Życzenia Wielkanocne 2016

Okręgowe Zawody Rankingowe Białystok (3) 2018 – Najmłodsi w głównych rolach

Fot. Tomasz Sowa (ilustracja)

W Białymstoku odbyły się w weekend (1/2 grudnia) trzecie w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku. Startowała dość liczna grupa łyżwiarzy z trzech sekcji warmińsko-mazurskich: Orzeł Elbląg, WMKS Olsztyn i Short Track MOSiR Gizycko). Na podium stawali najmłodsi zawodnicy. W kat. juniorki D Ada Jażdzyńska (Orzeł) była pierwsza na 500 m oraz druga na 1000 m, 777 m i w wieloboju.

Dzielnie walczyli juniorzy E. Wśród dziewcząt Martyna Górka (Orzeł) zajęła na wszystkich dystansach druga pozycje i była druga w wieloboju. Piotr Górnicki (WMKS) był drugi na 1000 m i trzeci w wieloboju.

Wiktoria Dobreńko (WMKS) była piąta w klasyfikacji kobiet open i czwarta w juniorkach B Katarzyna Stankiewicz (Orzeł) zajęła druga lokatę w kat. juniorek A, przy czym tę grupę wyselekcjonowano z rywalizacji kobiet

Wyniki

Juniorki E (222 m 500 m 333 m)

1. MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 1. 1. 1. 102 3

2. GÓRKA Martyna Orzeł Elbląg 2. 2. 2. 63 6

3. SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 3. 3. 3. 39 9

......................................

11. PIĄTEK Zofia Short Track MOSiR Giżycko 8. 16. 11. 1 35

12. WAWER Julia Short Track MOSiR Giżycko 11. 17. 12. 40

14. TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 14. 14. 14 42

16. SAKOWICZ Milena Short Track MOSiR Giżycko 15. 11. 17. 43

18. ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 9. 21. 19. 49

19. ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 13. 20. 16. 49

20. MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 18. 18. 13. 49

Juniorzy E (222 m 500 m 333 m)

1. ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 1. 2. 1. 89 4

2. POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS szóstka Białystok 13. 1. 2.55 16

3. GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 2. 9. 8. 22 19

...............

7. HRYNIEWICZ Tymon Orzeł Elbląg 5. 11. 4. 13 20

8. MIRZAŁEK FILIP Orzeł Elbląg 4. 8. 9. 9 21

9. NOWAK Jakub Short Track MOSiR Giżycko 9. 4. 11. 8 24

10. PIĄTEK Łukasz Short Track MOSiR Giżycko 10. 7. 6. 5 23

11. RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 6. 10. 10. 3 26

13. STEFANOWSKI Mateusz Short Track MOSiR Giżycko 12. 12. 13. 37

Juniorki D (1000 m 500 m 777 m)

1. ORZEPOWSKA Hanna Juvenia Białystok 1. 3. 1. 81 5

2. JAŻDŻYŃSKA Ada Orzeł Elbląg 2. 1. 2. 76 5

3. BOBIER Oliwia Juvenia Białystok 3. 2. 5. 39 10

........................

7. WAWER Michalina Short Track MOSiR Giżycko 6. 6. 11. 6 23

13. OZIEMKIEWICZ Magdalena Orzeł Elbląg 9. 9. 14. 32

17. NOWAKOWSKA Amelia Orzeł Elbląg 19. 15. 18. 52

25. BILLER Weronika Short Track MOSiR Giżycko 26. 25. 25. 76

26. PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn 27. 24. 26. 77

32. GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 31. 27. 33. 91

34. GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 35. 26. 31. 92

Juniorzy D (1000 m 500 m 777 m)

1. RADZIEJOWSKI Andrzej Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. GRODZKI Wojciech Juvenia Białystok 2. 2. 15. 42 19

3. KRAWCZYKOWICZ Bartosz Juvenia Białystok 3. 25. 2. 34 30

................

11. OLAK Jakub Orzeł Elbląg 11. 8. 11. 1 30

21. KRAUSE Michał Orzeł Elbląg 22. 14. 22. 58

Juniorki C (1500 m 500 m 1000 m)

1. TYLMAN Kamila Juvenia Białystok 1. 2. 1. 89 4

2. DOBOSZ Maria UKS Grodzisk Mazowiecki 4. 1. 2. 63 7

3. MAJEWSKA Ada Juvenia Białystok 3. 3. 3. 39 9

....................

10. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg 10. 7. 10. 2 27

17. MIERONOWICZ Aleksandra Short Track MOSiR Giżycko 19. 15. 15. 49

20. KUCHTA Martyna Short Track MOSiR Giżycko 17. 18. 20. 55

27. SŁOWIKOWSKA Oliwia Short Track MOSiR Giżycko 23. 26. 24. 73

Juniorzy C (1500 m 500 m 1000 m)

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok 1. 1. 1. 102 3

2. SULIMA Jakub Juvenia Białystok 2. 2. 2. 63 6

3. GŁOWACKI Kacper Juvenia Białystok 3. 3. 3. 39 9

......................

6. SAKOWICZ Aleksander Short Track MOSiR Giżycko 4. 12. 8. 9 24

7. WIŚNIEWSKI Karol Orzeł Elbląg 8. 11. 5. 6 24

9. FLIGIEL Jakub Short Track MOSiR Giżycko 12. 6. 7. 5 25

12. PIOTROWSKI Patryk Short Track MOSiR Giżycko13. 9. 9. 31

Kobiety open (1500 m 500 m 1000 m)

1. TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 1. 1. 1. 68 3

2. ŻAK Wiktoria Juvenia Białystok 2. 3. 2. 34 7

3. ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 7. 2. 4. 23 13

..............

5. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 4. 6. 5. 11 15

6. STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 10. 4. 6. 8 20

7. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 5. 9. 14. 5 28

13. SAWICKA Zuzanna WMKS Olsztyn 13. 14. 11. 38

Juniorki B (1500 m 500 m 1000 m)

1. (2.) ŻAK Wiktoria Juvenia Białystok 2. 3. 2. 34 7

2. (3.) ŚLIŻEWSKA Sara Juvenia Białystok 7. 2. 4. 23 13

3. (4.) DRUMSKA Marta Juvenia Białystok 3. 5. 3. 18 11

...........................

4. (5.) DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 4. 6. 5. 11 15

5. (7.) RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg 5. 9. 14. 5 28

9. (13.) SAWICKA Zuzanna WMKS Olsztyn 13. 14. 11. 38

Juniorki A (1500 m 500 m 1000 m)

1. (1.) TOPOLSKA Gabriela Juvenia Białystok 1. 1. 1. 68 3

2. (6.) STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 10. 4. 6. 8 20

3. (8.) RADZIEJOWSKA Wiktoria Juvenia Białystok 6. 10. 8. 3 24

Mężczyźni Open (1500 m 500 m 1000 m)

1. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 1. 1. 1. 68 3

2. BIELECKI Jakub Juvenia Białystok 3. 2. 2. 34 7

3. GRYCNER Rafał Stoczniowiec Gdańsk 2. 3. 4. 34 9

..............

6. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 7. 5. 6. 7 18

8. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg10. 8. 9. 1 27

Juniorzy B (1500 m 500 m 1000 m)

1. (1.) MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok 1. 1. 1. 68 3

2. (2.) BIELECKI Jakub Juvenia Białystok 3. 2. 2. 34 7

3. (4.) WERPACHOWSKI Patryk Juvenia Białystok 4. 4. 3. 16 11

...........

5. (6.) BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elbląg 7. 5. 6. 7 18

6. (8.) RYBAK Arkadiusz Orzeł Elbląg 10. 8. 9. 1 27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn