MP Zrzeszenia LZS U15 Białki 2019 – Pół tuzina medali dla Warmii i Mazur

Fot. nadesłane

Miniony weekend (8/9 czerwca) w Białkach k/Siedlec odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Młodzików do lat 15. Przyniosły one wiele sukcesów sztangistom Warmii i Mazur, którzy reprezentowali sekcje: TS Nida/UKS Dwójka Nidzica, LKS Meyer Elbląg i LUKS TKKF Kurzętnik. Złote medale wywalczyli: Wiktoria Kulik (Elbląg) – 64 kg, Hubert Pietrzak (Nidzica) – 55 kg i Bartosz Burski (Nidzica) – 61 kg. Nida Nidzica wygrała klasyfikację chłopców.

Srebrne krążki wywalczyli: Michał Jaworski (Nidzica) – 73 kg, Kamil Kłosowski (Kurzętnik) – 81 kg. I Tomasz Talewicz (Elbląg) – 96 kg. W czołówce wagi 55 kg znaleźli się dwaj nidziczanie Damian Łęgowski (4 miejsce) i Konrad Możdżonek (5 miejsce) oraz Paweł Kowalczyk (Kurzętnik)

W prestiżowej punktacji Siclaie'a Wiktoria Kulik była druga, a Michał Jaworski trzeci.

Wyniki

Dziewczęta

Waga 64 kg

1 KULIK Karolina 2004 LUKS Meyer Elbląg 59.90 72 87 159 215.1

Punktacja Sinclair'a

1 DOŁĘGA Martyna 2005 WLKS Siedlce 218.13

2 KULIK Karolina 2004 LUKS Meyer Elbląg 215.05

3 MYJAK Małgorzata 2004 LUKS Nowosądeczanin Powrożnik 186.99

37710056 859560137571263 7956612673175552000 n

Chłopcy

Waga 55 kg

1 PIETRZAK Hubert 2005 TS Nida Nidzica 54.30 70 94 164 257.1

4 ŁĘGOWSKI Damian 2005 TS Nida Nidzica 53.40 56 64 120 190.5

5 MOŻDŻONEK Konrad 2004 TS Nida Nidzica 50.90 51 66 117 193.0

7 KOWALCZYK Paweł 2004 LUKS TKKF Kurzętnik 54.70 54 61 115 179.3

Waga 61 kg

1 BURSKI Bartosz 2005 TS Nida Nidzica 59.80 78 100 178 259.9

Waga 73 kg

2 JAWORSKI Michał 2004 TS Nida Nidzica 69.80 90 116 206 271.9

Waga 82 kg

2 KŁOSOWSKI Kamil 2004 LUKS TKKF Kurzętnik 73.80 77 101 178 227.4

Waga 96 kg

2 TALEWICZ Tomasz 2004 LUKS Meyer Elbląg 95.80 85 110 195 219.8

Punktacja Sinclair'a

1 BARAŃSKI Patryk 2004 LKS Dobryszyce 290.97

2 ZIÓŁKOWSKI Szymon 2004 CLKS Mazovia Ciechanów 271.99

3 JAWORSKI Michał 2004 TS Nida Nidzica 271.92

….....................................................

5 BURSKI Bartosz 2005 TS Nida Nidzica 259.91

7 PIETRZAK Hubert 2005 TS Nida Nidzica 257.06

bu6

Klasyfikacja klubowa (dziewczęta + chłopcy)

1 LKS "Budowlani-Całus" Nowy Tomyśl 63 15 78

2 LSSS Start Maków Mazowiecki 19 33 52

3 WLKS Siedlce 21 15 36 3 Łódzkie LDZ 73

4 CLKS Mazovia Ciechanów 7 28 35

5 TS Nida Nidzica 0 34 34

6 UOLKA Ostrów Mazowiecka 15 17 32

…..................

15 LUKS Meyer Elbląg 9 7 16

22 LUKS TKKF Kurzętnik 0 9 9

Klasyfikacja województw

1 Mazowieckie 155

2 Wielkopolskie 94

3 Łódzkie 73

4 Lubelskie 70

5 Warmińsko-Mazurskie 64

6 Kujawsko-Pomorskie 50

7 Małopolskie 26

8 Podlaskie 17

9 Dolnośląskie 14

10 Zachodniopomorskie 9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn