VIII Wojewódzkie Mistrzostwa LZS Kurzętnik 2017 – W drużynówce dominował Meyer

Fot. wmzpc facebook

W sobotę (11 listopada) w Kurzętniku odbył się VII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kurzęt-nik”, połączony z VIII Mistrzostwami LZS Województwa Mazursko-War- mińskiego. W sumie wystartowało 20 mężczyzn i 3 panie z czterech sekcji warmińsko-mazurskich. W turnieju drużynowym zwyciężył LUKS Meyer Elbląg, przed TS Nida Nidzica., LUKS TTK Kurzętnik i MLKS Siła Bartoszyce.

Indywidualnie najlepsze rezultaty osiągnęli: Weronika Zielińska (Nida Nidzica) i Dominik Rajkowski (Myer Elbląg.

Wyniki

Turniej indywidualny

Kobiety

Kategoria 58 kg

1 Grzesiak Zuzanna 2001 Nida Nidzica 56,2 45+53 98 138,3

Kategoria 63 kg

1 Kulik Wiktoria 2001 Meyer Elbląg 60,8 55+60 115 154,1

Kategoria 69 kg

1 Zielińska Weronika 1999 Nida Nidzica 65.7 63+83 146 186,7

Mężczyźni

Kategoria 56 kg

1 Patecki Kacper 2003 Siła Bartoszyce 55,4 57+72 129 199,1

2 Jakubowski Miłosz 2003 Nida Nidzica 54,7 55+71 126 196,4

3 Możdżonek Konrad 2004 Nida Nidzica 42,3 40+55 95 184,0

4 Węsiora Mikołaj 2001 LUKS Kurzętnik 53,1 39+45 84 134,0

Kategoria 62 kg

1 Kudryk Jakub 1998 Meyer Elbląg 56,1 78+100 178 272,2

2 Jaworski Michał 2004 Nida Nidzica 60,2 63+78 141 204,9

Kat. 69 kg

1 Kaczyński Rafał 1998 Meyer Elbląg 68,2 91+121 212 283,8

2 Kłosowski Kamil 2004 LUKS Kurzętnik 62,1 59+68 127 180,7

3 Hercer Kacper 2004 Siła Bartoszyce 69,0 57 z68 x 125 166,2

Kat. 77 kg

1 Jaworski Jakub 2001 Nida Nidzica 76,8 100+126 226 282,5

2 Steć Albert 2001 Siła Bartoszyce 75,0 90+105 195 246,9

3 Talewicz Tomasz 2004 Meyer Elbląg 72,5 54+70 124 160,1

Kat. 85 kg

1 Szpara Andrzej 1999 Nida Nidzica 80,4 125+155 280 341,7

Kat. 94 kg

1 Rajkowski Dominik 1999 Meyer Elbląg 88,5 126+166 292 340,3

2 Zwierzchowski Patryk 2001 Nida Nidzica 86,1 85+120 205 241,9

Kat. 105 kg

1 Ochlachowski Igor 2002 Nida Nidzica 95,9 80+105 185 208,4

2 Luliński Rafał 2001 LUKS Kurzętnik 101,9 78+100 178 196,0

Kat. +105

1 Luliński Tomasz 1998 LUKS Kurzętnik 124,5 100+145 245 254,6

2 Zwierzchowski Filip 2000 Nida Nidzica 110,1 94+120 214 229,8

3 Rochewicz Jakub 2001 LUKS Kurzętnik 117,1 78 83+110 193 203,6

Puchar Wójta Gminy Kurzętnik

Klasyfikacja druzynowa

1 LUKS Meyer Elbląg (Rajkowski Dominik, Kaczyński Rafał, Kudryk Jakub,Talewicz Tomasz ) 896.3

2 TS Nida Nidzica (Szpara Andrzej, Jaworski Jakub, Zwierzchowski Patryk, Zwierzchowski Filip) 866,1

3 LUKS TKKF Kurzętnik (Luliński Tomasz, Rochewicz Jakub, Luliński Rafał, Kłosowski Kamil) 654,2

4 MLKS Siła Bartoszyce (Steć Albert, Patecki Kacper, Hercer Kacper) 612,2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn