Puchar Północnego Mazowsza Mława 2019 – W „żabce” było najlepiej...

Fot. Płetwal Mława facebook/sony dsc

W weekend (9/10 listopada) w Mławie odbyły się Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta. Startowało prawie pół tysiąca uczestników z 33 klubów. W tym trzech z Warmii i Mazur (MTP Kormoran Olsztyn, SSP Orka Iława, KS Płetwal Szczytno i UKS Frog Giżycko). Indywidualnie odnieśliśmy trzy zwycięstwa. Martyna Pieńkowska (Płetwal) na 50 m klas. oraz Alicja Wasilewska i Jan Suchocki (Kormoran) na 100 m. klas.

W klasyfikacji na najlepszych zawodników w kat. U9 Olga Nitschka i Lena Nitschka (Frog) zajęły odpowiednio 3 i 4 miejsce, w U 10 Martyna Pieńkowska (Płetwal) była szósta, podobnie Magdalena Lis (Płetwal). Wśród chłopców w U11 Jakub Zalewski (Orka) był drugi, a Ignacy Choroszewski (Płetwal) piąty. W sprintach na 50 metrów rywalizacja przebiegała dwustopniowo: eliminacje i finały.

W klasyfikacji medalowej najwyżej na 13 miejscu uplasował się Kormoran – 13 krążków: 2 złote, 7 srebrnych i 4 brązowe.

Statystyka medalowa

1. MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 25 16 17 58

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 21 21 15 57

3. UKP ,,Polonia Warszawa'' 15 9 5 29

4. KS Delfin Gdynia 13 15 11 39

5. MPKS Orka Ciechanów 11 11 10 32

6. UKS Góra Kalwaria 7 3 2 12

….............................

13. MTP Kormoran Olsztyn 2 7 4 13

20. KS Płetwal Szczytno 1 - 4 5

24. St. Szkoła Pływania ,,Orka'' - 2 1 3

25. UKS ,,Frog'' Giżycko - 1 3 4

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

3. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 40.66 179

4. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.44 137

10 lat

12. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 38.21 216

16. TOMCZYK, Hanna 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 41.43 169

11 lat

23. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 36.23 253

26. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 36.72 243

31. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 38.38 213

35. KACA, Emilia 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 39.99 188

37. BURZA, Magdalena 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 41.55 168

13 lat

3. LIS, Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 28.42 525

25. NOJMAN, Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.95 369

14 lat

14. KACA, Anna 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 36.95 238

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

2. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 48.08 209

3. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 54.19 146

10 lat

1. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 43.39 285

11 lat

16. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 46.56 230

21. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.18 173

22. BURZA, Magdalena 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 51.72 168

25. KACA, Emilia 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 54.89 140

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

3. NITSCHKA, Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.62 166

5. NITSCHKA, Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.24 125

10 lat

8. TOMCZYK, Hanna 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 47.22 160

11 lat

15. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 42.25 224

21. KACA, Emilia 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 45.03 185

13 lat

5. LIS, Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 33.63 444

14 lat

9. KACA, Anna 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 41.89 230

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

3. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 42.24 192

11 lat

9. WALC, Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 39.06 243

18. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.84 160

13 lat

21. NOJMAN, Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 36.82 290

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

3. LIS, Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 2:19.45 496

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

6. WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.40 203

10. MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.54 165

11. CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.22 156

12. STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.11 142

13. OSTASZEWSKA, Nadia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.01 134

17. BIESIEKIERSKA, Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.98 85

11 lat

6. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.56 282

13. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.83 181

16. KŁOSOWSKA, Olivia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.95

17. KYRYLLOWA, Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.43 160

12 lat

4. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.22 399

8. CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.20 298

11. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.94 267

16. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.61 225

17. ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.21 220

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

2. STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:49.88 182

4. WILCZEWSKA, Karolina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.93 151

5. WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.54 145

6. LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.49 138 58.82 1:01.67

7. GLAPIAK, Natalia 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:02.61 131

8. SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.11 129

11 lat

1. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.39 376

4. ROMANOWSKA, Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.81 303 4

5. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.89 302 43.78 49.11

6. MĄDRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.48 270

9. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.17 208

11. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.55 189 52.44 56.11

12. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:50.67 178

13. SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.08 159

12 lat

2. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.43 307

3. CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.36 298

7. GRAJEK, Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.95 242

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

4. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.89 162

5. WALKOWIAK, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.97 161

6. STACHEWICZ, Magdalena 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.36 155

7. SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.12 143

9. BIESIEKIERSKA, Olga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:53.53 113

11 lat

4. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.56 239

5. SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.36 218

6. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:35.49 191

8. KŁOSOWSKA, Olivia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.15 181

12 lat

5. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.64 317

6. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.78 316

7. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.02 313

9. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.34 287

12. ROJEK, Hanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.61 231

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

5. STACHEWICZ, Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.77 156 51.66 53.11

6. LECH, Matylda 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.42 145 47.74 59.68

7. GLAPIAK, Natalia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.90 143 49.79 58.11

8. ZDUNIAK, Ewa 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.51 141 47.47 1:01.04

9. OSTASZEWSKA, Nadia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.71 140 53.05 55.66

10. SOŃTA, Iga 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.79 140 50.66 58.13

11. CHRZANOWSKA, Amelia 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.21 134 52.77 57.44

12. MILEWSKA, Dorota 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.91 132 52.93 57.98

14. SOŃTA, Nina 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.42 111

11 lat

2. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.73 369

8. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.08 264

9. ROMANOWSKA, Natalia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.45 260

11. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.39 244

12. MĄDRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.81 240

16. SKRABOWSKA, Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:35.11 209

17. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.50 200

18. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.35 195

19. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:37.50 194

20. SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.43 178

21. SIEMIŃSKA, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.89 156

22. KYRYLLOWA, Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.64 148

12 lat

4. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.33 311

5. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.09 303

7. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.14 272

9. GRAJEK, Klaudia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.99 256

10. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.71 233

71175205 607167553021167 4298254788522409984 n

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

14. BURZA, Maciej 10 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.05 42

10 lat

11. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 36.97 164

23. KARŁOWSKI, Olaf 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 45.16 90

24. TEREBIŃSKI, Kacper 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 48.55 72

11 lat

7. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 32.22 248 ?

10. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 32.28 247

20. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 34.65 199

21. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 34.69 199

24. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 35.16 191

30. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 37.26 160

31. WIATROWSKI, Marcel 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 37.28 160

33. JANKOWSKI, Hubert 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 37.73 154

42. FRYC, Oskar 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 45.13 90

44. POTERAŃSKI, Borys 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 53.56 54

12 lat

33. TOMCZYK, Jan 07 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 37.22 161

13 lat

30. GROMADKA, Krzesimir 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 39.51 134

14 lat

12. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 30.29 299

15 lat

13. TECLAW, Igor 03 KS Płetwal Szczytno 28.26 368

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

4. WIATROWSKI, Emil 10 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 54.63 98 (el.)

12. BURZA, Maciej 10 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:02.94 64

10 lat

9. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 49.09 136

17. TEREBIŃSKI, Kacper 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:01.20 70

18. KARŁOWSKI, Olaf 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:06.71 54

11 lat

2. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 39.36 264

4. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 40.62 240

7. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.52 182 R

10. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 45.25 173

16. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 49.48 132

18. WIATROWSKI, Marcel 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 51.06 120

24. FRYC, Oskar 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 59.36 76

13 lat

17. GROMADKA, Krzesimir 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 51.17 120

14 lat

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 35.44 361

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

16. TEREBIŃSKI, Kacper 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 53.88 70

11 lat

10. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 40.49 165

14. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 42.62 141

15. WIATROWSKI, Marcel 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 42.63 141

24. POTERAŃSKI, Borys 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:04.05 41

15 lat

4. TECLAW, Igor 03 KS Płetwal Szczytno 31.90 337

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

8. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 42.77 131 R

11 lat

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 34.56 249

15. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 39.60 165

17. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 41.56 143

18. JANKOWSKI, Hubert 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 41.74 141

23. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 43.27 127

14 lat

9. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 33.01 286

15 lat

9. TECLAW, Igor 03 KS Płetwal Szczytno 30.78 352

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

5. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.19 152

6. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:24.43 150

9. KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.75 121

10. GEORG, Gabriel 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.31 104

12. BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.23 84

11 lat

3. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:11.24 251

9. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:17.41 195

11. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.28 189

12. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:18.58 187

13. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.36 174

14. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.89 171

26. BORUCKI, Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.61 81

27. SKALIJ, Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.67 72

12 lat

4. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.32 284

7. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.61 269

11. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.54 247

13. MATRACKI, Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.48 195

15. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.14 190

18. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.96 147

14 lat

8. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:07.28 298

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

3. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.27 128

4. CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.85 126

6. BRODACKI, Szymon 09 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.59 88

11 lat

1. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.06 251

5. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:38.64 179

6. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.32 155

8. PSTRĄGOWSKI, Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.69 126

11. SKALIJ, Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:57.97 104

12. BORUCKI, Stanisław 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.65 90

12 lat

6. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.54 224

7. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.14 212

8. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.97 172

10. MATRACKI, Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.74 137

14 lat

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 1:22.58 305

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

3. TRZECIAK, Bartosz 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.27 148

11 lat

2. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.04 196

6. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:28.76 167

10. PAWEŁAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.28 119

13. PSTRĄGOWSKI, Mikołaj 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.24 87

12 lat

4. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.79 238

9. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.18 139

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

3. KORTAS, Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.78 164

7. ZALEWSKI, Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:36.89 139

8. CZODROWSKI, Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.67 136

9. KAMIŃSKI, Dominik 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.72 117

11. GEORG, Gabriel 09 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.30 89

11 lat

2. ZALEWSKI, Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:20.37 244

5. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.36 204

6. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.65 182

7. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:29.40 177

8. WALASIEWICZ, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:29.81 175

9. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.14 173

10. POLAK, Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:31.69 164

11. SROKA, Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:31.85 163

13. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.76 159

17. PAWEŁAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.52 128

12 lat

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.86 258

7. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.41 244

8. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.89 239

10. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.46 189

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

10 lat

2. MTP Kormoran Olsztyn (ZDUNIAK (Ewa 09 +0,58 CZODROWSKI, Jan 09 46.25 STACHEWICZ, Aleksandra 09 KAMIŃSKI, Dominik 09 39.05) 2:59.67 154

11 lat

2. MTP Kormoran Olsztyn (GEBAUER, Wolfgang 08 +0,70 39.44 MUSIAŁ, Michalina 08 +0,20 40.39 SUCHOCKI, Jan 08 +0,54 41.37 WASILEWSKA, Alicja 08 +0,80 33.84) 2:35.04 240

6. UKS ,,Frog'' Giżycko (SKRABOWSKA, Karolina 08 +0,64 44.23 JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 44.56 POLAK, Bartosz 08 +0,15 45.64 WALASIEWICZ, Bartosz 08 34.77) 2:49.20 184

12 lat

2. MTP Kormoran Olsztyn (BRODACKA, Maja 07 +0,59 37.59 KRASZEWSKA, Dominika 07 +0,26 34.00 OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 39.93 SZCZEPANIAK, Andrzej 07 +0,24 31.02) 2:22.54 309

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

11 lat

7. UKS ,,Frog'' Giżycko (JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 39.70 1:24.36 SKRABOWSKA, Karolina 08 39.12 1:24.04 SROKA, Zoran 08 37.29 1:21.11 WALASIEWICZ, Bartosz 08 36.12 1:16.98) 5:26.49 211

8. St. Szkoła Pływania ,,Orka'' (WIATROWSKI, Marcel +0,43 38.68 1:22.29 KACA, Emilia +0,57 42.15 1:32.02 ZALEWSKI, Jakub +0,48 34.57 1:14.23 BURZA, Magdalena +0,18 41.75 1:30.41) 5:38.95 188

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn