Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Tomaszów Mazowiecki 2018 – Michalina z Giżycka tak jak Kamila Stormowska

Fot. uks short track mosir gizycko facebook

W Tomaszowie Mazowieckim odbyły się w weekend (17.18 lutego) czwarte w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku . Jak zwykle bardzo dobrze wypadli łyżwiarze Orła Elbląg, ale to norma, natomiast zadziwiają błyskawicznymi postępami zawodnicy Short Track MOSiR Giżycko, którzy śmiało sięgają po medale, idąc do tego szerokim frontem.

Wielką klasę potwierdziła Kamila Stormowska (Orzeł), która zdobyła w grupie seniorek komplet złotych medali. Identyczny wynik, tyle, że w kat. junior E osiągnęła Michalina Wawer z Giżycka. Po trzy medale zdobyli: w juniorkach E Martyna Górka (Orzeł) – srebrny i 2 brązowe oraz w juniorach C: Jakub Ekstowicz (Giżycko) – 2 srebrne i brązowy. Dwukrotnie na podium stawała w juniorkach D: Ada Jażdżyńska (Orzeł) – złoty i brązowy, a po jednym krążku wywalczyli: w junorkach D: Katarzyna Riendl (Orzeł) - brązowy, w juniorach D Jakub Figiel (Gizycko) – złoty, w juniorach C Jędrzej Borowiecki (Orzeł) – złoty oraz Arkadiusz Rybak (Orzeł) – brązowy.

W wieloboju triumfowały oczywiście: Kamila Stormowska i Michalina Wawer, Ada Jażdzyńska i Jakub Ekstowicz zajęli drugie miejsca, a Jakub Figiel trzecie. Warto odnotować zwycięstwo Łukasza Płatka (Gizycko) i drugie miejsce Alicji Antonowicz (WMKS Olsztyn) w rywalizacji juniorów F, którzy startowali razem z grupą E.

Wyniki

Juniorki F (500 m 222 m 333 m)

1. GŁOWACKA Magdalena MOS Opole 11. 16. 21. 48

2. ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 25. 25. 23.   73

3. ROCKA Maja MOSiR Sanok 22. 29. 29.   80

Juniorki E (500 m 222 m 333 m)

1. WAWER Michalina Short Track MOSiR Giżycko 1. 1. 1.102 3

2. GÓRKA Martyna Orzeł Elbląg 3. 3. 2. 47 8

3. ŚWISŁOCKA Maja UKS Szóstka Juvenia Białystok 2. 4. 4. 37 10

..............................

4. MURSZEWSKA Julia Orzeł Elbląg 4. 5. 3. 21 12

6. NOWAKOWSKA Amelia Orzeł Elbląg 5. 7. 6. 5 18

18. TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 26. 15. 14. 55

21. ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 24. 14. 19. 57

23. GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 21. 23. 20. 64

25. MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 23. 21. 29. 73

26. ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 25. 25. 23. 73

Juniorzy F (500 m 222 m 333 m)

1. PIĄTEK Łukasz Short Track MOSiR Giżycko 9. 8. 10. 27

2. HYJEK Filip AZS Opole 10. 12. 16. 38

Juniorzy E (500 m 222 m 333 m)

1. PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok1. 4. 1. 76 6

2. MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 2. 1. 3. 68 6

3. DĘBIŃSKI Bartosz AZS Opole 3. 2. 2. 55 7

.............................

5. OLAK Jakub Orzeł Elbląg 4. 10. 7. 8 21

8. SOBCZAK Bartłomiej Short Track MOSiR Giżycko 8. 7. 8. 23

9. GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 7. 11. 9. 27

10. PIĄTEK Łukasz Short Track MOSiR Giżycko 9. 8. 10. 27

16. RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 15. 15. 18. 48

Juniorki D (1000 m 500 m 777 m)

1. SZELER Oliwia AZS Opole 12. 1. 2. 55 15

2. JAŻDŻYŃSKA Ada Orzeł Elbląg 7. 3. 1. 49 11

3. PARCZEWSKA Karolina Juvenia Białystok 1. 5. 8. 34 14

..........................................

7. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 3. 7. 6. 13 16

13. OZIEMKIEWICZ Magdalena Orzeł Elbląg 19. 16. 10. 45

17. KUCHTA Martyna Short Track MOSiR Giżycko 17. 22. 13. 52

22. BILLER Weronika Short Track MOSiR Giżycko 22. 18. 26. 66

29. BANACH Urszula WMKS Olsztyn 30. 24. 30. 84

30. PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn 31. 27. 29. 87

31. GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 29. 29. 32. 90

Juniorzy D (1000 m 500 m 777 m)

1. GIERCZAK Marek AZS Opole 3. 1. 3. 60 7

2. MUCHLADO Adam Stoczniowiec Gdańsk 6. 3. 1. 50 10

3. FLIGIEL Jakub Short Track MOSiR Giżycko1. 7. 4. 42 12

..............................

9. SAKOWICZ Aleksander Short Track MOSiR Giżycko10. 6. 8. 24

Juniorki C (1500 m 500 m 1000 m)

1. SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. DOBOSZ Maria UKS GM 2. 2. 9. 42 13

3. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 6. 3. 2. 37 11

.....................

17. MIERONOWICZ Aleksandra Short Track MOSiR Giżycko15. 18. 16. 49

Juniorzy C (1500 m 500 m 1000 m)

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 4. 1. 1. 76 6

2. EKSTOWICZ Jakub Short Track MOSiR Giżycko 3. 2. 2. 55 7

3. GŁOWACKI Kacper Juvenia Białystok 2. 5. 3. 34 10

..........................

4. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 1. 7. 4. 34 12

6. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elblag 7. 3. 10. 13 20

12. WIŚNIEWSKI Karol Orzeł Elbląg 11. 12. 11.   34

Kobiety (1500 m 500 m 1000 m)

1. STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 1. 1. 1. 102 3

2. MARKIEWICZ Patrycja Juvenia Białystok 2. 2. 2. 63 6

3. MIŁKOWSKA Karolina Juvenia Białystok 3. 4. 5. 21 12

.......................

10. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 13. 10. 10. 33

11. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 11. 11. 11. 33

13. STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 14. 19. 6. 39

15. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 12. 12. 18. 42

Mężczyźni (1500 m 500 m 1000 m)

1. ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 6. 1. 1. 71 8

2. NIEŚCIER Karol Juvenia Białystok 1. 7. 2. 55 10

3. KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 9. 2. 3. 34 14

..............................

15. ŚLĄSKI Piotr Short Track MOSiR Giżycko 13. 18. 14. 45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn