:58:24

3 CHARZYŃSKI Marcin MKP Narie 10,5 Morąg 1963 00:58:42

4 GOLOMBEK Piotr niezrzeszony Grudziądz 1967 01:03:27

5 ŚMIECIŃSKI Krzysztof Rybka Olsztyn 1973 01:09:09

6 ŻUBER Maciej Aquaholic Swim Team Warszawa 1988 01:10:17

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn