X Międzynarodowe Zawody Nidzica 2018 – Na podium Meyer i Nida

W weekend (19/20 października) odbyły się w Nidzicy X Międzynarodowe Zawody w Podnoszeniu Ciężarów. Na imprezę składały się: sobotnie Międzynarodowe Grand Prix Młodzieży o Puchar Burmistrza i niedzielny Międzynarodowy Turniej Drużynowy o Puchar Startosty. W klasyfikacji zespołowej na podium znaleźli się sztangiści Meyera Elbląg (srebro) i Nidy Nidzica (brąz).

17 LUKS Kurzętnik.

Indywidualnie klasyfikację w kategorii do 15 lat wygrał Maksim Wołodymir (Ukraina), a w rywalizacji 18 lat i powyżej najlepszy okazał się Patryk Banaszewski (Start Grudziądz).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Banaszewski (Start Grudziądz) Najlepszą sztangistką - Karolina Brzostek (UOLKA Ostrów Mazowiecka) Najlepszym zawodnikiem z Nidzicy został Jakub Jaworski z TS Nida