Zimowe MP Juniorów (U16) Lublin 2019 – Szymon Kapała tuż za podium

Fot. aqua lublin

W weekend (13/15 grudnia) w Lublinie odbywajały się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (U16) w pływaniu. Startowało ponad 300 uczestników z 91 klubów, w tym reprezentanci: Olsztyna, Giżycka, Iławy i Elbląga. Medalu nie zdobyliśmy.  Najlepiej spisali sie pływacy Kormorana. Szymon Kapała był czwarty na 1500 m st. dow, a Natalia Zmierczak zajęła szóste miejsce na 400 metrów st. zmiennym.  

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

25. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 27.73 565

50 metrów stylem klasycznym

Finał B

18. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 35.28 530 (el.35.17 535)

100 metrów stylem motylkowym

Finał B

20. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1.08.96 496 (el.1:08.67 502)

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

6. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 5:05.93 606

50 metrów stylem motylkowym

Finał B

13. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 30.03 535

15. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 30.17 527

50 metrów stylem grzbietowym

23. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 31.58 537

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

11. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.77 659

200 metrów stylem zmiennym

12. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.20 513 R

200 metrów stylem motylkowym

14. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 2:35.98 450

100 metrów stylem zmiennym

Finał A

10. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 1.09.21 544 (el. 1:08.20 568)

800 metrów stylem dowolnym

11. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 9:43.28 555

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

52. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 25.36 509

65. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 25.81 483

200 metrów stylem dowolnym

27. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:59.27 578

54. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:09.17 455

200 metrów stylem grzbietowym

23. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 2:16.66 461

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

10. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn w finale dyskwalifikacja  (el. 4:36.88 615)

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

10. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 26.94 561 (el.26.69 577)

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

12. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:02.16 673

16. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:09.14 618

100 metrów stylem dowolnym

44. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 55.05 544

100 metrów stylem grzbietowym

Finał B

18. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 1.01.35 505 (el.1:00.53 526)

1500 metrów stylem dowolnym

4. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 15:48.06 715

14. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:22.74 642

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn