OOM i MP Juniorów Krynica 2017 – 15 medali Orła Elblag, Marika Surowiec indywidualnością

Fot.portel.pl (ilustracja)

W Krynicy Górskiej odbywała się 10 i 11 lutego: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów w short tracku. Startowali łyżwiarze z Elbląga, Olsztyna i Giżycka.W konkurencjach indywidualnych sdobyliśmy 14 medali (4-2-8) . Wszystkie zdobył Orzeł. W juniorkach A: Marika Surowiec – cztery  złote i srebrny oraz Weronika Surowiec cztery brązowe, w juniorach A Michael Popov brązowy. W juniorkach B Kamila Stankiewicz – srebrny i trzy brązowe. Złoto zdobyła też sztafeta dziewcząt Orła.

Wyniki

Wielobój

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorki B

1. WITULSKA Magdalena Juvenia Białystok (1. 1. 4. 2.) 97 8

2. TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 4. 2. 5. 1.) 60 12

3. STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg (2. 3. 3. 4.) 55 12

.......................................................................................

6. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn (5. 5. 6. 6.) 22 22

Juniorzy B

1. ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok (1. 1. 1. 1.) 136 4

2. DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok (2. 2. 2. 2.) 84 8

3. DĄBROWSKI Robert Juvenia Białystok (3. 3. 4. 3.) 47 13

........................................

7. PRZYBYLAK Adam WMKS Olsztyn (7. 8. 7. 8.) 6 30

8. ŚLĄSKI Piotr GSŁ Giżycko (9. 7. 8. 7.) 5 31

Mistrzostwa Polski Juniorów

Juniorki A

1. SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg (1. 2. 1. 1.) 123 5

2. MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok (2. 1. 2. 2.) 97 7

3. SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg (3. 4. 3. 3.) 39 13

Juniorzy A

1. BIELECKI Bartosz Juvenia Białystok (1. 1. 1. 6.) 105 9

2. ADAMSKI Paweł Juvenia Białystok (2. 2. 2. 1.) 97 7

3. MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok (5. 4. 3. 2.) 47 14

5. POPOV Michael Orzł Elbląg (6. 5. 5. 3.) 26 19

6. MOROZ Jakub WMKS Olsztyn (4. 8. 4. 5.) 21 21

9. EKSTOWICZ Hubert Short Track MOSiR Giżycko (9. 9. 7. 9.) 2 34

Dystans 1000 metrów

Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy

Juniorki B

1 WITULSKA Magdalena Juvenia Białystok 2:07.509  

2 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 2:18.215  

3 WILGA Magdalena AZS Opole 2:20.261  

...........................

5 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 1:54.157

Juniorzy B

1 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 1:39.415  

2 DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok 1:44.784  

3 DĄBROWSKI Robert Juvenia Białystok 1:46.396

...............................

7 PRZYBYLAK Adam WMKS Olsztyn 1:44.916

9.ŚLĄSKI Piotr GSŁGiżycko 1:44.475

Mistrzostwa Polski Juniorów

Juniorki A

1 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 1:48.705  

2 MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok 1:49.290  

3 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 1:51.737

Juniorzy A

1 BIELECKI Bartosz Juvenia Białystok1:42.842  

2 ADAMSKI Paweł Juvenia Białystok1:44.185  

3 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 1:45.780  

4 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn 1:46.766  

.................................

6 POPOV Michael Przeł Elbląg1:51.517

9. EKSTOWICZ Hubert Short Track MOSiR Giżycko 1:50.464

Dystans 500 metrów

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorki B

1 WITULSKA Magdalena Juvenia Białystok 49.580

2 TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 49.752

3 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 50.618

......................

5 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn   52.098

Juniorzy B

1 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok41.996

2 DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok 47.055

3 DĄBROWSKI Robert Juvenia Białystok 48.972

.......................

7 ŚLĄSKI Piotr GSŁ Giżycko 1:09.385  

8 PRZYBYLAK Adam WMKS Olsztyn 1:11.598  

Mistrzostwa Polski Juniorów

Juniorki A

1 MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białysrok 46.936

2 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 47.240

3 JASIK Anna MOSiR Sanok 58.313

..............................

4 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg PEN.

Juniorzy A

1 BIELECKI Bartosz Juvenia Białystok 43.265

2 ADAMSKI Paweł Juvenia Białysrok 43.472

3 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 44.296

...........................

5 POPOV Michael Orzeł Elbląg 45.904

8 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn PEN.

9.EKSTOWICZ Hubert Short Track Giżycko 0:52.058

Dystans 777 metrów

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorki B

1 WILGA Magdalena AZS Opole 1:19.943  

2 ROGACEWICZ Julia Stoczniowiec Gdańsk 1:20.027  

3 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 1:35.105

....................................................

6 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 1:22.502

Juniorzy B

1 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 1:05.962  

2 DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok 1:14.864  

3 FRANASZCZUK Jan Stoczniowiec Gdańsk 1:15.630  

....................................

7 PRZYBYLAK Adam WMKS Olsztyn 1:18.841  

8 ŚLĄSKI Piotr Short GSŁ Giżycko 1:18.875  

Mistrzostwa Polski Juniorów

Juniorki A

1 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 1:19.174  

2 MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok 1:19.301  

3 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 1:23.208  

Juniorzy A

1 BIELECKI Bartosz Juvenia Białystok 1:10.940  

2 ADAMSKI Paweł Juvenia Białystok 1:11.050  

3 MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok 1:13.572  

..........................................

4 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn 1:17.782  

1 POPOV Michael Orzeł Elbląg 1:18.667  

3 EKSTOWICZ Hubert Short Track MOSiR Giżycko 1:21.788 

Dystans 1500 metrów

Oólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorki B

1. TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 2:57.639

2. WITULSKA Magdalena Juvenia Białystok 2:57.809

3. ROGACEWICZ Julia Stoczniowiec Gdańsk2:59.038

........................

4..STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elblag 3:01.300

6. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 4:18.076

Juniorzy B

1. ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 2:42.970

2. DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok 2:45.386

3. DĄBROWSKI Robert Juvenia Białystok 2:45.649

.................................

7. ŚLĄSKI Piotr Short Track MOSiR Gizycko 2:37.322

8. PRZYBYLAK Adam WMKS Olsztyn 2:45.397

Mistrzostwa Polski Juniorów

Juniorki A

1. SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 2:35.065

2. MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok 2:47.036

3. SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 2:48.434

Juniorzy B

1. ADAMSKI Paweł POL-JUV 2:38.858

2. MALISZEWSKI Jakub POL-JUV 2:46.435

3. POPOV Michael POL-ORZEL 2:50.411

...................................

5. MOROZ Jakub POL-WMKS 3:16.440

9. EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ   2:56.601

Sztafeta

Juniorki

Dystans 2000 metrów

1 Orzeł Elbląg 3:09.928  

2 Juvenia Białystok 3:13.042  

3 Juvenia Białystok II 3:34.153  

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn