Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Gdańsk 2017 – Ilość i jakość w Trójmieście

Fot. uks short track mosir gizycko facebook

Spora grupa reprezentantów Warmii i Mazur startowała w weekend (4/5 listopada) w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short tracku. Najliczniejszą grupę stanowili łyżwiarze działającej już pełna parę sekcji MOSiR Short Track Giżycko. Najbardziej spektakularne sukcesy odnieśli zawodnicy Orła Elbląg. Juniorka D Ada Jażdzyńska była najlepsza w wieloboju i na 1000 m. zdobyła dwa srebra na 500 m i 777 m..

Junior C Jędrzej Borowiecki (Orzeł) był drugi w wieloboju i na wszystkich dystansach. W tej grupie wiekowej Jakub Ekstowicz (Giżycko) zdobył brąz na 1500 m. Junior E Jakub Olak (Orzeł) zdobył trzy krążki: złoty na 500 m oraz brązowe na 333 m i w wieloboju. Trzecie miejsca zajęli też: junior F Łukasz Piątek (Giżycko) na 111 m i 222 m, juniorka E Julia Murszewska (Orzeł) na 500 m, junior E Piotr Górnicki (Olsztyn) na 500 m, junior D Jakub Figiel (Giżycko) na 1000 m oraz seniorka Kamila Stankiewicz (Orzeł) na 500 m.

Wyniki

Juniorka F (333 m, 111 m, 222 m)

1. JAKUBOWSKA Nadia AZS Opole 1. 1. 2. 89 4

2. PAŃCZYSZYN Amelia Orlik Duszniki 2. 3. 1. 68 6

3. GŁOWACKA Magdalena MOS Opole 3. 2. 6.34 11

....................................................

5. ANTOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 5. 5. 4. 18 14

Junior F (333 m, 111 m 222 m)

1. ŁAMASZ Adam Orlik Duszniki 1. 1. 1. 102 3

2. HYJEK Filip AZS Opole 7. 2. 2. 42 11

3. SOĆKO Ksawery Oliwa Gdańsk 2. 4. 6.32 12

.....................................

4. PIĄTEK Łukasz MOSiR Short Track Gizycko 7. 3. 3. 26 13

6. MIRZAŁEK FILIP Orzel Elbląg 4. 5. 5. 18 14

Juniorki E (500 m, 222 m, 333 m)

1. MAZUR Hanna Orlik Duszniki 1. 1. 1. 102 3

2. WOŹNIAK Kornelia Orlik Duszniki 2. 2. 2. 63 6

3. LORENZ Patrycja Orlik Duszniki 4. 3. 3. 34 10

......................................

4. MURSZEWSKA Julia Orzeł Elbląg 3. 4. 5. 26 12

5. WAWER Michalina MOSiR Short Track Giżycko 6. 6. 4. 14 16

6. GÓRKA Martyna Orzeł Elblag 5. 5. 6. 13 16

8. GONTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 8. 8. 8. 24

9. MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 9. 9. 9. 27

10. ANTOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 10. 10. 10. 30

11. TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 12. 11. 11. 34

Junior E (500 m, 222 m, 333 m)

1. MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 4. 1. 2.63 7

2. PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 5. 3. 1.52 9

3. OLAK Jakub Orzeł Elbląg 1. 5. 3. 47 9

...................................................

6. GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 3. 6. 5. 18 14

7. RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 7. 7. 7. 21

Juniorka D (1000 m 500 m 777 m)

1. JAŻDŻYŃSKA Ada Orzeł Elbląg 1. 2. 2.76 5

2. SZELER Oliwia AZS Opole 3. 1. 7. 47 11

3. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 20. 3. 1. 47 24

....................................

8. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 10. 16. 4. 8 30

15. KUCHTA Martyna MOSiR Short Track Giżycko 9. 15. 14. 38

22. SYMONOWICZ Nela MOSiR Short Track Giżycko 19. 23. 21. 63

25. BILLER Weronika MOSiR Short Track Giżycko 26. 25. 22. 73

26. OZIEMKIEWICZ Magdalena Orzeł Elbląg 25. 24. 25. 74

27. BANACH Urszula WMKS Olsztyn 27. 26. 26. 79

junior D (1000 m 500 m 777 m)

1. RADZIEJOWSKI Andrzej Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 4. 3. 2. 42 9

3. GIERCZAK Marek AZS Opole 2. 5. 3. 34 10

...............................

6. FLIGIEL Jakub MOSiR Short Track Giżycko 3. 9. 6. 13 18

12. SAKOWICZ Aleksander MOSiR Short Track Giżycko 12. 13. 14. 39

Juniorka C (1500 m 500 m 1000 m)

1. SOKOŁOWSKA Hanna Jubenia Białystok 1. 1. 1.102 3

2. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 6. 2. 7. 24 15

3. DOBOSZ Maria UKS Grodzisk Mazowiecki 4. 3. 5. 21 12

...........................

17. MIERONOWICZ Aleksandra MOSiR Short Track Giżycko 27. 10. 17. 54

Junior C (1500 m 500 m 1000 m)

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1. 1. 1.102 3

2. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 2. 2. 2. 63 6

3. SIEKIERKO Adrian Juvenia Białystok 5. 3. 4. 26 12

.......................................

4. EKSTOWICZ Jakub MOSiR Short Track Giżycko 3. 6. 6.13 15

14. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 11. 19. 13. 43

16. WIŚNIEWSKI Karol Orzeł Elbląg 16. 14. 15. 45

Kobiety (1500 m 500 m 1000 m)

1. MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok 2. 1. 1. 55 4

2. ŻAK Wiktoria Juvenia Białystok 1. 2. 4. 55 7

3. TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 3. 4. 2. 21 9

......................................

4. STANKIEWICZ Kamila Orzł Elbląg 15. 3. 13. 13 31

9. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 12. 8. 5. 25

10. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 7. 13. 7. 27

Mężczyźni (1500 m 500 m 1000 m)

1. ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 1. 1. 1.68 3

2. NIEŚCIER Karol Juvenia Białystok 2. 2. 2. 42 6

3. WILCZYK Szymon Juvenia Białystok 3. 4. 5. 21 12

......................................

17. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg 21. 19. 13. 53

{AdmirorGallery{shortg5{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn