Zimowe MP Juniorów (U15) Opole – Warmia i Mazury tym razem w dalekim tle

Fot. sportoweopole.ol

W Opolu odbywały się w weekend (13/15 grudnia) Mistrzostwa Polski Juniorów (U15), w których startowało prawie 400 zawodniczek i zawodników ze 117 klubów. Warmię i Mazury reprezentowali pływacy z Olsztyna, Ełku, Elbląga i Iławy. Niestety nie odegrali w tej imprezie większek roli. Nie mieliśmy swoich reprezentantów w finałach A.

Wyniki

Dziewczęta

200 metrów stylem dowolnym

38. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.54 517

200 metrów stylem grzbietowym

Finał B

18. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2.29.31 509 (el.2:27.21 531)

23. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2:33.75 466

50 metrów stylem grzbietowym

Finał B

16. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 30.88 574 B

29. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 32.29 502

400 metrów stylem dowolnym

21. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:44.59 555 R

100 metrów stylem dowolnym

47. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:05.20 457

100 metrów stylem grzbietowym

Finał B

16. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1.07,39 544 (el. 1:07.16 550)

27. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:10.59 473

800 metrów stylem dowolnym

15. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 9:42.26 557

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

21. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 24.77 547 R

103. KOWALSKI Maciej 04 SP ORKA Iława 27.84 385

109. SOBCZAK Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 29.24 332

50 metrów stylem klasycznym

Finał B

19 JONOWSKI Michał 04 SP ORKA Iława 31.20 530 (el.31.12 534)

200 metrów stylem dowolnym

42. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.29 511

60. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:13.23 414

62. KOWALSKI Maciej 04 SP ORKA Iława 2:13.65 411

63. SOBCZAK Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.87 408

200 metrów stylem grzbietowym

27. GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.97 429

400 metrów stylem zmiennym

25. GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 5:04.48 462

50 metrów stylem motylkowym

Finał B

20 KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 27.42 499 (ew.26.71 539)

83. KOWALSKI Maciej 04 SP ORKA Iława 30.84 350

50 metrów stylem grzbietowym

27. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 29.11 444

400 metrów stylem dowolnym

32. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:17.48 560

48. GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:25.71 509

63. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 4:51.86 384

100 metrów stylem klasycznym

19. JONOWSKI Michał 04 SP ORKA Iława 1.08.27 540 (el.1:08.11 544)

200 metrów stylem zmiennym

36. SOBCZAK Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.70 377

100 metrów stylem dowolnym

93. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:01.13 397

95. SOBCZAK Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.35 356

100 metrów stylem grzbietowym

32. GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.39 399

200 metrów stylem klasycznym

22. JONOWSKI Michał 04 SP ORKA Iława 2:31.82 495 R

100 metrów stylem zmiennym

Finał B

13. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 1.00.46 574

45. SOBCZAK Mateusz 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.41 363

1500 metrów stylem dowolnym

17. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 16:58.42 577

24. GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP Kormoran Olsztyn 17:44.17 506

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn