Grand Prix MTP Kormoran (3) Olsztyn 2019/20 – Kreowanie liderów, ale przed nimi ciężka praca

Fot.ilustracja

Rywalizacja w cyklu Grand Prix MTP Kormoran to przede wszystkim comiesięczny sprawdzian najmłodszych zawodników olsztyńskiego klubu, efekt ich zaangażowania w trening i wykorzystania skali talentu. Styczniowe zawody poprzedziły feryjne zgrupowanie i potwierdziły, że w poszczególnych kategoriach wiekowych wykreowali się liderzy.

Wśród 13-latków dominowali: Anna Wasilewska – 3 zwycięstwa i Dominika Kraszewska (1) oraz Andrzej Szczepaniak (3) i Jan Suchocki (1). W rywalizacji 12-latków na najwyższym stopniu podium znaleźli się: Michalina Musiał (3) i Maja Rak-Łukawska (1) oraz Kryspin Gołąb (4). Wśród najmłodszych (11-latków) triumfowali: Julia Szkraba (3) i Lena Dziapka(1) oraz Borys Żukowski (1), Stanisław Ruchlewicz (2) i Szymon Budzisz (1)

Wyniki

25 metrów stylem motylkowym

11 lat

Dziewczęta

1. SZKRABA, Julia 10 Kormoran Olsztyn 25.17

2. FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 27.20

3. ANSZCZAK, Monika 09 Kormoran Olsztyn 29.98

4. LECH, Michalina 10 Kormoran Olsztyn 30.40

5. DZIAPKA, Lena 10 Kormoran Olsztyn 33.29

6. NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 Kormoran Olsztyn 40.06

Chłopcy

1. ŻUKOWSKI, Borys 10 Kormoran Olsztyn 19.86

2. BUDZISZ, Szymon 10 Kormoran Olsztyn 20.82

3. RUCHLEWICZ, Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 21.16

4. SLIWINSKI, Jacob 09 Kormoran Olsztyn 21.27

5. STACHOWIAK, Kajetan 09 Kormoran Olsztyn 22.52

6. ZDROJEWSKI, Michał 09 Kormoran Olsztyn 22.61

50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta

13 lat

1. WASILEWSKA, Alicja 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.26

2. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.18

3. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.80

4. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.44

5. ZALECH, Agata 07 MTP Kormoran Olsztyn 38.21

6. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.61

12 lat

1. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 38.39

2. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 40.62

3. STACHEWICZ, Aleksandra 08 MTP Kormoran Olsztyn 43.16

4. ZDUNIAK, Ewa 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.59

5. WILCZEWSKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.35

6. STACHEWICZ, Magdalena 08 MTP Kormoran Olsztyn 45.47

Chłopcy

13 lat

1. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.83

2. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.89

3. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.09

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 36.54

5. SADOWSKI, Tomasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.03

6. SUCHOCKI, Jan 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.44

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.32

2. KORTAS, Krzysztof 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.99

3. CZODROWSKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 41.31

4. SULIGA, Ksawery 08 MTP Kormoran Olsztyn 48.57

5. KAMIŃSKI, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 49.11

6. TRZECIAK, Bartosz 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.93

50 metrów stylem grzbietowym

11 lat

Dziewczęta

1. SZKRABA, Julia 10 Kormoran Olsztyn 54.41

2. DZIAPKA, Lena 10 Kormoran Olsztyn 54.86

3. LECH, Michalina 10 Kormoran Olsztyn 59.26

4. NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 Kormoran Olsztyn 59.77

5. FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 1:00.93

6. ANSZCZAK, Monika 09 Kormoran Olsztyn 1:01.43

Chłopcy

1. RUCHLEWICZ, Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 43.34

2. BUDZISZ, Szymon 10 Kormoran Olsztyn 45.45

3. ŻUKOWSKI, Borys 10 Kormoran Olsztyn 46.63

4. SLIWINSKI, Jacob 09 Kormoran Olsztyn 47.57

5. KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 Kormoran Olsztyn 48.29

6. KOCENKA, Aleksander 10 Kormoran Olsztyn 52.42

100 metrów stylem grzbietowym

Dziewczęta

13 lat

1. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.88

2. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.03

3. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.51

4. WASILEWSKA, Alicja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.81

5. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.13

6. FALKOWSKA, Nel 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.84

12 lat

1. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.25

2. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.54

3. WILCZEWSKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.31

4. SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.88

5. ZDUNIAK, Ewa 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.82

6. WALKOWIAK, Aleksandra 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.02

Chłopcy

13 lat

1. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.08

2. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.45

3. GEBAUER, Wolfgang 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.16

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.23

5. SUCHOCKI, Jan 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.80

6. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.73

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.05

2. KORTAS, Krzysztof 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.26

3. CZODROWSKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.44

4. KAMIŃSKI, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.15

5. GEBAUER, Jurgen 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.36

6. SULIGA, Ksawery 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.07

50 metrów stylem klasycznym

Dziewczęta

13 lat

1. WASILEWSKA, Alicja 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.76

2. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.69

3. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.87

4. ROMANOWSKA, Natalia 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.97

5. ZALECH, Agata 07 MTP Kormoran Olsztyn 43.30

6. CYGLICKA, Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 43.37

12 lat

1. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 44.13

2. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 47.06

3. STACHEWICZ, Aleksandra 08 MTP Kormoran Olsztyn 49.63

4. SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 49.87

5. SZOSTAWICKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 52.18

6. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 52.42

11 lat

1. SZKRABA, Julia 10 Kormoran Olsztyn 56.43

2. ANSZCZAK, Monika 09 Kormoran Olsztyn 58.96

3. DZIAPKA, Lena 10 Kormoran Olsztyn 1:03.15

4. FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 1:04.64

5. LECH, Michalina 10 Kormoran Olsztyn 1:08.04

6. NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 Kormoran Olsztyn 1:28.81

Chłopcy

13 lat

1. SUCHOCKI, Jan 07 MTP Kormoran Olsztyn 40.50

2. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 40.65

3. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.61

4. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 42.09

5. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 43.19

6. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 43.33

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.89

2. KORTAS, Krzysztof 08 MTP Kormoran Olsztyn 48.18

3. CZODROWSKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.56

4. SKALIJ, Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 53.85

5. KAMIŃSKI, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 54.52

6. BRODACKI, Szymon 08 MTP Kormoran Olsztyn 57.74

11 lat

1. RUCHLEWICZ, Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 52.24

2. SLIWINSKI, Jacob 09 Kormoran Olsztyn 55.01

3. BUDZISZ, Szymon 10 Kormoran Olsztyn 55.40

4. KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 Kormoran Olsztyn 57.29

5. SOBIECH, Ignacy 09 Kormoran Olsztyn 1:00.46

6. ZDROJEWSKI, Michał 09 Kormoran Olsztyn 1:01.51

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta

13 lat

1. WASILEWSKA, Alicja 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.41

2. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 32.72

3. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.99

4. ZALECH, Agata 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.50

5. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.33

6. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.35

12 lat

1. MUSIAŁ, Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.61

2. MADEKSZA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 34.84

3. RAK-ŁUKAWSKA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 35.98

4. WILCZEWSKA, Karolina 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.12

5. MILEWSKA, Dorota 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.90

6. SOBÓTKA, Amelia 08 MTP Kormoran Olsztyn 40.54

11 lat i młodsi

1. DZIAPKA, Lena 10 Kormoran Olsztyn 52.06

2. SZKRABA, Julia 10 Kormoran Olsztyn 52.46

3. ANSZCZAK, Monika 09 Kormoran Olsztyn 56.98

4. FRĄCKIEWICZ, Magdalena 09 Kormoran Olsztyn 57.54

5. LECH, Michalina 10 Kormoran Olsztyn 1:02.47

6. NIEDZWIEDZKA, Nikola 09 Kormoran Olsztyn 1:08.65

Chłopcy

13 lat

1. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.11

2. WOJNOWSKI, Filip 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.39

3. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.16

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.20

5. MATRACKI, Aleksander 07 MTP Kormoran Olsztyn 34.83

6. DRANKOWICZ, Bartosz 07 MTP Kormoran Olsztyn 35.39

12 lat

1. GOŁĄB, Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 33.54

2. KORTAS, Krzysztof 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.24

3. CZODROWSKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 37.80

4. KAMIŃSKI, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 38.28

5. SULIGA, Ksawery 08 MTP Kormoran Olsztyn 41.26

6. GEORG, Gabriel 08 MTP Kormoran Olsztyn 43.48

11 lat i młodsi

1. BUDZISZ, Szymon 10 Kormoran Olsztyn 39.73

2. ŻUKOWSKI, Borys 10 Kormoran Olsztyn 41.07

3. RUCHLEWICZ, Stanisław 09 Kormoran Olsztyn 42.44

4. SLIWINSKI, Jacob 09 Kormoran Olsztyn 44.01

5. ZDROJEWSKI, Michał 09 Kormoran Olsztyn 46.02

6. KOZIKOWSKI, Teodozjusz 10 Kormoran Olsztyn 46.20

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn