II Zawody Pływackie Policjantów Morąg 2019 – Giżycko górą!

Fot. KPP Ostróda

19 grudnia na pływalni „Morąska Perła” w Morągu odbyły się II Zawody Pływackie Policjantów Garnizonu Warmińsko - Mazurskiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy Mazury przy udziale Komisariatu Policji w Morągu.

Do grona organizatorów dołączył również burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski. Reprezentował go zastępca - Leszek Biernacki, który ufundował statuetki dla najlepszych uczestników. Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie – nadinsp. Tomasz Klimek.

Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników. Byli to funkcjonariusze i pracownicy cywilni Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego Policji. Uczestnicy mieli do pokonania 50 metrów czyli dwie długości basenu stylem dowolnym.

Po kwalifikacji wstępnej do ścisłego finału zakwalifikowało się sześcioro zawodników. Najlepszym pływakiem Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego Policji w roku 2019 okazał się asp. Sebastian Pardo z KPP w Giżycku. Tuż za nim na drugim miejscu uplasowała się post. Wiktoria Łukasik również z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Trzecie miejsce zajął st. post. Patryk Kowalewski z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Źródło Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn