Ogólnopolskie Zawody Rankingowe (1) Sanok 2018 – Są medale, ale na razie to szlifowanie formy...

Fot sowa photography

W weekend (29/30 września) odbyły się w Sanoku pierwsze w nowym sezonie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku. Startowali łyżwiarze trzech sekcji warmińsko-mazurskich: Orła Elbląg, WMKS Olsztyn i UKS Short Track MOSiR Giżycko. Junior E Łukasz Górnicki (WMKS) zajął drugie miejsce na 500 m. Junior C Jakub Ekstowicz (Giżycko) był trzeci na 500 m i trzeci w klasyfikacji generalnej.

Tuż za podium w dwóch wyścigach uplasował się grupie wiekowej Junior E Bartłomiej Sobczak (Giżycko). Kilkoro najbardziej utytułowanych łyżwiarzy na razie zajmowalo dalsze miejsca, na zwyżke formy trzeba poczekać.

Wyniki

Junior E dziewczęta (500 m 222 m 333 m)

1. WOŹNIAK Kornelia Orlica Duszniki-Zdrój 1. 2. 1.89 4

2. BOOS Amelia Orlica Duszniki-Zdrój 3. 1. 3. 60 7

3. POPOVIČOVÁ Lea Słowacja 2. 3. 2. 55 7

..................................

8. MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 8. 11. 8. 27

11. GÓRKA Martyna Orzeł Karolewo 22. 5. 9. 36

Junior E chłopcy (500 m 222 m 333 m)

1. OSTROWSKI Jakub FAOPO 1. 2. 3. 68 6

2. POPŁAWSKI-TABORDA Flavio Szóstka Białystok 8. 1. 2.55 11

3. ŁAMASZ Adam Orlica Duszniki-Zdrój 4. 5. 1. 34 10

................................

5. GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 2. 6. 5. 21 13

6. SOBCZAK Bartłomiej Short Track MOSiR Gizycko 6. 4. 4. 16 14

8. RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 9. 9. 8. 26

9. PIĄTEK Łukasz Short Track MOSiR Giżycko 12. 8. 7. 27

Junior D dziewczęta (1000 m 500 m 777 m)

1. BARICOVÁ Ema Słowacja 1. 4. 2. 63 7

2. ORCIUCH Magdalena Juvenia Białystok 3. 2. 4. 42 9

3. LESKOVA Radovona Słowacja 4. 1. 5. 34 10

......................

7. JAŻDŻYŃSKA Ada Orzeł Elbląg 9. 5. 7. 21

8. WAWER Michalina Short TGrack MOSiR Gizycko 8. 7. 10. 25

14. OZIEMKIEWICZ Magdalena Orzeł Elbląg 15. 12. 17. 44

19. BILLER Weronika Short Track MOSiR Giżycko 12. 25. 19. 56

25. PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn 25. 21. 30. 76

34. GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 31. 33. 32. 96

35. GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 33. 32. 31. 96

Junior D chłopcy (1000 m 500 m 777 m)

1. RADZIEJOWSKI Andrzej Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. KRAWCZYKOWICZ Bartosz Juvenia Białystok 2. 2. 3. 55 7

3. GRODZKI Wojciech Juvenia Białystok 3. 3. 4. 34 10

..........................

11. OLAK Jakub Orzeł Elbląg 11. 12. 14. 37

14. KRAUSE Michał Orzeł Elbląg 10. 18. 18. 46

Junior C dziewczęta (1500 m 500 m 1000 m)

1. HYMPÁNOVÁ Emma Słowacja 32. 1. 1. 68 34

2. KRUTYSZA Julia Stoczniowiec Gdańsk 3. 2. 2. 55 7

3. TYLMAN Kamila Juvenia Białystok 2. 3. 10. 34 15

..................

16. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 9. 19. 13. 41

18. KUCHTA Martyna Short Track MOSiR Giżycko 23. 16. 17. 56

21. MIERONOWICZ Aleksandra Short Track MOSiR Giżycko15. 26. 19. 60

28. BANACH Urszula WMKS Olsztyn 30. 18. 30. 78

Junior C chłopcy (1500 m 500 m 1000 m)

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. SULIMA Jakub Juvenia Białystok 2. 2. 2. 63 6

3. EKSTOWICZ Jakub Short Track MOSiR Giżycko 6. 3. 4. 21 13

......................

10. DĘBOSKI Wojciech Short Track MOSiR Giżycko 21. 6. 8. 35

12. SAKOWICZ Aleksander Short Track MOSiR Giżycko 13. 12. 12. 37

16. WIŚNIEWSKI Karol Orzeł Elbląg 11. 14. 16. 41

Kobiety (1500 m 500 m 1000 m)

1. MALISZEWSKA Natalia Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. MARKIEWICZ Patrycja Juvenia Białystok 2. 4. 2. 50 8

3. MALISZEWSKA Patrycja Juvenia Białystok 4. 2. 3. 34 9

.........................................

6. STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 5. 5. 8. 18

13. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 11. 15. 15. 41

18. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 18. 17. 13. 48

Mężczyźni (1500 m 500 m 1000 m)

1. KRZEMIŃSKI Mateusz AZS Opole 2. 1. 4. 55 7

2. KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 5. 2. 2. 47 9

3. ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 1. 3. 38. 47 42

....................

17. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 20. 12. 16. 48

21. REINDL Krzysztof Orzeł Elblag 24. 22. 20. 66

22. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 26. 24. 21. 71

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn